CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

petrufa86
19. pro 2011

@montysek Taky v to doufám. 😉

verry
19. pro 2011

@majka43 Ahoj, nám z imunologie zjistili,že přítel má alergii na svý spermie 😖 Zejtra jedeme na konzultaci,tak budeme vědět víc. Jo,člověk by si měl nejradši udělat všechny testy co jdou a pak se teprv pustit do IUI nebo IVF. Nechápu přístup Caru, proč to tak nedělají....ale u nich jde o bussines... 😠

petrufa86
19. pro 2011

@verry Taky si říkám proč neudělají spermiogram, hormonální profil, genetiku, imunologii a pak se teprve rozhodnout o tom jak to řešit dál podle výsledků.

verry
19. pro 2011

@petrufa86 no,upřímně taky to nechápu. Ale jak říkám,jde jim o prašule, jinak by na to šli jistě uvážlivěji. Hold se k tomu musíme dokopat sami. Já taky podstoupila 5 IUI, a podle všeho naprosto zbytečně! Jestě že jsem si vyžádala genetiku a imuno, řekla jsem že to chci mít všechno černé na bílem,abysme věděli jestli jsme OK a můžem jít do IVF. 😠 Kdybych si to nevyžádala,tak už bysme podle Caru to IVF měli dávno za sebou, a určitě by to nedopadlo-když už ted víme kde je problém,aspon že se to dá léčit 🙂

majka43
19. pro 2011

@verry Tak to jsem zvědavá, co ti k tomu řeknou. Tohle jsem ještě neslyšela. Že ty by jsi měla alergii na jeho spermie, to jo.

petrufa86
19. pro 2011

@verry A to ta genetika a imuno je tak drahý nebo proč to nedávají automaticky? To my ani IUI nezkoušeli. Nám doktor řekl, že by to byla ztráta času a hlavně peněz. Ale teď při IVF měl přítel spg ukázkový. Nechápu to. Já zdravá, on najednou spg ukázkový a stejnak nám to přirozeně nejde.

verry
19. pro 2011

@majka43 jo,taky jsem zvědavá co nám zejtra poví. Na imunologii jsem se ptala co se z výsledků všechno zjištuje, no je toho mooc. Právě si pamatujeme,že nás upozornovala,že se může zjistit alergie moje na přítelova sperma anebo taky že přítel na sebe-což jsme se taky podivovali. No, necháme se překvapit. Má tam v papírech psanou lečbu prednisonem,ale víc nám stejně řeknou zejtra. Vůbec by mě zajímalo,jaký to má vliv při oplodnění...

verry
19. pro 2011

@petrufa86 jo tyhle testy jsou opravdu drahé, někde jsem četla že se to pohybuje snad kolem 10.000,- 😖 tak proto na to neposílají každýho, nebo spíš se ani nezminují.... Já se na to zeptala, a dr. tak teda joo... No, ty joo, a jakej je problém u vás? Když spermio OK, a ty?

petrufa86
19. pro 2011

@verry Hmm, ale platí to pojištova tak o co jim jde? Nevím, nejdřív jsem 1 měsíc neměla ovu, tak jsem dostala prášky od tý doby v pohodě, pak jsem měla cystu, tu mi odstranily, a při tom udělali i hysteroskopii, tam taky žádný nález, takže nevím. Asi se k sobě nehodíme nebo nevím??? 😒

verry
19. pro 2011

@petrufa86 tyjooo, a oni vás hned tlačí do IVF??? tak to mi rozum nebere... proč nevyzkoušeli IUI, když jste oba ok. Imunologii a genetiku máte udělanou?

petrufa86
19. pro 2011

@verry Ne, nemáme ani jedno dělaný. Prostě doktor říkal, že s tím přítelovým spg (měl ho fakt naprd)se žádný zázrak neudělá a že IVF je jistý. Když byl se spermoušema v den OPU tak výsledky o 100% lepší. Nechápu to já, přítel ani doktor. První IVF-ET máme za sebou s negativním výsledkem. Dnes mi to bylo potvrzeno z krve. Teď zkraje ledna pokud bude dobrá sliznice nás čeká KET.

verry
19. pro 2011

@petrufa86 no to je teda mazec. Být vámi tak si nechám taky udělat tyto testy-dokážou odhalit dost věcí. Můžu se zeptat kolik jste zaplatili za IVF? a kolik stojí KET? a kam chodíte? My do Pardubic.

petrufa86
19. pro 2011

@verry Za IVF jsme zaplatili 22 400,- Kč + bůh ví kolik 30,- Kč za těch 9 měsíců co tam chodíme. Kolik stojí KET nevím. Nám nějak nejde word, excel a ten ceník se mě na jejich stránkách neotevře. Jukni na www.sanus.cz, vyber pardubice a ceník .Tam to je. A dneska sem se u nich zapomněla podívat, mají to tam vyvěšený v čekárně na nástěnce.. My chodíme taky do Pardubek.

verry
19. pro 2011

@petrufa86 no pěkný.... a ke komu chodíš? My k dr. Novotné, ta je fajn, sedla nám 🙂

petrufa86
19. pro 2011

@verry Když je pondělí, tak k Dr. Provazníkovi a v ostatní dny k Dr. Vodičkovi.

verry
19. pro 2011

@petrufa86 tak ty neznám. Je mi divný,že vás nenechali vyzkoušet aspon to IUI 😕

petrufa86
19. pro 2011

@verry Jojo, jsou tam tyhle 3-Novotná, Vodička a Provazník-) ten jen v pondělí. Nevím proč tak blbě jen 1 den v týdnu. Nevím, prostě nám řekli, že je to zbytečný s tím přítelovým spg.

chilli009
19. pro 2011

Holky 😕 , mám drobet nerva. Dnes jsem 8DC a bolí mě v podbříšku ( tento měsíc vpravo 🙂 ) , bolí to docela intenzivně a na UTZ jdu až ve středu a na IUI možná ve čtvrtek. Nebude pozdě? nemám si zítra cinkout do sanusu a jít se tam ukázat už zítra? nebo se to ode ne po 😒 .Brala jsem clostík a piju kontryhelový čaj. Jo a dnes ze mě vyšel průhledný/ čirý hlen. Co myslíte?

chilli009
19. pro 2011

Prdím na to 🙂 , buď to výjde 😵 nebo to nevýjde ( snad to výjde) , už mě z toho vážně hrabe 😀 😀 😀
@petrufa86 Mrzí mě, že krev negativní ☹, držím pěsti pro příště, aby byla pozitivní a na testíku // .

littlemousecz
20. pro 2011

@montysek hm, tak to by bylo blbý. No ale vzhledem k tomu, že nás čeká stejně IVF, tak je to asi fuk. Hlavně aby se udělali folíci po hormonech a nebyli prázdný.

petrufa86
20. pro 2011

@chilli009 Je mě jasný, že ti z toho hrabe, mě taky minulý týden hrabalo. Ale máš pravdu, prď na to, buď to vyjde nebo to nevyjde. Ty to stejnak moc neovlivníš, stejnak si to příroda udělá tak jak bude chtět 🙂
Ten hlen bych přisuzovala clostíku a to bolení podbřišku není to náhodou nějaký vedlejší účinek na nějaké prášky? Já jak jsem v pátek začala polykat utrogestan a nezaváděla ho tak se mě tak motala hlava že sem si připadala jak vožralá a párkrát jsem se přistihla jak už skoro padám na zem.

holubice.petra
20. pro 2011

@petrufa86 to je mi líto ale příště to určitě vyjde 😉 tak utrogestan zaváděj já když ho polykala tak mi bylo taky špatně...a po prednisonu jsem dost tloustla 😠
nám taky nikdy nepřišli na to proč nám to nejde oba zdraví i geneticky se k sobě hodíme a nic...poprvé jsem otěhotněla hned po prvním IUI ale bohužel to nedopadlo v 10tt prckovi přestalo bít srdíčko a pak jsem byla ještě 6x na IUI a to jsme si ani neškrtli ☹ loni jsme šli poprvé do IVF ale to se nám neoplodnilo ani jedno vajíčko nikdo nevěděl proč prý je to jeden případ ze čtyřsta 😠 a letos jsme šli do toho znova a to se nám už oplodnilo osm bojovníků a z toho máme šest v mrazáčku a jednoho v ložnici v postýlce 😀 😎 ale čekali jsme na něj pět let...holky nebojte se určitě to vyjde na každou z vás už určitě čeká mimoušek 😉 držím moc pěsti!!!

anina32
20. pro 2011

Dnes jsem byla na krvi, těhotenství potvrzeno, mám HCG 310, není to na 14. den málo??? Sestřička říkala že to je v každého individuální, ale já mám strach☹ Chci se zeptat, komu se to povedlo, kolik jste měli HCG?

montysek
20. pro 2011

@anina32 Já si myslím, že na 14 den HCG 310 neni určitě málo,když já měla 4 nebo 5 týden 760 ! 😀 Buď v klidu, bude to v pohodě. 😉

montysek
20. pro 2011

@holubice.petra Ty bláho a to jste si nechali napíchat spermijky přímo do vajíček nebo jste to nechali osudu, že se Vám neoplodnilo ani jedno? Tak to muselo být teda hrozný! 😲 já jedu zítra na nějakou první injekci a asi vyfasuju injekce domů a řeknou nám co a jak, tak jsem zvědavá.

holubice.petra
20. pro 2011

@montysek první i druhý pokus jsme nechávali napíchávat ICSI prvně jsem měla 13 vajíček a nic podruhé 8 a chytly se všechny 😎 ten první pokus se mi ani nepočítal když nedojde k transféru tak to pojišťovna jednou "odpustí" tak kdyby něco tak máme ještě dva pokusy 😀 bylo to hrozný dr. říkal že kdyby to nevyšlo ani na podruhé tak by jsme to zkusili s darovanými vajíčky a ono to nebylo ani potřeba 😎 😉
@anina32 gratuluji neboj se je to akorát na mimíska 😉

michaela28
20. pro 2011

@anina32 já myslím, že je to v pohodě. Já jsem měla 14. den HCG 373, což je podobné. Neboj a hlavně žádné nervy 😉 .

petrufa86
20. pro 2011

@anina32 Gratuluji, přeji ti to a závidím 😉

sissi6
20. pro 2011

Ahoj holky, občas sem nakouknu, ale už nějak nemám co psát, moc Vám všem držím palce, ať se brzy dočkáte vytouženého miminka 🙂.

@anina32 gratuluju 🙂. Neboj to bude dobrý, já měla 14 den HCG 250

dasty79
autor
20. pro 2011

@sissi6 - koukám,že už budeš rodit 🙂 toto uteklo 🙂 Těším se na zprávičku o mimískovi a fotečky a hlavně přeju rychlý a bezproblémový porod 🙂

Všem snažilkám přeju brzké // 🙂