• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
@beatris děkuji, porod byl v pohodě, měla jsem naplánovanýho císaře, za kterýho jsem byla moc ráda
8. led 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, četla jsem zde, že se v Jihlavě v Sanus upravovali ceny... To se měnilo teď od nového roku?

Nevíte, prosím, kolik teď stojí ICSI, PICSI, PK a mražení embryí?

díky moc...
8. led 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 Nikolce byly v červnu 4 roky a Vašemu kloučkovi? :slight_smile:
8. led 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@montysek bude mu 17měsíců a ty už teda chodíš do práce???
8. led 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak já hlasím zánět močáku ( snad už na ústupu) a asi příjde MS, jelikož mám citlivější prsa a test nic, ikdyž nevím jestli na testování nebylo moc brzy, když poslední MS byla 12.12. a OV bývá kolem cca 16DC. Koukám, že jsou zde nové snažilky, tak je tu vítám a přeji jako ostatním brzy na testíku // . Doufám, že se taky někdy dočkáme.
8. led 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antana123 Jj, měla jsem tříletu mateřskou,takže už zase pracuju a nervuju se..... :angry: :grinning: Tak to máte ještě takovýho prďolku malýho. :slight_smile:
8. led 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@montysek tak v tom Tě naprosto chápu. Nad tím taky každou chvíli přemýšlím. Protože si říkám,že víc,jak 1 dítě asi nedáme,ale na druhou stranu bych byla ráda,kdyby nebylo samo. No snad se nám zadaří a za pár let do toho třeba půjdeme znovu,to se uvidí až časem.... :slight_smile:
8. led 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 Tak kdyby jste šli na IVF a povedlo se a zbyla Vám pak embryjka zamražená, tak by druhý dítko mohlo být z nich a to nestojí tolik peněz jako celé IVF. :wink:
8. led 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@montysek a ta doba,po kterou nám je nechají uložený,je nějak omezená? A za to uložení se taky určitě platí,že? Jako za všechno okolo. :unamused:
8. led 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 Jj, platí se jednou ročně, nevím zda to teď po novém roce zdražili ale bylo to 2000Kč a myslím, že ta doba omezená neni, že to můžete mít zamražené jak dlouho budete chtít.
8. led 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@montysek To jsou teda vyhlídky, co bych následně ušetřila,tak během let nacpu do uložení. Ach jo,nemáme to vůbec jednoduchý. :unamused: A kámoška měla problém s tím,že se po vysazení antikoncepce snažili 5 měsíců. A když pak okolo viděla pár holek,co se snaží 2 roky a nic,tak uznala,že teda měla štěstí. :slight_smile: Kolik Ti je let?
8. led 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobré ránko :slight_smile:
@montysek jo je to bobek :grinning:
@chilli009 děkuju snad se taky brzo dočkáš :wink:
9. led 2012 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky máte některá ztroš taky jste z něj tak KO????
9. led 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 ahoooj,tak jsem se objednala do Pardubic. Hned mě zaskočila sestra,když se zeptala,jestli dr.Novotná nebo dr.Vodička. Vybrala jsem si chlapa,tak jsem zvědavá. Jdem 25.1. Jsem ráda,že jsem se konečně rozhoupala. :wink: A snad pak zvládnu i tu cestu z vlakáče, s mým orientačním smyslem. Ty chodíš ke komu?
@antana123 ahoooj,tak jsem taky objednaná na 1. konzultaci,tak jsem na to zvědavá. :wink:
9. led 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martina_81 Je mi 29 let.To jo no, peníze teď budou jen lítat ale co naděláme, když chceme děti. :frowning2:
9. led 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antana123 Cože jestli máme? :grinning: Myslíš Utrogestan? Jestli ten, tak já ho měla po IUI a zaváděla jsem ho a to mi nic nebylo.On když se zavádí, tak se líp snáší.
9. led 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a taky jsem chtěla napsat, že jsem byla dnes na kontrole a zatím to vypadá na 11 folíků, což jsem ráda, já myslela, že "vypotím" tak půlku. :slight_smile: Ve čtvrtek tam jedu zase a to mi asi poví, kdy bude OPU.
9. led 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@montysek ahooj. Co je OPU? Odběr vajíček? Občas se v těch termínech tady nevyznám. :wink:
9. led 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 super na kdy???držím palce
@montysek jo myslím utroš no já na to zavádění moc nejsem tak ho polykám :unamused:
9. led 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@montysek ještě mám před sebou 7 dní s utrošem :unamused:
9. led 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 na 25.1.,za 14 dní. :wink: Jsem zvědavá na doktora a na přístup.
9. led 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martina_81 to máš za chvilečku pak mi musíš popsat co se dělo ju???
9. led 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 jasně,neboj. :wink: Tak zatím ahoj,musím se jít chystat do práce,mám dnes noční. :unamused:
9. led 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 Jj, to je odběr vajíček. :slight_smile:
9. led 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 Právě že dost holek říkalo, že když se polyká, tak že je z toho víc zle než při zavádění a doktor mi to taky řekl, tak já zaváděla a nebylo mi vůbec nic. Tak to zkus třeba jeden den a uvidíš. :wink: Nikolka je nemocná, má druhý den teploty.... snad to taky nechytím.
9. led 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@montysek Co to je za prášky,že se bud polykají nebo zavádějí? :grinning: A po tom odběru je jaká doba,než se ty oplodněný zavedou? Kolik si jich necháš zavést?
9. led 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 To je Utrogestan, který podporuje uchytnutí embryjek.Záleží na tom, pokud si lidi nechají prodlouženou kultivaci nebo ne. Když ne, tak se zavádějí do 3 dnů a když ano,tak se pozorují 5 dnů a pak se zavedou.Asi si necháme zavést dvě. :slight_smile:
9. led 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@montysek ale chudinka my jsme taky nemocní ale bez teplot
9. led 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 :frowning2: Teď to řádí, bacily hnusný ! :angry:
9. led 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky budu se opakovat ale je normální že po utroši se mi motá hlava,je mi na zvracení,bolí mě hlava a pálí žáha a vůbec mi jídlo nechutná a cítím se nafouklá a plná????já jedla utroš jen v těhu tak to nemám s čím srovnat
9. led 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek