• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
@littlemousecz To víš, když sedmkrát to nevyšlo, tak už člověk moc nedoufá.
24. led 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 zadny takovy ze to nevyjde.. hlavu vzhuru kocko, to uz musi klapnout po tom vsem cim sis prosla...
24. led 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 No když to říkáš ty, tak to už vyjít musí.
24. led 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. led 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 ja ti snad nekdy lhala :slight_smile:
24. led 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak Prednison mám, napsal mi ho gyndař. V Sanusu mi totiž řekli, že do krve určo nevysazovat a že kdyby mi ho nenapsal, tak musím pro recept k nim ale napsal mi ho v pohodě a hned mi i udělal preventivku a stěr, protože jsem tam dlouho nebyla. :unamused: :grinning:
24. led 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 Nemám žádný příznaky a pocitově jsme na tom stejně ale to je asi normální, prostě jsme ženský, co chtějí děti a tak je jasný, že máme strach, že to nevýjde a když to výjde, tak zase budeme mít strach, aby se nestalo něco dýl.....a ten strach budeme mít skrátka pořád, to už tak holt je. :sunglasses: Já u dcery taky neměla žádné příznaky mimo toho, že jsem nedostala MS, jinak mi absolutně nic nebylo, takže se mnou je to těžký, mé tělo nepozná nic. :grinning:
24. led 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem pěkně naštvaná, ovulka 23 DC, to zas bude tenhle měsíc na dlouho.... Se mi aten cyklus fakt nějak prodloužil nebo co.
25. led 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
hlásím že žiju jen jsem u našich tak na MK není moc času až budu doma tak se zase zapojím přeju fajn den :wink:
25. led 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 ahooj, no já jsem si říkala,že jsem Tě tady dlouho neviděla. :wink:
@petrufa86 ještě k té Mojžíšové - mně bylo řečeno,že je to pro ženský,co nemůžou otěhotnět,ale jinak jsou v pořádku,což já nejsem,takže jsem to vzdala.
Jinak jsem dnes sama doma,tak se zase konečně na chvíli dostanu k počítači. :slight_smile:
Nemáte někdo zkušenost se zdejším bazárkem?
25. led 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@montysek koukám opět co car to jiný názor, mě říkali že to nevadí, když ho doberu 2 dny před.
@martina_81 Já jo, a vždy dobrý, zrovna zítra mi mají přijít kraťásky pro neteř, ve středu ji bude 1 rok :wink:
25. led 2012 v 19:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 no já právě uvažuju o tom,že proberu skříň a všechno,co nenosím a do čeho se už nevlezu, zkusím hodit do bazárku. :wink:
25. led 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 Tak to já mám hodně věcí do kterých se po stimulkách nevlezu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. led 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 taky už sem nafotila pár věcí(na ples) a až to stáhnu tak bych to sem taky zkusila dát
25. led 2012 ve 22:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 @montysek Ahoj holky, jak se držíte? Asi už máte cukání na testíky co? Vy-dr-žet....
26. led 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@majka43 - moc na tebe myslím a držím palečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@lenda01 - a co ty kočko?jak vy pokračujete?
26. led 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@littlemousecz No, já ani cukání na testování moc nemám, mám strach, že tam stejně nic nebude..... :pensive:
26. led 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 ahojky :slight_smile: no co ti budu povidat..zavidim ti mimco neskutecne a bojuji dal.. zrovna mam ms po neuspesnem IUI a tak ted resim jestli dalsi IUI nebo 3ti IVF.. jsem na vazkach a nevim :frowning2: a zitra jeste to smutne vyroci jeden rok od revize :frowning2: mam z toho tak akorat depku ... ale nevzdam to, budu bojovat jako ty :slight_smile:
26. led 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 Drž se, tobě to vyjde, když už to vyšlo jednou. U mě je to horší.
@dasty79 Dík za palečky, moc je potřebuju.
@littlemousecz Já teda cukání mám a veliký.
26. led 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 To vydržíš. Zkus to aspoň do pondělí.
26. led 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@littlemousecz Jo tak to nevím, ale mohlo by to vyjít, protože přes víkend je doma přítel a já mám zakázáno testovat. V pondělí ráno bude v práci, tak budu mít možnost.
26. led 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 V pondělí to bude 10. den po? Já netuším, jak se to počítá. Desátý už by to mohlo být vidět.Držím pěssti a přeju pevný nervy.
@montysek Ale no tak, hlavu vzhůru. Uvidíš, že nejpozdějc v úterý už udeš mít na TT dálnici.
26. led 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@littlemousecz Jj v pondělí budu desátý a Montysek dvanáct.
26. led 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 tak to já už se těším na ty dvě dálnice :slight_smile: mám nervy i za vás obě.
26. led 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@montysek
@majka43 Tak co holky, ještě jste to nezkoušely? Tak takovou výdrž já neměla :grinning: Držím palce ať to vyjde :wink:
26. led 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 @antana123 ahoooj, tak mám za sebou první konzultaci. Doktor je vážně v poho, vysvětlil nám,co nás všechno čeká a jak to bude probíhat. Příští pátek jdu na krev a přítel na spg,a pak si musím u svýho doktora pořešit tu laparku. Prý kdyby v tom zbývajícím vejcovodu probíhaly nějaké zánětlivé stavy,tak by mi ho vzali, protože by pak zničil embryjko. No a po laparce prý doporočují 8 týdnů klid,takže prý když ji stihnem v únoru,tak v květnu bysme mohli jít na věc. :wink: Tak se hned zítra objednám na gyndu,at to stihnu co nejdřív. :slight_smile:
@majka43 tak snad moc nepřiberu,nerada bych ten šatník měnila úplně. :wink: Ale když mi dneska doktor vykládal,co všechno se může při té stimulaci stát,tak mě docela vyděsil. :unamused:
26. led 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobré ránko :slight_smile:
@martina_81 týjo tak ty už máš konzultaci za sebou nás to teprve čeká ve středu a jdeš na laparo jo???to půjdu určo taky
27. led 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak podle ultrazvuku čekáme kluka.
27. led 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@lenpet gratulka k chlapečkovi :dizzy_face:
27. led 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43
@montysek
holky kdy se chystáte testovat????
27. led 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek