CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

majka43
24. led 2012

@littlemousecz To víš, když sedmkrát to nevyšlo, tak už člověk moc nedoufá.

lenda01
24. led 2012

@majka43 zadny takovy ze to nevyjde.. hlavu vzhuru kocko, to uz musi klapnout po tom vsem cim sis prosla...

majka43
24. led 2012

@lenda01 No když to říkáš ty, tak to už vyjít musí.

majka43
24. led 2012

@lenda01 😉 😉 😉 😉 😉

lenda01
24. led 2012

@majka43 ja ti snad nekdy lhala 🙂

montysek
24. led 2012

Ahojky holky, tak Prednison mám, napsal mi ho gyndař. V Sanusu mi totiž řekli, že do krve určo nevysazovat a že kdyby mi ho nenapsal, tak musím pro recept k nim ale napsal mi ho v pohodě a hned mi i udělal preventivku a stěr, protože jsem tam dlouho nebyla. 😒 😀

montysek
24. led 2012

@majka43 Nemám žádný příznaky a pocitově jsme na tom stejně ale to je asi normální, prostě jsme ženský, co chtějí děti a tak je jasný, že máme strach, že to nevýjde a když to výjde, tak zase budeme mít strach, aby se nestalo něco dýl.....a ten strach budeme mít skrátka pořád, to už tak holt je. 😎 Já u dcery taky neměla žádné příznaky mimo toho, že jsem nedostala MS, jinak mi absolutně nic nebylo, takže se mnou je to těžký, mé tělo nepozná nic. 😀

littlemousecz
25. led 2012

Tak jsem pěkně naštvaná, ovulka 23 DC, to zas bude tenhle měsíc na dlouho.... Se mi aten cyklus fakt nějak prodloužil nebo co.

antana123
25. led 2012

Ahoj holky 🙂
hlásím že žiju jen jsem u našich tak na MK není moc času až budu doma tak se zase zapojím přeju fajn den 😉

martina_81
25. led 2012

@antana123 ahooj, no já jsem si říkala,že jsem Tě tady dlouho neviděla. 😉
@petrufa86 ještě k té Mojžíšové - mně bylo řečeno,že je to pro ženský,co nemůžou otěhotnět,ale jinak jsou v pořádku,což já nejsem,takže jsem to vzdala.
Jinak jsem dnes sama doma,tak se zase konečně na chvíli dostanu k počítači. 🙂
Nemáte někdo zkušenost se zdejším bazárkem?

petrufa86
25. led 2012

@montysek koukám opět co car to jiný názor, mě říkali že to nevadí, když ho doberu 2 dny před.
@martina_81 Já jo, a vždy dobrý, zrovna zítra mi mají přijít kraťásky pro neteř, ve středu ji bude 1 rok 😉

martina_81
25. led 2012

@petrufa86 no já právě uvažuju o tom,že proberu skříň a všechno,co nenosím a do čeho se už nevlezu, zkusím hodit do bazárku. 😉

majka43
25. led 2012

@martina_81 Tak to já mám hodně věcí do kterých se po stimulkách nevlezu 😅 😅 😅 😅 😅

petrufa86
25. led 2012

@martina_81 taky už sem nafotila pár věcí(na ples) a až to stáhnu tak bych to sem taky zkusila dát

littlemousecz
26. led 2012

@majka43 @montysek Ahoj holky, jak se držíte? Asi už máte cukání na testíky co? Vy-dr-žet....

dasty79
autor
26. led 2012

@majka43 - moc na tebe myslím a držím palečky 🙂 🙂 🙂

@lenda01 - a co ty kočko?jak vy pokračujete?

montysek
26. led 2012

@littlemousecz No, já ani cukání na testování moc nemám, mám strach, že tam stejně nic nebude..... 😔

lenda01
26. led 2012

@dasty79 ahojky 🙂 no co ti budu povidat..zavidim ti mimco neskutecne a bojuji dal.. zrovna mam ms po neuspesnem IUI a tak ted resim jestli dalsi IUI nebo 3ti IVF.. jsem na vazkach a nevim ☹ a zitra jeste to smutne vyroci jeden rok od revize ☹ mam z toho tak akorat depku ... ale nevzdam to, budu bojovat jako ty 🙂

majka43
26. led 2012

@lenda01 Drž se, tobě to vyjde, když už to vyšlo jednou. U mě je to horší.
@dasty79 Dík za palečky, moc je potřebuju.
@littlemousecz Já teda cukání mám a veliký.

littlemousecz
26. led 2012

@majka43 To vydržíš. Zkus to aspoň do pondělí.

majka43
26. led 2012

@littlemousecz Jo tak to nevím, ale mohlo by to vyjít, protože přes víkend je doma přítel a já mám zakázáno testovat. V pondělí ráno bude v práci, tak budu mít možnost.

littlemousecz
26. led 2012

@majka43 V pondělí to bude 10. den po? Já netuším, jak se to počítá. Desátý už by to mohlo být vidět.Držím pěssti a přeju pevný nervy.
@montysek Ale no tak, hlavu vzhůru. Uvidíš, že nejpozdějc v úterý už udeš mít na TT dálnici.

majka43
26. led 2012

@littlemousecz Jj v pondělí budu desátý a Montysek dvanáct.

littlemousecz
26. led 2012

@majka43 tak to já už se těším na ty dvě dálnice 🙂 mám nervy i za vás obě.

anina32
26. led 2012

@montysek
@majka43 Tak co holky, ještě jste to nezkoušely? Tak takovou výdrž já neměla 😀 Držím palce ať to vyjde 😉

martina_81
26. led 2012

@petrufa86 @antana123 ahoooj, tak mám za sebou první konzultaci. Doktor je vážně v poho, vysvětlil nám,co nás všechno čeká a jak to bude probíhat. Příští pátek jdu na krev a přítel na spg,a pak si musím u svýho doktora pořešit tu laparku. Prý kdyby v tom zbývajícím vejcovodu probíhaly nějaké zánětlivé stavy,tak by mi ho vzali, protože by pak zničil embryjko. No a po laparce prý doporočují 8 týdnů klid,takže prý když ji stihnem v únoru,tak v květnu bysme mohli jít na věc. 😉 Tak se hned zítra objednám na gyndu,at to stihnu co nejdřív. 🙂
@majka43 tak snad moc nepřiberu,nerada bych ten šatník měnila úplně. 😉 Ale když mi dneska doktor vykládal,co všechno se může při té stimulaci stát,tak mě docela vyděsil. 😒

antana123
27. led 2012

Přeju dobré ránko 🙂
@martina_81 týjo tak ty už máš konzultaci za sebou nás to teprve čeká ve středu a jdeš na laparo jo???to půjdu určo taky

lenpet
27. led 2012

Holky,tak podle ultrazvuku čekáme kluka.

antana123
27. led 2012

@lenpet gratulka k chlapečkovi 😵

antana123
27. led 2012

@majka43
@montysek
holky kdy se chystáte testovat????