CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

majka43
1. únor 2012

@antana123 Jsem na neschopence, dělám čtyřiadvacítky a to bych po transferu nedala.

antana123
1. únor 2012

@majka43 aha a jak dlouho budeš ještě doma???

antana123
1. únor 2012

@majka43 a kdy jdeš na krev???ted jedna na diskuzi kam chodím pořád negativní testy šla na krev a ta vyšla pozitivně udělali sono a bublinka tam

majka43
1. únor 2012

@antana123 Já nevím, v pátek jedu na krev, tak podle toho jak dopadne. Neschopenku mám od obvodní, ale když to nevyjde, tak půjdu asi v sobotu do práce i když na kontrolu mám jít až devátého. Vidíš pořád ještě doufám 😀 😀 😀 😀 😀

majka43
1. únor 2012

@antana123 Fakt jo?

antana123
1. únor 2012

@majka43 jo taky bych doufála testy nejsou 100% dokud nepříjde MS je pořád šance 😉

antana123
1. únor 2012

@majka43 jo opravdu 😉

majka43
1. únor 2012

@antana123 Tak to jsi mě potěšila. Já jsem včera trošinku zašpinila, tak jsem maslela, že MS je tady, ale nepřišla, tak naděje ještě je.

antana123
1. únor 2012

@majka43 jo jo dokud MS nepříjde je naděje ikdyž jsem už i četla že měla holčina MS pak čekala na další a nic a udělala test a dálnice u dr. jí řekli že je v 9tt takže možný je všechno 😉

majka43
1. únor 2012

@antana123 Tak hodně štěstí, za chvilku asi pojedeš?

petrufa86
1. únor 2012

@martina_81 hmm, tak to budete mít jako my ICSi, tak to si připrav tak 22 tisíc ☹ ale prosimtě, která tě tam zjebala? Na mě si teda ani jedna z nich nikdy pusu neotevřela, tak docela čučím. A o tom že tam máš být 2 hoďky pro probuzení slyším poprvé. Jojo, mýho to taky štvalo že SPG je nic moc, ale pak ho to přešlo, nikdy jsem mu nedala na jevo, že za to může on.

montysek
1. únor 2012

@martina_81 Já Ti dám něco vzdávat ale kuš holka nebo na Tebe vlítnu !!! 😠 😀 Já taky nic nevzdávám - mimina budou pro nás všechny a hotovo !!! 😉

@antana123 Pak napiš jak jste dopadli. 🙂

@majka43 To že jsi zašpinila, je možná i dobré znamení, mohlo to být uhnízdění !! A byla to tmavší krev? Prosím Tě a jak máš tu špatnou srážlivost, tak na to Ti přišli při imuno testu?

Jinak holky, já byla dnes na krvi a jak jsem už věděla - nevyšlo to.KET teď být nemůže, protože jak jsem prý dostala před stimulkou nějakou tu injekci, tak ta je pořád v těle a sliznice by mi prý teď nenarostla,takže musím čekat na další MS a pak, tak to vychází na cca polovinu března.A to ještě doktor chtěl,že uvidí jak na tom budu v březnu se sliznicí a když by to bylo na prd, tak že by se zase čekalo měsíc a pak by mi dal prášky na sliznici, tak jsem mu řekla - prrr,tak to ne! 😀 A prášky už mám doma a normálně od další MS začínám,já mu dám jen tak zase čekat měsíc. 😉 A pokud by to opět nevyšlo, tak mě objedná na genetický a imuno test do Prahy.Já chtěla objednat taky hned, říkala jsem mu, jestli je tam čekací doba zase X týdnů,tak ať neztrácíme čas ale on mi řekl, že dřív posílali jinam a tam že se dlouho čekalo a pak i na výsledky a teď že posílají někam do Prahy,jméno doktorky už nevím a že čekací doba na objednání je tak 2 týdny a výsledky do 10 dnů,tak snad mi nekecal a bude to tak nebo uvidí ! 😠 😀

littlemousecz
1. únor 2012

@majka43 hoď depky stranou a počkej do pátku, pak uvidíš, jestli je na místě depka nebo radost

littlemousecz
1. únor 2012

@montysek máš recht, jen bojuj, dneska co si člověk nevyřve, to nemá, my čekáme na genetiku už tři týdny a ještě máme tři před sebou

montysek
1. únor 2012

@martina_81 No, mě když dělal můj gyndař HP, tak mi říkal, na krev 2-3 DC a taky 2 hoďky po probuzení a den před tim jsem nesměla nic pít-alkohol, ani sexovat a ani se stresovat - a ani už nevím, co jsem všechno neměla a myslím, že jsem měla být i nalačno.Ale v centru mi tohle taky ani neřekli.Já myslím, že to zase tak nevadí,že jsi šla dýl ... 😉

littlemousecz
1. únor 2012

@montysek jen nevim, proč nás neposlal ještě rovnou na tu imunologii, doufám, že ji nebudeme potřebovat, to by bylo zase další čekání navíc, ale jestli se první IVF nepodaří, tak si to imuno prostě vydupu

montysek
1. únor 2012

@littlemousecz No ty jo, tak jestli mi ten doktor kecal, tak teda uvidí !!! 😠 😠 Ale třeba - kéž by, výjde KET a ani na to nebudu muset jít.

littlemousecz
1. únor 2012

@montysek @martina_81 já teda když jsem chodila na krev, tak většinou ve 13:00, takže těžko by to bylo dvě hodiny po probuzení (i když válet se do 11 v posteli by nebylo špatný 🙂) a nikdy mi neřikali, že bych měla být na lačno a že bych něco nesměla

littlemousecz
1. únor 2012

@montysek a kam chodíš? jsem zapomněla. my chodíme do Jihlavy a na genetice jsme byli taky v Jihlavě

montysek
1. únor 2012

@littlemousecz No, to je zvláštní, že Vám to neudělali najednou, mě by to dělali najednou co povídal.To imuno je možná i důležitější. Doktor říkal, že na genetice se skoro vždy nic nenajde a na imuno málo kdy ale já to taky chci, aby byla jistota...

montysek
1. únor 2012

@littlemousecz No prosím Tě, já taky do Jihlavy! 😲 A ke komu chodíš? Já ke Kučerovi!

littlemousecz
1. únor 2012

@montysek já k Fikerovi a na genetiku nás poslal k Dr. Hořínové, je z myslím z Brna a bývá tam jen v úterý a ve čtvrtek, no a že by v tom vyšetření bylo i imuno, to nám teda nikdo neřikal

majka43
1. únor 2012

@montysek Ta doktorka se jmenuje určitě Malíčková, četla jsem tady na ní moc pěknou chválu, já u ní taky byla. Ta mi přišla na tu srážlivost. V květnu jsem se k ní objednávala a než jsem mohla do něčeho jít, tak byl konec srpna, takže tak honem to není. Teda když ti něco najde, tak musíš znovu na kontrolní krev a pak zase čekáš na výsledky.
Taky jsem byla na hematologii a tam mě to zjistili taky, tam jsem musela dokonce třikrát, než jsem měla konečný výsledky a to jsem byla zase v Pelhřimově.
Ta krev byla spíš světlá, ale jen malinko a dneska zase, ale MS pořád nemám.

antana123
1. únor 2012

Ahoj takl jsem zpět a vypadá to dobře mužův spermiogram dopadl dobře a pokud bude i HP ok tak nás v březnu čeká IUI 🙂

majka43
1. únor 2012

@montysek Jo a na genetiku jsem čekala měsíc, ale tu nám dělali přímo v Repromedě v Brně.
Jo a na to imuno půjde určitě i přítel, taky bude muset dát sperma. U mě nemusel, když chodím na darovaná embryjka.

majka43
1. únor 2012

@littlemousecz Ve vyšetření genetiky určitě imuno není.

majka43
1. únor 2012

@antana123 Tak jsem držela palce dobře?

antana123
1. únor 2012

@majka43 jo jo moc dobře jsem nadšená snad budu í já OK 😉

majka43
1. únor 2012

@antana123 Budeš, u tebe problém nebude, když už jedno dítě máš.

montysek
1. únor 2012

@majka43 No, já už taky jedno dítě mám a podívej.... 😠 A k tý Malíčkoví Tě poslali ze Sanusu? On mi dnes to jméno říkal ale já si ho nepamatuju a nejsem si jistá, jestli to bylo tohle jméno. 😒 Fakt mi ale říkal, že do dvou týdnů mě vezme a výsledky do 10 dnů, jestli mi lhal, tak je to fakt zmetek teda, to už bych se chtěla jinak objednat ! 😠