• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
Holky díky, v devět mám odběr a v deset výsledky, ale růžově to nevidím.
2. únor 2012 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrufa86 jj, to je přesně ona, ta můra napravo. :grinning: :grinning:
@montysek to já jsem si říkala taky,že třeba při tom ICSI bude větší šance,tak to nějak neřeším a uvidíme,jak to dopadne. no my jsme oba nekuřáci. :slight_smile:
@jany74 tak snad to bude zítra lepší,uvidíš. Já se zítra budu domlouvat na tu laparku,tak jsem zvědavá,na kdy to dopadne.
@majka43 budu na Tebe zítra myslet. :slight_smile:

Otázka pro všechny: asistovaly jste partnerovi při oběru spermatu? :wink: Toho mýho trdlínka se sestra ptala,jestli nechce partnerku s sebou a on řekl,že to snad zvládne sám. :grinning: :grinning: A kolegyně v práci to nedokážou pochopit,tak by mě zajímalo,jak to bylo u vás. :wink:
2. únor 2012 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@martina_81 on to zvládl sám s notasem a prasečinkama :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2012 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@martina_81 Nás se ani neptali,rovnou ho poslali do kabinky.
2. únor 2012 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@martina_81 No, já asistovala. :grinning: Manžel z toho byl celý paf a když pro něj přišel doktor ať jde do kabinky, tak se celej opotil a koukal vyděšeně na mě...,tak jsem šla s nim a v tý kabince mi to přišlo tak směšný, že jsem se furt tlemila a on byl celej nervozní ať se furt netlemím.... :grinning: :grinning: No a při IVF to musel zvládnout sám a taky to šlo. :grinning:
2. únor 2012 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@martina_81 nás se nikdo neptal, byli jsem oba objednaný na stejnou hodinu do jiné ordinace. asi je to lepší, protože jinak by z toho asi byla jenom legrace :grinning:
2. únor 2012 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka43 Moc držím palce, hlavní je že nepřišla menstruace :wink: Zítra to vidím na hladinu HCG nejméně 300 :wink: Hooooodně štěstí :wink:
2. únor 2012 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka43 drzim pesti :slight_smile:
3. únor 2012 v 06:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Přeju dobré ránko :slight_smile:
@majka43 moc na tebe myslím a držím vše co mám :wink:
3. únor 2012 v 06:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Všem vám moc děkuju, jsem na nervy,
@anina32 kéž bys měla pravdu. Vždycky jsem tam jela a dopředu jsem věděla na čem jsem, dneska jenom napůl. Nevím jak vydržím cestu autobudem, když mi je pořád na zvracení.
3. únor 2012 v 07:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka43 Moooc držíme pěsti, aby to vyšlo!!! ;)
3. únor 2012 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka43 držím palce a už jsem pěkně napnutá. sice sedím v práci, ale každou chvíli sleduju, jestli už nebude deset a ono to neutíká a neutíká...
3. únor 2012 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka43 taky držím pěsti, ať je krev pozitivní, moc Ti to přeju
3. únor 2012 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka43 halo,kdepak si,netrpělivě čekáme na výsledek.
3. únor 2012 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka43 taky čekám
3. únor 2012 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka43 i ja cekam a vyhlizim dobre zpravy :slight_smile:
3. únor 2012 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak je to v kelu, krev negativní.
3. únor 2012 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka43 to je mi moc líto :frowning2:
3. únor 2012 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka43 to mě je hrozně líto. :frowning2: .Nevím co na to říct.
3. únor 2012 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@antana123
@lenpet Mě taky, bulím jak želva, nevím co dál.
3. únor 2012 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka43 to mě moc mrzí, věřila jsem,že to tentokrát vyjde. do dalšího kola už asi nepůjdeš viď?
3. únor 2012 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
3. únor 2012 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka43 Majko a co ještě zkusit ten Reprofit v Brně? Já na ně čtu samou chválu....,třeba by Ti tam pomohli.Já popravdě tomu KETU taky moc nevěřím, doktor nám ty dvě zamrazil hned druhý den a co jsem četla, tak to neni moc dobrý postup,takže.... :unamused: Prosím Tě a jak jsi byla u té doktorky na imunologii,tak Ti pak výsledky nějak poslala nebo je poslala rovnou do Sanusu? Drž se, vím jak to musí být těžký.... :frowning2:
3. únor 2012 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka43 To je mi líto :cry:
3. únor 2012 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka43 Ještě jsem Ti chtěla napsat, že na jiné diskuzi je pani, který se povedl až 15 transfer a má dvojčátka! :slight_smile:
3. únor 2012 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@montysek musím se teda KETu zastat, já sama čekám mimčo z Ketu a i mnoho dalších holek s tím má lepší zkušenosti než se samotným ET. Při ET je tělo tak zmatený z celé stimulace a odběru, že jak pak při KETu pěkně odpočinuté a připravené. Samozřejmě je to názor od názoru.
3. únor 2012 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka43 a brala jsi Prednison?
3. únor 2012 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@montysek no čau...ty si taky všude :grinning: :grinning:,že jsi myslela mě? majka o mně ví :wink:
@majka43 čtu,že je to zase v pr... :frowning2: :frowning2: co na to říct,je to těžké...nech tomu chvíli potřebný čas ,ale určo to nevzdávej,holka :frowning2:
3. únor 2012 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@michaela28 Neřekla jsem, že KET jako takový je nedůvěryhodný ale to, že nám doktor zamrazil teprve zygoty,takže se vůbec neví, jak na tom budou... Co vím od jiných holek, tak jim většinou zamarazují embrya o kterých se už trochu ví,že jsou dobrá, proto mám obavy.Jinak jsem ráda, že KET taky vychází.... :slight_smile:
3. únor 2012 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@gammaray Ahoj,ahoj - jj myslela! :grinning: :grinning:
3. únor 2012 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek