CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

antana123
4. únor 2012

@chilli009 jo to nevím hned mi řekli že s lékama né že injekce 😲

chilli009
4. únor 2012

@antana123 tak snad pomohou 😵

antana123
4. únor 2012

@chilli009 díky uvidíme 🙂

petrufa86
5. únor 2012

@martina_81 v pátek jdu na UTZ, pokud bude sliznice ok, což doufám že jo, když beru prášky tak by jsme mohli jít na další pokud 14,15týho února.

montysek
5. únor 2012

@antana123 No, mě taky rovnou dali injekce a už Vám o ně doktor zažádal na pojišťovnu?

martina_81
5. únor 2012

@petrufa86 tak to je super,snad to tentokrát dopadne. 😉

petrufa86
5. únor 2012

@martina_81 hmm, kéž by 🙂 a co přítel?? Už rozdýchal špatný SPG?

martina_81
5. únor 2012

@petrufa86 ale jooo, koupili jsme Selzink plus,tak ho začal baštit,našla jsem mu na netu pár stránek o tom,jak zlepšit kvalitu spermií,tak to studoval a doufá,že se to trochu zlepší. 🙂

martina_81
5. únor 2012

Holky,užívaly jste některá vitamíny nebo nějaké čaje na podporu těhotenství? Jedna holčina mi poslala odkaz na otehotnet.cz a našla jsem tam následující čajík,tak by mě zajímal váš názor: http://www.otehotnet.cz/ivf/104-ivf.html Kdyby člověk věděl,že to bude mít nějakej účinek,asi by do toho ty peníze investoval,ale přijde mi to jen jako tahání peněz z nešťastných lidí.

petrufa86
5. únor 2012

@martina_81 já jsem mu koupila zinek a selen a o dost se to zlepšilo. Ale nejhorší je na spermouše kouření. já beruz už 9 měsíců kyselinu listovou. nejlepší je ta úplně obyč. já mám 100 tablet za 98 Kč. Jinak jsem se na to ptala lékárnice a ta říkala, že stačí úplně obyč, pže třeba ta od Walmarku nebo třeba vitáminy pro těhule za 400 Kč jsou naprd. nejenže platíš značku ale kromě listovky tam jsou i další věci, který tělo prostě nezpracuje, takže je to zbytečný. A pak jsem měla taky takovou vodičku, jmenovalo se to femigard. Pila jsem to asi 14 dní a pak jsem se někde dočetla ž e to tlumí ovulku, tak jsem se na to vyprdla. takže 500 Kč v pr....

martina_81
5. únor 2012

@petrufa86 a ta kyselina listová je vlastně k čemu? JInak si taky myslím,že ve většině případech člověk stejně platí značku a účinek žádný. 😒 Jinak my ani jeden nekouříme,což nás pan doktor hned pochválil. 🙂

petrufa86
5. únor 2012

@martina_81 já taky nekouřím, tak mě dr taky pochvílil. A přítel si dá tak 10 cigaret za měsíc, tak sem mu říkala že i těch 10 by si mohl odpustit.
KYSELINA LISTOVÁ Super: Kyselinu listovou řadíme do skupiny B vitamínů. Společně s vitamínem B12 je nepostradatelná pro tvorbu červených krvinek a syntézu nukleových kyselin, které umožňují bezchybné dělení buněk a reprodukci. Kyselina listová má příznivé účinky na tvorbu a správnou činnost červených krvinek. Dostatečný příjem kyseliny listové je důležitý zejména v době těhotenství, kdy se tato látka podílí na zdravém růstu, vývoji plodu a tím se předchází vrozeným vadám dětí. Komplex B vitamínů účinně nižuje hladinu homocysteinu. Přípravek doporučujeme užívat cca 3 měsíce před plánovaným otěhotněním, těhotným a kojícím ženám.

martina_81
5. únor 2012

@petrufa86 To máš od Naturvity? Já ted tady koukám po netu a ve všech těch výrobcích se úplně ztrácím. 😒

petrufa86
5. únor 2012

@martina_81 já mám tuto:

martina_81
5. únor 2012

@petrufa86 díky moc,od té firmy máme ten Selzink. 😉 A na tohle jsem koukala v letáku,co byl v krabičce. Ještě jsem si říkala,že by to nebylo špatný a že to obsahuje i železo,který mi hodně chybí. 🙂 Asi si to taky koupím. 😉

petrufa86
5. únor 2012

@martina_81 je tam 50 tablet /ne 100/ a mě to stálo v lékárně co je Sanus 98 Kč

martina_81
5. únor 2012

@petrufa86 jo,koukám ted na to a má to i dobrou koncentraci toho železa,asi do toho půjdu. 😉

petrufa86
5. únor 2012

@martina_81 jj a za ty prachy si myslím že je to taky dobrý, lepší než vyhazoval 400kč na babyplan a nevím co.

martina_81
5. únor 2012

@petrufa86 jo,to souhlasím a když nic jinýho,tak aspoň doplním to železo. 😀 Víš,co mě napadlo,když jsme byli minule v Pardubkách? Jestli Tě tam třeba někdy nepotkám? 😉

petrufa86
5. únor 2012

@martina_81 a teď tam máš jít kdy? až po laparce? já tam jdu teď v pátek, když to bude dobrý tak na transfer a pak až na krev. a pak už třeba nikdy 😉

martina_81
5. únor 2012

@petrufa86 tak v tom případě doufám,že se tam nepotkáme 😉 ,protože já tam půjdu po laparce s výsledkama,počítám tak někdy v dubnu a podle toho,jak říkal,že 8 týdnů po laparce klid,tak bysme do Sanusu jeli až někdy v červnu. Takže maximálně se sejdeme na kafe. 😀

antana123
5. únor 2012

@montysek né ještě myslím né ☹ čeká se dlouho????

antana123
5. únor 2012

@martina_81 my na spg máme zinek+selen a hlavně je důležitý vitamín E a jeden týden v měsíci kůra vitamínu A,D

martina_81
5. únor 2012

@antana123 koukala jsi na ten odkaz na otehotnet.cz? Já myslela spíš "doplňky" a čaje pro ženy,ne pro muže. 😉

petrufa86
5. únor 2012

@martina_81 😀 😀

antana123
5. únor 2012

@martina_81 jo aha promin já piju HERBEX ženský čaj s aloe je tam i kontryhel a jinný bylinky a je super i OVU mi posunul spokojenost nav´íc tak silný OVU test jsme neměla ani s clostilem a pro ženy je dobrý vitamín E prý já jim kyselinu listovou a babyplan

martina_81
5. únor 2012

@antana123 díky za info,do té listovky taky půjdu. 😉
@petrufa86 se těšíš na to kafe? 😅

montysek
5. únor 2012

@antana123 Né, dlouho zase ne asi tak týden, dva.Akorát je pak na nic to, že když to třeba nevýjde a příjde MS,tak se musí znova zažádat,tudíž další měsíc to nejde a až zase ten další.Takže 3 IUI by byly na půl roku. 😒 Tak zkus doktorovi říct, zda by zažádal už před výsledkem,aby jsi měla popř.schválení už u nich a nemusela další měsíc zbytečně čekat. 😉

petrufa86
5. únor 2012

@martina_81 jasan.

antana123
5. únor 2012

@montysek jo ták jo to se čeká aha no zeptám se ho jak to bude dál on podle mě dopředu nic ale neobjedná dokud nebude mít výsledky HP pač ted k němu nejdu až 10-12DC tak si počkáme to je jedno čekáme už dlouho to vydržíme 😉 snad příjde u mě MS brzo kdybych jí náhodou nedostala tak musím na vyvolávačku do Sanusu a nebo ke své dr????já se bojím jak jsme bez léků že sama nepříjde 😠

montysek
5. únor 2012

@antana123 Tak teď určitě nic neobjedná,když nemáš ještě HP, já myslela po IUI víš, aby zažádal třeba o další stimulku ještě před výsledkem,aby jsi mohla další cyklus hned na další IUI.Jdi na vyvolávačku tam, kde je to pro tebe blíž, klidně můžeš i ke své dr.