CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
7. únor 2012

@antana123 doufám jen,že se mi ten pobyt tam neprotáhne jako tenkrát,prý by to měl být v pondělí nástup, v 6.30 (mě snad mrskne,takhle brzo), v úterý laparka a ve středu odchod,tak jsem zvědavá. 😒

petrufa86
7. únor 2012

@martina_81 tak to máš za měsíc, to uteče rychle. Ale aspoň budete zase o krůček blíž. To si budeš brát 14 dní dovču? jinak já nastupovala v neděli, v pondělí byla laparka a ve středu mě pustili domů.

lenpet
7. únor 2012

@martina_81 a kam jdeš na laparku?

martina_81
8. únor 2012

@lenpet do Svitav. 😉 @petrufa86 vychází mi to na krátký týden,takže si vezmu 4 dny dovču (mám ještě starou) a budu 2 týdny doma, s šéfovou už to mám domluvený,takže bez problémů. Že budem blíž,to se těším,jen doufám, že budem řešit jen ten vejcovod a nevyskytnou se tam nějaký další problémy. 😒

montysek
8. únor 2012

@martina_81 To by Tě po laparce pustili nějak brzo ne? 😨 Mě teda pustili domů po laparce za 2 dny a to mi nic nedělali a co byly se mnou na pokoji holky a těm něco dělaly, tak ty pouštěly 5 den po laparce.

martina_81
8. únor 2012

@montysek no já budu (snad) mezi těma,co jim nic dělat nebudou,takže za 2 dny odchod. Aspoň takhle mi to říkal, i když jsme řešili i to,že chci ten vejcovod radši pryč,takže to by snad řekl,že v tom případě se mi to protáhne. Ale oni to dneska asi moc neřeší,prostě pak budeš mít klid doma a jestli to dodržíš nebo půjdeš do práce,to už asi nikoho nezajímá. 😒 Stejně by se mnou v té nemocnici už nic nedělali a na kontrolu pak půjdu k němu normálně do ordinace.

petrufa86
8. únor 2012

@martina_81 tak to jo, mě říkal doktor kdybych chtěla kontrolku tak ať počítám se 2 týdny. Tak doufej, že to bude ve Svitavách dobrý. Přítelkyně bratránka mého přítele tam rodila a děs, málem ji malou nechali umřít a když se narodila (císařem) tak 1/2 minuty nedýchala. Takže Iva říkala, pokud bude 2 dítě tak do Svitav určo ne. Mě nic nedělali a šla jsem domů 2 den. KDybych neměla v břiše dren, tak mě pustí 1 den po operaci. Jojo, laparo není zase tak náročná operace, tak tě pustí brzo domů. Přítel byl teď na tý operaci a na pokoj ho přivezli v úterý v 5 hodin odpolko a ráno ho v 8 pustili. takže teď to je rup šup, ale tak proč ne, pokud to jde, tak co ležet v nemocnici. Doma je doma

martina_81
8. únor 2012

@petrufa86 ono je to těžký,každý má s nemocnicí jiný zkušenosti, u mě to bylo v poho, doktor super, přístup taky a pak tam byla kolegyně z práce a něco jí při operaci pos*ali a měla komplikace. 😒 A neznám v okolí nemocnici,o které by se říkalo,že je v poho. Když byla nemocnice ještě v Moravské Třebové,tak to byla taky katastrofa, říkalo se,že tam jdeš se slepákem a odcházíš bez nohy, taky tam měli jeden průšvih za druhým. ☹ Tak si pak vyber,kam chceš jít. 😒

petrufa86
8. únor 2012

@martina_81 to je pravda, záleží s čím jdeš, jak je to závažné a.... Na pardubickou nemocnici taky nadávají. Přítelův známý byl na tý samý operaci a vyprávěl že ho zavezli na sál a doktor říkal, jéé, to je ten pán co mu máme brát nohu?a on i zřízenec říkal néé, ten jde na... A doktor, aha, tak to musíte na sál o parto výš. Takže kdyby byl uspaný, tak mu snad tu nohu i uříznou. Blbouni, doktoři a pak jim věř

martina_81
8. únor 2012

@petrufa86 jo,vydáš se jim napospas a jen můžeš doufat,že to dobře dopadne. 😒 Já chci co nejdřív změnit svýho obvodního,protože je to neschopnej idiot,kterýmu jde jen o to,aby dostal 30 korun (a hlavně je ted pro mě trochu daleko,co bydlíme v České),ale jak mám najít někoho normálního,to netuším. 😒 Třeba jsme v práci nechápali,když nám kolegyně líčíla,jak byla na preventivce a co jí všechno ta její doktorka dělala. to ten můj by mi tak max. změřil tlak,takže o preventivku u něho ani nestojím. A jak si mám najít dobrýho doktora?

petrufa86
8. únor 2012

@martina_81 tak se zkus juknout na nějaké diskuze nebo na www.katalog-doktoru.cz, já mám obvoďačku, gyndr i zubařku dobrou, nemůžu si stěžovat. Mě když dělá preventivku, tak mě změří tlak, poslechne srde, koukne do krku, prohmatá štítku, břicho, prohlídne záda(páteř) a ...

martina_81
8. únor 2012

@petrufa86 jé,tak takovou doktorku bych taky brala. 😉 Na ten katalog určitě mrknu,díky moc.

lenpet
9. únor 2012

Dobré ránko,posílám vám vorvaně.

antana123
9. únor 2012

@lenpet krásný pupík 😉

lenpet
9. únor 2012

@antana123 ale spát sním,to je hrůza

littlemousecz
9. únor 2012

@lenpet si asi nikdy neviděla vorvaně co?

lenpet
9. únor 2012

@littlemousecz já si tak připadám 🙂

littlemousecz
9. únor 2012

@lenpet a kolik si přibrala? mám kamarádku, která přibrala asi 30 kilo (před těhu měla 48, je to prcek) a tam teda přirovnání k vorvaňům sedělo😀

lenpet
9. únor 2012

@littlemousecz měla jsem 50kg a ted mám 62kg,ale mám to jenom v břiše.Jinak vypadám úplně normálně.

littlemousecz
9. únor 2012

@lenpet tak to máš fajn, to není moc. a bříško po porodu zmizí skoro samo.

lenpet
9. únor 2012

@littlemousecz to jo,potom zůstanu na svoji váze

petrufa86
10. únor 2012

@martina_81 ahojda, tak hlásím výsledek dnešního UZ v Sanusu. Dr. Vodička říkal že sliznici mám ukázkovou, že je jak do lékařské knížky. změřil jí a má 11,5 mm. To je největší hodnota za celou dobu snažení. takže estrofem, grepák a kontryhel opravdu nezklamali 🙂 dostalal jsem recept, papír na podpis, že s transferem oba souhlasíme a šla se dohodnout do laborky. Embryjka budou rozmrazovat v úterý, ve středu si mám ve 13,00 hod volat jestli je vše ok a ve čtvrtek v cca 11,30 hod transfer. v lékárně se přítel smál, říkal mě á ošatka zdraví (říká mě to každý ráno když se dopuju těma milionama prášku). Vyfasovala sem 3x utroš, 3xprednison, 1xestrofem a dnes ve 21,00 hod aby přítel nevypadl ze cviku mě bude píchat 10 000 jednotek pregnylu. Aúúú, to zase bude bolet. a pak děj se vůle boží. Už začínám být lehce nervní, protože se zase začíná něco dít. 😉

antana123
10. únor 2012

@petrufa86 moc držím palce at to výjde 😉

antana123
10. únor 2012

holky mám takovou otázečku co bych měla dělat kdybych našla pozitivní těhu test jít do Sanusu a nebo k mé dr????v Sanusu jsme zatím byli jen na konzultaci žádný pokus se nekonal tak nevím

petrufa86
10. únor 2012

@antana123 děkuji, kéž by 😉 jinak kdybych našla pozitivní test, tak bych šla ke svý gyndr a do sanusu napsala nebo zavolala ať se mnou nepočítají, že se to povedlo přirozeně. Myslím, že je to zdvořilé jim to oznámit a řekla bych že stačí e-mailem. 😉

montysek
10. únor 2012

@antana123 Když se v Sanusu nic nekonalo, tak si dojdi ke svý doktorce a pak bys do Sanusu jenom zavolala, že jsi těhu. 😉

antana123
10. únor 2012

@petrufa86 to jo určo bych se jim ozvala jen jsem nevěděla kam jít navíc nemám utroš a bojím že to zase odejde jako už 3x předtím mám utroš jen do pondělka tak snad mě v pondělí dr. vezme a napíše mi ho

montysek
10. únor 2012

@antana123 Koukám,že Ti petrufa už odpověděla jako já. 🙂

antana123
10. únor 2012

@montysek no hele ještě je brzo ale já měla tušení že to vyšlo a mám na 9DPO dušíká pěknýho v nedělí testnu zase a pokud zesílí tak zavolám k té dr. nechodila bych tam tak brzo ale nemám utroš a nemá ho jak jinak sehnat chci se snažit to udržet

antana123
10. únor 2012

@montysek
@petrufa86
holky moc díky za info 😲
mě teda docela zarazilo že na 9DPO takový dušík a hlavně naskočil hned