CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

rvasata
19. říj 2010

@evaav Tak to jo.No tyhle ty dva tam zůstanou.Nějka cítím něco jiného 🙂

evik31
19. říj 2010

@rvasata tak co dělaj děti brouku 😀

evik31
19. říj 2010

Jinak všem teda opožděně krásný den 😀
@madlina a co dělaj tvoje mimi 😀
@vlara ahoj a vítej už se tady nějak hromadíme děvčata 😅
stránky dopředu je tabulka možná by nebylo na škodu vy co tam ještě nejste se doplnit at víme na čem jste a vy at víte načem jsme my 😀
@evaav a jak se máš ty
@paonne tebe jsem tu asi taky ještě nepúotkala tak taky vítám 😉
@lenda01 já když měla sliznici 8 tak ještě čekal,ale bez prášků víc neudělala spíš klesla 😒 tak budu držet palčáky
@dasty79 a co nového u tebe
@lintea a jak je tobě už líp ,už si to těhu konečně užíváš
@spimy neboj brzy odborník budeš 😉
no snad jsem napsdala všem a pokud jsem na někoho zapomněla tak se omluvuju,ale už je nás tu přeci jen víc a má pamět nebýt veliká 😎

evik31
19. říj 2010

@petulka64 ještě jsem našla tebe a nevím zda jsem tě tu přivítala tak jinak činím dodatečně a přeju hodně štěstí

evik31
19. říj 2010

🙂 Skol: Sanus HK,dr.Štěpán ml. 02/10 zamlký těhu, od 06/10 v Sanusu v HK - 1 IUI 08/10 neg., 2 IUI 09/10 neg, 10/10...clostil nezabral, čekám na MS a nasazena zvýšená dávka clostilu 3x denně

🙂 Evík 31:Sanus HK,dr.Dejmek -1 IVF květen 2010-negativní+4mrazáčci ke KETU nedošlo bublinky nevydržely,2IVF snad říjen,nebo listopad 2010

🙂 rvasata: Sanus HK,dr.Dejmek. 1IVF Květen 2010 14vajíček,OHSS,9mrazáčku ET -negativní,laparoskopie,červen KET negativní,čekání na MS a KET

🙂 dasty79: Sanus Pce,dr.Novotná - 1.IVF květen 2010 - negativní, žádný mrazáček.Říjen 2010 imunologie,IUI

🙂 lintea: Sanus HK, dr. Šilhan - 1 IVF květen 2009 - biochemické t. žádný mrazáček, 2 IVF leden 2010 - biochemické t. opět nic do mrazáku, 3 IVF srpen 2010 2 8b embrouši u mě a 2 horší kvality v mrazáku.1.10. UTZ dvě dutinky, kontrola
15.10. snad budou i srdíčka.

🙂 evaav-SANUS HK,dr,Šilnan-březen 2007 IUI negativní,Květen 2007 1IVF 11 vajec 8 oplodněných, 2 zavedené-test pozitivní holčička Verunka 23.12.2007 váha 1240g předčasný porod v 31+4t.
březen 2010 dr.Štěpýn ml. březen KET zavedená dvě embria-test negativní,květen 2IVF-dlouhý protkol 5 vajec 3 na oplodnění ET zastaven embria nejsu vhodná k travsféru.Září znovu IVF-krátky protokol-2 vajca oplodněno 1 vajíčko a zaveden 1 bojovníček- test 4.10.2010

🙂 *MADLINA : Sanus HK(dr.Novotná),1.IVF+ICSI,OHSS, 1.KET negativní, 2.KET-těhu do 10tt (sam.potrat),3.KET úspěšný - Adélka se narodila 6.2.2007
SANUS Pce(dr.Novotná),3xIUI,2xKET +dom.snažení od ledna 09.

🙂 Lenda01: Sanus HK (Dr. Stepan), 1.IVF + ICSI (03/2010) - 1 vajíčko - negativní, 2.IVF + ICSI snad říjen / listopad 2010

lintea
19. říj 2010

Holky nadhoďte co vaříte, o víkendu jsem měla tu koprovku, a dneska jsem dostala chuť na salát a řízky 😀
Jinak u dr. dobrý, jen to zkontroloval na UTZ a objednal mě 1.11. na kontrolu, pak dostanu průkazku a domluvíme se kdy se mám objednat na ten prvotrimestrální screenig, takže zase čekání 🙂 a dneska mě opět bolí hlava 😝

evik31
19. říj 2010

tak jsem vám sem zkopčila tabulka tak se tam doplnte aděvčata co mají změny tak můžou už taky ,akorát by to asi chtělo rozdělit na těhulky,čekatelky a snažilky,aby jsme věděly komu mačkat palčáky 😀
tak kdyby jste se někdo nudil tak máte pole působnosti

evik31
19. říj 2010

@lintea tak to je paráda ,že je vše v pohodě 😉 já budu zítra vařit kulajdu a šunkofleky

evik31
19. říj 2010

dneska jsme měly tu koprovou,protože předtím jsem ji nakonec nevařila

lintea
19. říj 2010

@rvasta oni určitě nevypadnou, sliznice není hladká, má mnoho záhybů a pod mikroskopem vypadá jako vysoký koberec.Tam se embrya snadno zachytí hned poté, co je vypustí z katetru.Takhle nějak to píšou v knížce Léčba neplodnosti 😉

lintea
19. říj 2010

@evik31 asi máme podobný chuťě, dneska budou řízky, tak jsem si říkala, že bych pak mohla udělat ty šunkofleky 😀

evik31
19. říj 2010

@lintea my měly řízečky o výkendu s bramborovým salátem,a ted až na vánoce aspon salát teda určo 😀

lintea
19. říj 2010

@evik31 my taky, to je jen takovaj malej nácvik, jestli jsem to od loňska nezapoměla 🙂

evik31
19. říj 2010

@lintea hele to se snad zapomenout nedá 😀

lenda01
19. říj 2010

@evik31 no ja mam tu sliznici takovou linou ☹ bez prasku taky vubec nemaka...asi si radeji jeste reknu o estrofem ☹

evik31
19. říj 2010

@lenda01 ten mě pak dal předtím než jsem měla jít na ket sliznice pak byla dobrá,ale zase embryjka na prdlajdu 😖

lenda01
19. říj 2010

@evik31 no ja uz z toho zacinam mit pekny nerviky .. chjo se mnou ☹ mam strach ze nebudu mit zadny vajicka stejne tak, jako jsem je nemela ani minule ☹

evik31
19. říj 2010

@lenda01 já mám ted spíš nervíky z toho jak mě dopadne kontrola na urologiii a pak to vyšetření metabolismu bojím se ,aby mě nenašly ještě něco jiného 😢 a pak se zas budu bát jak dopadne stimulka a et 😒
takže tě úplně chápu to my věř

lenda01
19. říj 2010

@evik31 ty brdo, cim my si to vsechny musime projit abysme dosahly vytouzenyho mimca, co? Neboj, uz mas urco vsechno zly vybrano a ted uz budou jen samy dobry zpravy a samy dobry vysledky 🙂

lenda01
20. říj 2010

dobre ranko 🙂 koukam ze to tu jeste vsechno spi 🙂

rvasata
20. říj 2010

Ahojda holky,zdravím.Tak a je to tady.Trošičku strach mě přepadává.Jsem dneska teprve 3 den od KETU.ououou.Trošku bolí břicho

rvasata
20. říj 2010

@evik31 Ahojda zlato,doufám,že dobrý,že se tam vrtají a vrtrají.Poctivě opravdu ležím.Jen bolí břicho a vaječníky.Ale nebudu na to tak myslet.Prostě to vyjde

lenda01
20. říj 2010

@rvasata chjo ja mam nerviky pred odsanim a fakt na to furt myslim a bojim se aby vse bylo ok a ty se nervujes jestli se bojovnicek dobre zavrtava.. ty brdo, ja bych ti to tak prala aby ti to dopadlo a pevne tomu verim.. neboj se nic.. 🙂 vezmi si hacek do ruky a radeji neco uhackuj at na to nemusis myslet 🙂

rvasata
20. říj 2010

@lenda01 Však na to zase tak nemyslím,jako ty minulé pokusy,ale asi se tomu člověk neubrání.Však sjem si objednala příze a udělám pro Sáurinku svetřík s obr motýlem

evaav
20. říj 2010

ahoj všem
@rvasata -neboj bude to dobré,ale chápu,že člověk podlehne strachu.
@evik31 -mám se docela dobře,včera jsem měla trošku honičku,lítala jsem od rána po doktorech z verčou u zubaře,byla statečná,ale bohužel ji budou opravovat zoubky,ach jo myslela jsem,že se jí to vyhne nebo potká až dýl,jenže ona bere silné léky na astma a ty ty zoubky ničí ☹ Tak to bude boj s ní v křesle nevím jak bude reagovat,no,ale pak si snad o to raději bude čistit zuby,ale to si je ráda čistí i tak.Pak jsem byla odpoledne s ní na alergologii a má to lepší tak nám ty léky snížili 😉
Dnes jsem od rána v jednom kole peru záclony,vařím houbové rizoto, do toho mi Verča furt pomáhá mýchá vedle mě 😀 -Zátra si jdu udělat radost k holiči už se těším 😉 a odpoledne jdeme k mé sestře na oslavu měla svátek a synovec má 15let,ale nebude to tak divoké.

lenda01
20. říj 2010

ty vogo, ja mam furt hlad 🙂 nemuze to byt tim Pridnisonem? To je fakt husty, s nim vsechno co mi prijde pod ruku 😀

evik31
20. říj 2010

ahoj ženy zdravím,jsem zpět z práce 😀
@rvasata odpočívej a zase odpočívej snad sis té příze objednala hoooooodně 😀
@evaav tak to je blbý ten zubař tak snad jí to nebude moc bolet prdelku malou ☹
@lenda01 tak to chce hoooodně naplnit ledničku 😀
a kdepak jste všichni ostatní noooo

rvasata
20. říj 2010

@evik31 jojojo na svetřík a čepičku až až. 😀

rvasata
20. říj 2010

JO holky ještě k tomu Utroušovi.Měli jste taky někdy víc a někdy míň?Já jsem občas bíláá.to je hnus a to fakt ležím.Tak jestli to má vůbec nějaký efekt tohle

evik31
20. říj 2010

@rvasata bud v klidu on si tam utrouš cestu najde 😉 no nic musím jít vařit pak se zas ozvu
tady nám skoro celý den leje .bože at radši sněží 😒