CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
7. bře 2012

@petrufa86 jo, taky mě to překvapilo,jak to uteklo. 🙂 A hned jak budu mít výsledky,tak se budu objednávat do Sanusu,kdy čekám,že s náma rozebere výsledky laparky a našeho spermiogramu a řekne,kdy se vrhnem na IVF. 😉

petrufa86
7. bře 2012

@martina_81 no tak jestli to dobře půjde tak na IVF byste mohli třeba už v květnu, ne? Protože výsledky z lapara dostaneš při propuštění z nemocnice nebo budeš muset ke svému gyndr? Pak budeš čekat týden na objednání a bude to. a pak tě bude myslím tak maximálně 1 měsíc pozorovat jestli máš ovulku nebo ne a hlavně kdy. 😉

martina_81
7. bře 2012

@petrufa86 můj gyndr mě bude operovat,takže výsledky mi dá buď při propouštění,nebo pak při kontrole (hádám,že bude chtít,abych se přišla ukázat,až mi vypadají stehy),tak uvidím. Jinak dr. Vodička říkal,že po té laparce by bylo fajn 8 týdnů klid,takže to vychází na červen,když bude všechno v poho. Nic si neplánuju,protože pak to nevychází,takže se nechám překvapit. 😉

petrufa86
7. bře 2012

@martina_81 jasan, lepší neplánovat. tak to máš dobrý že tě bude tvůj gyndr operovat. Já šla do Sanusu na kontrolu po 14 dnech. A týden po jsem musela na vytáhnutí stehů.

martina_81
7. bře 2012

@petrufa86 já myslela,že už se všude používají ty vypadávací stehy,co se po pár dnech rozpadnou a vytáhneš si je sama. dávali mi je už tenkrát a teď o nich dr taky mluvil,tak s nima počítám. 😀 No, jsem zvědavá na výsledky,už abych to měla za sebou. 🙂 Ještě víkend do práce a pak nástup. A pak skoro 2 týdny relax doma,na to se docela těším,snad bude aspoň hezky.

petrufa86
7. bře 2012

@martina_81 tak do hradeckýho sanusu tadyta vymoženost asi ještě nedorazila. Měla jsem normální a jak to srůstalo tak to malinkato bolelo a lechtalo a nejhorší to bylo při spaní. To sem nevěděla jak si lehnout. Vždy jsem si k břifchu dávala malý polštářek když sem třeba ležela na bolku nebo pak na břiše a bylo to ok. A i po 6 dnech se mě blbě vstávalo z postele.

martina_81
7. bře 2012

@petrufa86 že by to byla přednost jen svitavské nemocnice? 😀 Každopádně to bylo super,za pár dní se rozpadly a vypadly samy. jen náplast po drénu jsem měla na břiše asi 14 dní,než jsem si jí všimla. 😀

petrufa86
7. bře 2012

@martina_81 to mě dren v den odchodu vyndaly, sestra ucvakla 1 steh a druhý tam nechala. Každopádně si myslím že ty samovstřebací jsou lepší, protože já kvůli 6 stehům letěla do sanusu 25 km tam a 25 km domů a byla sem od sestry za minutu venku, takže se to fakt vyplatilo 😒

antana123
7. bře 2012

@martina_81 teda to uteklo ted už se to hne 😉
@petrufa86 že by nevolnosti???

martina_81
7. bře 2012

@petrufa86 o tom ježdění kvůli prkotinám mi povídej. 😒 Dnes jsem byla na krvi a zítra na vyšetření, takže taky 2 cesty,protože v ČT doktora nemám (ale už na tom pracuju 😉 ),takže jezdíme taky přes 20 km tam a zpátky. ☹

petrufa86
7. bře 2012

@antana123 zatím nic moc nevolnosti, ale včera a dneska jsem jela v pardubkách kolem kávovin a ten smrad teda nic moc. 😒

antana123
7. bře 2012

@petrufa86 no tak snad to zůstane jen u těch návalů nevolnosti 😉 já zvracela až do 20tt 😖

martina_81
7. bře 2012

@antana123 to doufám,že už se to pohne. 🙂

petrufa86
7. bře 2012

@martina_81 takže já: jsem vedena na pracáku a abych tam nemusela tak sem si měla zařídit papír že sem těhu. tak sem včera jela do Sanusu a sestra mě napsala na papír že sem těhu. Šla jsem k nám v Holicích na pracák a ta husa mě řekla že ji to takhle nestačí, že to musí být na jejich tiskopisu. Podotýkám že sem si s ní kvůli tomu psala mejly a nic o jejich tiskopisu nepadlo. takže mě včera dala tiskopis a já zase dneska letěla doSanusu aby mě tam dali blbý razítko a podpis. Sem myslela že budu vraždit 😖 😖 😖

antana123
7. bře 2012

@martina_81 no jasně za chvilku nám tady budeš ukazovat testík s krásnýma // 😉

petrufa86
7. bře 2012

@antana123 kéž by. Mám kamarádku, která nezvracela vůbec jen ji to nakopávalo a od 13tt měla klid. Jen ji pálela žáha a měla v puse železitou chuť.

antana123
7. bře 2012

@petrufa86 hmmm to je nepříjemný mě pálela žáha spíš ke konci a kdy jdeš na UTZ???jsem zvědavá jestli tam je jedno a nebo dvě??? 🙂

petrufa86
7. bře 2012

@antana123 jojo, teď je řada jenom na tobě, a @martina_81 😀 😀 😀

petrufa86
7. bře 2012

@antana123 to mě taky pálí žáha sem tam, pak zase přestane a.... Na UTZ jdu příští pátek tak sem zvědavá kolik bobků se ukáže 😉

antana123
7. bře 2012

@petrufa86 hele já né já mám čas začínáme až v září já se na snažení ještě necítím ještě nemám dušičku zahojenou ☹
ale myslím že ted je na řadě @martina_81 😀 😀
@petrufa86 jůůů už se těším jak dopadneš 😉

martina_81
7. bře 2012

@petrufa86 tak to je síla, s tímhle mě ty úřady vytáčejí úplně nejvíc,posílají Tě od jednoho k druhýmu,ale nemůžou Ti říct hned napoprvé,co od Tebe vlastně chtějí. 😠
@antana123 no kéž by. 😀
Holky, dokážete si představit ženskou,co chce (údajně) dítě,ale nenechá se ani vyšetřit,jestli je ok?

petrufa86
7. bře 2012

@martina_81 tak to si teda nedokážu. Já si nechala od gyndr napsal doporučení na spg už po 11 měsících snažení

antana123
7. bře 2012

@martina_81 taky mám kolem sebe takový nevím na co čekají 😖
@petrufa86 jinak ůřady to je neštěstí 😠

petrufa86
7. bře 2012

@martina_81 a na co prosimtě čeká? Až zahřmí nebo až se stanou zázraky?????

martina_81
7. bře 2012

@petrufa86 @antana123 já to právě nedokážu pochopit. Už delší dobu se jim nedaří,tak si on nechal udělat spermio - výsledky ok,ale ona jakékoliv vyšetření, včetně laparky, odmítá.... Což,když tady potom čtu, co všechno holky kvůli mimču podstupují, mi laparka přijde jako to nejmenší,co pro toho prcka můžu udělat.

petrufa86
7. bře 2012

@martina_81 taky si myslím že laparka je to nejmenší. A když si vezmeš že bude mít řeba srůsty nebo neprůchodný vaječníky nebo vejcovody tak se může třeba 5 roků stavět na hlavu a bude to bezvýsledný. Prostě spermouši tam nikdy nedoplují

martina_81
7. bře 2012

@petrufa86 nechápu to,ale je to každýho věc. 😒 Když vidím,jak dlouho se tady některé snaží,tak si říkám,že v tomhle mám lehce výhodu,protože to vím už tolik let dopředu,takže mi odpadá to "vysazení antiko a snažení se". Takže jak říká moje skoro tchýně - my to vlastně máme úplně nejlepší, celý roky se zbytečně necpu práškama a až se rozhodnem mít dítě,tak se jen objednám do nějakýho caru, oni mi ho zavedou (samozřejmě všechno zadarmo) a budu těhotná. Za takový kecy bych vraždila. 😠

petrufa86
7. bře 2012

@martina_81 to já bych taky vraždila, neboj. jojo, je to každýho věc, ale ať se ta ženská pak nediví že 5 roků uteče a mímo nikde.

martina_81
7. bře 2012

@petrufa86 běžím tvořit večeři,tak zatím ahoj. Ale zítra odpol. budu sama doma,tak sem zase mrknu. 😉

petrufa86
7. bře 2012

@martina_81 to já čekám až mužíček dorazí, byl do půl 6 v práci a šel ještě plavat. Takže až dorazí, tak véču dodělám a je to. Ok, tak ahojky zítra. 😉