CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

rvasata
20. říj 2010

@evik31 no a měla jsi to taky???

lenda01
20. říj 2010

@rvasata ja to mela taky... lezela jsem ale jak jsem vstala treba na wc, prislo mi, ze to ze me vsechno hned vyteklo ☹ ale to je asi normos...

rvasata
20. říj 2010

@lenda01 no právě.Je teda fakt,že jsem to měla takhle pokaždý,ale to je tak divný a takový příšerný pocit a podvědomí,že takhle tam nezůstane absolutně nic

lenda01
20. říj 2010

@rvasata ale kdyz rikaji, ze staci lezet po zavedeni aspon ctvrt hodky, tak podle me i ta ctvrt hodka na to vstrebani staci a to ze zbytek vytece, to uz asi tolik nevadi.. to co si z toho to telo ma vzit si asi vezme...

evik31
20. říj 2010

@rvasata taky jsem to tak měla neboj 😉

lintea
20. říj 2010

Zdravím 🙂
@rvasata mě se někdy zdá, že někdy ta kulička vypadne skoro celá a to ležim víc jak čtvrt hoďky 😀 bereme jich za den dost, tak se určitě stačí vstřebat 😉

lenda01
20. říj 2010

tak si jdu nechat pichnout Pregnyl .. a uz se tesim na patek 🙂

madlina
21. říj 2010

Hoj hoj, @lenda,v pátek si jdeš pro mimi?

lenda01
21. říj 2010

ahojky a pekne dopoledne vsem 🙂 @madlina ne ne v patek jdu na odsani vajicek a pro mimi kdyz to dobre pujde si pojedu mozna po vikendu... 🙂 ty brdo to bude dlouhej vikend..budu mit pekny nerviky aby to klaplo 🙂

madlina
21. říj 2010

Aháááá,nějak se mi nechtělo to dohledávat. ☹ .
neboj,to uteče.

madlina
21. říj 2010

Holky tohle krásný tričko jsme vyhráli.Ani nám to nedala moc práce.Sem se do něj zamilovala,jen jsem ho viděla.A dél hodila očkem a prej "to chci". 😀 😀 😀

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=6217704

lenda01
21. říj 2010

@madlina no uvidime taky jak to dopadne zitra...radeji nebudu predbihat 🙂 jinak trico je boziiii, mala v nem bude urco paradnice 🙂

lenda01
21. říj 2010

@rvasata a jak se dari dnes tobe? co bojovnicek?

rvasata
21. říj 2010

@madlina juuu páááni to je krásný.noo to jsem zase něco prošvihla 😀

rvasata
21. říj 2010

@lenda01 jojo dobře.Jen to ležení už je nuda,ale co dneska to je 4 den.Strach trošičku je,ale.....

lenda01
21. říj 2010

@rvasata jj to lezeni je sileny, ja to minule taky dordrzela tech prvnich par dni a pak uz jsem se snazila trosku zacit normalne fungovat.. a to jsem si rikala, ze nemam zadny deti, jak to pak delaj holky, co uz doma spunta maji... to proste zcasti fungovat musis ... jak to mas s malou ty? Mas hlidani nebo to chape ze mamca musi lezet?

rvasata
21. říj 2010

@lenda01 Manže se stará.On je ten,co mi zakazuje něco dělat......Nějak se bojí a tenokrát to je hodně vidět.

lenda01
21. říj 2010

@rvasata jj tak to znam 🙂 me taky manzel obletoval a nedovolil mi krom cesty na zachod vubec nic 🙂

evik31
21. říj 2010

Krásný den ženy,
tak dneska je u nás zimka jak krávááááááááááá 😨 a ještě k tomu nám tu poletoval sních sice s deštěm ,ale jo tak se nám asi začíná hlásit paní zima bbbrrrrrrr

@rvasata jen pěkně odpočívej,
@lenda01 tak budu držet palčáky na zítra at je hodně vajuch 😉
@madlina tričko jedním slovem supr a i ta cena je teda super a vůbec kdy budeš testit,nebo jsem už něco prošvihla 😲

madlina
21. říj 2010

@evi,neprošvihla.nemám odvahu tak to asi přesunu na zítra.

evik31
21. říj 2010

@madlina a kolikátý jsi už dneska vlastně den po transféru?

madlina
21. říj 2010

10.den.

evik31
21. říj 2010

ale to už by na testík pomalu bylo 😉

dasty79
autor
21. říj 2010

Ahoj holky.
Tak co tady nového????
@madlina - ty jsi ještě netestla?To seš dobrá, že to vydržíš, to já bych to nevydržela...
@evik31 - tak kdy jdeš na ty kontroly? a to už se dozvíš, jestli můžete do dalšího IVF?
@rvasata - jen pěkně odpočívej,ať se bobísci pěkně zavrtají 🙂

dasty79
autor
21. říj 2010

@lintea - tobě ty týdny pěkně naskakují 🙂 A jak jsi dopadla u svého dr.?

evik31
21. říj 2010

@dasty79 já jdu do nemocnice na kontrolu 9.11.

evik31
21. říj 2010

co se dozvím uvidím 😒

dasty79
autor
21. říj 2010

@evik31 - no vidíš, jak to uteklo a už budete moct začít 🙂

madlina
21. říj 2010

Spíš jsem takovej srabík. 🙂

evik31
21. říj 2010

@dasty79 no já jen doufám,že mě na tom vyšetření metabolismu nenajdou ještě něco jiného v poslední době mívám nějak často střevní problémy vždy mě přepadnou šílený křeče tak jsem zvědavá jestli to je jen nějaká viroza nebo něco jiného 😒