CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
15. čer 2012

@petrufa86 Super fotka. 😀 Jo, ten jejich servis je moc fajn. A celkově to bylo v poho, myslela jsem, že i to břicho mě bude bolet víc, stačil mi na to 1 Ibalgin. Teď to trošku bolí, ale dá se to. ICSI nám navrhli vzhledem ke spermiu, dnes dopadlo hůř,než minule, ale ta skvělá sestřička nás ujistila, že se tam těhotní i s mnohem horšíma spermiema a že těch pár, co bude potřeba, z toho určitě vybere. 😀 😀 😀 Jinak s tím Utrošem nevím, i v papírech je uvedený, že se má zavádět 3x 1 tabletka. Jen Ty prostě zase musíš mít něco extra,viď? 😀

masel
15. čer 2012

@petrufa86 Tak to doufám,že tu brekuli mít nebudu :-/. Takoví lidi by na tomhle místě být vůbec neměli : 😠 .
To,že jsou tyhle stránky a hodný lidičky(např vy),tak je to hned oněčem jiném. Zaprvé se ti dostane nejen dobrých rad,ale i podpory a chutě.Ale i pak je člověk takovej plnej nových nadějí. Nebo alespoň já jsem pak taková i klidnější a naplněná pozitivním myšlením 😵 . Nemáš zač 😉

unkarka
15. čer 2012

@martina_81 ja jsem taky mela utros a mela jsem 2-2-2 hruza des 😀

petrufa86
15. čer 2012

@martina_81 díky, ale už bych zase potřeboval ostříhat. Musím chodit tak 1x za 6 týdnů, protože když to doroste, tak to nedrží a je blbej tvar. tak to já nemusela ani ibalgin. Tak my měli pravý opak. Poprvé spermio děs a hrůza a při ICSI ukázkový na jdničku podtrženou. to jo, tak si vezmi že jich chlap při jednom stiřiku má 50 milionů a jim stačí trošička. Nojo, to víš, já musím mít vždy něco jinýho. tak já to mám třeba kvůli tomu potratu, ale i poprvý i podruhý jsem měla 2-2-2
@masel to ne, kór když se někdo snaží o mimčo bůh ví jak dlouho, tak by měla umět podržet, podpořit atd a ne takhle zpražit.
@unkarka jojo, děs, já už mán 5 dní blátíčko 😀 😀

unkarka
15. čer 2012

@petrufa86 taky jsem ho mela a byla jsem z toho nestastna 😀 myslela jsem ze si to spatne zavadim ale koukam ze blaticko jsem nemela jedina 😀

petrufa86
15. čer 2012

@unkarka nene, ono se to prostě rozpustí a troška vždycky vyteče. Důležitý je 15 minut po zavedení ležet.

martina_81
15. čer 2012

@petrufa86 tak nejsi zvláštní případ, 3x1 je do transféru, v den transféru by se měly polykat a pak se těch 14 dní po transféru zavadí 3x2. 😉 Joo, já už bych taky potřebovala ostříhat, pořád přemýšlím, že to risknu sama podle triku hollywoodskýho kadeřníka,co měl na netu, ať za to nemusím platit šílený prachy. Jinak teda na té fotce nevypadá,že bys to měla nějak odrostlý a délka taky dobrá. Co se týče toho spermia, tak jsme byli docela překvapený, protože Jirka už půl roku baští selen a zinek, tak jsme čekali,že to bude lepší. Ale hlavně, když tam něco vyberou a oplodní se co nejvíc vajíček. Zítra v 10 si mám volat, tak jsem zvědavá.

petrufa86
15. čer 2012

@martina_81 no vidíš, jsem si myslela že jsem už vyjímka. Jojo, ráno v den transferu a i v poledne polknout a večer už zavíst. A jaký je ten trik??? Já když sem měla dlouhý vlasy a měla přerostlý vršek tak sem si to taky vždycky zastřilhla sama. tak já mám dobrou kadeřnici, která chce za ostříhání 180 kč, což jde. Jojo, dýlka praktická, jen jsem se tam nemusela tak smát, ta brada je děsná. 😝 😝 😝 Tak ono má a to vliv spousta okolností - počasí, nálada, nervozita, ..... Určitě vyberou a určitě se dost oplodní. Nám odsály 12 vajíček, 10 jich bylo dobrých z toho 7 se oplodnilo.

martina_81
15. čer 2012

@petrufa86 předkloníš se, sčešeš si všechny vlasy dopředu a nahoře uprostřed čela si uděláš culík. Na to "nasadíš" gumičku - látkovou nebo takovou tu chlupatou, aby se s ní dalo pohybovat a podle toho, jak moc to chceš zkrátit, tak s ní posuneš a ostříháš to. A mělo by Ti to udělat takový sestupný sestřih. viděla jsem video a vcelku ok a ono stejně když to pak hodím do gumičky, tak to nikdo nepozná, jestli mám někde nějakej zub. 😉

petrufa86
15. čer 2012

@martina_81 týjo, tak to je hustý. To máš pravdu, v culíku nikdo nic nepozná. Jardův bratránek pravidelně stříhá svoji přítelkyni, ona má kudrnatý vlasy, tak to na ní kor není vidět. Bylo vás tam dneska víc na OPU? Já když sem byla ve středu na transferu, tak se bavila sestra s tou laborantkou a říkala že dneska to mají našlápnutý, že já jsem 4tá a 2 mají ještě přijít. To je docela síla

martina_81
15. čer 2012

@petrufa86 asi to zítra zkusím, když mi bude dobře. 😀 My jsme ráno přišli jako první a když mě pak v 9.15 sestra "rozchodila" a poslala na záchod, tak tam byly nějaký boty (mám pocit, že dvoje dámský a jedny pánský), takže někdo tam určitě byl, ale kolik jich bylo a na co, těžko říct. A když jsme odcházeli, tak v té "hlavní" čekárně přešlapovala paní a když nás viděla vycházet zezadu, tak se ptala,kam se chodí k doktorovi, že je tam poprvé, tak vůbec netuší,tak jsem ji ujistila,že je tam správně a že má jen počkat, až vykoukne Marcelka. 😀 A jinak tam nikdo nebyl, což jsem teda nechápala.

martina_81
15. čer 2012

@petrufa86 joo, a když jsme u těch vlasů, znáš crea clip? Jestli ne, tak mrkni na www.creaclip.cz a to teprve uvidíš, co je hustý. 😀

petrufa86
15. čer 2012

@martina_81 tak takhle ráno se chodí jedině na OPU. Já když sem ve středu v 11 odcházela tak tam taky niko nebyl a Marcelka byla předemnou dole v lékárně. Nene, crea clip neznám. Ale je to hustý, jen ta cena je malinko horší 😒

martina_81
15. čer 2012

@petrufa86 přesně, ta cena se mi taky nelíbí, za 2 plastový sponky. A taky si myslím,že je to spíš na zastřihávání než na nějaký kreativní účesy. Viděla jsem sice video, jak si tím borka sama stříhala mikádo do podkovy, ale stejně mám pocit, že jí to pak někdo dostříhával. Zkusím gumičku a uvidíme. 😀

petrufa86
15. čer 2012

@martina_81 jojo, taky si myslím že je to spíš na ofiny atd. Ne na nějaký spešl účesy. týjo, jarda má příští měsíc narozky a vůbec nevím co mu koupit. 😝

martina_81
15. čer 2012

@petrufa86 noo, tak to Ti fakt závidím. 😒 Dáš si mašli na pupík a bude to. 😉

petrufa86
15. čer 2012

@martina_81 hmm, tos teda poradila. kéž by 🙂 🙂 sice by dostal dárek o 14 dnů dříve, ale myslím že by 100% potěšil.

martina_81
15. čer 2012

@petrufa86 a co čekáš, že Ti poradím? 😉 Neznám ani Tebe, ani jeho,tak nevím. Ale pupík by byl super. 😀 Moc Ti přeju, aby Ti to dopadlo, tak moc neblbni a odpočívej. 🙂 To nás minule na UTZ pobavil Vodička, když říkal, ať už na sebe dávám pozor, abych těm vajíčkám nějak neublížila, tak ať nikde neběhám a neskáču. A Jirka jen suše prohlásil, že to už dlouho nedělám... 😉

petrufa86
15. čer 2012

@martina_81 já vím, ale nějaký nástřel by bodl. Jojo, pupík by byl super,. ten mu můžu zavázat mašlí i teď at o nejsem těhu 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 Díky, já ti to taky moc přeji. 🙂 🙂 Já neblbnu, dneska jsem jen uvařila a umyla nádobí, jinak ležím nebo jsem u PC. Ale víš jak, těhotenství si nevyležíš. Prostě máš normoš fungovat, jen ne luxovat, žehlit a vytírat. Jo, že bys skákala třeba 3 metry vysoko nebo co??? Tak to bych ho tam asi utloukla za takovou připomínku.

martina_81
15. čer 2012

@petrufa86 taky se mi ten pupík nějak nafouknul, sice jsem přibrala necelý kilo, ale když jsme jeli do nemocnice na píchnutí toho Pregnylu, tak jsem si natáhla elastický tričko a jak mě to obtáhlo, tak jsem vypadala tak na 4.měsíc. 😀 😀 Ale Jirka mi ho tak láskyplně hladil, že na to kašlu a stresovat se nebudu. 😉

petrufa86
15. čer 2012

@martina_81 a prednison máš taky??? Po tom se prý taky dost dobře přibýrá. Tak tos měla poslat fotku vedoucí do práce, ne?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 No vidíš, tak Jirka se už na otcovství úplně klepe. Chlapi jedny. to Jarda zas když jsme dneska poo leželi říkal na břicho: nazdar bobci, jste tam??? tak jsem mu říkala, že musí hladit, aby se jim tam líbilo a neuplavali ☹ ☹ ☹

petrufa86
15. čer 2012

@martina_81 jinak sem si právě přinesla super kombinaci. Křupky a jogurtový mlíko malinový. Dobrý prase jsem, co??? 😝 😝 😝 😝 😝

martina_81
15. čer 2012

@petrufa86 Tak dobrou chuť!! Budeš si ty křupky v tom mlíku namáčet??? 😀 😀 😀 No jasně, že mám prednison, ráno 1 a večer 1/2 tabletky. Však jsem Jirkovi říkala, že kdybych věděla, jak bude starostlivej, tak jsem do toho šla už dávno a on jen, že mě prostě nechce stresovat a vytáčet, tak je maximálně hodnej. Víš, jakej měl šílenej strach,že mě přepadnou děsný nálady? A zatím je spokojenej. 😉

petrufa86
15. čer 2012

@martina_81 to naštěstí ne. Křupky jsou snězený a mlíko čeká na to až se malinko ohřeje. Jsem to psala Jardoj a odepsal no tě péro, to sem zvědavej na jaký kombinace to dotáhneš. DOufám, že na žádný drastický. Znám i jednu co si v čočce na kyselo rozpouštěla polárkový dort čokoládový 😀 😀 😀 😀 Tak to máme stejný dávkování. To my jsem si říkali s Jardou taky, že kdybychom vědeli, že to bude trvat přes 2 roky že bych vysadila prášky dřív. Ale kdo to mohl vědět, že. A co Jirka nekoukal jak paf na tebe po narkoze?? Jarda se mě tenkrát docela zhrozil, tam přišel a jak mě bylo blbě, tak sem ležela a čuměla do stropu. Byl docela chudák vyděsenej a měl strach. 😝 😝 😝

martina_81
15. čer 2012

@petrufa86 Byla jsem v poho,takže ho nemělo co děsit, snad jen ta kapačka. 😉 to když za mnou tenkrát přišel bejvalej chvíli po té,co mě dovezli ze sálu, po té první laparce, tak ten byl z toho úplně v pr..... Ale to asi bylo o hodně horší než teď. Z postele mi visely 2 pytlíky, nade mnou kapačka a já totálně mimo. 😒 Takže dneska to byla paráda. 🙂 Jen jako doprovod se moc neosvědčil, sotva jsme vypadli, tak mě nechal stát dole v hale, že prý musí na záchod a ven vyběhl taky pár kroků přede mnou. 😀

petrufa86
15. čer 2012

@martina_81 holomek jeden 😀 😀 😀 😀 😀 to já sem měla po OPU šok z toho (byla na sále ta hnědovalasá sestra) že mě nemohli kvůli narkoze napíchnout žílu u lokta (nenašli ji )a napíchli mě nad prstama. Sestra mě poslala na wc a když sem šla zpátky že mě vytáhne jehlu. Ona ji vytáhla a najednou se začalo valit takový množství krve až mi z toho špatně bylo. Kapala ji na stůl na sále, na zem a .... A ona chudák nevěděla co s tím. takže 5 tamponu na to a zalepit a pak už to bylo ok. ALe v tý chvíli jsem myslela že mě z toho šlehne.

martina_81
15. čer 2012

@petrufa86 Tak z toho by mě asi taky švihlo. 😒 Pěkně ošklivej zážitek. To já na operačních sálech zatím vždycky v poho. Dneska byla taky sranda. Sestra mě tam zavedla, začla mě chystat, a že se jde podívat, kde všichni jsou. A říká té anestezioložce, že oni si tam vykecávají za rohem a já už skoro spím. Přišla anestezioložka a říká "takže už jsi paní píchla tohle?" a sestra "ještě ne" a ona zas "a tak tamto už jsi jí dala?" a ona zas,že ještě ne, tak jsme se nasmáli. Ale hlavně, že už jsem skoro spala. Pak na mě mrknul Vodička a byl konec. Probudila jsem se asi za půl hoď ky na pokoji.

petrufa86
16. čer 2012

@martina_81 To já jsem se taky na sále nasmála. Já jsem tam měla anesteziologa a taky strašná sranda. Asi 10 minut mě hledali tu žílu a nakonec napíchli nad prsty. A já sem na OPU byla v pondělí takže to dělal Provazník. A co, jak jsi dopadla, už jsi volala???

martina_81
16. čer 2012

@petrufa86 no jasně, že už jsem volala. 🙂 Prý to dopadlo skvěle. Si představ,že z těch 12ti vajíček prý bylo 11 zralých, z toho bylo 1 maxi vejce,kde věděla,že z něho nic nebude, ale stejně ho napíchla, takže 11 jich oplodnila, 1 se špatně rozdělilo a to maxi vejce se taky nepovedlo, takže se nám 9 vajíček krásně oplodnilo. 😀 😀 A zase volat mám zítra ve 12,jak se nám miminka vyvíjejí. 😉

petrufa86
16. čer 2012

@martina_81 no vidíš, tak to je dobrá zpráva, my jsme jich ze 12 měli "jen" 7 😉