CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

anina32
26. čer 2012

@petrufa86 Ale ne, to mě moc mrzí ☹ ☹ ☹ nevzdávej to, počkej ještě do krve, třeba se uchytilo jenom jedno a proto máš nižší hladinu HCG 😨

martina_81
26. čer 2012

@petrufa86 to snad néééééééééééééééééé. ☹ ☹ ☹ ☹ A já tomu tak věřila. Moc mě to mrzí. ☹ ☹ ☹

petrufa86
26. čer 2012

@anina32 Pro tuto chvíli to rozhodně vzdáváme. Mražáčky nemáme a na další IVF peníze taky ne. Pochybuju, i kdyby se chytlo jen jedno tak 13DPO tam // musí být. Není tam ani duch, prostě jen /. ☹ ☹ ☹ ☹

martina_81
26. čer 2012

@petrufa86 ale dokud to nedostaneš, tak je šance, ne? Vím, že někde psala holka, že test měla pozitivní až strašně pozdě, do té doby jen bílo.

petrufa86
26. čer 2012

@martina_81 Já taky i mě přišlo že ty příznaky nějaký mám. Asi sem si to jen vsugerovala. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

littlemousecz
26. čer 2012

@petrufa86 ☹ 😢 chjo...

anina32
26. čer 2012

@petrufa86 Je mi to hrozně moc líto ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

martina_81
26. čer 2012

@petrufa86 Tak měl Jirka nakonec pravdu. 😒 😒 😒 😒 To mě tak štve a je mi z toho smutno. ☹ ☹

petrufa86
26. čer 2012

@martina_81 tak já mám MS bržděnou estrofemem. takže dokud ho nevysadím MS nepřijde. Tak 13DPO si myslím že je to buď a nbo

petrufa86
26. čer 2012

@martina_81 Co že se to nepovede??? Já už fakt nevím co by mě měli do tý dělohy dát aby se to povedlo. Jedno 100% kvality, druhý 95%

littlemousecz
26. čer 2012

@petrufa86 a na krev jdeš kdy? třeba byl test špatnej.Dělala sis jen jeden?

petrufa86
26. čer 2012

@littlemousecz Zítra. Jojo, jeden, 13DPO si myslím že stačí. Jojo, jak říkal Jarda když sem v půl 5 budila. Představoval sem si hezčí ráno ☹ ☹ ☹

martina_81
26. čer 2012

@petrufa86 Říkal, že si myslí, že tam // mít nebudeš. 😒 Vynadala jsem mu a Tobě jsem to ani nepsala. ☹ Zas na druhou stranu,minule se uchytily,takže já bych to až tak nevzdávala. Je to těžký a pořádně nevím, co Ti mám napsat, utěšovat moc neumím a sama se bojím, co tam o víkendu najdu já. 😒

petrufa86
26. čer 2012

@martina_81 Uchytili a to byl asi jen nějaký zázrak. Tak stejnak mrazáčky nemáme a peníze na to taky ne. takže maximálně bych zkusila jedno IUI a vykašlala se na to a našla si práci. A až bychom zase naškrblili 40 tisíc tak bychom do toho asi šli.

littlemousecz
26. čer 2012

@petrufa86 tak uvidíš, to se může stát, že to test neukáže a v krvi to je.

littlemousecz
26. čer 2012

@petrufa86 jo, ty peníze jsou nejhorší, i když to člověku líto není, je za to utratit, tak je musí napřed taky mít... zadlužit se kvůli tomu je podle mne trošku hloupost, ale každej to má jinak

petrufa86
26. čer 2012

@littlemousecz pochybuju, na pohádky nevěřím. Jasně, líto to člověku není, ale když vyhodíš 30 tisíc jen tak z okna tak to je prostě naprd. Kdyby se to povedlo, tak to neřeším, ale takhle mě to prostě štve. Jojo, Jarda ráno když sem ho ve 4,15 budila tak říkal že si představoval hezčí ráno a ještě večer mě říkal že chce vidět krásný //. Je z toho taky chudák špatnej. Ale chlapi to berou prostě jinak a nedávají to na sobě znát. To já už prořvala asi 6 kapesníků. Jojo, zadlužovat určo ne. Kdyby mě bylo 37 a měla bych to na hraně že bych si to pak musela platit vše sama tak bych se možná i kvůli tomu zadlužila. Ale v tomhle věku, i když Jarda už taky není nejmladší asi ne. A pak bychom stejnak nevěděli co platit dřív. Máme dělat zbytek fasády, nový plot a...............

evaav
26. čer 2012

@petrufa86 -moc mě to mrzí ☹ Nechcete třeba ze pokusit o Nativní cyklus nepočítá se do pokusu necpou tě tolik hormony akorát není taková úroda vajíček. My měli vlastně jedno z toho jedno čtyřbuněčného embrouše a chytlo se to i když do dnes tomu nemohu uvěřit. A to jsem měa předtím bud ukázková embria a nebo taková která se přesdtalA VYVÍJET uvidíš třeba ti to navrhnou není to tolik drahé jak IVF klaciské mi to měli i bez ISCI

martina_81
26. čer 2012

@petrufa86 je to asi blbá útěcha, ale jak píšeš,aspoň jsi mladá a netlačí Tě čas tolik, jak kdyby Ti bylo 37 a máte ještě nějaký možnosti. Jediný, co je fakt na prd, jsou ty prachy. 😒 😒 😒

littlemousecz
26. čer 2012

@petrufa86 jo, to je fakt, pokud by mi bylo před čtyřícítkou, tak bych taky asi o zadlužení přemýšlela.ale zase na druhou stranu si říkám, že pokud nevyjdou ty tři pokusy, co platí pojišťovna a bude mi nějakých 35, tak asi radši půjdeme do adopce. to už pak musím být hrozný, mít za sebou třeba 6. neúspěšný IVF, hromadu dluhů a // nikde.navíc my jsme si teď brali úvěr na ten byt a o moc víc se zadlužovat nechceme. maximálně až nám doslouží auto.

petrufa86
26. čer 2012

@martina_81
@evaav já jsem přemýšlela nad tím zkusi IUI
@littlemousecz Tak pokud máš víc vajíček a můžeš na KET tak to je fajn. horší to jako ty že žádný nemáš

martina_81
26. čer 2012

@petrufa86 a proč jste vlastně do toho IUI nešli před IVF? Myslela jsem právě, že IVF je teda vaše jediná možnost. A ono by šlo i IUI?

littlemousecz
26. čer 2012

@petrufa86 no jo no, můžeme akorát doufat, že se to povede, když mražáčky nemáme. Ale jsme rádi, že se povedly aspoň ty dvě embryjka. Nevím, co bych dělala, kdyby mi před ET řekli, že nevydrželo ani jedno. Asi bych se z toho musela chvíli dávat dohromady. Což se mi klidně může stát, když zjistím, že to nevyšlo. Zatím jsem ale celkem optimistka a Honza mě dost podporuje. Mám před sebou ale ještě dlouhých 10-12 dní (podle toho, jak dlouho to vydržím).

petrufa86
26. čer 2012

@martina_81 Prtože první spg byl docela nic moc. Jarda si myslel že třeba po 2 měsících udělají kontrolní a podle toho se rozhodne jestli IUI nebo IVF. Vodička nám řekl že IVF, v tý době jsem byla jak alenka v říši divů takže sme mu to odkývali. A při ICSi měl spermio na jedničku. takže si myslím že by IUI šlo.

petrufa86
26. čer 2012

@littlemousecz I takový případy jsou že nedojde ani k transferu. Ale je dobrý že když nedojde k transferu tak se to jako IVF nepočítá. Jen ty peníze máš v háji, no.

martina_81
26. čer 2012

@petrufa86 tak uvidíš, co vám doporučí, i když teď jsem četla, že podle nějaké nové legislativy se bude IUI platit taky jinak. Vím, že nějaká holčina tady psala, že doteď to měla skoro zadarmo (což se mi zdá taky divný) a teď by to mělo vycházet na hromadu tisíc, ale jelikož se mě to netýká, tak fakt nevím, jak to je doopravdy. 😒

petrufa86
26. čer 2012

@martina_81 některý holčiny píšou že to mají zadarmo a můžou na to jít 6x za rok, že to proplácí pojišťovna a vím že Vodička říkal že to stálo 500Kč a že to zdražili na 1000 Kč. tak nevím. Zítra bych se chtěla se sestrou domluvit jestli tam můlžu na Vodičku počkat a domluvit se s ním. Minule mě Marcelka taky vzala aniž bych byla objednaná. Ale je mě to divný proč by to stálo takový peníze, když si necháš narůst vajíčka, maximálně dají estrofem na růst sliznice, pak si píchneš pregnyl a pak jde chlap se spermoušema, ty properou a ty nejlepší ti tam stříknou katetrem stejně jako při ETu.

martina_81
26. čer 2012

@petrufa86 já nevím, nerozumím tomu. Jen vím,že když jsem tam byla ještě před ET, tak Marcelka zrovna volala Provazníkovi a říkala mu, že se změnili sazby na IUI,takže určitě to asi zvedli, ale jak to těžko říct. 😒

petrufa86
26. čer 2012

@martina_81 jak jsem koukala na ceník tak to stojí 1700 Kč + tam je ještě něco podle názvu nevím co to je a to je za 1000 Kč. takže by se to zvedlo z 500 kč na 1000 kč a teď na 1700?? Nevím, zítra se optám Vodičky pokud mě sestra vpasuje mezi objednaný ženský.

martina_81
26. čer 2012

@petrufa86 tak uvidíš. Já jsem dnes poprvé trochu akční a už jsem unavená. 😉 Umývala jsem nádobí a u konce už jsem u toho funěla a Jirka od počítače "proč to děláš, já bych to umyl" Nevím sice kdy, když už se skoro chystal do práce, ale to je vedlejší, nemůžu přece pořád ležet a válet se. 😒 Pak jsem lehce umyla koupelnu a prdím na to. Zítra mi přijde kámoška, tak aby tady nebyl úplnej svinčík. 🙂