CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

petrufa86
26. čer 2012

@martina_81 já jsem vařila a nádobí myla už od 3 dne. Minule tady a povedlo se to. Takže tím to asi nebude. Prostě to tak chtěla příroda a já s tím nic nenadělám protože přes to vlak nejede.

martina_81
26. čer 2012

@petrufa86 já vím, proto jsem se do toho taky pustila, to Jirka je pořád moc opatrnej. Víš, jak mi vynadal za toho melouna? Já trubka se ještě přiznala, protože jsem z toho pak měla fakt blbej pocit. 😒 Měla jsem být radši ticho.

petrufa86
26. čer 2012

@martina_81 Víš, jak to říkal Plzák, zatloukat, zatloukat, zatloukat. týjo, sem si v 5 spolkla 2 utroše a tď se mě motá tak hlava že toi vypadá jako kdybych měla minimálně 3 promile. Málem sem ani nevyšla schody, vypadalo to že sebou seknu, takže si musím natáhnout na chvíli kopyta.
@littlemousecz divím se že ty seš po tom v pohodě. Kdybych teĎ měla řídit auto tak ho máme nasrajdu jen co vyjedu

martina_81
26. čer 2012

@petrufa86 ? A proč jsi v 5 spolkla 2 utroše?

petrufa86
26. čer 2012

@martina_81 protože tady od jedenácti byla ségra s malou a vždy sem si ho zaváděla v poledne. V 5 sem si na to vzpomněla a nechtělo se mě ležet, tak jsem polkla

martina_81
26. čer 2012

@petrufa86 ahááá. Já myslela,že potřebuješ otupit smysly, tak baštíš utroš. 😉 Jak Ti je? 😒

petrufa86
26. čer 2012

@martina_81 Na otupení bych musela vypít tak 3 litry vína. Jak? nic moc. Od rána od 4 hodin nespím, co sem viděla /, slzavé údolí už proběhlo a teĎ kyž Jarda odcházel do lesa tak mě říkal ať to neřeším, ať si to nedávám za vinu, že a to prosě nemůžu. Že se to prosě nepovedlo a že s t ím už nic nenaděláme. Já vím, ale oba jsme byly s Jardou přesvědčený že to na 90% vyjde a jinou možnost jsme si nepřipouštěli. teď už vím, že ani 100% a 95% kvalita ti nezaručí //.

martina_81
26. čer 2012

@petrufa86 jo, to si taky myslím, že 100% embryo není zárukou úspěchu, když ho tělo nebude chtít přijmout. ☹ Já se bojím, že ta moje endometrióza je tam taky nebude chtít. 😒 Co šel teď dělat do lesa? Takhle večer?

petrufa86
26. čer 2012

@martina_81 Ale ona ta endo... jde vyléčit nebo ne? Vím že ségře ji při laparu zjistili, dr ji nasadila nějaký léky a za 3 měsíce byla těhu. Co? Šel na prasata nebo srnčí.

martina_81
26. čer 2012

@petrufa86 mě odstranili cystu, Vodička mi pak napsal prášky, prý aspoň na ten měsíc a teď se uvidí. To on takhle chodí jo? Tak to máš plnej mrazák zvěřiny,ne? 😀

petrufa86
26. čer 2012

@martina_81 Jojo chodí docela často. Jojo, mrazáky praskaj ve švech 😀

martina_81
26. čer 2012

@petrufa86 tak to máš super, nám praská ve švech jen když přijedem od našich. 😀 😀 To je vždycky "máš místo v mrazáku?" A já se samozřejmě nebráním a beru všechno, co mi dá. 😉 Já snad nikdy žádnou zvěřinu neměla, když tak nad tím přemýšlím. Jirkovy rodiče občas dělávali zvěřinový hody (mají hospodu -další barák, kam jezdí Jirka makat 😠 ), ale že by něco nabídli, to ani náhodou. Všechno z hospody si syslí domů a když tam pak Jirka je, tak mu to dají už pěkně jetý. 😒

petrufa86
26. čer 2012

@martina_81 tak mi tam máme taky kupu kravin, až tchýně odjedou v červenci na dovču tak udělám čístku a nejen tam. Hlavně že tam má z loňska snad 5 mega pytlíků hub a myslíš že je spotřebovala? Samozřejmě že ani jeden. Hmm, tak to musí být výborný, 5 dní starej guláš nebo svíčková. to je akorát dobrý tak na posrání nebo poblití. Týjo, ani se mě zítra do toho Sanusu nechce až zase budu sestře říkat že nic. A pak si ještě volat na negativní výsledky 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

martina_81
26. čer 2012

@petrufa86 jéé, tak to já bych zrovna pytlík hub uvítala. 😉 Dělám z jater a hub výbornou omáčku. 🙂
To ona sestra se ptá, jestli sis dělala test a co tam bylo?

petrufa86
26. čer 2012

@martina_81 tchán byl dnesk na houbách a docela jich dost přinesl. Játra nejím a houbová omáčka co dělá tchýně mě taky nejede. Ale ty budeš mít asi omajdu dobrou. Jojo, ptala se pokaždý, tak co dobrý? A já jsem si poprvý říkala že ne, že tam je / čárka, podruhý že snad dobrý že byly //.

martina_81
26. čer 2012

@petrufa86 už jsou houby, jo? Doufám, že tatínek letos taky párkrát půjde a dostanem. Houbovou omáčku nemám ráda, ale tuhle s játrama fakt můžem. 😉

petrufa86
26. čer 2012

@martina_81 jojo, nějaký jo. Dalo to na smaženici, ale já ji nejím. Pro můj žaludek je to strašně těžký a pak mě akorát bolí.

martina_81
26. čer 2012

@petrufa86 Vypadá to, že celkově houbičky nepapáš, co? 😀 To já mám smaženici ráda. A nebo jen tak osmažený hlavičky s kmínem, mňam. 🙂

petrufa86
26. čer 2012

@martina_81 houbačku jo, pod maso taky, ale nesmí to být omáčka s knedlíkama, ale jen takový sosík třeba s bramborama nebo hranolkama. A žampiony taky jím a teď taky hlívu ústřičnou. Teda nevím, jestli to je houba. Ale dělám z ní falešnou drškovou a Jardovi moc jede. K tomu udělám vdolky a oběd je hotov 😀 😉 Já mám taky smaženici ráda, ale když si představím ten těžký a bolavý žaludek tam mě chuť přejde. tak smažený hlavičky bych si dala, mě přijde že mě je těžko spíš po těch vajíčkách jak se to zaťukne. týjo, nějak se mě zavírají oči. CO bych taky chtěla, když sem od půl 5 vzhůru. 😝 😝

martina_81
26. čer 2012

@petrufa86 brácha před pár lety narazil na kotrč a z toho dělal falešnou dršťkovou a ta teda byla taky super. 😉 A mamina dělávala králičí maso na houbách s hráškem a to bylo taky fantastický, jak moc houby nemusím, tak tohle teda jo. Tak běž chrnět, máš na to nárok, po tak náročným dni. 😒 Dobrou noc.

petrufa86
26. čer 2012

@martina_81 já bych šla ale nějak to nejde zabrat. Prostě se mě honí proč, proč, proč??. Šla jsem i navečer po tom utroši a taky jsem nezabrala. 😒

martina_81
26. čer 2012

@petrufa86 to chápu. ☹ Ráda bych Ti nějak pomohla, ale nevím jak. 😒

martina_81
26. čer 2012

@martina_81 všímáš si,že to tady máme takovou soukr. diskuzi? 😀 😀 😀

martina_81
26. čer 2012

@petrufa86 já jsem debil, poslala jsem to sobě, místo Tobě, ale snad jsi to pochopila. 😉

petrufa86
26. čer 2012

@martina_81 Jojo, v tomhle případě asi pomoct nejde. Prostě si říkám, proč my tohle musíme všechno vytrpět. některý krávy děti hážou do příkopů a nechávají je v parku a my co si je přejeme tak k nám prostě nejdou. To je prostě na světě děsná spravedlivost.

petrufa86
26. čer 2012

@martina_81 no vidíš, ani jsem si nevšimla žes to poslala sama sobě. Jojo, soukromá je, nikdo se s náma asi nechce bavit nebo nikdo jiný do sanusu nechodí 😠

martina_81
26. čer 2012

@petrufa86 jo, nespravedlnost to teda je. My měli v práci holku, takovou trubku naivní,25 let, ale myšlení na úrovni 10ti letýho dítěte, sbalila 36ti letýho chlapa a hned s ním chtěla mít děcko. a když se jí 2 měsíce nedařilo, tak prohlásila, že se snad nikdy nedočká, to jsme taky nechápali. No a za další 2 měsíce byla v tom a před měsícem rodila. A další případ z práce byla 20letá holčina, co tam sbalila kluka a hned, že se chcou brát a mít miminko. No ona fakt za měsíc otěhotněla, no chápeš to??? A Ty se tady pak s chlapem snažíš jak blázen a nic. 😠 😠 😠 Četla jsi ten ohavnej příspěvek, co jsem tady včera večer kopírovala?

petrufa86
26. čer 2012

@martina_81 to miluju tyhle holky i tady některý když to napíšou že se snaží 3 měsíce a už se z toho hroutí. Co máme říkat my po 2 1/2 letech. Ježiši, kde to prosimtě děláš? To nechápu, kór když mě je 25 a žádný problém nemám. Jojo, ráno jsem ho letmo četla, ještě až bude nálada tak si to přečtu pořádně. Ale určitě kvůli tomu že musíme jít na IVFko pošlu Jardu do prčič. Proč jako když za to ani jeden nemůžeme a kdyby tak co?? Bych tu blbku chtěla vidět osobně, bych ji to vpálila že by se z toho posr... A odepsala ti?

jany74
26. čer 2012

@martina_81 No to je ale vrána pitomá.V tomhle případě ať si nechá svoje názory pro sebe. 🙄

martina_81
26. čer 2012

@petrufa86 neodepsala, s holkama jsme se do ní pustily, ale už se neozvala. Pak Ti zkopíruju, co jsem jí napsala. S těma "měsíčníma" snažilkama jsi mi připomněla tu debatu, co se tady nedávno objevila, už si změnila název, tuším je to nějak "co můžu používat na průjem,když jsem těhotná?" A tam píše nějaká trubka, že minulý měsíc vysadila antiko a tento měsíc už si myslí, že je těhotná, ale teď má průjem, a tak chce radu,co si může vzít, aby tomu miminku neublížila. a prý si nedělala ani test. No chápeš tu naivitu???? Občas se tady docela bavím a mám co dělat,abych na takový blbosti nereagovala. 😀 😀 😀 😀