CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
26. čer 2012

@petrufa86 tohle jsem jí napsala:
??? to snad nemůžeš myslet vážně, tu hovadinu, co jsi napsala??? Jen by mě zajímalo, kolik Ti je a zda máš děti s "vhodným" partnerem nebo jestli a jak si toho "geneticky vhodného" partnera hledáš???? A podle Tebe a Tvých bezva názorů, když mám operativně odstraněné oba vejcovody, mám se tedy smířit s tím,že děti mít nikdy nebudu?? Nebo MŮŽU jít na IVF, co myslíš?

martina_81
26. čer 2012

@jany74 jéé nazdár, Ty taky ještě nechrníš? 😀 😀 to jsou názory co!!! A tohle ti pi*a napíše do diskuze o IVF, fakt nechápu,co to je za lidi.

jany74
26. čer 2012

@martina_81 Hlavně klid Marti,ani na ty diskuse nechoď,aby jsi se nerozčílila. 😉

jany74
26. čer 2012

@martina_81 Nějak nemůžu,dnes jsem byla na přesčase.řekla bych Ti,že to je nějaká pobožná blbka určité národnosti.Asi Ti dojde,které.Jí podobné známe.

jany74
26. čer 2012

@martina_81 Co vůbec na ty diskuse leze,když nemá co říct rozumného.

martina_81
26. čer 2012

@jany74 to mě fakt dostalo. neříkej, že to tady celý dočítáš? 😀

martina_81
26. čer 2012

@jany74 myslím, že byla přesvědčená o své pravdě. a rozruch tam tedy způsobila, holky se z toho nemohly dlouho vzpamatovat.

jany74
26. čer 2012

@martina_81 Jo jo,každý den se snažím.Držím Vám všem palečky holky. 😅

martina_81
26. čer 2012

@jany74 tak snad ty Tvoje palečky aspoň některé z nás pomůžou. 😉 Já po tom včerejším melounu už pochybuju. 😒

jany74
26. čer 2012

@martina_81 No snad to nebude nejhorší.Kámoška si to neuvědomila a zvedala kufr.A zatím je všechno v pořádku.Uvidíš.Každá jsme jiná.Přeci jen půjdu spát.Hezky se vyspi. 😵

martina_81
26. čer 2012

@jany74 já si to taky neuvědomila. 😒 Myslela jsem, že už dávno chrníš. Tak dobrou noc a zas někdy ahoj. 😉

littlemousecz
27. čer 2012

@petrufa86 mě po tom utroši fakt nic není, když ho v poledne polykám
já se s váma bavím holky 🙂 ale chodím na koníka jen v práci, doma nemáme internet, tak večer jen když jdeme ke tchýni...
jinak ty prsa mě asi umoří, je to čím dál horší, i ten pocit, že to dostanu se stupňuje, tak nevím, co si o tom mám myslet.
@martina_81

martina_81
27. čer 2012

@littlemousecz já se sem dostanu zase jen, když tady není přítel nebo když mě k tomu na chvíli milostivě pustí, takže buď v klidu. Taky Tě tak bolí prsa a bradavky? 😖 😖

littlemousecz
27. čer 2012

@martina_81 tak to ještě že mě v práci nikdo neodhání 🙂 Bolí, a to příšerně. Pokud se moc nehýbu, tak jen takovej tlak v prsou, ale jak se pohnu, tak to bolí, jak kdyby mi měly každou chvíli upadnout.Nebo když se chci třeba poškrábat, to je utrpení.

martina_81
27. čer 2012

@littlemousecz Tak to mě až tak moc ne, jen když si na ně sáhnu a utrpení je, když je večer mažu tělovým krémem, to je dost nepříjemný. 😒 😒 Ale zase se mi pěkně nalily, tak je Jirka spokojenej. 😀 😀 😀

littlemousecz
27. čer 2012

@martina_81 no aspoň že chlapům se to líbí 😀 mazání je teda taky utrpení. no a je sice hezký, že jsou větší, ale na mazlení můžu zapomenout, to bych asi chcípla bolestí, kdyby mi na ně Honza šáhnul

martina_81
27. čer 2012

@littlemousecz to já musím Jirku taky krotit,když si je chce osahat. 😉 😉 A já už mám dnes přesně týden po. 🙂

littlemousecz
27. čer 2012

@martina_81 jj, chlapi 😀
docela ti závidím, já mám dneska teprve třetí den a už teď se nemůžu dočkat testování. Sice není jistý, jestli tam ty // budou, ale to čekání je hrozně ubíjející.Já když nevím, na čem jsem, tak jsem z toho nervní.

martina_81
27. čer 2012

@littlemousecz Taky jsem nervní a zajímalo by mě, co se "tam" děje, ale čím víc se to blíží, tak z toho testování mám větší strach. Z toho, co tam bude..... 😒

littlemousecz
27. čer 2012

@martina_81 no jo no, on si člověk nevybere. docela závidím těm ženským, co zjistí, že nepřišla MS, udělají si test a ví. bez čekání, bez stresu...

martina_81
27. čer 2012

@littlemousecz jo, to já taky. a taky potom to spontánní oznámení příteli a rodině, o to jsme taky ochuzený. 😒 Ale my zas budem vědět naprosto přesně, kdy jsme k tomu přišly. 😀 😀 😀

littlemousecz
27. čer 2012

@martina_81 jo, to je pravda, docela je mi líto, že nebudu moct Honzovi připravit nějaký překvapení. Na druhou stranu mi pak přijde vtipný, když se těhu počítá podle poslední MS. Takže v podstatě bych teď už byla na začátku třetího týdne 😀, i když vím, že tam jsou bobci teprve tři dny

martina_81
27. čer 2012

@littlemousecz to jsme se právě bavily s holkou v nemocnici, že těhotenství trvá 9 měsíců, ale na týdny ti to spočítají na 40 týdnů, což je vlastně měsíců 10!!! No je to zajímavý. 😒

littlemousecz
27. čer 2012

@martina_81 když oni to aasi pčítají tak kvůli tomu, že si nemůžou být jistí, kdy došlo k početí, tak aby se jim to nepletlo no.

petrufa86
27. čer 2012

@martina_81 ta je teda dost blbá, pár takových nanynek tady je.

petrufa86
27. čer 2012

@littlemousecz No vidíš a mě prsa ani jednou nebolely, zato jsem myslela že mě včera z toho utroše v palici jebne.
@martina_81 No vidíš, pořád říkáš jak to neutíká a máš už týden za sebou. Jinak dneska mě Marcelka vzala krev na poprvý. Ona i Vodička mě řekli že / nic neznamená, že hcg je nejdřív v krvi až pak v moči a že ty těhu testy taky 100% nejsou. Ale já tomu stejnka moc nevěřím. Na výsledky mám volat v půl 2. Jinak jsem se s Vodičky ptala na to IUI a říkal že do toho můžeme jít. Že jarda měl v listopadu spg dobrý, doufám, že teď taky bude, já že ovu mám, průchodný vše taky mám a dal mě clostylbegyt na růst vajíček. A říkal že když nechceme jí na IVF a že se ani nediví takže můžeme každý 2 měsíce chodit na IUI a třeba rok to zkoušet takhle a pak až by byly zase prašuje tak jít do 2 IVF.

martina_81
27. čer 2012

@petrufa86 Tak to jsou dobrý zprávy, ne? 😉 A na kolik teda vyjde to IUI? Takže už to můžete zkusit další měsí?

petrufa86
27. čer 2012

@martina_81 Jojo, Vodička říkal proč by ne, zkusit se má všechno a docela bych zklamanej když sem mu říkala že mám jen / .Jojo, pokud bude krev negativní mám vše vysadit, mS přijde do 4 dnů, od 3 do 7 dne cyklu mám brát ten clostyl a 11 den na UTZ, IUI by se dělalo podle ovu což vychází na 14-17 den. Kolik to stojí nevím protože sem si na to hlava děravá samozřejmě vzpomněla až při cestě domů v autě 😠

martina_81
27. čer 2012

@petrufa86 Tak to by byl teda frčák. 😉 Ty jsi trubka. Ale asi to tak závrátný částky nebudou, jinak by Ti to řekl. 🙂

littlemousecz
27. čer 2012

@petrufa86 tak jiskřička naděje je vždycky. uvidíš no. a když to bude negativní, tak určitě jdi do toho IUI. náhoda je blbec. a když měl Jarda spermio dobrý, tak by to mohlo vyjít. no a když ne, tak neházej flintu do žita. jsi ještě mladá a máš pořád čas.
no naštěstí jsem asi jedna z mála, komu se po utroši nemotá hlava ani mi není blbě. ale za to mám asi ty bolestivý prsa. něco za něco. ale dá se to přežít. je to lepší, než aby mi bylo po utroši blbě.