• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
autor
Ahoj všem :slight_smile:
Dnes moc moc moc mačkám palečky @madlina - aby měla krvičku pozitivní :slight_smile:
@rvasata - jo jen tečka?tak to byla nějaká cévka :grinning: Hlavně, že to je ok :slight_smile:
Ale já bych taky plašila,neboj :grinning:
To je fakt někomu není nic a někdo těhu pozná pár dní po oplodnění...
Takže kdy jdeš na krev ty @rvasata - za týden v út?
25. říj 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A kdepak jsou ostatní - já když tady jsem o víkendu, tak tady nikdo není.
A v týdnu, když já pracuju - tak to se tady drbe o stošest :grinning:
25. říj 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsu tady.
Jen běhám kole Adél tak nemám moc času.O víkendu měla teplotu ,tak jsem ji dneska nechala ještě doma.
25. říj 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@madlina to je mi líto, že to nevyšlo, takže jdeš hned další měsíc na KET, jesti jsem to dobře pochopila.
@rvasta mě taky nic nebylo, jen mě bolelo v zádech, tak se teším příští týden na dobrý zprávy :slight_smile: přece mě v tom nenecháte samotnou :grinning:
25. říj 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ju ju,jdem do toho znova.
25. říj 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme se byli kouknout v sobotu v Praze, pak jsme zajeli na návštěvu za bráchou a mamkou, bydlí na okraji Prahy, takže takovej fajn den.Dokonce jsem vydržela to zatím neříct, chci počkat ještě měsíc a pak jim to teprve říct, no uvidím :slight_smile: Včera jsme byli s naší fenkou za pejskem, za ty roky už asi po čtvrtý a nikdy nic, ani včera to nedopadlo, tak má dneska poslední šanci, je jí šest a půl tak už to pak necháme být.
25. říj 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak je to jasný.Mrcha dorazila .Takže od středy píchando a 1.11. na utz.
25. říj 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahopj zdravím tak už jsem z práce doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@madlina :frowning2:
25. říj 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina -tak držím pěsti do dalšího boje a přeji hodně sil
@dasty79 -já jsem si Vás v rychlosti četla,ale měla jsem málo času a ani tak nějak nebylo extra co psát
Jinak všechny moc zdravím :wink:
25. říj 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 -taky tě zdravím :wink:
My dnes byli s Verčou ráno na nákupu a doma jsme zjistili,že jsem stratili cestou někde Františka takového plyšáka co ho Verunky miluje a spinká s ním,šli jsme ho hned hledat,ale nikde nebyl :frowning2: Verunka tak plakala a já skoro taky tak jsem nelenila a jen co jsem se naobědovali tak jsem jí letěla koupit nového sice 300Kč pryč,ale za tu její radost v očích se mi to vyplatilo,tak jsem ted pěkně uběhaná a necítím nohy :unamused:
25. říj 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, nejak jsem ted dva dny nezvladala se pridat do diskuze, ale od zitra budu ctrnact dni urco na prijmu.. rano me ceka ET ... mam pekny nerviky :slight_smile:
@madlina je mi moc lito, ze to nedopadlo a drzim pesticky do dalsiho cyklu .. to uz to totiz na stopro dopadne :slight_smile:
25. říj 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný ráno holky.Kde se touláte?Tak jsem dneska 9.Den a nervy pracujou jak o život a to jsem si myslela,že to bude jiný.No trochu to je,ale...Pořád se kontroluju,mám divný pocit.Kromě toho Utrouše hnusnýho takový divný hlen a to bylo i minule :confused: a já už snad náznak krve vidím všude.Bože můůůůj
26. říj 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina Tak to mi je líto.To je děs :angry: .Takže te´dka co?Začínám znova stimulovat nebo KET?
26. říj 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,
@rvas,jdem do do dalšího KETíku,tentokrát se stimulací.Takže od zítra píchando puregonu a v pondělí utz.
26. říj 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina ju to jde,jo???No tak to držím palečky tentokrát ať to vyjde.
26. říj 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juju,měla jsem to tak před KETem když jsem těhotněla s Adél a zadařilo se.
26. říj 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina AHA to jsem ani nevěděla,že to je taky možnost.Tak to vyjde i teďka.Určšitě :grinning:
26. říj 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad
26. říj 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina už by to chtělo
26. říj 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě asi není ten správnej čas. :wink:
26. říj 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina Myslíš,že to je někde psáno,kdy bude další mimčo a tak???
26. říj 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
To fakt netuším ale asi na to začnu věřit. :slight_smile:
26. říj 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina no ono na to začít věřit by nemuselo být špatný.Určitě si myslím,že by se psychika srovnala.Vše chce asi svůj čas
26. říj 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda zdravím tak ještě zítra a máme dlouhé volno :slight_smile:
@evaav tak hlavně ,že jste sehnaly novýho teda :wink:
@lenda01 tak to už jsi určo dneska po et ty jedna tajnůstkářko tak at se těm bobískům u tebe hooooodně líbíííííí :grinning:
@rvasata kdy jdeš vůbec na krvičku?
26. říj 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina ahoj
@dasty79 a ty zas asi pracuješ :grinning:
26. říj 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 -ahoj jo máme nového a je spokojenost veliká,dnes jsme byli na cvičení z dětičkama v mateřském centru a zítra jdeme do solné jeskynky tak ted furt něco podnikáme než mi to volno skončí :angry: už se práce blíží už mě to těšení zase nějako přešlo :unamused: no a zachvilku je ta laparka
26. říj 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evaav já jsem si ted v práci docela zvykla,akorát by mohli platit na čas a né pozdě :confounded:
26. říj 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 jinak se solnou jeskynkou bych si taky dala říct nechceš mě adoptovat :grinning:
26. říj 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 -jo adoptuji tě klidně :wink: my tam jdeme poprvé tak jsem zvědavá jak tam vydrží mladá,ale prý jsou tam je pro děti připravené a navíc se školkou tam budou chodit tak at ví do čeho půjde a bude to dobré i pro její dýchací potíže :wink:
26. říj 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evaav mě se tam docela líbilo akorát nám tam pustila nějakou meditační hudbu a já tam totálně zalomila :grinning:
26. říj 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek