CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

evaav
26. říj 2010

@evik31 -jinak já si snad na práci taky zvyknu nic jiného mi nezbyde jen má člověk takový zvláštní pocit po delší době zase do toho vpadnout a jak poslouchám tak práce tam je až moc tak mám strach abych byla vůbec doma někdy 😖

evaav
26. říj 2010

@evik31 -ono nás tam jde čtyři maminky a čtyři děti a jedno obzvlášt živé tak jsem zvědavá jestli bude na relax čas 😕

evik31
26. říj 2010

@evaav bud ráda ,že máte práce hodně u nás jí moc není zrovna 😒 no tak jinak asi teda ty tam relax asi mýt nebudeš 😀

lenda01
26. říj 2010

ahojky vsem 🙂
@evik31 jj mam to za sebou a ted jen ctrnact dni budu cekat a doufat.. sliznici jsem nakonec mela 11,5mm a embryjka byly prej taky pekny, tak uvidime jak se jim u me bude libit... ted jen lezim a nic nedelam .. na to si clovek rychle zvykne 🙂

evaav
26. říj 2010

@evik31 -jo jsem ráda,že ta práce je já tady u nás ani nevím kam bych se vrtla všude plno manžel sice říká,že není psáno,že tam musím být napořád,ale kde mám co hledat to už i nepoví ☹ A hlavně nechci být jen tak doma ,protože máme ještě na dva roky jednu velkou splátku na byt tak nechci,aby na to byl sám 😔 jenže kdo dnes z nás mladých nežije s nějakou půjčkou že.A nevíc musím našetřit případně i na nějaké to léčení na cestu za miminkem 😒

evaav
26. říj 2010

@lenda01 -tak pěkně odpočívej at se můžou miminka zabydlovat 😉

evik31
26. říj 2010

@lenda01 to je dobře jen pěkně odpočívej vytáhni knížky dvd,notas atd. 😉
@evaav to mě povídej my jsme si braly právě i půjčku na to miminko 😒 ještě ,že jsem si půjčily aspon aby nám to dalo na 2 pokusy jinak nevím teda,taky splácíme byt a auto to se pak šetří těžko však to znáš 😖

evaav
26. říj 2010

@evik31 -hm,tak to se máte také co ohanět co?My teda platíme jen ten byt ostatní jsme si pořídili z našetřeného,ale právě finanční zásoby slábnou a výdaje začínají nějako narůstat 😒 a to nemám ještě ani nic koupeného na vánoce 😒 ne,že by jsme za ně utráceli velké sumy,ale Verča má do toho ještě ty narozky tak ji chcem trošku obdarovat v rámci možností a ještě našim no hrůůůůza,ale furt si říkám,že ještě jednoho malého drobečeka bychom uživili 😔

evik31
26. říj 2010

@evaav ohánět se musíme,ale zvládáme to manžel ted bude měnit práci bude ji mýt i lépe placenou,ale zvládnout se to dá musí člověk vědět kde se uskromnit a nekupovat zbytečné kraviny,když jsem byla na neschopence tak jsem zvládla z toho mála i ušetřit,jsem se sama divila 😀 já mám zatím akorát mamžoj obědnanej parfém z oryflaimu víc taky nic zatím,ale my nemáme děti tak je ještě tak neřešíme s dětma jsou vánoce jiný to je jasné

skol
26. říj 2010

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, není čas. Stíhám vás dočítat,ale už nestíhám reagovat.
Jinak já po tom anovulačním cyklu čekám stále na menstruaci (už 40tý den) a furt nikde, včera jsem volala do Sanusu,že si nechám dát vyvolávačku sestra mě tak zprudila, že jsem z toho naštvaná a jdu tam zítra osobně a vnutim se.

skol
26. říj 2010

A holky..doufám, že už to tu zase některá prolomí a bude tu druhá těhule!!!! já potřebuju nějaý dobrý zprávy

evik31
26. říj 2010

@skol jako zaco tě zpražila ,že je to ještě brzy nebo jako proč,taky jsem před ket čekala dlouho na mrchu pomalu 60dní zabrala až3 vyvolávačka no mazec teda,ale já na ně chodila ke svý gyndařce,ale do sanusu jsem volala a Dejmek mě řekl,že si mám skočit ke své doktorce,abych nemusela zbytečně takový kus jezdit,ale na mě sestra byly v pohodě ,akorát mě přepojila na doktora 😲 tos chytla tu starou potvoru né

skol
26. říj 2010

Eviku ahoj..přesně to byla ona..prej a kde jste přišla k tomu, že chcete vyvolávačku. Laskavě si zavolejte zítra p. doktorovi až bude ordinovat a chci to vidět černý na bílým a pak s tim nemám problém..no uplně to překroutila, já se rpostě chtěla objednat ke Štěpánovi a já blbá řekla proč chci a ona aniž by mě nechala domluvit na mě takhle spustila.

evaav
26. říj 2010

@skol -to se také divím,že tě zprudila ta sestra,mě naopak ml.Štěpán říkal,že když s tím budu mít u svého gyndaře problém,že mi to nebudou chtít píchnout tak mám klidně přijet do HK a že mi to píchnou já také čekám na mrchu když mi nedorazí do 28.10 tak mám jít na injekci at k nám nebo do Hk to je fakt někdy s těma sestrama na h..o 😒 Si tam kolikrát hrajou na doktory nebo co

skol
26. říj 2010

Eviku já v HK pracuju, takže pro mě je lepší ten Sanus, navíc u mý gyndařky jsou téměř měsíční objednávací doby. ona je hrozně šikovná, já jsem s ní spokojená,ale mně vyhovuje trochu víc to tempo v sanusu,i když každej říká, že ej to tam jak na běžícím páse...asi jo,ale já jsem na ryhclý tempo zvyklá z práce, takže mě to nevadí🙂 a navíc teda Štěpán byl vždycky milej a mylsim že času na mě měl dost..

skol
26. říj 2010

evaav ahoj, já se právě rozhodla že se tam zítra vnutim a nechám si ji píchnout🙂

skol
26. říj 2010

Holky, já už zase musím letět, mějte se hezky.....a i když nestíhám reagovat tak vás čtuuuu!!!!🙂

evaav
26. říj 2010

@skol -to víš,že jo jen tam jdi a nenech se a měla bych sto chutí to pak doktorovi vpálit a nebo až mi bude slybovat,že mi to tam bez problémů píchnou tak at mi to dá na papír a když se bude ptát proč tak mu to klidně řeknu 😅 Já poslední dobou jak jsem nějako podrážděná tak se s nikým nemažu už ne 😠

madlina
26. říj 2010

Taky se chystáme do solný jeskyně.S tím spaním je to hned.Byly jsme tam s kámoškou s dětma a kámoška tam zabrala takovým způsobem,že ani nevěděla,že jsme byli s malejma holkama čůrat. 😀 😀 😀

rvasata
27. říj 2010

@evik31 Na krvičku jdu v pondělí.Tak teďka to bude horší a horší.Dneska 10.Den a kontrola větší.Uffffff

rvasata
27. říj 2010

Ahojda holky.

evaav
27. říj 2010

@rvasata -Ahoj jak se držíš holka moc Ti přeji at Ti to dopadne 😉

lenda01
27. říj 2010

@rvasata ahojky, uz desaty den, ty brdo, to to uteklo 🙂 tak se drz 🙂 ja mam druhy a nervy zatim OK, ale myslim ze se to taky bude stupnovat 🙂

rvasata
27. říj 2010

@lenda01 Tak to držím,tak to musíme už být spolu těhu a všichni následovat.Musí se to už prolovit.Tak odpočívej.Já jsem pocitvě fakt celých 7 dní ležel a anedělala nic.TAk snad..Manžel mě obletoval.Teďka musím,malá je ze školka doma je nemocná a i tak je volno a školka je zavřená

rvasata
27. říj 2010

@evaav Ahojky no díky.Však musíme všichni postupně a pak se pěkně přejmenujeme.

evaav
27. říj 2010

@rvasata -tak pozor at od malé něco nechytneš,no kéž by to tak bylo a mohli jsme t všechny být těhule no,ale ono to dopadne 😉

evaav
27. říj 2010

@lenda01 -moc držím palce 😉

rvasata
27. říj 2010

@evaav ona už je v pořádku a první jsem byla nastydlá já a to když sem šla na KET,takže.........

evaav
27. říj 2010

@rvasata -a jak se cítíš,pozoruješ něco na sobě?I když ono se těžko posuzuje když se člověk láduje těma hormonama,ale přece

rvasata
27. říj 2010

@evaav Nepozoruju holka zlatá vůbec,ale vůbec nic.No občas pobolívá břicho,ale spíš mě bolí vaječníky jiank nic,nic,nic.Ale pořád se modlím,ať tam jsou.Dneska je pro mě kritický den.Předtím jsem vždycky začala špinit.Tak kéééž by ne.ale zatím není náznak vůbec ničeho 😕