CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
18. črc 2012

@antana123 to ti teda nezávidím, mně stačily ty 2 laparky. ☹

antana123
18. črc 2012

@martina_81 každý zákrok je náročný no co se dá dělat musím to vydržet 😉

littlemousecz
18. črc 2012

tak holky, první fotečka je tady 🙂

fionna
18. črc 2012

@antana123 Díky 😉

martina_81
18. črc 2012

@littlemousecz já už si říkala,jestli nám ji sem hodíš. 😉 to je to malý mezi křížkama? 😀 😀

fionna
18. črc 2012

@littlemousecz No koukám, koukám 😉 Bublinka se zadařila 😉 Skvělé. A co je ta druhá bublinka pod tím?

littlemousecz
19. črc 2012

@fionna @martina_81 to já vůbec netuším, jestli je to mezi těma křížkama 🙂 ale to pod tím blikalo a doktor říkal, že je to srdíčko.

fionna
19. črc 2012
martina_81
19. črc 2012

@littlemousecz ono to fakt vypadá,že pod tou bublinkou v křížkách je ještě jedna ve stínu,tak se nediv,že tomu nerozumíme. 😀 😀 😀

littlemousecz
19. črc 2012

@martina_81 no já tomu taky nerozumím, já byla v šoku, když jsem na to koukala na tom monitoru 😀. na další kontrolu a ultrazvuk jdu až 16.8., tak tam snad už bude vidět aspoň trochu miminko a ne šmouha 🙂. Honza mu teď říká fazole

martina_81
19. črc 2012

@littlemousecz to jo, dovedu si to představit, koukala jsi na to,ale že by sis to nechala vysvětlit. 😉 😉 No jo, příště to už bude hezčí. 😀 😀 Já teď tady nedávno v nějakým fotoblogu viděla ten 3D UTZ a docela mazec. Na jedné fotce miminko zrovna zívalo,tak to bylo takový srandovní. 😉 😉 😉 co plínky, taky už dorazily? Já je večer Jirkovi předváděla tím stylem,že jsem jednu oblíkla na velkýho plyšovýho čerta (seděly mu fantasticky) a šla jsem mu to ukázat, tak z toho byl docela hotovej. 😀 😀 Akorát na to,že by to mělo být do 9ti kg mi přijdou docela malý. 😒

littlemousecz
19. črc 2012

@martina_81 no jo no, koukala jsem jak puk a akorát si pamatuju, jak mi říkal, že jak to bliká, tak to že je srdíčko.
plínky dorazily, jsou mooc hezký. ono do 9 kilo je asi maximum, ale taky záleží na tom, jak bude prcek na tom proporčně. Pokud bude baculatej, tak asi tolik ne, ale pokud bude hubeňour dlouhej, tak asi i víc.

littlemousecz
20. črc 2012

@martina_81 tak jak se cítíš? byla si už na procházce? já jsem teď pořád tak utahaná, že z práce mířím rovnou do postele, i když bych s chutí vyrazila do lesa na houby, tak to prostě nedávám

petrufa86
20. črc 2012

@littlemousecz gratuluji, krásný podíváníčko. My chceme jít na houby zítra. mě to sice nebaví, ale beru to spíš jako procházku.
@martina_81 Jakpak se těhule cítíš? Á,nová fotka. tamta předtím byla hezčí 😉 😉

antana123
21. črc 2012

Ahoj holky 🙂
tak na tu laparku jdu 16.9 holky upravovali vám nějak MS aby přišla včes???já na to mám jít a budu 6DC ale bojím že budu ještě špinit navíc mám ms nepravidelnou myslíte že mi něco dá ???mám doma proveru tak sem si říkala že se s ní domluvím jestli jí můžu nasadit at ms dostanu po 28dnech

littlemousecz
21. črc 2012

@petrufa86 díky. snad už tam zůstane a budem se na bobka koukat pravidelně. mě houbaření baví a houby k jídlu miluju, ale teď to fakt nedávám. "poopicový" stav je čím dál horší po ránu, takže když se nasnídám, musím půl hodiny rozdejchávat, abych se nepoblila a odpoledne jsem tak utahaná, že jdu radši do postele

antana123
21. črc 2012

@littlemousecz aaa nevolnosti se blíží pomalu???a ty jsi n a PN???

antana123
21. črc 2012

@littlemousecz jinak to mezi těma křížkama je plod on je zahnutý jako rohlík tak to pod křížkama je srdíčko a zbytek tělíčka 😉

littlemousecz
21. črc 2012

@antana123 no snad už to horší nebude, chodím do práce, tak by to nebylo moc příjemný. ale když se ráno najím a pak to rozdejchám, tak je mi pak celej den docela fajn.¨
no už se těším na to ho 16.8., to už snad bude vypadat jako miminko 🙂

petrufa86
21. črc 2012

@antana123 mě ji neupravovali, ale jako naschvál jsem měla zpoždění. dostala jsem to až ve čtvrtek a v neděli jsem nastupovala do nemocnice. V pondělí ráno jsem při výplachu ještě malinko špinila, ale sestra říkala že to neva. Normálně bych si tak 8 dnů před termínem došla na gyndu na vyvolávačku abys měla jistotu že fakt dorazí. Já to po vyvolávačce dostala za 6 dnů.
@littlemousecz mi na houbách byly. Všichni říkají jak rostou a teda nevím, nevím. Sice jsme jich za 1,5 hodiny nasbírali 30, ale nachodili jsme snad 10 km. Je strašně sucho. byla z toho smaženice, ale já si nedala. Já ji mám ráda, ale vždy mě po tom bolí břicho a žaludek, je to na mě asi těžké, takže mám peška. radši to oželím než abych skučela.

antana123
21. črc 2012

@petrufa86 hele já si říkala že se ted domluvím s dr. jestli nenasadit proveru mám jí doma a po ní tu ms dostanu na čas

petrufa86
21. črc 2012

@antana123 to je taky pravda a do září ještě budou 2 ms 😉 😒

antana123
21. črc 2012

@petrufa86 jo ještě budou 2 ale provery mám dost můžu jí nasadit už ted at to jde jak po másle jdu ještě 6.8 na další odběr n aHP a pro žádanky tak se s ní na tom domluvím fakt se bojím že by na as ms nedošla

petrufa86
21. črc 2012

@antana123 to jo, jako naschvál, vždy, když ji potřebuješ nepřijde a když ji nechceš, přijde. 😖 😖 😖 😖

antana123
21. črc 2012

@petrufa86 to je pravda 😒

martina_81
22. črc 2012

@petrufa86 ahooj, Jiří mě k tomu milostivě pustil,tak můžu napsat. 😉 Na procházku snad půjdeme dneska, včera pršelo,tak jsem jeli akorát na nákup,tak jsem se prošla po Kaufu. 😀 😀
@antana123 já když jsem se objednávala na laparku, tak se mě dr. zeptal,kdy dostanu ms a objednal mě o 14 dní později,že to tak dělá kvůli tomu,kdyby se mi to náhodou zpozdilo. a první laparku (tu akutní) jsem absolvovala při ms,takže tam to nějak nikoho nezajímalo. 😒

antana123
22. črc 2012

@martina_81 no mě právě objednali až za 2 měsíce tak to je těžko vypočítat pokud to půjde dobře budu 7DC a nebo taky mín ☹

martina_81
22. črc 2012

@antana123 tak to máš docela blbý, na tohle já jsem s pravidelností teda neměla nikdy problém. 🙂 Snad ti to vyjde, divím se,že Tě teda neobjednali aspoň o týden později.
@petrufa86 tak jsme byli odpoledne na procházce a parádně jsme zmokli. 😀 😀 Ale jinak to bylo super. 😉

petrufa86
22. črc 2012

@martina_81 u nás teda nepršelo, ale paráda že jste se prošli. 😉 😉 Ježiši a jak to dělají na sále když máš MS??? A co jinak, pocity, dojmy, poznatky a .......

martina_81
22. črc 2012

@petrufa86 to nevím,jak to dělají,ale když je to akutní případ, tak se asi nedá nic dělat, no po laparce jsem měla vložku mezi nohama,takže cesty na záchod fakt super, ještě s tím drénem. a přes ms jsem tenkrát absolvovala i prohlídku na gyndě a vaginální UTZ, bylo mi šíleně trapně. 😒 Pocity žádný, estrofemový bolesti už jsou tak nějak v poho, asi jsem si zvykla,tak to možná nevnímám, občas mě přepadnou bolesti uprostřed v podbřišku,takže změna,ale jinak nic, ani prsa nemám tak citlivý jak minule.