CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

petrufa86
26. črc 2012

@masel my??? Tenhle měsíc IUI nevyšlo protože mě nenarostly folíci. takže teď budu začínat opět s clostilem, tentokrát koňská dávka 2-0-2 a ještě 2 injekce merionalu.
@martina_81 tak jako potichoučku gratuluju. Já to říkám pořád že tady zůstanu sama 😖 😖 😖 😖

martina_81
26. črc 2012

@petrufa86 děkuji. No já se ještě neraduju,víš sama nejlíp, že // ještě nic neznamenají,i když to potěší a zvedne náladu. 😉 Neboj, zůstanem tady s Tebou a budem Ti držet palečky. 😉

petrufa86
26. črc 2012

@martina_81 jj, vím, ale když čárky sílí tak je to dobrý znamení. Nojo,ty jedeš vlastně na krev do HK, viď.

masel
26. črc 2012

@petrufa86 Tak to je velká škoda ☹ . Už jsem myslela,že brzy oznámíš //. A sama tu nezůstaneš. Budu tu alespoň já.Ikdyž je to malá útěcha 🙂
@martina_81 Téda. Ale raději ještě gratulovat nebudu. Spíš hlavně myslet,aby to bylo pravda a ne jen krásný sen 😉 .

martina_81
26. črc 2012

@petrufa86 nj, teď aby se najednou neztratily. 😒 Jj, do Hradce. Jen mi přijde divný, že na krev mám jít na gynekologickou ambulanci. Tam nemají přímo název centrum asistované reprodukce jak v Pardubicích?
@masel jo,to budu radši,když tady nebudete moc jásat. 😉 Taky tomu zatím moc nevěřím.

masel
26. črc 2012

@martina_81 Ono někdy je lepší nejásat. Na radosti bude času dost 😉

petrufa86
26. črc 2012

@masel to máš pravdu, času dost. Já podruhý taky jásala. A když jsme jeli v 7tt ve 3 ráno na pohotovost tak mě úsměv spadnul a celou 30 minutovou cestu do HK jsem jen čuměla do blba.
@martina_81 Ne, oni tam mají doktoři kteří jsou klasický gynďáci a zároveň se i zabývají ivfkem + tam je urologie a plastická chirurgie. tak to půjdeš na recepci a za ní doprava. Já mylslela že půjdeš do laboratoře, to jsou hned první dveře nalevo u vchodu.

petrufa86
26. črc 2012

@masel To jo, my asi prostě mít štěstí nemůžeme. I když já stejnak moc nepočítám s tím že IUI vyjde. jen než to na nějaký čas zabalíme tak chci být ujištěna tím, že jsme pro to udělali vše. A takže další měsíc IUI nebo už rovnou IVFko???

masel
26. črc 2012

@petrufa86 Jéžiš.Tak to musela být rána 😢 . JE lepší asi zjistit těhu až dýl a být odproštěn od těhle stavů. Jenže jak to snažilky mají vydržet netestovat 😠 ?!

masel
26. črc 2012

@petrufa86 Téda,stím štěstím si to říkám také 😔 . My si dáme puzu,nebo potom do IUI. Do IVF asi nepůjdeme.

petrufa86
26. črc 2012

@masel tak u vás žádný problém není, takže si myslím že IUI určo vyjde. třeba až 4, ale vyjde. neboj. 😉 😉 😉

petrufa86
26. črc 2012

@masel jojo, dobrá rána, kor když mě nic neřekli a ještě mě mazali med kolem huby jak hcg krásně roste, přitom krásně klesalo. mě tam nemuseli jak blbku od soboty noci do středy držet a mohli mě v pondělí pustit domů. A ještě ten šok když mě dr v pardubkách když sem se k němu objednala aby mě řekl co a jak když já nic nevěděla řekl, že jsme čekali dvojčátka ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Jojo, to máš pravdu, 1 den zpoždění a už ženská plaší. Ale aspoň víme čím to bylo a dá se tomu zapříčinit.

littlemousecz
27. črc 2012

@martina_81 to jsou teda parchanti. nám naštestí oznamujou i že nepůjde elektrika 🙂 Taky jsem byla v Lídlu.Mám jedny tepláky, dva těhu pásy (ty byly po dvou) a jedno to růžový triko. Ty tepláky jsou fakt pohodlný, ale mají hrozně dlouhej rozkrok, tak je můžu nosit skoro jako overal 😀 Ale říkal Honza, že to dorostu 🙂. JInak já už musím nosit i těhu rifle, v normálních taky nevydržím. Ale úspěšně to maskuju.Zatím. Bereš Prednison?Jestli jo, tak máš ještě šanci, že něco shodíš. Já co nabrala během toho měsíce, tak mám zase dole. Včera jsem byla u praktickýho pro prášky na alergii a ten mi potvrdil, že to svinstvo zadržuje vodu v těle.
A jinak se raduju úplně potichu 😉

masel
27. črc 2012

@petrufa86 Tak to je děs! 😠 . Trápit tě ještě víc! To by teda zasloužili 😠 . Já jsem úplně v šoku. Tak nelidské chování!
Ale teď už bude jen líp a líp 😉Uvidíš! Těhulkama se to tu hemží,tak pochytíš bacily a budu spíše já tu sama 😀
@littlemousecz Ahojky.Jak se ti těhulkuje? Nějaké velké příznaky se ukázaly? 🙂

littlemousecz
27. črc 2012

@masel Docela fajn. Po ránu mi bývá jak po opici, ale jinak je to v pohodě. Bolesti břicha pomalu ustupujou a prsa mě bolí taky o něco míň, tak je to v pohodě.

martina_81
27. črc 2012

@littlemousecz jj, Prednison ještě beru, ten se ale vysazuje, když je výsledek pozitivní,ne? No minule,když jsem ho přestala brát,tak se mi to břicho trochu ztratilo a vyvalilo se zase teď po KETu,když jsem ho začla baštit. Ty tepláky jsem taky musela ohrnout v pase, protože když to vytáhnu,tak to mám až k bradě, přesně, jak říkáš, overal. 😀 😀 Ale za ty prachy. 😉

masel
27. črc 2012

@littlemousecz Tak to máš krásné 😉 .Tak jen tak dál. Jen aby ti mrňousci nedali zabrat až dýl. Já když byla těhotná,tak asi tak od 5tt do 10tt mi bylo pořád špatně a často jsem zvracela a smažený jsem nemohla cítít asi i rok po porodu 😒 . Ale jinak mi nic nebylo.Nebo si to už moc nepamatuji,neboť to bude skoro 10let 😀 . Ale na co si vzpomínáme všichni,tak to jsou pak ty strašné žranice večer.Měla jsem plnou igelitku sladkostí u postele každou noc 😀

littlemousecz
27. črc 2012

@martina_81 no asi p opozitivním výsledku. nebo možná až po potvrzení srdeční akce nevím. já to měla naráz při jedné kontrole, tak nedokážu říct. já jsem po vysazení taky splaskla, teď už mi ale roste znovu 🙂. Jak říkáš, za ty prachy... jinak je to moc příjemnej materiál.
@masel no mrňouska podle ultrazvuku tam máme jen jednoho, tak mi třeba nedá zabrat tolik. já už začala 8 týden (7tt+2), tak třeba už se nic horšího nedostaví.

littlemousecz
27. črc 2012

@masel jo a sladkosti mi bublinka zakázala, když sním něco sladkýho, tak mi je příšerně zle

martina_81
27. črc 2012

@littlemousecz nj, ale teď už to bude jen krásný bříško a ne to hnusný hormonový. 😀 😀 Tak třeba mi taky trochu splaskne. 😉

littlemousecz
27. črc 2012

@martina_81 no já si moc krásně nepřidám, ale to bude asi tím, že to zasím musím maskovat v nevzhledným oblečení 🙂. Takže mám nutkání to říct i v práci, aby si o mě nemysleli, že se takhle hastroším z nedostatku vkusu 😀 Určitě splaskne, já břibrala za ten měsíc na prednisonu 6 kg a týden po vysazení je pět dole.Je to jen voda, nic jinýho.

masel
27. črc 2012

@littlemousecz Tak pokud to třeba klučík.Říká se,že když jíš sladké,tak je to holka,Když spíše maso a slané,tak je to kluk 🙂 . U nás to tak bylo. Jedla jsem jen sladké a máme krásnou slečnu.

littlemousecz
27. črc 2012

@masel no tak to by vypadalo na toho kluka, maso já fakt můžu. ale to už před tím, já jsem vyloženě masovej typ 🙂 ALe čokoládu miluju a teď ji tak nějak nemůžu jíst, maximálně jeden čtvereček, dva už jsou moc ☹

martina_81
27. črc 2012

@littlemousecz tak to je úžasný. No vidíš, a já když si vezmu nějaký tílko, co mi zdůrazní pupek, tak zas musím vysvětlovat, že těhotná nejsem. A Ty to maskuješ v hadrech. 😀 😀 Jsi říkala,že jim to chceš stejně říct teď v srpnu, kvůli nějaké té služební cestě,ne? 🙂

masel
27. črc 2012

@littlemousecz Já také jsem masová.A hlavně miluji smažená. A když jsem nemohla skoro vůbec nic z masa.A už vůbec né řízek.Tak to bylo strašné. A pak jsem se ládovala jen sladkým.Které se moc nesmělo přehánět 🙂. A najlepší na tom je,že ta chuť na sladké mi zůstala 😀 . Já se kolikrát o půlnoci probudím a musím něco sladkého sníst,jinak neusnu 😀 😀. Nóó jenže dříve to nebylo na mě znát.Teď už ano 🙂 .
Tak to ber z té lepší stránky,že budeš mít krásnou postavu 😉

littlemousecz
27. črc 2012

@martina_81 jj, asi půjdu s pravdou ven co nevidět. na tu poradu se mi faaaakt nechce. a hlavně vyrazit v 6 hodin ráno, to bych fakt nedala, je mi vždycky až do 11 nebo do 12 blbě, tak cestu autem v ranních hodinách bych nerozdejchala. Jsem ráda, že zvládnu ráno těch pět minut do práce.
@masel tak naštěstí maso teď můžu. holt to sladký vynechám, mi to neublíží. Krásnou postavu jsem neměla nikdy, tak pochybuju, že mě to potká teď 😀

martina_81
27. črc 2012

@littlemousecz a hlavně se budeš moct vyparádit a nechodit v pytli. 😉

littlemousecz
27. črc 2012

@martina_81 asi tak no. i když v pytli nechodím, mám na sobě těhu rifle a letošní tričko od Avonu (http://obchod.zdravaprsa.cz/damske-tricko-avon-...) schová toho fakt hodně a je to super příjemnej materiál. Ale i tak bych radši byla v tílku a ukázala světu bříško 🙂

littlemousecz
27. črc 2012

@martina_81 a navíc je mi dneska příšerný vedro

martina_81
27. črc 2012

@littlemousecz jo, to věřím. 😀 😀 JInak to vedro je fakt děsný, prý na odpoledne hlásí bouřky a do toho kroupy,tak jsem zvědavá, včera jsme byli venku a zase jsme zmokli, ale naštěstí jen tak lehce, i když Jirka mrčel,že mám zákaz chodit ven, že pak akorát prší. 😀 😀