CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenda01
27. říj 2010

boli me bricho...chjo ☹ a nerviky se zacinaji rozjizdet ...

lintea
28. říj 2010

Ahoj holky 🙂
Moc mě to už doma nebaví, tak se snažím pořád nějak zabavit a někam vyrážet, večer jsem pak zmordovaná, že se mi ani nechce zapínat pc.Manžel má práci, takže jsem opět sama, navíc jsem koula na holky co mají taky termín v červnu a jsem docela přejetá, už poměrně dost jich má zamlklý těhotenství, takže na pondělní konrolu půjdu pěkně vybobkovaná 😒

lintea
28. říj 2010

@lenda01 nemyslet na to se asi nedá, obzvlášť když je člověk doma, co 🙂
@rvasta drž se, ať nám to tu hezky přibývá 😉

lenda01
28. říj 2010

@lintea ahojky, jo jo tak to mas pravdu.. nemyslet na to se vazne neda... ☹ jeste kdyz manzel chodi do prace a ja tu jsem cely den sama.. to mi to trosku leze na mozek... neverila bych jaky jsou ty nervy potvory.. v utery úpo transferu jsem byla uplne v pohode a dneska? Trochu me zaboli bricho a uz myslim na nejhorsi ☹

lintea
28. říj 2010

@lenda01 to je dobrý znamení, že pobolívá břicho, něco se děje.Mě pořád pobolívaly vaječníky, až do 7. týdne, jsem měla strach, aby to nebylo mimoděložní, protože někdy to byl fakt mazec 🙂

lenda01
28. říj 2010

@lintea myslis ze je to dobry znameni? 🙂 ale nerviky mam a budu mit stejne .. boli me to jak pred menstruaci a to jako pred hodne silnou menstruaci ☹ tak mam strach ... hladim si furt brisko a doufam, ze se tam bojovnicci ty moji sliznice drzi zuby nehty 🙂

lintea
28. říj 2010

@lenda01 já to měla podobný, tak buď v klidu, teda v rámci možností 😉

rvasata
28. říj 2010

Krásný den holky.Panebože ty nervy.JRáno už jsem histerčila,viděla jsem zase pidimidi tečku,ale asi fakt cvoknu.Protože pak vůbec nic ani při Utroušovi.Dneska jse 11den od Ketu.Ufff ať to atak je do pondělí apak Obr HCG.Asdi jsem prdlá,ale mám prsotě už jména 😀 😀

rvasata
28. říj 2010

@lenda01 Ahojda kliidek.Mě taky bolí jako před MS.Uplně stejně.Jak říkáš.Určitě se drží toho připraveného pelíšku 😉

madlina
28. říj 2010

Holky moc vám přeju hodně vysoký hcg.Ani nevíte jak.

lenda01
28. říj 2010

@rvasata juuuu ja v to doufam ze se drzi pripravenyho pelisku.. 🙂 ale preci jen ja jsem treti den od ET a to je furt jeste moc brzo na nejaky zavery ☹ ja uz fakt taky histercim 🙂 kdyz me to boli mam strach a kdyz me to prestane bolet, tak mam taky strach ze je po vsem... normalne magorim 😀 tak ty uz mas jmena? Ty brdo, to je boziiii 🙂

madlina
28. říj 2010

@rvas a prozradíš? Mu nás je už taky rozhodnuto.Vlastně využijem jména co nám zbyli když jsme vybíraki jméno pro Adélku.

madlina
28. říj 2010

A holky,hlavně klíííííííííííííd. 😉

rvasata
28. říj 2010

@lenda01 n nevím,jestli to je boží,ale tak či tak prostě jednou je mít budu.Jen doufám,že to bude teďka 😀

rvasata
28. říj 2010

@madlina Jo já je prozradím a Vy mi je vyfouknete 😠 ...ne nevím proč,ale jsem nějak přesvědčená,že budu mít holčičku (holčičky)..takže definitivně Sofie a Julie 😀

madlina
28. říj 2010

Jé,Sofinku mají dvoje naši známý.My máme pro kluka Adam a pro holčičku Terezie.

rvasata
29. říj 2010

Krásné ráno holky mě s denska zdálo,jak mi sestřička říkala hodnotu HCG,bože já jsem magorka

lenda01
29. říj 2010

dobre ranko 🙂
@rvasata tak to je urco dobry znameni 🙂

rvasata
29. říj 2010

@lenda01 no nevím,mám pocit,že špininím,nebo nevím.Jako by hlen s malou krví takhle to bylo minule ☹

rvasata
29. říj 2010

Kdepak máme vůbec Eviiiika 😠

lenda01
29. říj 2010

@rvasata ne ne ne zadny jako minule.. tentokrat to dopadne.. nejdriv budes tehu ty a pak ja a za nami pak postupne i vsechny ostatni.. neboj, to je spis z toho jak se silene hlidame... dopadne to neboj... to te jen Sofinka s Julinkou zkousi 🙂

evik31
29. říj 2010

hezké ráno holky,nějak v poslední době nestíhám tak se teda omluvuju 😉

rvasata
29. říj 2010

@lenda01 no teďka zase dobrý.Hele asi fakt se tak nesmíme hlídat,ale jak si mám poručit,co????

evik31
29. říj 2010

@rvasata no co ty tady sejčkuješ holka no koukej toho nechat 😠

rvasata
29. říj 2010

@lenda01 no ono možná i vidím krev a tak všude.Dneska jsem 12den.Ufff

rvasata
29. říj 2010

@evik31 no to jsem ráda,že tě vidím.Tebe tady právě potřebuju a ty se někde poflakuješ....

lenda01
29. říj 2010

@rvasata ja jsem fakt jak blazen .. a to jsem teprve ctvrty den.. to az budu dvanacty tak to se mnou doma uz nebude rec.. a to jsem si rikala, ze ted to nebudu tak prozivat a budu vic v klidku, ale to se proste neda ☹ asi to je i tim, jak furt ctu nejaky veci na netu a pak tady blaznim ze takovy priznaky vubec nemam .. chjo se mnou 🙂

rvasata
29. říj 2010

@lenda01 tak nic nečti.No já do toho 10dne byla fakt v pohodě.Věřím tomu víc,ale jak to nastal ten den tak to padlo,minule to bylo tyhle dny takže,ale i teďka to je jiné a snad to je dobré znamení a papír zkoumat nebudu.Ono kdo je v tomhle v klidku tak klobouk dolu.Ale oni nervy k tomu asi patří a od toho jsme tady my abychom se navzájem podpořili,protože každá si tím prošla a víme,jak to je hodně těžké

lenda01
29. říj 2010

@rvasata jo mas pravdu, ze diky vam vsem jsem v klidku daleko vic, protoze jste pro me podpora a za to vam dekuji 🙂 je pravda, ze kdo si tim neprosel, tak nemuze soudit... vim ze kdybych chodila do prace a byla mezi lidma, tak bych se tak neuzirala jako kdyz tu sedim doma sama, ale zase bych si vycitala to, ze kdyby to nedopadlo, ze jsem nemela ten klid co jsem mela mit..takze tu radeji budu sedet a lenosit a schizovat 🙂 ja nam verim, ted to dopadne, fakt 🙂

evik31
29. říj 2010

@rvasata jo já pořád od včera někde lítám práce moc moc