• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
@littlemousecz moc gratuluji k Maxmiliánovi :slight_smile:
13. bře 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@littlemousecz jé moc gratuluji maminko!! hlavně hodně zdraví celé rodince! a jinak krásné jméno :grinning: :wink:
14. bře 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 :grinning: Tak jsem dnes měla tel ze Sanusu a jak jsi říkala, trombo je u nich. :grinning: Jinak mrcha má sekeru a mě je zle, tak uvidím zítra, ta mi dává, fláká se někde jinde :angry:
14. bře 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabcacech No vidíš a to mě ani kvůli výsledkům nevolali. A jak to dopadlo.
14. bře 2013 ve 20:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 :grinning: mě, jo, asi měla sestřička náladu mi cinknout :slight_smile: a při hovoru se mě ptala jak jsem na tom, tak jsem jí řekla, že stále čekám, že zavolám na objedání UTZ.
15. bře 2013 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Hezkou sobotu všem, dostala jsem to, jupí, ale blinkám, zimnice a bolesti. Ta se mi pomstila. Ale, hlavní, je došla a v pondělí volám Vodičku :grinning: :grinning:
16. bře 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabcacech no tak takovou MS teda neznám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2013 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 Bud rada,ja se s takovou seznamila dnes.hlavne,ze dosla a nemusela jsem to resit provokackou.
16. bře 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak podavam hlaseni,27.3 jedu na sono a domluvit 1 Ket,tak se moc tesim. Doufame,ze to bude ok
18. bře 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petrufa86 pořád sem nakukuju, jestli už se ozvala Míša a furt nic, tak snad je všechno v pořádku. Dneska jsem volala do nemocnice kvůli té propouštěcí zprávě a sestra mi oznámila, že zprávu poslali gynekologovi a obvoďákovi, tak jsem se zeptala, jestli si ze mě dělá srandu, že na ni 14 dní čekám. :angry: :angry: No jak u debilů, fakt mě vytočila. tak jen doufám, že až půjdu ve čtvrtek ke gyn., tak že tam teda bude. Co Ty, něco nového? :wink:
18. bře 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabcacech tak to je super, aspoň se to zase trošku hned, co???
@martina_81 hmm, tak to je dobrej kocourkov. U mě nic novýho,ve čtvrtek sem byla v poradně.Vše je ok, jen sem ji říkala že mě několikrát denně tvrdne břicho.Tak sem dostala magnosolv a každý den si ten prášek rozpouštím ve vodě a piju. tak snad to pomůže. Zatím žádné zlepšení nepociťuju. A ještě sem dostala doporučení na test na cukrovku. Jdu 4. dubna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a v pátek jedeme do Ikei pro posýlku. takže ještě kočárek a pár drobností a máme vše. Mě z toho jebne, sem si dala ven na ten přenosnej sušák 2 pračky a ono tady začalo sněžit jako kdyby byl prosinec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. bře 2013 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 :grinning: :grinning: u nás taky už pár hodin brutálně sněží. :confounded: A ten kočárek už máš nějakej vybranej? :wink:
18. bře 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 v dubnu se chystáme do Polska tak tam snad nějaký vyberu. Ale včera mě říkala známá že tam v sobotu byli a že tam mají takovejch krásnejch kočárků že snad ani nebudu vědět kterej dřív koupit. tak sem zvědavá. Ale zatím u mě vyhrává barva hnědá - světlá nebo tmavá. tak uvidím, třeba se mě zalíbí nějaká úplně jiná barva. Hlavně chci nějaký neutrální kdybychom neměli stejné pohlaví tak aby kluk nejezdil v růžový a holka v modrý.
18. bře 2013 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 nj vlastně, Ty chceš na kočárek do Polska. :wink: Je fajn mít nějakej neutrální, aby se hodil na kluka i na holku. :slight_smile: Normálně se mi teď 2x po sobě z ničehonic vypnul počítač!!! :angry: Nejdřív jsem myslela, že prostě nejde elektrika, ale všechno šlo, jen ten pc prostě vyplivl. :unamused: a zase, když jsem sama doma. Když u toho sedí Jirka celej den, tak bez problémů.
18. bře 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 jj, chci z Polska. To je divný, mě se zase občas stává že když mám puštěný PC a televizi tak se mi vyhodí pojistky.
19. bře 2013 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 Dobré ránko, jj, blíží a mocc se těším a jsem i krapet nervozní, aby se bobín probudil. Uvidím za týden na UTZ a taky jestli mmě Vodička pustí, co bude za výsledky, ale po revizi to naplánoval na přelom března- dubna a ono to tak nějak vychází. :grinning:
Jinak, včera jsem sebou flákla na schodech a sedla jsem si dobře na zadinku, nooo ta modřina...ta se mi povedla :grinning: :grinning:
20. bře 2013 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 jooo a že se bavíte o kočárku z Polska, my tam s maminou jezdíme a než jsem šla na ET tak jsme tam byli a opravdu, mají nádherné a né drahé a můžeš si vybrat jaký podvozek, zda klasiku nebo ten sportovní a k některým je i vajčko do auta, líbil se mi tam jeden hnědý.tmavo světlý. jestli se vše podaří, pak tam pojedem taky koupit. :grinning:
20. bře 2013 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 nám tady problikávaly světla, jak tak strašně chumelilo a zjistila jsem, že kdykoliv to probliklo, tak to prostě vyhodilo počítač. Tak aspoň, že není rozbitej. :grinning:
@sabcacech Ty se máš, normálně Ti závidím, že se Ti to blíží. :wink: Jsem zvědavá, kdy pustí na transfér nás. Zítra jdu na kontrolu ke svýmu gyn., a pak se objednám do caru.
20. bře 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 Ale, však se taky dočkáš, neboj a bude to ten pravý. Tak tfuj tfuj, ať ko dopadne dobře. A třeba se v caru potkáme. :slight_smile:
20. bře 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabcacech Hmm, modřinu teda nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak nám se naštěstí rozmrazili vždy všechny, jen v jedný várce sme měli 3 a jedno se blbě vyvíjelo, tak ho vyhodili, ale stejnak by mě 3 nezavedli tak by se 1 muselo vyhodit tak i tak. Já autosedačku mám, takže mám v plánu koupit jen hlubokou korbu, sporťák koupím zvlášť. Ségra měla i sporťák a byl takovej úzkej a hlavně blblo to polohování.
@martina_81 to nám nic neblikalo ani nám nevypli proud ale v hodně okolních vesnicích proud v noci a ráno nešel.
20. bře 2013 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, přecházíme po velice špatných zkušenostech z Pronatalu (Praha) do Sanusu HK. Chtěla bych vyzvědět pár info..jací tam jsou, jestli jsou příjemní nebo berou pacienty jako "kus masa" a tak podobně. Prosím podělte se o vaše zkušenosti díky :slight_smile:
20. bře 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarinka_nevesta já ti radím, Sanus Pardubice v HK je to už továrna,pokaždý tam je jinej doktor :frowning2:
20. bře 2013 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kessinkaa Já si na hradec nemůžu stěžovat, nestalo se mi že by mě bral jiný doktor než Dejmek, ke kterému jsem se objednávala a IVF nám vyšlo na první pokus, asi záleží jak kdo má štěstí nebo smůlu na doktory :wink:
21. bře 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 tak co, jak jsi dopadla na kontrole??
21. bře 2013 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 My jsme mražený 2+3, ale věřím jim, že se to dá. to jsou jen takové krátkodobé trapné myšlenky.
21. bře 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anina32 no já už mám něco za sebou,tak můžu porovnávat.Měla jsi kliku.Dejmek to se nevyjadřuju raděj.Ale je jasné,že každý chválí svůj Car
21. bře 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemyslím si, že by každý schválil svůj CAR....Mně taky v HK nebral nikdo jiný než dr.Dejmek a jsem také spokojená.Co potřebuji vědět, se dozvím.Nečekám, že budu neustále informovana bez zeptání.....To, že se embryo neudrží to podle mně není chyba doktora...
22. bře 2013 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl nepsala jsem schválil,ale chválil.Bylo to myšleno,když tam otěhotní.Nikdo ani nepsal o udržení a neudržení,ale přístupu.
22. bře 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme zatim byli vždycky u dr Štěpána mladšího a jsem s jeho přístupem a chováním spokojená, nedá se to srovnat s jedním nejmenovaným dr z pronatalu....
23. bře 2013 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 ahooj, no dr. z toho byl dost hotovej. Nejdřív si myslel, že mit teda brali i vejcovod (jejich propouštěcí zpráva je zmatená jak blázen), tak jsem mu musela připomenout, že oba vejcovody už mi vzal on :grinning: ,tudíž fakt neměli co brát a musela jsem mu vysvětlit,jak to teda bylo. Tak říkal, že to jsem teda dopadla, ale že těhu v rohu dělohy je hodně vzácný a že už bych teda snad tu smůlu měla mít vybranou. A že vzhledem k tomu, jak to byl náročný zákrok, tak doporučuje 3-6 měsíců pauzu před dalším transférem - za 14 dní k němu mám jít na kontrolu a chce mi ukončit neschopenku, tak půjdu zas jak trapka na 2 měsíce do práce. :frowning2: :frowning2: A na příští pátek jsem objednaná k Vodičkovi, tak jsem zvědavá, co mi řekne on.
23. bře 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek