CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

antana123
13. bře 2013

@littlemousecz moc gratuluji k Maxmiliánovi 🙂

holubice.petra
14. bře 2013

@littlemousecz jé moc gratuluji maminko!! hlavně hodně zdraví celé rodince! a jinak krásné jméno 😀 😉

sabcacech
14. bře 2013

@petrufa86 😀 Tak jsem dnes měla tel ze Sanusu a jak jsi říkala, trombo je u nich. 😀 Jinak mrcha má sekeru a mě je zle, tak uvidím zítra, ta mi dává, fláká se někde jinde 😠

petrufa86
14. bře 2013

@sabcacech No vidíš a to mě ani kvůli výsledkům nevolali. A jak to dopadlo.

sabcacech
15. bře 2013

@petrufa86 😀 mě, jo, asi měla sestřička náladu mi cinknout 🙂 a při hovoru se mě ptala jak jsem na tom, tak jsem jí řekla, že stále čekám, že zavolám na objedání UTZ.

sabcacech
16. bře 2013

😀 😀 😀 Hezkou sobotu všem, dostala jsem to, jupí, ale blinkám, zimnice a bolesti. Ta se mi pomstila. Ale, hlavní, je došla a v pondělí volám Vodičku 😀 😀

petrufa86
16. bře 2013

@sabcacech no tak takovou MS teda neznám 😝 😝 😝 😝

sabcacech
16. bře 2013

@petrufa86 Bud rada,ja se s takovou seznamila dnes.hlavne,ze dosla a nemusela jsem to resit provokackou.

sabcacech
18. bře 2013

Tak podavam hlaseni,27.3 jedu na sono a domluvit 1 Ket,tak se moc tesim. Doufame,ze to bude ok

martina_81
18. bře 2013

@petrufa86 pořád sem nakukuju, jestli už se ozvala Míša a furt nic, tak snad je všechno v pořádku. Dneska jsem volala do nemocnice kvůli té propouštěcí zprávě a sestra mi oznámila, že zprávu poslali gynekologovi a obvoďákovi, tak jsem se zeptala, jestli si ze mě dělá srandu, že na ni 14 dní čekám. 😠 😠 No jak u debilů, fakt mě vytočila. tak jen doufám, že až půjdu ve čtvrtek ke gyn., tak že tam teda bude. Co Ty, něco nového? 😉

petrufa86
18. bře 2013

@sabcacech tak to je super, aspoň se to zase trošku hned, co???
@martina_81 hmm, tak to je dobrej kocourkov. U mě nic novýho,ve čtvrtek sem byla v poradně.Vše je ok, jen sem ji říkala že mě několikrát denně tvrdne břicho.Tak sem dostala magnosolv a každý den si ten prášek rozpouštím ve vodě a piju. tak snad to pomůže. Zatím žádné zlepšení nepociťuju. A ještě sem dostala doporučení na test na cukrovku. Jdu 4. dubna 😝 😝 😝 Jo a v pátek jedeme do Ikei pro posýlku. takže ještě kočárek a pár drobností a máme vše. Mě z toho jebne, sem si dala ven na ten přenosnej sušák 2 pračky a ono tady začalo sněžit jako kdyby byl prosinec 😝 😝 😝 😝 😝

martina_81
18. bře 2013

@petrufa86 😀 😀 u nás taky už pár hodin brutálně sněží. 😖 A ten kočárek už máš nějakej vybranej? 😉

petrufa86
18. bře 2013

@martina_81 v dubnu se chystáme do Polska tak tam snad nějaký vyberu. Ale včera mě říkala známá že tam v sobotu byli a že tam mají takovejch krásnejch kočárků že snad ani nebudu vědět kterej dřív koupit. tak sem zvědavá. Ale zatím u mě vyhrává barva hnědá - světlá nebo tmavá. tak uvidím, třeba se mě zalíbí nějaká úplně jiná barva. Hlavně chci nějaký neutrální kdybychom neměli stejné pohlaví tak aby kluk nejezdil v růžový a holka v modrý.

martina_81
18. bře 2013

@petrufa86 nj vlastně, Ty chceš na kočárek do Polska. 😉 Je fajn mít nějakej neutrální, aby se hodil na kluka i na holku. 🙂 Normálně se mi teď 2x po sobě z ničehonic vypnul počítač!!! 😠 Nejdřív jsem myslela, že prostě nejde elektrika, ale všechno šlo, jen ten pc prostě vyplivl. 😒 a zase, když jsem sama doma. Když u toho sedí Jirka celej den, tak bez problémů.

petrufa86
19. bře 2013

@martina_81 jj, chci z Polska. To je divný, mě se zase občas stává že když mám puštěný PC a televizi tak se mi vyhodí pojistky.

sabcacech
20. bře 2013

@petrufa86 Dobré ránko, jj, blíží a mocc se těším a jsem i krapet nervozní, aby se bobín probudil. Uvidím za týden na UTZ a taky jestli mmě Vodička pustí, co bude za výsledky, ale po revizi to naplánoval na přelom března- dubna a ono to tak nějak vychází. 😀
Jinak, včera jsem sebou flákla na schodech a sedla jsem si dobře na zadinku, nooo ta modřina...ta se mi povedla 😀 😀

sabcacech
20. bře 2013

@petrufa86 jooo a že se bavíte o kočárku z Polska, my tam s maminou jezdíme a než jsem šla na ET tak jsme tam byli a opravdu, mají nádherné a né drahé a můžeš si vybrat jaký podvozek, zda klasiku nebo ten sportovní a k některým je i vajčko do auta, líbil se mi tam jeden hnědý.tmavo světlý. jestli se vše podaří, pak tam pojedem taky koupit. 😀

martina_81
20. bře 2013

@petrufa86 nám tady problikávaly světla, jak tak strašně chumelilo a zjistila jsem, že kdykoliv to probliklo, tak to prostě vyhodilo počítač. Tak aspoň, že není rozbitej. 😀
@sabcacech Ty se máš, normálně Ti závidím, že se Ti to blíží. 😉 Jsem zvědavá, kdy pustí na transfér nás. Zítra jdu na kontrolu ke svýmu gyn., a pak se objednám do caru.

sabcacech
20. bře 2013

@martina_81 Ale, však se taky dočkáš, neboj a bude to ten pravý. Tak tfuj tfuj, ať ko dopadne dobře. A třeba se v caru potkáme. 🙂

petrufa86
20. bře 2013

@sabcacech Hmm, modřinu teda nezávidím 😝 😝 Tak nám se naštěstí rozmrazili vždy všechny, jen v jedný várce sme měli 3 a jedno se blbě vyvíjelo, tak ho vyhodili, ale stejnak by mě 3 nezavedli tak by se 1 muselo vyhodit tak i tak. Já autosedačku mám, takže mám v plánu koupit jen hlubokou korbu, sporťák koupím zvlášť. Ségra měla i sporťák a byl takovej úzkej a hlavně blblo to polohování.
@martina_81 to nám nic neblikalo ani nám nevypli proud ale v hodně okolních vesnicích proud v noci a ráno nešel.

sarinka_nevesta
20. bře 2013

Ahoj, přecházíme po velice špatných zkušenostech z Pronatalu (Praha) do Sanusu HK. Chtěla bych vyzvědět pár info..jací tam jsou, jestli jsou příjemní nebo berou pacienty jako "kus masa" a tak podobně. Prosím podělte se o vaše zkušenosti díky 🙂

kessinkaa
20. bře 2013

@sarinka_nevesta já ti radím, Sanus Pardubice v HK je to už továrna,pokaždý tam je jinej doktor ☹

anina32
21. bře 2013

@kessinkaa Já si na hradec nemůžu stěžovat, nestalo se mi že by mě bral jiný doktor než Dejmek, ke kterému jsem se objednávala a IVF nám vyšlo na první pokus, asi záleží jak kdo má štěstí nebo smůlu na doktory 😉

petrufa86
21. bře 2013

@martina_81 tak co, jak jsi dopadla na kontrole??

sabcacech
21. bře 2013

@petrufa86 My jsme mražený 2+3, ale věřím jim, že se to dá. to jsou jen takové krátkodobé trapné myšlenky.

kessinkaa
21. bře 2013

@anina32 no já už mám něco za sebou,tak můžu porovnávat.Měla jsi kliku.Dejmek to se nevyjadřuju raděj.Ale je jasné,že každý chválí svůj Car

muddledgirl
22. bře 2013

Nemyslím si, že by každý schválil svůj CAR....Mně taky v HK nebral nikdo jiný než dr.Dejmek a jsem také spokojená.Co potřebuji vědět, se dozvím.Nečekám, že budu neustále informovana bez zeptání.....To, že se embryo neudrží to podle mně není chyba doktora...

kessinkaa
22. bře 2013

@muddledgirl nepsala jsem schválil,ale chválil.Bylo to myšleno,když tam otěhotní.Nikdo ani nepsal o udržení a neudržení,ale přístupu.

sarinka_nevesta
23. bře 2013

My jsme zatim byli vždycky u dr Štěpána mladšího a jsem s jeho přístupem a chováním spokojená, nedá se to srovnat s jedním nejmenovaným dr z pronatalu....

martina_81
23. bře 2013

@petrufa86 ahooj, no dr. z toho byl dost hotovej. Nejdřív si myslel, že mit teda brali i vejcovod (jejich propouštěcí zpráva je zmatená jak blázen), tak jsem mu musela připomenout, že oba vejcovody už mi vzal on 😀 ,tudíž fakt neměli co brát a musela jsem mu vysvětlit,jak to teda bylo. Tak říkal, že to jsem teda dopadla, ale že těhu v rohu dělohy je hodně vzácný a že už bych teda snad tu smůlu měla mít vybranou. A že vzhledem k tomu, jak to byl náročný zákrok, tak doporučuje 3-6 měsíců pauzu před dalším transférem - za 14 dní k němu mám jít na kontrolu a chce mi ukončit neschopenku, tak půjdu zas jak trapka na 2 měsíce do práce. ☹ ☹ A na příští pátek jsem objednaná k Vodičkovi, tak jsem zvědavá, co mi řekne on.