CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
30. bře 2013

@sabcacech tak to je super. 😀 😀 S náma naštěstí velikonoce neprobíral, nechává nás to oba chladnými. 😉

sabcacech
30. bře 2013

@martina_81 On ti byl včera takovej uvolněnej, veselejší,svítil jak žárovka 🙂 nooo prostě jinej a ještě mi říkal jak cestuje vlakem.
Já je taky nehrotím, muž bude stejně makat, dítko na koledě a já nohy na lustru a pohoda 😀 😀

sarinka_nevesta
31. bře 2013

Tak jsem si myslela, jak to vypadá dobře a dneska mi řekl dr, že se od pátku nic nezměnilo...takže asi nic :(

sabcacech
2. dub 2013

@sarinka_nevesta Tak to je nemilé ☹

sabcacech
2. dub 2013

Jinak holky, před chvilkou jsem dojela domů a čekala na mě obálka z FN Hradec Králové-imuno, lidi mě polilo horko, doma jsem flákla věcma, rychle se zula a rvala obálku. Vše ok 😀 jen doporučení na hematožku, ale to se dalo čekat, byli jsme tam 18.2 a 20.2 mi našli tu trombu. Uffff, tak jsem zvědavá co Vodička, zítra mu to cinknu. 😀

martina_81
5. dub 2013

@sabcacech ahooj, tak už máš po KETu? 😉 A máš jedno nebo dvě? nějak teď nevím. 😒

martina_81
5. dub 2013

@petrufa86 ahooj, tak od příštího týdne jdu zase makat, naštěstí až od středy. 😉 Už teď se na to psychicky připravuju. 😒 Kolegyně se divila, že už jdu do práce a když jsem jí napsala, že tuhle neděli to bude 5 týdnů od laparky, tak nechtěla věřit, že je to tak dlouho. Tak snad to v práci bude taky tak rychle utíkat. 😀 😀

sabcacech
5. dub 2013

@martina_81 Nemam,u me jsou velke zmeny.4 neprezili a to posledni jsme dnes stop.50% poskozene,mala dutinka,tak mudra rikala,ze pokud ho chci,tak mi ho da,ale ze by z toho. nemela dobre svedomi.tak jsme to nedali.ale volal mi Vodicka a sestricka vyridi pojistovnu a za tyden tam jedu.jdeme IVF 2,dokud chci bojovat.vse mame negativni.a pardon,pokud mam chyby,pisi z mobilu.

martina_81
5. dub 2013

@sabcacech to mě moc mrzí. ☹ ☹ To by mě nenapadlo, že to nezvládne ani jedno. 😖 Ale snad se zadaří z toho 2.ivfka, budu Ti držet palce,neboj. 😉

petrufa86
5. dub 2013

@martina_81 bude to zase nezvyk co,? nastoupit do pracovního procesu. Ale neboj, červenec je tu coby dup. 😉
@sabcacech já to nechápu že nepřežili. Mě vždycky přežili rozmražení všechny embryjka.

sabcacech
7. dub 2013

@martina_81
@petrufa86 Já si to vůbec nepřipustila, že by se to nemuseli probrat, ale stalo se. Je to boj. Ale slzička ukápla, pořád jsme v pátek doufali a to jsem tam volala v 8:30 a mudra ještě nabídla 2 hod navíc, taky mu dávala šanci.
Holky, já nemohu mít nic v poho, musím mít vždy něco extra a byla jsem moc ráda, že Vodička mi hned sám nabídl 2 kolo, já jsem ho chtěla hned, ale pak jsem si říkala, aby se na něco nečekalo a příjemně mě překvapil. Tak jdem do toho, máme všechny výsledky, tak šup šup, rozpíchat prdýlku a repeté 😉

muddledgirl
11. dub 2013

@sabcacech ch jo...to je děs.......Držím pěstičky na příště...moc, moc,moc...já jsem opět v práci a dávám oddych půl roku....Pak tam mám ještě poslední....Mezitím genetika a imuno,tak uvidíme....

sabcacech
11. dub 2013

@muddledgirl Ahoj,to utece jako voda.No ja dnes byla v Sanusu,mam 2 cysticky,ktere se pichnou punkcne a pokud 17.4 to bude ok,vyfasuji stimulku a mohu zacit nyni s MS,kteta ma dojit.

petrufa86
11. dub 2013

@sabcacech tak to je super zpráva, vzhůru do 2 kola 😉
@martina_81 tak co, jak je v práci???

sabcacech
11. dub 2013

@petrufa86 Ahoj, jj buď ještě nyní nebo přinejhorším v květnu 😀

sabcacech
15. dub 2013

Ahooojjjj,tak dnes po punkci,vlevo se vstrebala,pichli v pravo,12 ml cire vody,po probuzeni si me Vodicka vzal na pokec a holky,vyfasovala jsem stimulaci a protokol.jupiiii.vysadil mi utrouse,do 4 dnu ma zaklepat tetka a zaciname.

petrufa86
15. dub 2013

@sabcacech to tě na punkci tý cysty uspávali? Někomu to dělají zaživa. tak to je dobrá zpráva, 2hé a hlavně úspěšné kolo je tu 😉 😉 😉

sabcacech
15. dub 2013

@petrufa86 jj,uz loni pred 1 IVF mi ji pichnul a pak jeste pri OPU.nabizel mi to uz tenkrat,ale sam mi rekl,ze to je neprijemne,tak jsem si dala slofika.uz mam doma 2 baleni meronalu.clexac zacinam hned ten den jak to dosranu,merional klasika 2 den.5 dc jedu na utz.

martina_81
17. dub 2013

@petrufa86 ahooj, no v práci katastrofa, mám za sebou 4 směny a už bych vraždila. 😠 😠 Holky jsou super, nikdo se na nic neptá a každý se tváří, jak kdybych jen přišla po delší nemoci, tak jsem ráda. 😉 Jen ta naše šéfová!!!! Že má poslední dobou nálady, to jsem slyšela, ale že je to tak hrozný..... Včera jsem si na chvilku sedla (bolely mě nohy až u prdele) a ona začla vřískat, že to snad nemyslím vážně! A když jsem opáčila, že na co tam teda jsou ty židle, tak na mě spustila, že jestli jsem tam viděla někoho sedět. No samozřejmě, každej si občas sedne, protože 12 hodin na nohách je docela mazec (a navíc, když jsem byla 3 měsíce doma), ale čekala snad, že jí je všechny nabonzuju??? No ta mě teda vytočila, pi*a jedna! Rozhodně tam nebudu dýl, než budu muset.
A co u Tebe, už víš, co čekáte? 😉 Jsem děsně zvědavá. 😀

petrufa86
17. dub 2013

@martina_81 Tak aspoň že tak že nikdo nemá blbý kecy. Ale nebo j 3 měsíce uběhnout jako voda a půjdete na další ketík. Nevíme, sice ve čtvrtek byl bobek otočený, ale než mě dr zkontrolovala srdíčko tak tam tak nasáčkoval nohy že víme zase prdek. A s Jardou sme se dohodli že si to už ani říct nenecháme. Když sme to vydrželi doteĎ tak těch 13 týdnů to taky vydržíme. Takže budeme mít překvápko. 😉

sabcacech
17. dub 2013

Ahojj vsem,tak ode dneska stimuluji,telicko nezklamalo a vcera jsem to dostala.lidi me je tak fajn.
@petrufa86 prosim te,udelala se ti mala modrinka po injekci hepace do bricha?

petrufa86
17. dub 2013

@sabcacech jojo, udělala, né pokaždý a udělala a teď jak to píchám do stehna tak tam se mě udělal takovej koláč na levým stehnu že sem musela 14 dní píchat jen do pravýho.

martina_81
17. dub 2013

@petrufa86 nj, tak já to teda taky vydržím. 😀 😀 Vím, že to uteče, jen párkrát půjdu ještě do práce a už se budu objednávat na ketík. 😉 jen doufám, že to stihnu,než budou mít dovolenou, nerada bych do Hradce, to bych radši měsíc počkala. 😖

petrufa86
17. dub 2013

@martina_81 jojo, nech. tak oni vždycky měli dovču nějak koncem července nebo na přelomu července a sprna, ne,??

martina_81
17. dub 2013

@petrufa86 mám pocit, že vloni to bylo poslední týden v červenci a první v sprnu, protože transfér jsem měla 16ho v Pardubkách,ale na krev 30ho jsem musela do Hradce. a zatím mi to vychází, že transfér bych zase stihla a na krev už bych se domluvila v Parbubkách, že kdybych měla pozitivní test a nekrvácela, tak že bych si zašla u nás do laborky, ale do Hradce fakt nee. 😉

petrufa86
17. dub 2013

@martina_81 hmm, si myslím že je to tak lepší, proč se kvůli blbý krvi trmácet až do Hk.

martina_81
17. dub 2013

@petrufa86 nj, že mě to vloni nenapadlo. 😉 No uvidíme, jak nám to vyjde. Hodila jsem do pekárny těsto na houstičky a jdu umýt aspoň 1 okno, ať Jiří neřekne, že jsem se celej den flákala.😉

petrufa86
17. dub 2013

@martina_81 Mě by to taky nenapadlo. A kdybys měla problémy, můžeš zajet do HK nebo na pohotovost. Já mám letos okna od Jardy zakázaný. Stejnak si myslím že umytí 1 okna denně by mě neublížilo, ale nebudu to radši pokoušet. Teď až bude čas máme v plánu vymalovat ložnici. 😉

martina_81
17. dub 2013

@petrufa86 To víš, že jo, vyprdni se na okna a dávej na sebe pozor, však se to nezblázní. 😉

petrufa86
17. dub 2013

@martina_81 nezblázní. Mě furt straší ségra že mě je přijede umýt, ale mě je to trapný.