CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

sabcacech
8. črc 2013

@martina_81 Vodicku jsem mela pri 2 pri OPU.nebooojjj,to bude ok

margarita1
9. črc 2013

@sabcacech Krásná fotečka, prcek se má dobře u maminky 🙂

sabcacech
9. črc 2013

@martina_81 Tak, kočko, jak je po transferu??? Přežila jsi to, určo to bylo v poho 😉 🙂

sabcacech
9. črc 2013

@margarita1 🙂 🙂 děkuji, jj, má. za týden ho uvidím na screeningu, tak se těšíme

muddledgirl
10. črc 2013

@margarita1
Ahojky, Nosifol je na vajíčka také dobrý.....Ale moc nerozumím,jak jsi to myslela.Ovulka přeci je nebo není a na to ten Nosifol také je.A Clostil se dává pouze,když ovulace není obvykle....A rozhodně tělo trpí míň než po clostilu.Já jsem ho měla asi 4 - 5 cyklů.A radši ten Nosifol teď teda. 😀

muddledgirl
10. črc 2013

@martina_81 Držím pěstičky...

margarita1
10. črc 2013

@muddledgirl Já jí neměla vůbec, před cca 4 lety a po clostylu mi naskočila. Po clostilu mám ovu 17 tý den cyklu a bez tak 23-25 den cyklu. A myslím, že ta kvalita vajíčka není taková . Takže se mi hormony trochu upravily, vaječníky probraly.

martina_81
10. črc 2013

@muddledgirl díky. 😉
@sabcacech Jj, zvládla jsem to, Provazník byl v poho, jen mi napsal vycházky až od soboty, že prý teď stejně budu ležet. Tak jsem zvědavá, byly to naše poslední embryjka. 😒

sabcacech
10. črc 2013

@martina_81 a urco silaci.ja pri tomto druhym ivfku vypotila 8 vajuch,oplodnili se 2,1 to vzdalo a silaka osmibunku mam 13 t u sebe a tak verim,ze ti bude ok.uz si to moccc,holka,zaslouzite.drzim tehu pesti pro tehu stesti.

margarita1
11. črc 2013

@martina_81 Tak držíme palce, aby bylo vše ok a za pár dní jsi na testíku našla // 🙂

Jinak já si nechala napsat doporučení, už nebudu čekat. Poprvé jsem otěhotněla přirozeně ,ale teď se 1,5 nedaří. Jinak ptala jsem se doktora na nosifol, řekl mi, e je výbornej,ale že ho to chce brát tak 3 měsíce a že mu po něm otěhotněly skoro všechny, coho braly. Tak uvidíme.

muddledgirl
11. črc 2013

@margarita1 Ahojky, to mě po clostlilu nenaskočila... 😠 To jsi brala max.dávku x měsíců? Kočko, to Ti zjistí až po odběru,jaká je to kvalita....To je jedno, kdy jí máš...Už jsi se objednala do Sanusu? 😀

muddledgirl
11. črc 2013

@martina_81 Ahojky, no, to jsem zvědavá.Na mě čeká poslední 5.vajíčko na říjen.Tak doufám, že bude zázračné 😀 Držím Ti moc pěstičky. 😎

margarita1
11. črc 2013

@muddledgirl Clostil jsem brala 1 denně , od 3-7 dne cyklu a to je vše a naskočila hned, Ted , když jsem bez něj, je ovulace okolo 23 dne cyklu. Já doufám, že nám bude stačit jen třeba ta inseminace, že snad na umělé nedojde, když už se nám to podařilo přirozeně.

Jinak mohu se vás zeptat, jak to v sanusu chodí, za jak dlouho nás objednají a tak, co pak následuje? Děkuji moc

margarita1
11. črc 2013

@muddledgirl Určitě to bude dobré, musíš věřit a být v pohodě, že to vyjde!!!!

muddledgirl
11. črc 2013

@margarita1 Já myslím,jak jsem psala několikrát, že půjdeš na IUI a bude to o.k. 😎 Já brala clostil,ale fungoval až při max, dávce 3 denne. 😠

Já tam byla o prázdninách.Śla jsem tam v srpnu asi 9. a objednávala jsem se v červenci na začátku a mezitím měli 14 dní dovolenou....

muddledgirl
11. črc 2013

@margarita1 Jo, věřím právě....Tak snad už..... 😎

margarita1
11. črc 2013

@muddledgirl A ty chodíš do HK nebo kam ? Nj, jak říkám, mám docela velkou nadváhu, jsem teda i hodně vysoká,ale ta váha není nejmenší a myslím, e to je jedno k druhému,ale na vše rweaguji dobře. Abych se přiznala, moc se mi tam nechce,ale touha po mimču už je velká.

margarita1
11. črc 2013

@muddledgirl a ty máš PCO a ještě tam je nějaký problém? A kolik jste zkoušeli těch inseminací?

margarita1
11. črc 2013

@muddledgirl Asi se zeptám blbě,ale jakej je rozdíl mezi IVF a KET? Já myslela, ž eje to skoro to samé

muddledgirl
11. črc 2013

Jednou inseminace, 3x transfer /KET/.Přítel špatné celkově spermie, pohyb,počet i morfologie.Doktor řekl, mysím, že to nevyjde a potom, vím, že to nevyjde... 😀 Řekl, že doporučuje IVF po neúspěšné inseminaci. Já mám PCO, teď tedy pouze na 1 vaječníku...

IVF nezamražená embrya je ET.KET jsou rozmražeá vajíčka.Blbě se neptáš... 😎

muddledgirl
11. črc 2013

@margarita1 To je jasny.......Já po těch dvou letech už někdy ztrácím sílu...ale byla jsem taky skoro půl roku doma a to mě nebavilo......Ale když už zase pracuju, tak je to o.k. A věřím, že to vyjde....JJ, do HK. 😝

margarita1
11. črc 2013

@muddledgirl A kolik to třeba stojí, nebo na kolik to vyjde? Myslím inseminace, a pak třeba to umělé ?

margarita1
11. črc 2013

@muddledgirl A jak to tedy funguje v Hk? si nás pozvou na první sezení a pak tě budou kontrolovat ultrazvukem a pak se domluvíte nějak na inseminaci? A nebo ti dají nějaké léky a zkusí se to přirozeně? Jinak jaká je tam prosímtě ordinační doba? Já jen, jestli by to šlo mimo práci, nebo budu muset na razítko, díky

muddledgirl
11. črc 2013

@margarita1 inseminace před rokem září 1 000,- .IVF celkově cca 35 000 za IVF:1ET+2xKET.My jsme museli mít metodu ICSI, ta stojí kolem 11 000 myslim.Zamražení 3 500,- /do 5 vajuch/, transfer asi 3500.Přesně už nevím.IVF, ten první transfer + zamražení asi 23 000.První sezení, pokud menstruuješ sama, což Ty ano, tak se domluvíte na ultrazvuku podle menstruace, já byla myslím jen jednou mezi menstruaci a inseminaci. JJ, to také jde, že Ti dají pregnyl a můžeš se snažit přirozeně...Ale inseminace je větší jistota.....Ale uvidíš, co Ti řeknou, Ty jsi víceméně v pohodě a přítel úplně....Může to být také psychika...Používáš ovu testy?Ordinační doba, kočko, to nevim z hlavy.Nás si objednávali většinou na ráno....kolem 7:30-8:00.Jezdili jsme vlakem a vstávali skoro ve 4,ale když musíš,tak musíš..Ono je to ráno lepší...později tam sedí 1000 těhulek a někdy to není extra příjemné....

muddledgirl
11. črc 2013

margarita1 Jakou máš pracovní dobu? 😀 Já myslím, že po inseminaci hned budeš... 😎

margarita1
11. črc 2013

@muddledgirl no ta doba 7:30 by mi vyhovovala. Jinak já sama uplně nemám mences, mě doktro vždycky dával duphaston a bez toho jsem to ani nezkoušela, myslím, že ta ovu není uplně tak jak by měla být. Mám ten hormon pro udržení nízkej
Tak 1000 kč za inseminaci je v pohodě, to jsem čekala, že to bude dražší. A ten pregnyl je na co?

muddledgirl
12. črc 2013

@margarita1 Může být ovulace menstruace?Nemůže,ne?Menstruace bez ovulace ano.Však duphaston i utroš je na udržení,když jsi těhotná.....Pregnyl, pokud se nepletu je,aby folikuly praskly a uvolnilo se vajíčko... 😎

muddledgirl
12. črc 2013

@muddledgirl Už jsi objednaná? 😎

muddledgirl
12. črc 2013

@muddledgirl Na tu štítnou si zajdi, špatné hodnoty TSH apod....mají co dočinění s udržením. 😀

margarita1
12. črc 2013

@muddledgirl nejsem, objednám se příští týden. Jinak když jsem vysadila Duphaston, tak měsíčky přišly. Jinak štítnou mám vpořádku, mám náběh na cukr, tak mi tohle všechno vyšetřovaly. Jinak vše ok.