CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
12. srp 2013

@margarita1 Ahojky, no jo, co mi zbývá...někdy mám pocit, že pořád všichni jenom na něco čekáme...Tobě vše nej,ať to klapne.. 🙂

muddledgirl
12. srp 2013

@sabcacech Ahojky, jo jinak se daří docela fajn....Triple testy v pořádku, tak to je super. 😀

sabcacech
12. srp 2013

@muddledgirl 😀 😀 jj, spadl mi kááámen ze srdce.

margarita1
12. srp 2013

holky mám takovou otázku , mám přijít na ultrazvuk, 3 dny před ovulací, pak mi píchnou pregnyl a pak za 3 dny pujdu na tu inseminaci? Děkuji moc

petrufa86
12. srp 2013

všem moc děkujeme za gratulace, porod nic moc protože byl vyvolávaný takže bolel víc než normoš.Malá v břiše začínala kolabovat takže sem musela rychle tlačit ale nešla ven hlavička takže museli použít vex. Malá je zlatá, jen nás dost trápí prdíky, ty nás asi zničí 😠 😠 😠 😠

petrufa86
12. srp 2013

@martina_81 a jinak gratuluji k těhu, já ti to říkala že ti předám štafetu a je to tady 😉

sarinka_nevesta
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anina32
12. srp 2013

@petrufa86 Moc gratuluju a přeju hodně zdravíčka tobě i Terezce😉 S prdíkama jsme si taky užili:( dávala jsem před každým kojením Espumisan a 1-2x denně probiotika. Chce to vydržet 3 měsíce, pak z toho mimi vyroste😉

petrufa86
12. srp 2013

@anina32 espumisan dávám při každým kojení a probiotika od swissu taky a to 1x denně. Jojo, takdy nám to dr říkala tak si říkám ať už je ten říjen 😉

anina32
12. srp 2013

@petrufa86 jenže víš jak to je, pak začnou zuby...

margarita1
13. srp 2013

@petrufa86 tak ta je nádherná!!!!!!!!!!!!!! Jinak porod byl asi jedno velké utrpení,ale na konci čekala nádherná odměna 🙂)

@muddledgirl mám takovou otázku , mám přijít na ultrazvuk, 3 dny před ovulací, pak mi píchnou pregnyl a pak za 3 dny pujdu na tu inseminaci? A když se jde na tu ins. , tak jsi normal v civilu a nebo si bereš ten jejich oblek 🙂? Děkuji moc
A u vás to vyjde, no stres a uvidíš, že to pujde, pan doktor mi řekl, že to mám v hlavě.

antana123
13. srp 2013

@petrufa86 malá je nádherná 🙂tak at prdíky brzo porazíte 😉

margarita1
13. srp 2013

holky, když by mi píchl pregnyl v uterý, tak na inseminaci ve čtvrtek nebo pátek?

martina_81
14. srp 2013

@petrufa86 ahooooj, no ta se vám teda povedla, je nádherná. 🙂 a pěknej cvalík. 😉 Jj, s tou štafetou jsem si na Tebe taky vzpomněla, tak snad to dopadne. 🙂

martina_81
14. srp 2013

@muddledgirl my dávali pokaždé taky po dvou. A z výsledků jsem měla taky strach. Tím spíš, že přítel tam měl nějaké nálezy, takže představa, že nám pak v caru řeknou, že těch zbývajících 5 embryí se nedá použít a další stimulka - no šílela jsem. Naštěstí to na to nemělo vliv, takže jsme mohli jít na další ket. Jinak jsem od podzimu užívala gynex a hned po té laparce v březnu jsem začla znovu a věřím, že díky němu ty transféry byly úspěšný (no, těhu v rohu dělohy moc úspěch není, ale chytlo se, takže transfér jako takový úspěšný byl).

petrufa86
14. srp 2013

@margarita1 představovala sem si ho lepší, ale jelikož byl vyvolávanej tak bolel o polovinu víc než přirozenej. Když sem měla kontrakce po 2 minutách tak sem říkala že to dítě v břiše bude jedináček, ale druhý den už sem všechno zapomněla a mluvila už jinak, takže Terezka rozhodně jedináček nebude. Jen budu doufat že příště zažiju porod přirozenej.
@martina_81 jojo, je to cvalda, za týden sme přibraly půl kila, ale je to těma prdíkama, máme tzv. tříměsíční koliku a jak malou bolí bříško když nejdou prdíky ven tak má tendenci se přecpávat protože potom to bříško tolik nebolí. Ale už se nám 3x stalo že se pěkně poblila. Neboj, tentokrát to určitě klapne a na jaře už budete 3 😉 konečně máme internet zprovozněnej tak můžeme kydat

martina_81
14. srp 2013

@petrufa86 a já si říkala, co s Tebou je, že se ani neozveš. Dávaly jsme Ti s holkama pár dní na adaptaci doma, ale pak už to bylo fakt nějak dlouho. 😉 Jak to, že jste neměli internet?

sabcacech
14. srp 2013

@petrufa86 😀 😀 😀 Ahoj holky, nooo vy jste krásnéééé 😀 😀 😀 bože Terezka je k zulíbání 🙂

marke
14. srp 2013

Ahoj děvčata.
Chtěla bych se k vám přidat na diskuzi. Mám spoustu otázek.

Začala jsem chodit do car v Praze, ale časově to nestíhám, tak bych chtěla přejít do Pardubice (ty mám kousek) 🙂
Ale je to soukromé zařízení, tak se chci zeptat, co všechno se platí. Prohlídky, spermiogram, vyšetření, léky, stimulace, IUI atd.

Děkuji moc za ochotnou odpověď 😀

petrufa86
14. srp 2013

@martina_81 ještě před tím než mě poprvé nechali v nemocnici tak nám prostě net ze dne na den přestal jít, Jarda to říkal sousedoj co rozumí pc jestli se na to přijde podívat a on dorazil až včera a říkal že je vše ok, tak sme volali tý firmě od který máme net a přišli na to že vysílač nefunguje. Dneska tady byl jejich technik a měli jsme v prčicích trafo.
@sabcacech děkuji 😉

martina_81
15. srp 2013

@marke Ahooj, no Pardubky jen doporučuju, byla jsem tam maximálně spokojená. 😉 Ono je asi jedno, jestli je car státní nebo soukromý, znám holčinu, co chodila do státního caru a platila mnohem víc, než já. 🙂 Za spermiogram jsme tuším neplatili, za vyšetření a prohlídky taky ne, jen občas si sestra řekne o 30 Kč 😉 ,léky na stimulaci a ostatní prášky si samozřejmě zaplatíš. A s IUI zkušenost nemám, tak snad Ti písnou holky, co se na to chystají. 🙂
@petrufa86 a to jste tak dlouho neřešili? Nebo teda spíš Jarda? Se divím, že hned nezavolal do té firmy. Nj, chlapi. Nám se při nedávné bouře tak prohnul talíř na satelit, že nám to prostě taky nešlo. Tak Jirka objednal novou parabolu, skoro 2 týdny jsme čekali, než přijde (dodání do 48 hodin), protože Jiří má počítač a na televizi se dívat nepotřebuje, jinak by to urgoval. Naštěstí to teda zprovoznil hned, jak to přišlo. 😉

marke
15. srp 2013

@martina_81 Děkuji za informace. A můžu se zeptat, u koho jste byli? Ty už do Pardubic nechodíš?

martina_81
15. srp 2013

@marke Chodili jsme k dr. Vodičkovi. Ale i dr. Novotná je super, dělala mi 2 transféry a byla moc fajn a holky si ji taky chválí. Už jsme předáni k mému gynekologovi, jsem v 8.týdnu. Do Pardubic jsme jezdili s přestávkama rok a půl.

marke
15. srp 2013

@martina_81 Děkuji a moc gratuluji. Tak ať je všechno dál v pořádku a přeju krásné zážitky z těhotenství a to nej děťátko.
A můžu se zeptat, jaké u vás byly problémy a na kolik vás vyšlo IVF? (jestli to není moc tajné)

majka43
15. srp 2013

@petrufa86 Moc krásná holčička, gratuluju.

martina_81
15. srp 2013

@marke Díky, už by to chtělo. 😉 Tajný to není, neboj. Nemám vejcovody, ve 20ti jsem měla rozsáhlý zánět, takže 1 mi vzali a druhý, který zůstal nefukční, mi brali vloni před ivf, aby neškodil embryjku v děloze. Takže ivf je moje jediná možnost na dítě. do toho měl přítel špatný spermio, takže i kdybych byla v pořádku, možná bysme tam skončili stejně, těžko říct. Máme v tom asi přes 40 tisíc (po 30ti jsem to přestala počítat). Stimulace, ICSI, zamražení embryí a celkem 4 transféry.
A jaké jsou problémy u vás? 😒

marke
15. srp 2013

@martina_81 Tak to jste taky neměli nijak jednoduché. To jsi měla jen 1x ET a zbylé KET?
No, my jsme zatím oba úplně v pořádku, jen neotěhotním 🙂 Zatím je asi krátká doba říkat diagnózu, dělají nám testy. Ale manžel je "nadsamec", krev v pořádku, hormony v pořádku, imuno (to základní - proti spermiím, vajíčku atd.) v pořádku, štítná žláza v pořádku. Teď mám jít na vyšetření průchodnosti a dostala jsem léky na ovu. Tak poté ještě na kontrolu ovu. No, snad lepší vědět, že Ti něco je, než nevědět nic 🙂

muddledgirl
15. srp 2013

@margarita1 Ahoj kočko,já se vždy na vše ptala doktora a pro jistotu i psala.Každá jsme jiná a každá jinak reagujeme. 😀 Držím pěsti

muddledgirl
15. srp 2013

@petrufa86 Krásné miminko,užívej... 😀

muddledgirl
15. srp 2013

@martina_81 Ahojky...JJ, o tom gynexu jsem tu četla,ale mě pomohl Nosifol, tak ho piju dál.Jinak mi to nedalo a zašla jsem dnes k lékaři, aby se mi mrkl na páteř a kostrč, kvůli neúspěšným transferům...A měla jsem prý pohnutou pánev, tak mi jí narovnal a napsal fyzioterapii Mojžíšovou....Aspoň se donutím hýbat... 😀 Hezké těhulkování...