CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

jany74
20. srp 2013

@muddledgirl Ahoj,chtěla jsem se zeptat,na tu krev kvůli štítné žláze se chodí na lačno?Já se zapomněla zeptat a teď se tam zas nemůžu dovolat.Děkuju.

margarita1
20. srp 2013

@martina_81 děkuji, uvidíme a jak se cítíš ty?

sabcacech
20. srp 2013

@margarita1 dekuji,opatruji,dadame.drzim pest,at to klapne
@martina_81 chytla me krec jako sv.ne.uff.mam vse ok,hlavne pidu a je to jak roste deloha tak na srusty zatlacila a pida je dost akcni.jj,je.mam pul pytlicku denne.
A jak ty??

martina_81
20. srp 2013

@sabcacech @margarita1 je mi pořád stejně, celej den špatně a pořád čekám, kdy to přijde... 😖 A ve čtvrtek jdu na UTZ, tak bojím a doufám, že bude všechno ok.

jany74
20. srp 2013

@martina_81 Neboj Marti,to bude určo dobrý.To čekání stálo za to. 😉

muddledgirl
20. srp 2013

@martina_81 Ahojky,já už na to taky kašlu vymýšlet termíny,kdy půjdu...snažím se sehnat někoho na aj, abych se připravovala na certifikát a začít cvičit, čím míň budu mít času, tíím míň budu myslet na kraviny.. 😎 Tak to je fajn s tím sperma....Já myslela,že ve fakultce budou mít místnůstku jako v SANUSU a ejhle ono nic....Když to klapne jedem na dovču si odpočinout....Měj se moc hezky a děkuju... 😀

sabcacech
20. srp 2013

@martina_81 to bude v poradku,neboj.pida je bojovnicek.

martina_81
20. srp 2013

@muddledgirl Jj, hlavně se něčím zabavit, ať na to člověk pořád nemyslí. 😒 Tak ať vám klapne ta dovča, pěkně relaxuj a užij si to. 😉
@jany74 @sabcacech tak vám budu věřit, holky. 😉 Od posledního UTZ je to 14 dní a mně to připadá, jak celá věčnost. Nejradši bych ten UTZ měla doma. 😀 😀

sabcacech
20. srp 2013

@martina_81 jojo, to znám, ty začátky 😀 😀

margarita1
20. srp 2013

@martina_81
@muddledgirl holky měla bych otázku, nějaké holčiny mi řekli, že po IUI je potřeba mít ještě sex kvůli nějakým enzymům, nevíte o tom něco?

martina_81
20. srp 2013

@margarita1 Jj, aby se to prý ještě podpořilo, snad dokonce 3x denně. 😀 😀 😀 To oni Ti řeknou, neboj. 🙂

muddledgirl
20. srp 2013

@jany74 Ahojky, jo jo, na lačno. 😎

muddledgirl
20. srp 2013

@margarita1 Hmm, mě nikdo nic takového neřekl,ale když to Marťa ví, tak to tak bude... ☹ 😎

muddledgirl
20. srp 2013

@martina_81 Jsi moc hodná, já Ti přeju ať Ti je dobře.....a mimísek prospívá......Ty jo....opravdu rovnají kostrč tím,že Ti strkají prst do zadku???Jsem z toho byla docela v šoku,když jsem si to včera přečetla na netu. 😀

jany74
20. srp 2013

@muddledgirl Moc děkuju. 🙂

margarita1
20. srp 2013

@martina_81
@muddledgirl to jako vážně jo? To mi hlava teda nebere. To to rovnou můžem šmajchlovat sami 🙂

martina_81
20. srp 2013

@muddledgirl Díky. Mě rovnali tenkrát v lázních, až mi tekly slzy, jak to bolelo, ale prst do zadku mi nikdo nestrkal. 😀 😀
@margarita1 Peťa byla na IUI ( @petrufa86 ), tak by ti povykládala. 😀 😀 Tak jednu dávku Ti tam stříknou a asi bys měla využít toho, že máš lepší podmínky, než jindy a trochu tomu ještě pomoct. 😉 Nevím, nikdy jsem nebyla, tak vlastní zkušenost nemám. Mně dokonce přítel vloni ze srandy řekl, že když už to máme vytvořený v laborce, tak vlastně nemáme ani důvod sexovat. 😀 Zmetek jeden. 😉 Ještě, že to neřekl dřív, protože teoreticky nebyl důvod celých 7 let..... No ale teď má veget. Je mi tak zle, že mě nějakej sex nechává totálně chladnou. 😢 😢

petrufa86
20. srp 2013

@muddledgirl myslím že to musíš dopravit nejdýl do 2 hodin 🙂
@sabcacech moc hezká fotečka 😉

petrufa86
20. srp 2013

@martina_81 počkej až budeš na kontroly chodit po měsíci ke svýmu gyndr to je teprve doba nekonečná 😒

petrufa86
20. srp 2013

@margarita1 nám v sanusu nic neporadili, ale má se 3 dny po IUI sexovat ráno a večer. Přeji pevné nervy, já toho už 2den měla plný zuby, přítel bych řekla že ještě dřív 😠

martina_81
20. srp 2013

@petrufa86 já vím, ale přece jen teď ze začátku mám asi největší strach. 😒 Pak to doufám poleví. 😉

muddledgirl
20. srp 2013

@jany74 Není za co, od toho si tu všechny píšem a taky aby jsme se podržely....Když už jsem se vypsala,tak mi je hned o trochu líp.... 😎

muddledgirl
20. srp 2013

@martina_81 No, tak to je taky nic moc, že to tak bolí....No, radši si to nebudu představovat....No,doufám, že ten prst se mi vyhne... 😀

muddledgirl
20. srp 2013

@petrufa86 Díky moc.Tak to by jsme měli stihnout.....Oni se právě hrozně divili, že jsme to s sebou nevezli...že příště můžem,ale bála jsem se aby spermíci přežili..... 😀

margarita1
21. srp 2013

@petrufa86 A vám vyšla kolikátá inseminace? No koukám, to , aby jsme to asi dělali pořád ne? 😀 Sem zvědavá, co mi řeknou

@martina_81 tak dík yza info a ty buď v klidu, protože je vše v pořádku !!!!!! 😉

@muddledgirl tak na tebe budem myslet,aby tohle všechno bylo za tebou 😉 !

zzzzuuuuzzzziiii
21. srp 2013

Ahoj holky, chci se zeptat, delaly nektere v sanusu geneticke testy po MA?
Diky.

martina_81
21. srp 2013

@zzzzuuuuzzzziiii ahooj, co je MA? 😒
@muddledgirl nj, tak asi jsem byla hodně pokřivená. 😀 No každopádně jsem pak byla ráda, že jsem se vůbec dobelhala na pokoj. Ale třeba má každý jiný přístup a Tebe čeká ten prstík. 😀 😀 😀
@margarita1 Jj, snažím se, neboj. 😉

petrufa86
21. srp 2013

@margarita1 jojo, pořád imrvére dokola 😀 😀 nám nevyšla. My sme měli za sebou ET - negativní, KET pozitivní, ale v 8tt potrat dvojčátek, druhý KET negativní a pak sme zkusili IUI a negativní a za 2 měsíce na mě koukaly // čárky a malá se nakonec zcela nečekaně povedla přirozeně. 😉 😉 takže nadejě umírá poslední 😉

zzzzuuuuzzzziiii
22. srp 2013

@martina_81 zamlkly potrat, prestane bit srdicko

holubice.petra
22. srp 2013

@zzzzuuuuzzzziiii mě tam neposlal Sanus ale moje gynekoložka...a pak ještě na infekční kde mi dělali testy snad úplně na všechno....