• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
Krásnou neděli dámy,
teda vy jste to tady rozjeli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Věřím,že jak se tu objevím,tak tu nikdo nebude :grinning: :grinning: :grinning: .

Mňmky,lazaně.Taky milujeme a měli jsme je minulej tejden.Dneska byl kuskus s treskou.Taky dobrůtka.

Na tchýni si nemůžu stěžovat ale většinou se neschodnem ohledně Adélky.A někdy mě připadá,že by nejraději vychovávala i nás.Ale jinak jsou s tchánem v poho.
31. říj 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina nojo holka chodíš pozdě všici už relaxujou a já se jdu konečně vrhnout na žahlení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina jj taky jsem rano nestihala vsechno cist... ale probralo se vsechno od obedovani az ke tchynim :slight_smile:
@evik31 tak at ti zehlicka pekne svistiiii :slight_smile:
31. říj 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě čeká žehlení taky.Jen co mi uschne prádlo na balkoně :slight_smile: .Za chvílu zase letím pryč.Jedu si k ségře půjčit auto.Naše je u mechanika na přezutí :frowning2: .Přesednu z forda fokuse do fiata punto.Petr říkal že když jsem řídila škodovku 120,tak odjedu se vším.Tak uvidíme.
31. říj 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina jj myslim ze skodovka je nejlepsi pruprava ... kdyz si odridila Skodovenku, odridis vsechno :slight_smile:
31. říj 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díka za důvěru.Pro začátek věřím že dojedu od ségry k nám :grinning: :grinning: :grinning: .
31. říj 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mam takovy stavy jak kdyby na me sla chripka a na dotek me boli kuze.. to je asi spatny,co? :frowning2:
31. říj 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 tak už mám vyžehleno konečně uuuffffff :stuck_out_tongue_closed_eyes: hele stavy koukej hodit za hlavu ted nemůžeš marodit,já jsem si ted preventivně rozpustila 1 celaskon,abych zahnala popřípadné bacily :wink:
31. říj 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina doufám,že jsi dobře dojela :sunglasses:
31. říj 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 uz mas vyzehleno.. to jsi sikovna :slight_smile: ty brdo, vzdyt jsem ale celej tejden doma, ven nechodim, kde bych nastydla :frowning2: chjo to jsou nervy
31. říj 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 hele já jsem byla taky doma a nastydla jsem,ale já to chytla od manžela :confounded: jo vyžehleno mám a jsem ráda teda :zipper_mouth:
31. říj 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak Renatka se nám asi připravuje na zítřejší krvičku,že se ani neukáže na skok :astonished:
31. říj 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 ja myslim ze celej vikend maka..aspon nemusi myslet na zitrejsi vysledky.. nervujeme se tu za ni my a drzime ji palecky... myslim ze ji to dopadne...
taky bych mela zehlit a mozna se na to v tejdnu taky vrhnu.. pustim nejakej film na dvd a pujde to samo :slight_smile:
31. říj 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aho holky zdravím.Předělávali jsme topení tak jsem a manžel maká.Mám radost,že to tady je pěkný,ale asi špatné zprávy.špiněí,resepektive občas krev otřu,takže......Už jsem si pobrečela a zítra jdu na krev snad smířená.Ale už nevím.Laparka jiná dr. a stejně se jim u mě nelíbí tak já fakt nevím :frowning2: :frowning2:
31. říj 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata neeee neboj to urco jeste nic neznamena :frowning2: musis furt jeste doufat ze to bude dobry... vis jak jsme dohodnuty..nejdriv tehu ty a pak ja a pak eviiik a dalsi holky hnedle taky...
31. říj 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata no neblázni čéče,třebas to kapánek jen přehnala s aktivitou tak ted už jenom odpočívat jooooooo :wink:
zítra budem držet palčáky :sweat_smile:
31. říj 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 zlato,ale prdlačku.Takhle to bylo minule.Sice o trošku víc a dřív,ale bylo.Jasně,písnu ti hnedka jak budu mít výsledky.Kéž by ten jeden alespoň,ale nejsem naivní.A to jsem opravdu dávala do Novotný i víc naději a ta laparka a stejně prdlačku
31. říj 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 díky jsi hodná.Však uvidíme zítra,ale takhle to bylo 2x předtím :frowning2:
31. říj 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata ještě neházej flintu do žita :wink:
31. říj 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata ja jim holkam furt jeste verim, ze se tam zuby nehty drzi :slight_smile: a co doma? topeni je hotove? doufam, ze jsi jen koukala a nebyla zadna prace... :slight_smile:
31. říj 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 I kdyby to byli kluci,kluk.to je fuk,ale at už tam je.Hoplky jinak zítra tady a utěšovat :cry: Já fakt věřila,že laparka a dr.že to vyjde.Nene nedělala jsem vůbec nic,jen říkala manželovi pak jak bych to chtělapřestěhovat a moc se mi obývák líbí
31. říj 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Eviiičku můj však ještě nadějičku mám,třeba jeden odchází i tak to je jiný než-li minule,ale...když už jsem to samé zažila 2x..ale pořád mám naději.Vidíš a to jsem fakt věřila když jsem po laparce že to bude (jak se říká) a ještě dr.Novotná :angry:
31. říj 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvas,počkej co ukáže zítra krev.Jdeš zítra,ne? A paní doktorky se musím zastat.Bohužel ani ona neovlivní jestli se to povede nebo ne.

Jinak s autíčkem jsem se zkamarádila okamžitě :wink: .Byla jsem ještě s mamkou u babičky a volal tchán,že si můžem přijet k mechanikoj pro auto.Jenže Petr je na hokeji takže pro něj nemá kdo dojet.Takže ségry fiátek si udělá zítra výlet do Pardubic :grinning: :grinning: :grinning: .
31. říj 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata jestli se neudrzi, tak to byli natuty kluci.. svagrovka ma holcicku a taky mela z kraje tehu problemy a dr. ji rekl, ze kdyby mela kluka, tak by se neudrzel, holky jsou pry odolnejsi... zitra tu budu natuty a utesovat te budu, i kdyz vim, ze to nepomuze.. ale spis doufam, ze to nebude potreba :slight_smile:
31. říj 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina jojo zítra.Však já vím,že to neovliní,ale myslela jsem to tak,že jsem tomu strašně věřila a ještě,když jsem po laparce (vyčištěná).!No uvidíme
31. říj 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 no uvidíme zítra.No ale já jsem při malé neměla vůbec žádné problémy,ale vůbec.No možná je tohle jiný.Uvidíme,ale jelikož nejsem žádná začátnice :slight_smile: a takhle to bylo minule no tak nevííím
31. říj 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata vydrž prtka vydrž :wink: neboj to dopadne,jinak holt budou muset další bojovníčci do boje,ale já věřím,že nebudou potřeba
31. říj 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina no vidis, nakonec si se fiatka bala zbytecne :slight_smile: mne je vzdycky celkem jedno co to je za auti, hlavne ze me to odveze a nemusim pesky :wink:
31. říj 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no já jsem tůze skromná mě stačí jeden bojovníček aby se držel seš může.No uvidíme zítra.Si zaplatím tu 100 ať to vím brzo.Si zajdu k holiči a asi i na kafe se "kámoškou" my se neviděli jueště a jde zronva zítra do Sanusu na 2IUI tak si pak dáme kááávu
31. říj 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata to je správná pozitivní řééééééééč,tak pak hod nové foto svého sestřihu taky bych potřebovala k holiči,ale nějak není čas tak si aspon nato asi hodím barvu at to vypadá trošku živěji :wink:
31. říj 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek