CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
25. zář 2013

@margarita1 😢 Ze zkušenosti známých...ano...dodržuje se šestinedělí většinou,když je to v tomto týdnu....

martina_81
25. zář 2013

@petrufa86 tak to mně ty buchtičky nepřijdou nějak pracný, s pekárnou. 😀 Jak na jelena? Jako na lov? 😉
@muddledgirl tak to jsou super zprávičky, moc se těším s Tebou. 😉 Jak přechodné bydliště? adresu, na které se zdržuješ v době neschopenky, ne? A je jedno, jestli je to trvalá, nebo přechodná.

muddledgirl
25. zář 2013

Ahojky....celé se mi to smazalo...ale napíšu odchylky spermiogramu, poradíte některá co to přesně znamená?
Vitalita 50%................................................(50-100)
Počet spermií v ejakt...67 10 6/ml ..........(15-200)
integrita akrosomu 37% ..........................(0-30)
prokazujeme poruchu integrity akrosomu....
prokazujeme změnu morfologie spermii...

muddledgirl
25. zář 2013

děkuju....

muddledgirl
25. zář 2013

@martina_81 děkuju za podporu..... 😉 jsem natěšená jako poprvé.....nějaký ti p na dobrý filmek?Já tedy mám ráda horory, psychologicko filmy, drama....komedie ani pohádky mě nikdy moc nebraly...ale zas jak co,,,, 😀

muddledgirl
25. zář 2013

Měly jste některá po druhé zamražené embryo? Doktorka mě upozornila, že se nemusí probudit...ty jsou taktní...to by se jeden posr...... 😀

martina_81
25. zář 2013

@muddledgirl joo, to Ti věřím. 😉 Já dřív horory taky měla ráda, ale teď je nějak nevyhledávám, radši nějakou tu komedii. a nebo kreslený pohádky. 😀

martina_81
25. zář 2013

@muddledgirl jak podruhé zamražené? Jako, že už bylo jednou rozmrazený? Proč?

majka43
26. zář 2013

@muddledgirl Stáhni si ,,8 statečných" je to podle skutečné události, ale moc krásný film.

majka43
26. zář 2013

@muddledgirl Jo a ještě ,,Krvavá Amazonka"

muddledgirl
26. zář 2013

@martina_81 Měla jsem pět embryí, nikdo se mě neptal a ty čtyři zamrazili po dvouch k sobě.....Ale první ket jsem chtěla jen 1,takže je museli rozmrazit obě a jedno znovu zamrazili.Po té jsem měla ket dvou a teď tam mám to poslední,které je podruhé zamražené.... 😀

muddledgirl
26. zář 2013

@majka43 děkuju za tipy.. 😎

majka43
26. zář 2013

@muddledgirl Dej pak vědět jak se ti líbily.

martina_81
26. zář 2013

@muddledgirl ahá, tak nám to taky mrazili po dvou a v poslední dávce jsme měli 3, tak je taky rozmrazili všechny, 2 nejlepší zavedli a třetí prý nebylo moc vhodný pro transfér, tak ho zlikvidovali. Taky bomba. 😖 A taky se nás před zamrazením neptali.

muddledgirl
26. zář 2013

@martina_81 Ahojky, viď to je mazec, já byla v šoku,když doktorka,nevím,jak se jmenuje v HK, taková krev a mlíko a černovlasá vybalila, že je zamrazili po dvou....Nechápu...Neměli by to sakra konzultovat? Já jsem vždycky chtěla dvojky....ale teď mi to je jedno.....A težko říct,jestli je vyšší šance,když jsou dvě embrya.....Ten zákon asi od 2012 je takový, jaký myslím, že pokud při 2 IVF je poprvé zavedeno 1 embryo, pomáhá pojišťovna platit 4 cykly IVF? Myslím, že jo,ale nejsem si stopro jistá....A jak se Ti daří kočko?Koukám,jak to šíleně utíká....14 tt to je super!!! 😎

muddledgirl
26. zář 2013

@majka43 Jo určo.....do zítra to shlídnu..... 😀

muddledgirl
26. zář 2013

@martina_81 Pohádky přijdou s dětma..... 😀

martina_81
26. zář 2013

@muddledgirl Jj, máš pravdu, když si dáš ve dvou cyklech zavést jen 1 E, pojišťovna připlácí 4 cykly. Vlastně už máme 15.tt, jsme o 5 dní napřed, ale tady to mám nastavený podle PM. 😉 Jj, docela to utíká a za 14 dní jdeme na další kontrolu a UTZ, tak se těším. Včera a dneska jsem poslouchala prcka a je to něco úžasnýho. Včera mi teda klekla baterka, sotva jsem ho našla, ale Jirka mi donesl z práce novou (měl noční), tak jsme ji hned odpoledne zkoušeli. 😀 😀

muddledgirl
26. zář 2013

@martina_81 Aha, no zamrazila ho znovu dr. Novotná a té věřim, protože všichni pějou chválu a mně je moc sympatická....snaží se povzbudit...ale ta druhá je taková neslaná nemastná...asi za to nemůže,ale mně extra nesedí 😉

muddledgirl
26. zář 2013

@martina_81 Tak to je super.....takže teď jedno a kdyby nic,tak taky jedno z nového cyklu...to jsem si potřebovala ujistit....děkuju......To věřím,že ten angel sound je super....To chápu, že to naštve,když kleknou baterky... 😀

martina_81
26. zář 2013

@muddledgirl Jj, Novotná nám dělala 2 transféry a taky jsem byla moc spokojená. A tu druhou vůbec netuším, koho myslíš, ty chodíš do Hradce,ne? A tam ty doktory neznám.
Jo, jsem ráda, že jsem si to koupila. a kámoška si ho teď zamluvila na druhý dítě, vůbec netušila, že něco takovýho existuje, což se docela divím, protože jsem měla pocit, že zrovna ona kupuje všechno, co se objeví a má spoustu zbytečností. 😀

muddledgirl
27. zář 2013

@martina_81 Ahojky, jo jo u mně taky dva, tak teď jsem zvědavá, kdo bude....Jo, já jsem taky netušila, že něco takovýho je,ale je fakt, že dopředu tyhle věci neřešim.... 😀 😀 😀 Snad brzy budu....Dnes jsem po dlouhé době navštívila kadeřníka...z blond na zrz.....jako na střední,ale jsem spokojená... 😎 Už Ti je líp kočko?Ty jo, teď koukám na křižovatky života, jak se biologiční rodiče tahají s pěstounama o dítě, děs, běs....Zákony jsou tu hold postavený na hlavu....Když jsem četla o náhradních matkách v časopise, tak do toho bych teda nešla......Zákon říká, že matka je která dítě porodí....takže co pak se děje,když náhradní matka si rozmyslí dítě dát neplodnému páru....Radši nedomyslet... 😕

martina_81
27. zář 2013

@muddledgirl Kadeřníka bych taky potřebovala. 😉 Příští týden se chci konečně obarvit, po 3 měsících!!! a můžu Ti říct, že nemít doma asi 6 krabiček barev, tak bych se na to vyprdla a nechala si svoje. 😀 Jinak už pár dní je mi fajn, tak snad to vydrží. 😉 Já myslela, že u nás náhradní matky ani nelze využívat.

petrufa86
30. zář 2013

@martina_81 jojo,na lovu, ale příjel s prázdnou. 😲

martina_81
1. říj 2013

@petrufa86 takže hody nebudou? 😖 To je teda lovec, ten Jarda. 😀
Si představ, co se mi dnes v noci stalo. Šla jsem spát, v kolik pak přišel do pelechu Jirka, to netuším (má zas nějakou novou hru),ani mě nevzbudil, a když jsem se pak v noci probrala, zjistila jsem, že má ruku na mým bříšku. 🙂 Tak jsem mu ráno psala, jestli se mi to jen zdálo a on, že ne, že prý si nás držel. 😉 No totálně mě tím dostal, protože zrovna od něho bych to nečekala. 😀
Jinak jsem se chtěla zeptat, co máš vlastně za kočárek? Strašně to teď s holkama z březnovek řešíme. 😀

@muddledgirl tak jak je? Už se Ti to blíží, co? 😉

muddledgirl
1. říj 2013

@martina_81 No já byla nebarvená půl roku po melírech, mám vlnitý až kudrnatý a od přírody suchý, natož po melírech a blond barvách..Tak jsem se zas po dvou letech sama obravila a děs,,,,do žluta, klasika....Takže nakonec jsem zrzka dá se říct....taková tmavší zrz.....Ty jo, já myslim, že lze využívat náhradní matky......Ale myslim,že si ji musíš sehnat sama.... 😀

muddledgirl
1. říj 2013

@martina_81 Jo jo, chodím do HK,ale Novotná je tam taky a měla by být i v Pardubkách....

muddledgirl
1. říj 2013

@martina_81 Je mi dobře.....flákám se, navštěvuju kamarádky, vzala jsem si dovču....a v pátek už mě to čeká....Tak jsem na to zvědavá.Testy jsem radši schovala u kámošky a dřív jak 12.den dělat nebudu..... 😉

martina_81
1. říj 2013

@muddledgirl Já právě vím, že Novotná je v Pardubkách, nevěděla jsem, že chodí i do Hradce. Takže relaxuješ před transférem? 😉 Jj, já už bych dřív jak ten 12.den taky netestovala, nikdy se mi dřív nic neukázalo, až ten 12.den. 🙂

muddledgirl
1. říj 2013

@martina_81 Já poprvé netestovala a pak po dvou Ketech ano a vždy 5,10, den slabá a dvanáctý nic....Takže radši už nééé...... 😠