CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

sabcacech
10. říj 2013

@muddledgirl ogtt-test na cukrovku v tehu.narkoza je uplne stejna jako pri OPU,i casove,budes tam cca ty 2 hodinky.mam se fajn,cekam,kdy svagrova porodi,vcera jsem ji odvezla na vyvolavani,male se nechce a je po terminech...do vikendu by to melo byt.a hraji si s nasi malickou,miluji,ze uz zacala na me reagovat.
@martina_81 hele,ja mam za to,ze video lze nechat udelat i z klasiky utz.u nas to jde.

petrufa86
10. říj 2013

@martina_81 já na tom taky nic nevidím a těch peněz mě je líto. 😉
@monik13 neboj se, klapne to 😉

muddledgirl
10. říj 2013

@martina_81
@martina_81 Ahojky budu držet pěstičky,ať je vše conejvíc v pohodě!!!! 😉

muddledgirl
10. říj 2013

@monik13 Jasně,že pamatujem...njn.....to tady všichni známe...neboooj.....bojovat se musí! Někdy dýl......Takže směle do toho....A co tedy vám zjistili...?Śpatné spg. ? A co Ty? Já moc děkuju, že jsou tady ty stránky protože tady můžu napsat všechno....ale jiné okolí, které neví o čem to je....moc psychicky nepomůže..Jsme tu pro Tebe... 😎

muddledgirl
10. říj 2013

@sabcacech Jo tákkk, test na cukrovku....Tak švagrové přeju,ať to má rychle a v pořádku za sebou...A jinak děkuju 😉

sabcacech
11. říj 2013

@muddledgirl 😀 zatím nic, nic nic

margarita1
11. říj 2013

@martina_81 @muddledgirl @sabcacech @petrufa86 @antana123 Ahojda ženy, tak já to mám dneska za sebou, tak uvidíme za 14 dní,ale pro jistotu se máme snažit ještě o víkendu, jestli ovu bude dnes či zítra . Tak díky za podporu a co tu nového?

@muddledgirl tak už stimuluješ? To bude dobré a pak ti daj mimíska do bříška 😉

margarita1
11. říj 2013

@sabcacech tak co, kdy z tebe bude tetka 🙂 , hlavně,aby bylo vše ok a v pořádku 🙂

muddledgirl
11. říj 2013

@sabcacech Pomáhá sex a červené víno? 😀 Ty jo...já vylezla o 2 a půl měsíce dřív...1,25 kg, mazec...ale dnes je ze mě docela cvalík...?

muddledgirl
11. říj 2013

@margarita1 Hmm, uvidíme.....ale díky kočko... 😎 Tak držím pěsti, jo stimuluju ode dneška....

martina_81
11. říj 2013

@petrufa86 @sabcacech @muddledgirl @margarita1 tak kontrolu máme za sebou, prcek vypadá moc dobře, velikost jsme se dneska nedozvěděli, protože sebou dost mrskal, ale zato víme, co čekáme. 😀 Jirka "to" dokonce poznal dřív, než se dr. zeptal, jestli to chceme vědět. 😉 a teď budem čekat na výsledky krevních testů, nevím, co všechno budou zjišťovat, mám si zavolat asi za 14 dní, pokud se neozvou oni (v případě nějakého problému).
@margarita1 tak hodně štěstí, ať to má tentokrát šťastnější konec. 🙂
@sabcacech jak na Tebe malá reaguje? Klepeš na bříško a ona se vydouvá, jak na tom videu, co jsem tady dávala? 😀

margarita1
11. říj 2013

@martina_81 tak přece nenapínej 🙂)))), má pinďu nebo ne 😀 ?

petrufa86
11. říj 2013

@martina_81 to je napínání, tak co holčička nebo klučík??? 😉

martina_81
12. říj 2013

@margarita1 @petrufa86 omlouvám se, že jste musely čekat tak dlouho, ale pc byl v obležení Jiřího. 😠 No jasně, že je tam pinďa!!! 😀 😀 Byla to jedna z nejhezčích zpráv od začátku těhu. 😉

petrufa86
12. říj 2013

@martina_81 super zpráva a jméno je vybrané?? Tiše závidím. samozřejmě že sem od začátku těhu říkala že je to jedno co to bude, hlavně aby to bylo zdravý. Ale v koutku duše sem si víc přála chlapečka. I na screeningu sem byla malinko zklamaná a cestou domů sem nemluvila. Ale teď sem samozřejmě ráda že Terinku mám a Jarda je z ní taky celej poprděnej. Snad se brácha povede na druhý pokus 😉

martina_81
12. říj 2013

@petrufa86 Já chtěla víc kluka, ale po tom všem mi bylo jedno, co tam bude a Jirkovi ještě víc, ten je na tohle úplně děsnej flegmatik. A když se pak dr. zeptal, jestli to chceme vědět a Jirka řekl, že už to asi viděl, ani nevím, kterej z nich to řekl první, že to teda bude kluk a kvůli mě na to dr. "zaostřil" znovu. 😀 A já z toho byla úplně hotová.... 🙂 No snad náš (teda spíš můj) vysněnej Mišánek. 😀 😀

antana123
12. říj 2013

Ahoj holky 🙂
@martina_81 moc gratuluju k chlapečkovi 😵 😵

martina_81
12. říj 2013

@antana123 děkuji. 🙂
@petrufa86 už jsem naznačila Jiřímu, co toho malýho prcka určitě nemine. 😀 😀
http://www.limpopo.cz/hracky/body-kratky-rukav-...
Snad budou mít časem i menší velikosti, chci tady objednávat vaničku s tím držákem a zavinovačky, mají super ceny.

petrufa86
12. říj 2013

@martina_81 koukám že mají vaničky stejný jako my 😉 hlavně teda nedoporučuju tu houbovou podložku do vany. Zavinovačky mají moc hezký a doporučuju takový aby to měli na suchý zip i na zavázání, lépe to drží 😉

martina_81
12. říj 2013

@petrufa86 myslíš takovou tu "molitanovou"? To bych nechtěla. 😖 Já ty zavinovačky ještě nějak nezkoumala, na to je čas. Joo, a máš monitor dechu? to teď holky v březnovkách taky dost řešily, kdo ho pořídí a kdo ne. 😉

petrufa86
12. říj 2013

@martina_81 jojo,myslím tu molitanovou. Monitor dechu nemám, neměli jsme ani v porodnici.

martina_81
12. říj 2013

@petrufa86 Já jsem tu molitanovou kdysi u někoho viděla a je mi zle, jen si vzpomenu, jak to bylo nacucaný tou vodou a jak to blbě schlo - plný všelijakýho bordela. 😖 já právě vůbec netuším, dokonce mě překvapil Jirka, když řekl, že by to asi nebylo špatný. Tak nevím, poptám se kámošky, jestli má a kdyžtak zkusím půjčit od ní, nový se mi rozhodně kupovat nechce.

petrufa86
12. říj 2013

@martina_81 to jo a jak to dlouho schne tak to smrdí zatuchlinou. Zlatý to obyč s látkou která je za 3 hodinky suchá. co vím, tak jardův bratránek to měli na půl roku půjčený asi za 500 kč. Ale nevím kde to půjčovali. A co je pro nás zbytečnost tak kolotoč nad postýlku. Už jsem ho odmontovala, malou nezaujal. A co kojící polštář?? Budeš nakonec kupovat?

martina_81
12. říj 2013

@petrufa86 prý to půjčují některé porodnice, co jsem tak četla. Nevím, když jsem se na něho ptala u nás ve Vesně, tak ho zrovna neměli, a od té doby jsem tam nebyla, abych se na něho koukla v reálu. Poslední dobou mám pocit, že mi to břicho trošku "odpuchlo" 😉 , tak se mi líp spí. nebo jsem si možná už zvykla. 😀 Tak uvidíme časem.

petrufa86
12. říj 2013

@martina_81 tak oni rodili ve Svitavách. Jojo, nezdá se ti to. Mě narostlo, pak se ztratilo a začlo růst na novo. Ze začátku jseš jakoby jen nafouklá, to splaskne a pak teprve začne růst bříško. TÝJO, letí to, ty už budeš za 3 týdny v půlce, co???

martina_81
12. říj 2013

@petrufa86 jj, utíká to, tak doufám, že budem pokračovat tak dobře, jako doteď. 😉 snad nám ty testy na genetiku a na ty další věci - sestra to jmenovala, ale nepamatuju si to - dopadnou dobře. Včera jsem měla takovej blbej pocit, když mi dr. začal dělat ten ultrazvuk, jezdil přes břicho, koukal na prcka a přišlo mi, že strašně dlouho nic neříkal, tak jsem měla strach, že něco není v pořádku. 😖 Pak jsem mu to taky řekla, když mě uklidnil, že prcek vypadá moc dobře a zdá se být v naprostým pořádku.

muddledgirl
13. říj 2013

@martina_81 Myslím na Tebe, kočko, to je super,že je věe o.k. 😉

martina_81
13. říj 2013

@muddledgirl no ještě musíme počkat na výsledky z krve, ale snad to bude ok. 🙂 Co Ty, jak se Ti píchá? 🙂 Čím stimuluješ?

muddledgirl
13. říj 2013

@martina_81 JJ, četla jsem,budu držet pěstičky co se týče krve 😉 😉 😉
Stimuluji opět Puregonem a vše o.k..Krátký protokol..Zítra na odsátí té cysty...se netešim....A hlavně umírám žízní před narkozou..Já jsem hroznej velbloud.... 😉

sabcacech
13. říj 2013

Holky, super víkend, relax, odpočinek, nyní vás dočítám, krásné zprávy a já jsem od pátku, 16:30 tetka 😀 😀 Zoe má 49 cm, 3,10 kg a je celá tatínek. v 8 ráno jí napíchli, ve12 hod se rozjel porod a v 16:30 si naše neteřinka zařvala z plných plic 😀 😀