CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
30. říj 2013

@margarita1 Ahoj kočko....no já nevím....test jsem dělala a skoro neviditelný duch....na to, že jsem sedmý den....Já mám příznaky vždycky 😀 No,co dyžtak bude ket a 2 emrya a pojede se dál... 😀

muddledgirl
30. říj 2013

@margarita1 těchto x neviditelných duchů už bylo.... 😉 Jsem blbka, že si nedám pokoj s testováním... 😀

margarita1
30. říj 2013

@muddledgirl hele a když už máš jako ty embryjka připraveé, a jen ti je pak zavádějí, tak na kolik to třeba finančně vyjde? Já doufám, že my zůstaneme u těch inseminací teda 😉

muddledgirl
30. říj 2013

@margarita1 Ahojky, u každého je to jiné.Já jsem teď dala za stimulaci kolem 4600,- potom ICSI 11.100,- ,300,- za lůžko, 6500,- za zmražení. Každý tranfer je pak asi 3500,-....Ale myslím, že u vás to nehrozí...Partner má dobré sperma, ne? A Ty problémy kromě udržení nemáš, ne? 😉

muddledgirl
30. říj 2013

@margarita1 Věřím, že u vás zůstane u inseminací a brzy se zadaří....máš k tomu opravdu nakročeno kočko... 😉

martina_81
31. říj 2013

@margarita1 a co nadělám, příbuzný si nevybereš. ☹ Naštěstí s ní nemusím bydlet, to bych asi nezvládala.
@muddledgirl Jj, EKG je vyšetření srdce. No asi ok, nic mi neříkali, jen jsem dostala papír s výsledkama a odkráčela jsem. 😉 A zubařka mě včera taky mile překvapila. Sice na mě vyrukovali s tím, že jsem tam letos nebyla, prý naposled v prosinci, tak jsem měla docela strach, pak mi zubařka prohlížela ty moje hrůzy, u každýho zubu mi přišlo, že tak divně vrtí hlavou, tak jsem jen trnula, jestli jako mám celou tu držku na rozvrtání nebo co. ☹ a pak mi říká, že dobrý, tak jsem si vydechla, nahlásila jsem zvýšené krvácení dásní - nj, to v těhotenství bývá, říká sestřička a zubařka na mě "vy jste těhotná? A kolikátý měsíc?" Vyvalila oči úžasem, když jsem řekla, že v pátém - prcek se včera trochu schovával. 😉 Tak jsem dostala pár rad a nakráčel tam Jiří. a co myslíš? Jemu, s těma jeho super zubama (má je křivý, ale jinak ok) našla 3 kazy, no já jsem nemohla. 😀 Taky byl docela v šoku, čekali jsme oba, že on to bude mít ok a najde něco mně. 😖 Tak mám klid a potvrzenou průkazku. Už mi chybí jen obvoďák - nejdřív si taky musím nějakýho najít, což bude asi největší problém, doktory tady neznám a co jsem hledala podle znamylekar.cz, tak je to taky těžký, každý má kladný i negativní hodnocení. 😖 Tak to zatím pořád odkládám....

muddledgirl
31. říj 2013

@martina_81 Ahojky,Ekg sledujou i po OPU,viď,když je horší tlak a furt ho chodí přeměřovat? Tak to bude určitě to EKG dobrý....No, ty zuby, mám z toho předem děs, vždy jsem pravidelně chodila,ale teď jsem nebyla asi rok a půl....A mám už dvě díry v zubech, včera mi dokonce kousek upad, a to jsem jedla měkký bramborák....Tvrdí se, že po roce už mě nevezmou,tak bojim bojim...protože ty zuby potřebuju dát do kupy.No uvidíme, hned po Caru na to vlítnu...musím.. ☹ ¨
Snad mě zbydou nějaký zuby....No,já jsem koukala na ty tvý fotečky, moc hezký a malé bříško, to je tak roztomilý.....to já už teď vypadám jak v pátým....vždycky nabírám jak jsem doma...protože nejsem líná se najíst....a hlavně c pu se furt pečivem....asi zase na chvilku začnu se zdravějším jídelníčkem.....Aby se tělo trochu pročitilo od těch sladkostí apod....
No, já nikdy moc neměla ráda obvoďáky,ale v osumnácti jsem se zaregistrovala u nejbližší obvoďačky. Jsem moc spokojená, člověk jí může říct co chce....a věřit jí.....akorát se tam dlouho čeká, což je blbý,když má člověk třeba hodně vysoký horečky...... 😉

muddledgirl
31. říj 2013

Viděly jste film svatá čtveřice, jestli ne, tak se mrkněte na sledujufilmy.cz 😀

muddledgirl
31. říj 2013

@martina_81kočko neumíš dělat kulajdu, vím, že jsi taková kuchařka...já ji hrozně miluju...ale naposledy mi ji dělala babička asi před 19 lety....

muddledgirl
31. říj 2013

Pošli to dál je také pěkný film.. 🙂

martina_81
31. říj 2013

@muddledgirl To myslíš jen měření tlaku, ne? EKG jsou ty přísavky (docela nepříjemný a kolečka po nich mám ještě teď) na horní polovinu těla. 😉 Nevím, proč by Tě zubařka neměla po roce vzít, to je blbost, já dřív taky nechodila pravidelně, až když jsem měla nějaký problém. To jen teď máme super zubařku, kam opravdu 2x do roka zajdem. 😉 Sama je děsná "cíťa", takže k tomu tak přistupuje. 🙂 Jen je teď na mateřské, tak tam je nějaká na zástup, vypadá, že už je v důchodu. A taky netuším, jak tu mateřskou má, když v únoru tam ještě byla a nástup do práce tam má napsaný zhruba leden - únor 2014. tak uvidíme. Jinak zubařka, co jsem měla před ní, mi dost zubů sprasila, tak jsem za tuhle neskutečně šťastná.
Jak jsi přišla na to, že jsem "taková kuchařka"? 😀 Spíš hodně peču, vaření beru jako nutnost. Ale kulajdu jsem v životě nedělala, ani si teď nejsem jistá, jestli je to omáčka nebo polívka a z čeho se to dělá. ale když potřebuju a zkouším něco novýho, tak vždycky kouknu na net, určitě něco "osvědčenýho" najdeš. 🙂

muddledgirl
31. říj 2013

@martina_81 Ahojky, no jo vlastně...No já nevím,jak se tomu říká EEG? Při OPU Ti měří tlak a tep-srdeční funkci...a já jsem byla naposled po OPU připojená na to měření tlaku a tak....no já těmhle věc moc nerozumím...No naši zubaři to tam mají napsané, že když tam člověk do roka nepřijde,takže ho nevezmou...tak snad ne....Já jsem cíťa u zubaře po svých zkušenostech z Anglie, když jsem měla zánět a váček a oni mi všichni cpali pouze antibiotika pět měsíců a já nemohla jet domů, protože bych přišla asi o práci a taky jsem měla málo peněz, protože bylo málo práce.A nakonec mi to můj zubař vytrhl i když by se to se zánětem dělat prý nemělo...
No,já vím, že jsi právě pořád něco pekla a tak, dřív jsi o tom občas psala...Jjj, podívám se na net.

Hele kočko, nevíš jak to je...kolik musí mít člověk odpracováno aby měl plnou mateřskou....Já myslím, že 180 dní za poslední rok nebo 270 za poslední dva....Já se totiž do té mé práce opravdu už nikdy nechci vracet.... 😉

martina_81
31. říj 2013

@muddledgirl jj, po OPU Tě připojí na ten monitor, ale co to všechno hlídá, to netuším. 😒
Peču pořád, zrovna mám v pekárně těsto na housky a zítra chci dělat plněný rohlíčky, aby měl Jirka do práce, má víkend noční. a jinak dnes, po 7mi letech, poprvé zkouším sušičku na ovoce, tak jsem na ten zázrak teda zvědavá. 😀
S tou mateřskou netuším, dělala jsem 11 let, takže se po tom nepídím, ale někde jsem to tady četla, tak bych zkusila "místní" vyhledavač a určitě něco najdeš. Nebo hodit dotaz na fotoblog a budeš mít odpověď za chvíli. 😀

muddledgirl
31. říj 2013

@martina_81 To jsi dobrá, že pečeš, mě to vůbec nebaví....Ty jo, to přítel z Tebe musí mít raddost,jakou má doma hospodynku....No, já kvůli tomu, že loni jsem byla 5,5 měsíce doma a teď mám taky neschopenku a u nás v práci musí být záskok za mě....a já jsem ráda, že tam být nemusím....je to psychicky občas dost náročné...máme tam dlouhodobě ubytované, už tam bylo alkoholiků a feťáků, rvaček apd,věcí....a já na to po čtyřech letech už nemám nervy...no snad se brzy zadaří...Fotoblog ...hm to neznám...děkuji... 😀

muddledgirl
31. říj 2013

@martina_81 Jo aha fotoblog na těchto stránkách, už chápu 😀 😀 😀

martina_81
31. říj 2013

@muddledgirl to víš, že má radost. 😀 A ještě pak provokuje v práci, když jdou na svačinu a on vytáhne to svoje - domácí housky (chleba už je standart), koláče, různý buchty a pod., dost zkouším nové recepty. 😉 Však na to taky vypadá, zatím s pupíkem pořád vede. 😀 ale když on tak rád jí. 🙂
Co děláš za práci? Nebo jsi dělala? To víš, že se brzy zadaří. 😉

muddledgirl
31. říj 2013

@martina_81 To jsi šikulka, taky bych měla něco upéct.....Já taky ráda jím....Recepční,jsou tam hosti na noc,ale i dlouhodobě ubytovaní a poslední dobou se to tamhodně střídalo a samé extempore....doufám, že už brzo.... 😉

martina_81
1. lis 2013

@muddledgirl a kolikátý jsi teď den? a nějaká změna? 🙂 Tak do takové práce by se mi taky moc nechtělo. 😒

muddledgirl
1. lis 2013

@martina_81 Ahojky kočko, dneska jsem devátý,tt malinko zesílil,ale nevim nevim....stále to není normální čárka...tak uvidíme...Ale kežby......No,já jsem tam byla stále moc vystresovaná, člověk je tam v noci sam a občas se tam dějou věc a za ty prachy mi to nestojí..... 😉

martina_81
1. lis 2013

@muddledgirl ? neříkala jsi náhodou, že testy jsi dala kámošce, aby Tě to nelákalo??? 😀 To jsi tam musela být i přes noc? To věřím, že nic příjemnýho. 😒

muddledgirl
1. lis 2013

Jo, říkala..... 😀 😀 Ale to bys mě musela znát 😀 Jo, jo, dva dny den, dva dny noc, dvanáctky a nikde nikdo...od jedenácti od večera.... 😉

martina_81
1. lis 2013

@muddledgirl Ty jsi vážně trdlo. Jdu dělat rohlíčky, tak se zas odmlčím - on sem stejně vleze Jirka a bude tady trůnit do čtyř. 😀

muddledgirl
1. lis 2013

@martina_81 JJ,já vím.....tak ať se povedou a měj se hezky pa pa.Dnese jdu provětrat s kamarádkou,tak se těšim... 😀

martina_81
2. lis 2013

@petrufa86 ahoooj, nevím, jak moc opožděně, ale přeju všechno nejlepší k narozkám!!! 😀 😀 😀 Chtěla jsem to pohlídat, ale když Ty se tady ani neukážeš, tak mi to uniklo. 😒

martina_81
2. lis 2013

@muddledgirl tak rohlíčky byly extrémně jedlé!!! Na to, že jich byla taková hromada, tak víkend určitě nepřežijí. 😀 a dneska musím splácat kokosky z té hmoty, co mám v lednici. Mělo to být rafaelo z jablek, ale nějak se mi to nespojilo. 😒 Tak budou kokosky. 😉

muddledgirl
2. lis 2013

@martina_81 mňam, mňam....kokosky, no to miluju....já vařím guláš a hovězí polévku...a příští týden něco z cukroví možná taky zkusím... 😉

martina_81
2. lis 2013

@muddledgirl tak si představ, že ani ty kokosky se mi z toho dnes nějak nezadařily, jsou takový rozsýpací. Nj, ale nějak to snad sežerem. 😀 Já je jinak taky můžu ve velkým. A nebo pusinky. Na sněhový jsem ujetá už od mala. 😀

petrufa86
2. lis 2013

@martina_81 díky moc, moc opožděně né, měla sem je v úterý 😉 . Tak když mě nikdo nenapíše tak sem ani do diskuze nechodím, ale vidím že ste si vystačily sami 😀 😀

martina_81
2. lis 2013

@petrufa86 co nám taky jinýho zbývalo? 😀 to víš, 2 ženský na neschopence, co se doma nuděj. 😀

pipinka
2. lis 2013

holky jak to probíhá při odběru vajíček a jak to probíhá potom?za chvilku nás to čeká a ráda bych věděla. děkuji 😉