• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
@evi,my jedem furt na 1.IVF.Měli jsme dost eskymáčků.Ale zásoby se tenčej a až dojdou úplně,taky už do dalšího IVF nepůjdem.Ale začíná mi to být docela líto.
31. říj 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 TAky pravda,ale já zase věřím v to,že se povedou 2najednou. :grinning:
31. říj 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina takze kdyz mam ted z druhyho pokusu sedm mrazacku, pocita se pak kazdej KET k tomu druhymu IVF a mam jeste furt jakoby treti IVF k dobru,jo? Tak aspon ze tak.. ja jsem takova klidnejsi kdyz vim, ze jich mam sedm v mrazacku nez kdyz jsem v tom prvnim mela jen jednoho bojovnicka a do mrazacku nic :frowning2:
31. říj 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina já měla sněhuláčky 4,ale ani jeden se po rozmražení nevyvýjel takže jsme zůstaly na nule a ,když si vzpomenu,že jsem snesla 16 vajuch tak my je do breku,jak je vidět kvantita nemusí být kvalita :frowning2:
31. říj 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata ty dvě najednou myslíš pro sebe juuuuuuu :grinning:
31. říj 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 však ono se nám to jednou povede ,já věřím jinak aspon v tu adopci :unamused:
31. říj 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Neeee pro Tebe.Já jsem holka přející a ty myslím pro TEBE.Pro sebe beru jedno. :grinning:
31. říj 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 nemlu a nepřemýšlej o adopci.
31. říj 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata tak to jsi opravdu hodná beru všemy deseti :grinning:
@lenda01,je to tak jak píšeš.

Já měla 23vajuch a všechny se oplodnili a embroušci pak zamrazili.No máme jich už jenom 5. :frowning2:
@evik31 :grinning: to víš až tedka,jooo.Pche jsem charakter. :sunglasses:
@evik31 ja ti s tou adopci nejak nevim...nevim jestli bych do toho sla :frowning2:
31. říj 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dámy,jestli ty dvě nečekají na nás na všechny :grinning: :grinning: :grinning: .
@madlina žůůůva tak to jsi měla slušnou zásobičku.Ale i tak si myslím,že je ohormná výhoda mít mrazáčky.Je o to víc pokusů za "málo" peněz.Hele 5 je slušný počet a na 1 zázrak to stačí
@rvasata proč ne pro nás bezdětné je to pak to poslední řešení tak pročby ne,já nikdy neříkám nikdy,hele my jsme i s manžou říkaly pokud se 2ivf nepovede tak si podáme žádost na adopci,než našetříme na 3 ivf
@madlina :confused: a že by až tak?
31. říj 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Uvidíííme.Já bych počkala a nepřemýšlela.No podat si to můžeš.A jak ráda budeš mít pak 3 dětičky :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 tak to my už jsme doma tak nějak i pevně rozhodnuti aspon tím pomůžem někomu jinému ke komu se osud nezachoval hezky,akorát tchýni se to moc nezamlouvá,ale manža s ní byl vyřízenej hned nechceš,nechtěj je to naše rozhodnutí nikdo jí nebude nutit babičku dělat že ,ale já věřím,že by se stím taky smířila
31. říj 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych do toho nasi nešla.Jednou jsme se o tom s Petrem bavili a raději bysme cestovali.Sledovala jsem příběh holčiny.Rozjeli adopci ale nakonec to odpískali.Dokud prej chodili na sezení a k psychologům,to brali.Ale když pak chodili ze sociálky po baráku a ptali se i zaměstanvatele a kolegů v práci,tak to bylo už moc.
31. říj 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evi,to víš že by se s tím smířila.
31. říj 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata hele já mám obvodáka kterej má adoptovaný dvě děti a vypadaj jak když jim z prdelky vypadnou :grinning:
kdybych mezitím otěhotněla asi bych pak od adopce ustoupila je dost párů co čekají,ale to je vše daleko a na dlouho
31. říj 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsou případy,kdy pár adoptuje dítě a pak přirozeně otěhotní.
31. říj 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina s tímhle prostě člověk musí počítat a lidi co opravdu potom mimču touží to raději podstoupí,je mě jasný,že to na psychyku musí být záhul a taky nevím co by to semnou udělalo,pořád věřím,že to nebude potřeba,ale jak jsem řekla nikdy neříkám nikdy :wink:
31. říj 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Hele já znám taky pár.Mají adoptovaný 2 děi,ale měli je od 2 měsíců a fakt nevědět to,tak nevím.Obě dvě děti jaou celej "táta" :grinning:
31. říj 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina tak to otěhotnění u nás nehrozí my jedině s pomocí s pánem v sanusu :grinning:
31. říj 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme byli s Petrem rozhodnutý,že kdyby nám zbyli nějaký eskymáčci,že bysme je darovali jinejm párům.Samo za předpokladu že budeme mýt jistý dvě děti.Takhle budem rádi že zbydou pro nás.
31. říj 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás by to byl přirozeně taky zázrak.
@rvasata my máme i adoptovanou jednu holčinu na patře,ale té už je teda14 a je to teda pěkný éro,ale je fakt že se jim taky trošku podobá,kdoví kam soused docházel :grinning:
@madlina já jsem myslela ,že oplodněné embryjka darovat nelze akorát spermie a vajucha neoplodněné
31. říj 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ju ju jde.Posílají nám každý rok papír kvůli zaplacení uskladnění a je tam na výběr.
Prodloužit zamražení
Darovat na vědecké účely
Darovat jiným párům
Zlikvidovat(ježiš takhle to zní strašně ale nevím jak to tam je přesně).
31. říj 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek