CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

madlina
31. říj 2010

@evi,my jedem furt na 1.IVF.Měli jsme dost eskymáčků.Ale zásoby se tenčej a až dojdou úplně,taky už do dalšího IVF nepůjdem.Ale začíná mi to být docela líto.

rvasata
31. říj 2010

@evik31 TAky pravda,ale já zase věřím v to,že se povedou 2najednou. 😀

lenda01
31. říj 2010

@madlina takze kdyz mam ted z druhyho pokusu sedm mrazacku, pocita se pak kazdej KET k tomu druhymu IVF a mam jeste furt jakoby treti IVF k dobru,jo? Tak aspon ze tak.. ja jsem takova klidnejsi kdyz vim, ze jich mam sedm v mrazacku nez kdyz jsem v tom prvnim mela jen jednoho bojovnicka a do mrazacku nic ☹

evik31
31. říj 2010

@madlina já měla sněhuláčky 4,ale ani jeden se po rozmražení nevyvýjel takže jsme zůstaly na nule a ,když si vzpomenu,že jsem snesla 16 vajuch tak my je do breku,jak je vidět kvantita nemusí být kvalita ☹

evik31
31. říj 2010

@rvasata ty dvě najednou myslíš pro sebe juuuuuuu 😀

evik31
31. říj 2010

@lenda01 však ono se nám to jednou povede ,já věřím jinak aspon v tu adopci 😒

rvasata
31. říj 2010

@evik31 Neeee pro Tebe.Já jsem holka přející a ty myslím pro TEBE.Pro sebe beru jedno. 😀

rvasata
31. říj 2010

@evik31 nemlu a nepřemýšlej o adopci.

evik31
31. říj 2010

@rvasata tak to jsi opravdu hodná beru všemy deseti 😀

madlina
31. říj 2010

@lenda01,je to tak jak píšeš.

Já měla 23vajuch a všechny se oplodnili a embroušci pak zamrazili.No máme jich už jenom 5. ☹

rvasata
31. říj 2010

@evik31 😀 to víš až tedka,jooo.Pche jsem charakter. 😎

lenda01
31. říj 2010

@evik31 ja ti s tou adopci nejak nevim...nevim jestli bych do toho sla ☹

madlina
31. říj 2010

Dámy,jestli ty dvě nečekají na nás na všechny 😀 😀 😀 .

rvasata
31. říj 2010

@madlina žůůůva tak to jsi měla slušnou zásobičku.Ale i tak si myslím,že je ohormná výhoda mít mrazáčky.Je o to víc pokusů za "málo" peněz.Hele 5 je slušný počet a na 1 zázrak to stačí

evik31
31. říj 2010

@rvasata proč ne pro nás bezdětné je to pak to poslední řešení tak pročby ne,já nikdy neříkám nikdy,hele my jsme i s manžou říkaly pokud se 2ivf nepovede tak si podáme žádost na adopci,než našetříme na 3 ivf

rvasata
31. říj 2010

@madlina 😕 a že by až tak?

rvasata
31. říj 2010

@evik31 Uvidíííme.Já bych počkala a nepřemýšlela.No podat si to můžeš.A jak ráda budeš mít pak 3 dětičky 😀 😀 😀

evik31
31. říj 2010

@lenda01 tak to my už jsme doma tak nějak i pevně rozhodnuti aspon tím pomůžem někomu jinému ke komu se osud nezachoval hezky,akorát tchýni se to moc nezamlouvá,ale manža s ní byl vyřízenej hned nechceš,nechtěj je to naše rozhodnutí nikdo jí nebude nutit babičku dělat že ,ale já věřím,že by se stím taky smířila

madlina
31. říj 2010

Já bych do toho nasi nešla.Jednou jsme se o tom s Petrem bavili a raději bysme cestovali.Sledovala jsem příběh holčiny.Rozjeli adopci ale nakonec to odpískali.Dokud prej chodili na sezení a k psychologům,to brali.Ale když pak chodili ze sociálky po baráku a ptali se i zaměstanvatele a kolegů v práci,tak to bylo už moc.

madlina
31. říj 2010

@evi,to víš že by se s tím smířila.

evik31
31. říj 2010

@rvasata hele já mám obvodáka kterej má adoptovaný dvě děti a vypadaj jak když jim z prdelky vypadnou 😀
kdybych mezitím otěhotněla asi bych pak od adopce ustoupila je dost párů co čekají,ale to je vše daleko a na dlouho

madlina
31. říj 2010

Taky jsou případy,kdy pár adoptuje dítě a pak přirozeně otěhotní.

evik31
31. říj 2010

@madlina s tímhle prostě člověk musí počítat a lidi co opravdu potom mimču touží to raději podstoupí,je mě jasný,že to na psychyku musí být záhul a taky nevím co by to semnou udělalo,pořád věřím,že to nebude potřeba,ale jak jsem řekla nikdy neříkám nikdy 😉

rvasata
31. říj 2010

@evik31 Hele já znám taky pár.Mají adoptovaný 2 děi,ale měli je od 2 měsíců a fakt nevědět to,tak nevím.Obě dvě děti jaou celej "táta" 😀

evik31
31. říj 2010

@madlina tak to otěhotnění u nás nehrozí my jedině s pomocí s pánem v sanusu 😀

madlina
31. říj 2010

My jsme byli s Petrem rozhodnutý,že kdyby nám zbyli nějaký eskymáčci,že bysme je darovali jinejm párům.Samo za předpokladu že budeme mýt jistý dvě děti.Takhle budem rádi že zbydou pro nás.

madlina
31. říj 2010

U nás by to byl přirozeně taky zázrak.

evik31
31. říj 2010

@rvasata my máme i adoptovanou jednu holčinu na patře,ale té už je teda14 a je to teda pěkný éro,ale je fakt že se jim taky trošku podobá,kdoví kam soused docházel 😀

evik31
31. říj 2010

@madlina já jsem myslela ,že oplodněné embryjka darovat nelze akorát spermie a vajucha neoplodněné

madlina
31. říj 2010

Ju ju jde.Posílají nám každý rok papír kvůli zaplacení uskladnění a je tam na výběr.
Prodloužit zamražení
Darovat na vědecké účely
Darovat jiným párům
Zlikvidovat(ježiš takhle to zní strašně ale nevím jak to tam je přesně).