CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

sabcacech
14. lis 2013

@muddledgirl 😀 😀 TO BUDE ODPOVĚDÍ...dočkáš se, nyní už budeš, drahá, jen čekat, jako my ostatní 😉 ano, počítá se to klasika od 1 dne ,MS, nikdo z mudrů nepozná zda jsi otěhotněla přirozeně či s pomocí IVF, tak mi to vysvětlil Vodička. Já měla fotky kdykoli jsem si řekla i z CARu mám, čím víc těhu postupuje tím jsou horší kvality, pak jedině 3D a my je nemáme, nelíbí se nám.
Mám se v rámci možností ok, dnes odjíždím na víkend na sever k tetě, zítra tam jsem objednaná na garanci s autem a je to poslední jízda před porodem, pak tam jedeme na jaře s malou. 🙂 Malá je neposedné šídlo, ale vím, že je ok. Je to táty mazlíček, to je hodná, když ho má na pupku 😀 a termín mám 21.1.2014, ale rodit mohu o měsíc dřív, kolem vánoc, Lukina mám taky dřív rozeného.
A jak ty se cítíš???

muddledgirl
14. lis 2013

@martina_81 Ty jo...tak já teda nevim....se z toho pos... 😖

muddledgirl
14. lis 2013

@sabcacech Ahoj kočí....čekat, čekat..já vím... 😀 Tak to si řeknu o fotečku...,...ještě 14 dní do kontroly....raději bych prospala tu dobu....Hezky si to užij u tety..........Mně je dobře...až na ty pachy všude....už to začíná... 😒 Ale jinak dobrý.... 😎 Děkuji,že jsi mi tak hezky všechno zodpověděla... 😉

engele
14. lis 2013

Založila jsem novou diskusi k porovnání různých CAR, pokud budete mít čas a chuť poprosím Vás o Vaše objektivní názory ať pomohou nováčkům dále v jejich rozhodování :
https://www.modrykonik.cz/forum/asistovana-reprodukce/porovnavani-car-vase-zkusenosti/

Moc díky!

sabcacech
14. lis 2013

@muddledgirl 😀 😀 Počkej jak to pak poletí...neboj, vše bude ok a budeš v klídku, jasně, že si řekni, max za ní dáš myslím 50 Kč. Taky mi bylo dobře a začala jsem cítit vše co se dalo, doma mi říkaly, že jsem jak vlkodlak 😀 😕 a pak přišly nevolnosti.jj, užiji a budu relaxovat
Opatruj se.

muddledgirl
14. lis 2013

@sabcacech 😎 😀 Vlak,autobus, větší obchody...hrůza jak všechno smrdí...vlkodlak... 😀 😀 😀 😀 Taky se opatruj kočko, pa pa 😉

martina_81
14. lis 2013

@muddledgirl joo, to já taky ne, v těchto věcech se teda nevyznám. 😒

muddledgirl
14. lis 2013

@martina_81 Tak jsem mluvila s jednou paní, která se v tomto dost vyzná....takže se nedivim , že jsem měla tak málo....prý se bere průměr hrubé mzdy za poslední tři měsíce a počítají se jen dny, kdy člověk měl být v práci....z toho těch 10% si bere soccka a z toho 60% člověk dostane.... 😉

martina_81
14. lis 2013

@muddledgirl no bezva. A to Ti udělá tak málo? 😲 Já si zrovna naobjednala zboží v lékárně za 2200,- a těším se, až si to v pondělí vyzvednu. Čerpám ještě na kartu z práce + Jirkovu, aby to nepropadlo. 🙂 Jen mě všichni strašili, že na to nemůžu vzít nic pro prcka, že to nedávají a bez problémů. 😉

muddledgirl
14. lis 2013

@martina_81 No,tak to fakt asi sedí....Kromě 14.+15.+21.+22.+23. se mi nic nepočítá,protože buďto jsem neměla mít směnu nebo byl víkend atd....masakr....no jo....tak jsem zvědavá, co mě bude chodit od socky.... 😀 nebo spíš ani radši nejsem....No, já bych taky měla nakoupit něco do lékárny.... 😉 Moc toho tu nemáme....

muddledgirl
14. lis 2013

@martina_81 Tak už nakupuješ věci pro mimi? 😉

martina_81
14. lis 2013

@muddledgirl já bych nekupovala, ale musím ty peníze do konce roku vyčerpat. a v lednu pak ještě můžu naposled na sebe vybrat 1100,-, pak budu na mateřské a budu mít smůlu. takže jsem si udělala soupis a dneska jsem se s paní v lékárně po mailu domluvila. takže z dětskýho budu mít třeba odsávačku na vysavač, nějaký kapky a čípky, rybilku a jiné blbosti, pro sebe porodnický vložky a síťovaný kalhotky, a pro nás s Jiřím bioparox, něco na kašel atd. a vzala jsem si Hemagel (na hojení jizvy, ať už po císaři nebo po normálním šití), který bych si jinak nekoupila, protože stojí 500,- a je toho taková pidi tubička. 😖

muddledgirl
14. lis 2013

@martina_81 Já jsem to nijak nemyslela to "už"...Co to máte za kartičky...to jsou nějaký ty passy?Odsávačka na vysavač? To si nedokážu představit... 😲 Ono se Ti ty věcičky vůbec neztratí,ba naopak...budeš mít vše v klídku připravené.... 😉 Rybilka?? ...Je to všechno děs viď, ty ceny....Ten olejíček co jsi mi poradila mi i hezky voní... 😉 Na těch fotkách máš krásné pidi-bříško-závist 😀 😀 😀

martina_81
14. lis 2013

@muddledgirl vždyť já to nebrala tak, že bys to myslela nějak špatně. 😉 Jen bych to sama zatím neřešila. Na zaměstnaneckou kartu můžem čerpat každý rok 1100,- Kč na masáže, fitka, bazén a třeba i na ty lékárny, kde mají smlouvu. Odsávačka hlenů na vysavač se používá u miminek, když mají rýmu - taky mi to zní drasticky, ale všichni si to chválí. 😀 a Rybilka je krém na prdelku. 😉 to pidi bříško je už skoro měsíc starý, zrovna včera večer Jirka prohlásil (mazal mi pupík), jak moc teď povyrostl, tak nevím, v sobotu budu zase fotit, tak musím porovnat. 😉

muddledgirl
14. lis 2013

@martina_81 😉 Aha,tak to máte dobrý, my nemáme vůbec nic....teď teda zas obědy akorát levnější ☹ Odsávačku hlenů znám,včera zrovna jsem se nudila,tak jsem koukala na ně na netu...těch ale je....ale o tý na vysavač slyším poprvé 😀 Aha, krém na prdelku,tak to jo...Jj, já vím, že ten pupíček byl focený před pár týdny....ale je roztomilej...
Ty jo...já si nedokážu představit jak budu vypadat před porodem....fakt...já jsem měla pupek už předtím....,tak teď akorát se zaoblil....konečně poprvé v životě mám pěkný prsa,t o se musí nechat... 😀 No a samozřejmě, že jsem spráskala větrník...ch jo... 😀 😀 😀

muddledgirl
14. lis 2013

@martina_81 http://www.babytelevize.cz/?video=3 hihi, a už jsem se na to podívala...to bude dobrý 😀

martina_81
14. lis 2013

@muddledgirl to je to jediný, co máme a dřív to bylo jen na ty masáže a fitka, takže většina lidí to stejně nevyužila, až posledních pár let k tomu přidali i bazén a lékárnu a najednou to začali využívat všichni, protože z lékárny občas potřebuje něco každej. No já jsem taky zvědavá, jak budu vypadat před porodem. 😀 ale s prsama jsem teď taky spokojená, a hlavně Jirka. 😀 Větrník bych si taky dala... dám si něco sladkýho ke kafi (dělám si caro nebo kapučíno) a zmenším večeři, abych to vykompenzovala. 😀 Aspoň pro ten pocit. 😉

martina_81
14. lis 2013

@muddledgirl super video. 😀 Tak přesně takovou doufám, že budu mít. 😉

muddledgirl
14. lis 2013

@martina_81 JJo, taky to vykompenzuju.....musím.....Ještě před pár dny jsem pila kafe...teď jsem koupila obilný a Caro....jde to pít...ale není to ono ☹ ale ono kafe bez cigárka taky není ono...takže radši pít tyhle náhražky.....Jsem úplně happy, že to jde bez cigárka a bez píííva úplně v poho...občas si dám birella s kámoškama.... 😉

muddledgirl
14. lis 2013

@martina_81 Ještě jdu hledat rybilku... 😀 Když už nevím co by koukám na net do lékáren co tam je pro těhulky, maminky, miminka....ať jsem trochu v obraze... 😀

martina_81
15. lis 2013

@muddledgirl já na to kafe ze začátku neměla ani chuť a teď mi to nějak nechybí, dám si raději to kapučínko. 😉 Já se dost inspiruju u holek, co si tady chválí za věci a než jsem dělala seznam, ptala jsem se ve skupině o lékárnách, kam jsem předtím vlezla. 😀 Tak si představ, že jen tím, že jsem začla večeřet o půl sedmé, místo obvyklých osmi (někdy i o půl deváté), mám od pondělka půl kila dole. Dobrý, ne? A klidně si dám přes den i to sladký nebo zmrzlinu. 😉

martina_81
15. lis 2013

@muddledgirl očkování pro děti při cestě do zahraničí mě netrápí, my nikam nejezdíme. 😖 a teď už na to vůbec nebudou prachy. Dneska mi přijdou 2 balíky s plínama, celkem za 1500. Tak jsem zvědavá na tu kvalitu. Minule jsem zkusila vzít 1 barevnou plínku s obrázkama a je to jak záclona, ale dle výrobce jsem to očekávala, takže mě to nepřekvapilo. 😀 A teď tam mám v balíku taky obrázkový plíny a osušku, tak uvidíme. Využila jsem ten den dopravy zdarma, víš? A mám to z krku. 😉

muddledgirl
15. lis 2013

@martina_81 Asi si taky koupím kapučínko....Ty jo...to je mazec půl kila dole..To mě nehrozí....No, já blbě spim...a o to víc mám hlad, protože jsem déle vzhůru...ale snažím se jíst úplně normálně....ale podle váhy mi to teda nejde.... 😉 Dnes od půl čtvrté , pak jsem usnula asi na hoďku ještě.... 😉

muddledgirl
15. lis 2013

@martina_81 Já ani nevěděla pořádně co tam je, jen jsem na tu babytelevizi narazila,když jsem hledala tu odsávačku hlenů... 😀 Jelikož má skoro nevětší váhu co jsem kdy měla, tak mám poslední dvoje slušný kalhoty co zapnu.Bohužel si vždy kupuji tak tak, nejsem zvyklá moc na volnější věci, co se týče kalhot...Tak jsem včera vyrazila do města, že omrknu sekáče a dva který znám zrušili..Tak budu dnes hledat dál.... 🙂

muddledgirl
15. lis 2013

@martina_81 Dva nám zrušili, mělo být...Já už ani neumím psát... 😀

martina_81
15. lis 2013

@muddledgirl já už mám vyzkoušený snad všechny druhy, co v kaufu mají. 😉 a nejradši mám asi oříškový a čokoládový, od kterýho jsem moc nečekala. 😀 Mě by taky nenapadlo, že by to šlo tak lehce a v podstatě bez omezení. Taky teď blbě spím, hlavně jdu ještě 3x na záchod, než vůbec usnu a to je teda pěknej opruz. 😒

martina_81
15. lis 2013

@muddledgirl taky mě napadlo, že bych koukla do sekáče, jestli nám tady nějaký zbyl - dřív byl na každým rohu a najednou nic. ale včera jsem si všimla cedule u tesca, ale kde ten sekáč jako měl být, to netuším, ale určitě kouknu. No každopádně dneska mám velký úklid a přípravy na zítra, přijede mi na oběd brácha s rodinkou a mamina, tak musím uklidit, uvařím si dneska polívku, maso už mám naložený a zítra upeču ty fantastický rohlíčky. 😀

muddledgirl
15. lis 2013

@martina_81 No, vidíš, asi se tam dostanu,ale nevim kdy....Přítel maká teď 14 dní v kuse...a já nechci jet busem.....ale to nevadí....koupim někde jednou dražší...Místo kávy piju ráno obilnou kávu + Caro ...Ale dneska půjdu do lídlu,tak mrknu,jestli tam nějaký náhodou není...Já už mám dvě kila nahoře....To není normální,co?Je fakt, že jsem moc na procházky nechodila,ale teď chodím každý den tak na hoď.Viď...to je hrozný to spaní...Já vždycky spím málo třeba 4 hoďky,takhle x dní a pak odpadnu třeba na 11 hodin spánku....no a to čůrání....no je taky děs..já totiž piju i v noci,takže chodím fakt pořád....A Ty budeš použíívat jen látkové nebo to budeš střídat... 😉

muddledgirl
15. lis 2013

@martina_81 No,, nějak mizej..se divím....doufám, že dnes najdu ten jeden z posledních....Uklízej kočko,ale odpočívej u toho, jseš přeci jenom maminka... 😉