CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
16. lis 2013

@martina_81 Je to fakt hrozný, co se může dít.....
No, my právě Silvestra slavíme u kamaráda doma a přijde tam x dalších lidí, už jsem tam byla dvakrát a bylo to fajn,byla jsem tam nakonec sama baba....tak pak je sranda.....Ale lidi se tam scházejí až tak v sedum....tak nevim...

Viď, já jsem na ně hrozně zvědavá...jací budou tátové....jestli se budou aspoň snažit...
No, chce tam jet už 25.12. a pochybuju, že by tam jel na míň než na čtyři dny....Je to dlouho o svátcích...tak právě nevím co by bylo horší...být tady doma nebo tam....s jeho máti.....On už loni tam často jezdil, protože musel tam jezdit na pracák...a vždy tam zůstal 3-5 dní a já doma v depkách na nemocenský,když se nedařilo...On je zlatíčko,ale takový bohém....tak trochu...
Mně se neustále plete Česká Třebová a Moravská Třebová ....my přes nějakou jezdíme vlakem z Pardubic do Frenštátu...ale já a zeměpis...
No, jen tak.....Myslím si,že třeba za pár let,když by jsme si všechny takhle hezky psaly,tak, že by jsme se mohly i jednou sejít.... 😉

martina_81
16. lis 2013

@muddledgirl Mně teď po dvou letech přijede kamarád z Novýho Zélandu (odjel pár dní před vánocema) a pořád psal, jak se mi bude věnovat, že bude mít spoustu času, než sežene práci, tak jsem na něho teda taky zvědavá. 😀 Ale těším se, jak malý děcko, mám pro něho slabost. Je to Jirkův kamarád a můj bývalý milenec, ale to by bylo složitý na vysvětlování, třeba až někdy u toho kafe. 😀 Tak třeba nebudu pořád sama... I když u něho je to taky těžký, měl vždycky neskutečně aktivit (nechápu, kdy to stíhal) a pořád někde lítal. 😒
Jj, taky jsem na zeměpis slabší... ale jestli jedete po hlavním tahu, tak to bude Česká Třebová, ta Moravská je trošku mimo. 😉 to se můžem sejít i dřív, než za pár let, hned, jak nám skončí neschopenky. 😀

muddledgirl
16. lis 2013

@martina_81 😀 😀 😀 No, my to máme také zajímavé...bývalý přítel nakonec hraje ve skupině mého současného přítele....

Ty jo...je to sranda ten život....tak to je jasný,že se těšíš.... 😀 😀

Já jsem před deseti lety měla známýho, který jsem tajně milovala docela dlouho,pak jsem se jednou opila a vrhla se na něj a všechno mu řekla.....a on, že jsem blbá, že jsem mu to měla říct před rokem....pár týdnů na to jel do Irska a je tam doteď.....Teď jsme si psali na facu...no jo no....jsou lidi pro který ta slabost zůstane...a ty moje platonický lásky, to by bylo na knihu... 😀 😀 😀 😀
Já hrozně ráda poznávám nový lidi...nejvíc se stýkám s mojí nej kámoškou...ale trošku moc se lituje a už mi to začíná lízt na nervy........chtěla by miminko /3/ když má vztah úplně na prdlačku ....to prostě nechápu...chápu to chtění...ale chce ho fakt šíleně moc.....s blbým člověkem.... ☹

martina_81
16. lis 2013

@muddledgirl Ty chodíš na fejs? Já už tam nebyla ani nepamatuju, je to tam dost o ničem. A nebo mám možná jen v přátelích divný lidi. 😀 ale vůbec mě to tam neláká.
Jj, takových kluků mám taky pár, co mi po x letech (a někdy trochu v náladě) začli vyznávat lásku. ale když měli tenkrát, tak to se k ničemu neměli. 😠 a copak člověk věděl, že by u nich měl šanci? 😖 Ale nejlepší byl kámoš, co mi asi měsíc po své svatbě napsal, jak mě šíleně miluje a nikdy nepřestane a ten debil si to nechal v telefonu a jeho žena mu na to přišla, no docela zajímavý, bylo mi jí tenkrát dost líto. 😖
Já měla známýho, co se pořád litoval a taky jsem toho časem měla plný zuby. 😒 Miminko, když je vztah na houby, je dost blbej nápad. 😖

muddledgirl
16. lis 2013

@martina_81 No, moc ne právě..jen se sestřenkou a s jednou známou si tam píšu....Já tam mám jinak taky divný lidi......
No, přesně chlapům než něco dojde, bohužel....a nám někdy taky, když oni nikdy moc nemluví o citech... 😀 No tak to je dost masakr....s tím co Ti psal jak Tě šíleně miluje....že si to nechal v telefonu...to je mazec...ale ona by mu zas měla věřit po svatbě....
Jj, to je blbej nápad,když jsou věčně na nože kvůli jejich třem dětem.... 😉

martina_81
17. lis 2013

@muddledgirl můžu Ti říct, že já vždycky říkám "co si nesbalím, to nemám" a je to pravda, protože jsem zjistila, že oni se mě ti kluci většinou báli oslovit, s tím, že by stejně neměli šanci. což jsem nechápala, protože jsem si tenkrát nemyslela, že bych byla bůhvíjaká výhra. 😀 Nadváhová s poďobaným ksichtem. 😒 ale ono se to chlapům asi libí, protože když jsem pak po operaci zhubla na těch 58 kg, tak reakce holek byla, jak jsem krásně hubená a jak mi to sluší, ale chlapi? Brácha mi řekl, že vypadám jak nějaká vychrtlá modelka a spousta chlapů řeklo, že jsem se jim líbila víc předtím. 😉
A co se týče té důvěry, já ji plně chápu, měla s ním kvůli mně problémy už předtím (a já kvůli němu s Jirkou taky), takže chápu, že mu nevěřila. 😖 Já už třeba Jirkovi taky nedokážu věřit, ale on ví, čím vším mi za ty roky ublížil a taky se mi moc nediví, protože když už jsem mu někdy věřila, tak mě zase zklamal. Takže už předem počítám s horší variantou. Ono když Ti někdo do očí přesvědčivě lže a Ty mu uvěříš, ale později pak zjistíš, že lhal, tak je to docela hnus. Ale jinak se máme rádi. 😀
Tý jo, oni mají 3 děti a chtějí další???

martina_81
17. lis 2013

@muddledgirl přišel mi katalog Otto se spodním prádlem, tak jsem ho včera večer prohlížela. No děs, samý vychrtliny s děsnejma silikonama, to člověka potěší, když má obrovskej pupek a je rád, že se vůbec do něčeho nasouká. 😀 Tak jsem se pokochala a hodila ho dětem do sběru, na ty jejich ceny bych musela začít krást. 😖

muddledgirl
17. lis 2013

@martina_81 Kočí...ale Ty jsi krásně hubeňoučká, neboj to shodíš po porodu.........Já mám mrtě,ale utěšuju se tím, že holt začnu potom makat....cvičení mám doma milion /dvd/....I když nevím...nevím..jak se znám... 😀

martina_81
17. lis 2013

@muddledgirl neboj, depresím nepodléhám a klidně se nažeru. 😀 tak já se pak určitě pustím do Boba, ježíši, jak mi ten chlap chybí. 😀 Si představ, že jsem teď našla ty svoje hubený fotky z kámoščiné svatby. Chceš se pokochat, jak nám to s Jiřím sluší? 😀

muddledgirl
17. lis 2013

@martina_81 😀 😀 😀 No,já jsem taky vždycky kluky balila, většinou mě chtěli ti,co mě totálně nezajímali....Ale Ty jsi neměla nadváhu,ne? Ještě, že teď nikoho nebalim...by mě nikdo nechtěl...s tou váhou... 😀 😀 No, je fakt, že chlapi a ženský hodně věcí vnímá jinak....
Já mám zatím kliku, že ten můj se za ženskýma nehoní....On je to v tomhle takovej zvláštní...ale ne že by je rád neměl....Doufám, že ho žádná uhánět nebude....
Mně třeba šíleně vytáčí, že má věčně vypnutej zvuk......protože člověk nikdy neví...co se může přihodit...
Ona má dvě a on dvě velké a jedno malé... 😉Ale on je o 22 let starší a prostě na ty děti už nemá nervy.... 😉

muddledgirl
17. lis 2013

@martina_81 do Boba?? Tomu nějak nerozumim....jo jo, pošli...jak vám to sluší 😀 Já v compu nemám žádný fotky...a hlavně vůbec skoro nemám žádný ani s miláčkem.... ☹

martina_81
17. lis 2013

@muddledgirl to jsem měla taky pocit, že mě vždycky oslovovali takoví magoři, o který jsem neměla zájem. 😀 No měla jsem tehdy skoro 70 kilo, takovej malej soudek. 😀
Jj, vypnutej zvuk znám. Já si to třeba vypínám, když jdu do města nebo někam jedu, protože mě vytáčí, když někomu zvoní telefon nebo se v autobusu vykecává na celej bus, no děs. ale Jiří ho má standartně pořád, takže se mu pak dovolat je taky umění. 😖
v tom případě toho chlapa chápu a divím se jí, že ještě chce. Nebo to malé nemají spolu?

muddledgirl
17. lis 2013

,@martina_81 No a já mám už 78,5 .....Dneska miláčka vytáhnu na dlouho procházku...on je teď hodně v práci...teď dělá 14 dní v kuse a mezitím i 12....tak se půjdem projít....
Já ho nevypínám....Tebe to nenervuje, že se mu nedovoláš...mě hrozně...
Oni jsou spolu asi dva roky.....ona má dvě děti s jiným a on dvě děti s jinou a tu malou s druhou manželkou....Ale oni si vůbec nerozumí ten týden co mají děti.....a ona chce další.... 😒

muddledgirl
17. lis 2013

@martina_81 Myslim, že kdybych teď nechodila na procházky každý den, tak mám ještě víc... 😀

martina_81
17. lis 2013

@muddledgirl tak jsem je našla, jen ty, co mám osekaný, mi nejdou přidat, že prý mají špatný formát, nebo co, tak koukneš i na dědoušky a svatebčany. 😀

muddledgirl
17. lis 2013

@martina_81 No, krásný,hubeňoučká...já takhle vypadala naposledy v 10....No, mě stačilo těch 65,ale tam už se asi nikdy nedohrabu...i když ráda bych...Mám doma krásný dvoje šaty....na ty kila.... ☹ 😉

martina_81
17. lis 2013

@muddledgirl já chtěla jít dneska mrknout do dmky a do Orionu, ale jelikož je svátek, tak ani nevím, jestli mají otevřený, tak si procházku nechám na zítra s Jirkou. 😉
Jinak Bob je trenér, hodím ti sem odkaz na jeho cvičení, určitě by se Ti taky líbil. 😉
http://ulozto.cz/x9Cktk1/bob-harper-beginner-s-... a k tomu má ještě 12 min speciálně na břicho, což je taky super. 😉 jen mi teda nepřišlo, že je to pro začátečníky. 😀

martina_81
17. lis 2013

@muddledgirl můžu ti říct, že když pak kámoška dotáhla fotky ze svatby, tak jsem se až lekla, nepřišlo mi, že bych byla tak hubená. ale to byla ta bezva "zubařská" dieta. 😀 Jen ty prsa mě mrzely, zmizely jako první. ☹

muddledgirl
17. lis 2013

@martina_81 Jo, tak to já taky nevím, jestli mají otevřeno v Dm...ale když je ten svátek,tak asi ne......Orion to je co za obchod? Ahááá, BOB...hned jdu na to mrknout... 😉

muddledgirl
17. lis 2013

@martina_81 No,já když viděla ty svý nejhubenější fotky, tak jsem se málem nepoznala, měla jsem propadlej obličej a žádný prsa.....ale zase jsem neměla takovou pr.... a břicho a stehna... 😠
Ty prsa jdou dolů hned...to je fakt...

muddledgirl
17. lis 2013

@martina_81 http://fitkriss.blogspot.sk/2013/01/bob-harper.
No, docela pěknej chlapík...ty jo a 65 ročník,kdo by to do něj řekl....Tak já to pak někdy stáhnu..... 😉 Děkuju...

martina_81
17. lis 2013

@muddledgirl ten tvůj odkaz mi hlásí, že stránka neexistuje. 😖 65 ročník? Jako fakt? Já teda nikdy nehledala, kolik mu je, ale na 48 teda rozhodně nevypadá, dala bych si říct. 😀

muddledgirl
17. lis 2013

JO...no nic...já zadala jenom do vyhledávače jeho jménom a byla tam nějaká stránka o něm....No...no fakt, to je mazec co? JJ, já taky 😀 😀 😀

martina_81
17. lis 2013

@muddledgirl nj, když se o sebe tak hezky stará. 😉 Škoda, že nemá nějaký cvičení pro těhotný. 😀

martina_81
17. lis 2013

@muddledgirl nepřipadáš si blbě, že to tady máme takovou soukr. drbárnu? 😀

muddledgirl
17. lis 2013

@martina_81 NO, to by mohl mít nějaké pro těhulky...tak že by jsme mu někam napsaly... 😀 A aby poslal foto....Ne, nepřipadám prooočč??? 😀 😀 😀 Já nevim, co ty všechny co sem dřív chodily dělaj?

martina_81
17. lis 2013

@muddledgirl tak Peťu chápu, že toho má kolem malé asi dost, že nemá čas, Sabča se taky asi spíš věnuje rodině a jinak sem vždycky jen tak někdo nakoukl, na něco se zeptal a zase zmizel. 😒 to jen my jsme tak osamělý, že tady furt čumíme. 😀 😀

muddledgirl
17. lis 2013

@martina_81 No,já myslím hlavně ty jiný..Viď??? 😀 😀 😀 Já občas vlezu i do jiných diskusí... 😉

martina_81
17. lis 2013

@muddledgirl já chodím jen do skupiny březnovek, ale do diskuzí už nějak ne. Dřív jsem chodila do 1.ivf a tam to byl mazec, tam těch holek bylo mraky a to mi taky docela vadilo, těžko se v tom orientovalo. 😀 a jak postupně těhotněly, tak si založily soukr. diskuzi, takže původní diskuze sice stále funguje, ale už jsou tam úplně cizí holky.

muddledgirl
17. lis 2013

@martina_81 Já chodím sem a do ivf v říjnu, listopadu...tam nás je taky pár a jak píšeš,člověk se aspoň orientuje..... 😉 No, jo Ty budeš mít jarňátko.... 😎