• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
@muddledgirl ahaa. :grinning: :grinning: :grinning: no budu muset taky kouknout. :wink:
2. pro 2013 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. pro 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky moje, čím jste zaháněly nevolnosti?Je to čím dál horší....dnes mě bylo zle po rohlíku s máslem a meltě a tu mám tak ráda...Lízátka moc nepomáhají.... :unamused:
3. pro 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl já jsem až takový nevolnosti neměla, takže zkušenost osobní nemám, ale hodně radí po doušcích pít kolu. :wink:
3. pro 2013 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 jo jo jo, to pomáhá,ale tu tady nemám...tak si o ní řeknu a bude, to je fakt...děkuju za připomenutí....a jakpak se máš?
3. pro 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ale jo, dobrý, jde to, právě tady na bazárku malý pokukuju po nějakých zateplených kalhotách a teda nic moc ve velikosti kterou potřebujeme.
3. pro 2013 ve 22:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 hmmm,o je škoda :frowning2:
4. pro 2013 v 00:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Mě je zle po mlíku, tak piju raději caro bez mlíka.
4. pro 2013 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 no asi máš pravdu.....zas mi není hej, po tom kafíčku...asi ho přestanu pít...
4. pro 2013 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy, tak my od včera porodnice, malá chce na svět, tak jí ještě nepouštíme...začaly mi kontrakce, cca 10-15 min. čípek měkký,na jeden prst, zkrácený 18mm, hrdlo zavřené
Dnes monitor docela v klidu, ufff.Prý ještě tak 3 týdny vydržet, ale jak to udělat??? Jinak jsme furt KP
4. pro 2013 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ahooj, mně na nevolnosti taky nic nepomáhalo, prostě jsem jen ležela jak lemra. :confounded: A teď zas trpím jak pes na pálení žáhy. :frowning2:
@majka43 Ty už jsi 20.týden? :grinning: Teda to letí, co? A jak si to užíváš? :slight_smile:
4. pro 2013 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabcacech ahooj, to už se prďolka dere na svět? :astonished: Co znamená KP? Takže už si Tě tam nechají až do konce? :unamused: Tak se držte holky. :slight_smile:
4. pro 2013 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Já tak milovala pribiňáčky ale když si ho dám, tak mě je zle. Vlastně od mlíka, nemůžu nic.
@martina_81 No moc si to neužívám, sice už nezvracím, ale nevolnosti mám pořád a žáha, ta pálí denně, ať jím, co jím.
@sabcacech Držím palce, aby jsi ještě vydržela.
4. pro 2013 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabcacech Ahoj kočí,takže budeš už na porodnici?Držím moc pěstičky,ať co nejdýl vydrží v bříšku,mrška..Já byla o 2,5 měsíce dřív...a jsem v pořádku..no možná občas trochu na hlavu... :wink:
4. pro 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabcacech Ahojda, tak se držte,aby bylo vše ok a malá se ještě dopékala v bříšku, držte se!

@muddledgirl a co ty, jak ti je? A to špinění už přešlo?
4. pro 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 Já myslela, že to bude lepší a lepší....ale pravdou je opak...teď zas čichám tu úžasnou desinfekci ...pálení žáhy, to je taky ošklivý...rennie můžeš nebo nee?
4. pro 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margarita1 Kočí.....já jsem skoro nešpinila....zatím vše o.k.,snad brzy dom.... :unamused: A co Ty?
4. pro 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 mňam to bych si dala pribiňáček...no, mě připadá,, že se mi dělá špatně i po housce.... :grinning:
4. pro 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabcacech také nevím co je PK...tak to budeš hajat v nemocnici a kapačky magnézia???Drž se číčo, myslíme na vás. :wink:
4. pro 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 snad nenechají, nevím...jj, tlačí se ven, přímo si kope cestu, KP je konec pánevní-kvůli tomu máme císaře
@majka43 děkuji
@muddledgirl no, snad nééé, umřela bych tu :stuck_out_tongue_closed_eyes: počítají ještě cca 3 týdny, tak uvidíme KP-konec pánevní, už se prcka neotočí, nemá místo. jj, kapačky mám, tokolýzu a celkově monitor, utz čípku
@margarita1 děkuji,zatím držíme ve 2 mám další monitor a kontrolu
4. pro 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak to je fajn, že už nešpiníš, jinak já jdu příští týden na inseminaci , tak uvidíme
4. pro 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabcacech tak pak dej čiči vědět co a jak... :wink:
4. pro 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margarita1 tak držíme pěsti....
4. pro 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 mám to stejně, žáha mě tak nějak pálí od začátku, ale tak od toho 17-18 týdne je to mazec, jak píšeš, ať sním, co chci, palí stejně. Přes den to tak nějak trpím a večer si dám buď mlíko nebo Rennie, abych se mohla aspoň trošku vyspat. :unamused:
@muddledgirl jj, Rennie můžu, ale stejně ho moc nebaštím, snažím se to tak nějak přežít a nebo si naleju mlíko, Rennie až v krajním případě. :wink:
@sabcacech aha, říkala jsem si, že mi je ta zkratka povědomá. :slight_smile: Tak snad se prďolka ještě umoudří a vydrží. :slight_smile:
@margarita1 též budu držet pěsti. :slight_smile: co nachlazení, je to lepší?
4. pro 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlčičky prosím byla jste některá přes Sanus na laparce?
4. pro 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 Gaviscon z reklamy to je také na pálení, že? Jéžiš mléko,to bych nepozřela, maximálně možná granko.....Jsem řekla příteli,ať mi donese pizzu,ale měli jen tuňákovou a na tu bych teda chuť neměla...ch jo...
4. pro 2013 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane_s Ahoj kočíí, já ne....A jak pokračuješ?
4. pro 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane_s Ahoj kočko,já nebyla na laparce.....a jak to s Tebou vypadá kočko?
:wink:
4. pro 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Ahojky beruuu, no čekám jak dopadlo 2.IUI, tak jsem zvědavá a uvidíme no,ale mám dost stres tak si myslím, že není šance na nic dobrého, ale nevadí, budeme bojovat dál..v lednu kdyžtak laparka a pak se uvidí podle výsledků. A jak vy kočko?
4. pro 2013 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane_s No, jéje..tak to držím pěstičky...A jste teda v Pardubkách? A co nového jste zjistili?
.No, já o.k...až na to , že jsem krvácela tak jsem třetí týden v nemocnici...ale tak hlavně, že mímo v pořádku...v pátek zase ultrazvuk...jestli zmizel hematom...ráda bych už domů...
4. pro 2013 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek