CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

sabcacech
12. pro 2013

@muddledgirl jj,on je pupik dost pritahuje...mam fungovat v ramci moznosti,jak se citim.a jak se vede vam?co prcicek,vse ok?

muddledgirl
12. pro 2013

@sabcacech ty lidi maj starosti....tohle přesně bylo v práci i v pensionu celým...protože tam jsou i dlouhodobě ubytovaní....hruza......nám se vede dobře...a doufám, že nás zítra pustí...no uvidíme,co ultrazvuk 😎

margarita1
12. pro 2013

@muddledgirl jj jsem,tak uvidime,jestli budeme mít krásný dárek pod stromeček😉 a co ty,jak je?

muddledgirl
12. pro 2013

@margarita1 To bybylo hezké....My uvidíme zítra po ultrazvuku.... 😉

margarita1
13. pro 2013

@muddledgirl tak jak? Pustěj vás ?

martina_81
13. pro 2013

@muddledgirl @margarita1 ahooj, malovali jsme pokojíček - teda jen Jirka 😉 - tak byl net mimo provoz.
@margarita1 Ty už máš zase "po"? 😀 Teda to utíká. Tak budu moc držet pěsti, aby to pod ten stromeček dopadlo. 😉
@muddledgirl a co Ty, frčíš konečně domů? 😉
Já před chvílí dorazila z laborky z té glukózy. Opět mňamka, dneska už jsem to opatrně usrkávala, abych to co nejlíp ustála. Strávila jsem tam 3 hoďky a už mě z toho sezení fakt bolela prdelka. 😀 a výsledky příští týden, tak jsem zvědavá. 😉

muddledgirl
13. pro 2013

@margarita1
@martina_81 Ahojky, stále čekám,až mě zavolají na ultrazvuk,děs, běs..holky..

martina_81
13. pro 2013

@muddledgirl Si dávají nějak na čas, ne? Já myslela, že ti ho udělají hned ráno po vizitě. 😖

margarita1
13. pro 2013

@martina_81 jj, taky doufám, ovulace prý moc pěkná, a všichni super přístup, jsou tam moc hodný, tak snad to vyjde , uvidíme. A jaká barvička pokojíčku?

@muddledgirl doufám, že tě pustily, když jsi se neozvala 😉 .

martina_81
13. pro 2013

@margarita1 2 stěny světle zelené a zbylé 2 bílé, protože na jedné z nich je přes celou plochu namalovaný Nemo a toho jsme chtěli zachovat, zbývající obrázky (Sylvester a Tweety) jsme přemalovali. 😉

muddledgirl
13. pro 2013

@margarita1
@martina_81 Ahoj holky, tak už jsme domá hurá..... 😉

martina_81
13. pro 2013

@muddledgirl Paráda... jsme si to myslely, když už jsi pak nic nepsala. 😉 to je pocit, že? Po takové době. 🙂

muddledgirl
13. pro 2013

@martina_81 Jsem úpně šťastná...Ptala jsem se,jak to je...že mám v papírech 9+5,ale že jsem podle ms 9+1..tak pan doktor říkal, že jsem 9+1 a miminko podle utz 9+0...sranda...a už jsem objednaná za 10 dní na krev do Sanusu...

martina_81
13. pro 2013

@muddledgirl Ale vždyť to snad nevadí, ne? Mně taky pokaždé říká dr. trochu jiný dny, podle toho, jak na tom prcek zrovna je a zapadá mu do tabulky. 😀

muddledgirl
13. pro 2013

@martina_81 No,já jsem to chtěla vědět...kvůli tomu prvotrimestriálnímu screeningu....víš? Hematomek ještě malý je 6x8mm,ale že to je prý už dobré...bez sexu a námahy a na týden ještě ascorutin.....Jsem řikala, jestli nevadí, že o tolik nevyrostl a prý to nevadí a že se to ještě špatně měří,když je to takto malinké...

margarita1
13. pro 2013

@muddledgirl tak paráda, hlavně klid🙂

margarita1
13. pro 2013

@martina_81 to musí být krásné🙂

muddledgirl
14. pro 2013

@margarita1 je to bomba,že člověk už může být doma...dnes přítel bude vytírat,tak to je superl....a já tu mám kupy žehlení,tak se do toho dám..ale jinak leháro... 😉

martina_81
14. pro 2013

@margarita1 snad to bude hezčí, až to trochu zabydlíme. 😉 Nejvíc mě zas dostal Jirka. Chtěla jsem buď žlutou a nebo zelenou. A on, že žlutou máme ložnici. Tak zelenou. On to vymaloval a pak mi říká, že zelená je studená barva, jestli to nebude divný. To nemohl říct předtím? 😠 A stejný to bylo, když jsme v létě malovali koupelnu. Vybrali jsme šeříkovou (opravdu jemně fialková) a on mi při druhým nátěru řekne, že jestli ta barva není moc "gayovská". 😀 No nezabila bys ho? 😉
@muddledgirl tak hlavně opatrně a moc to nepřeháněj, na to žehlení bych se asi vyprdla. 😒
Holky, já jdu dneska na pokec do práce a vůbec nevím, co si mám oblíknout, ve všem vypadám tak neskutečně tlustě. ☹ ale je fakt, že těch 10 kg navíc asi nějak neschovám. 😒

muddledgirl
14. pro 2013

@martina_81 ten Ti tedá dává Jirka... ☹ ☹ Já taky....ale už je asi měsíc a půl nevyžehleno...no uvidíml... 😉 určitě nevypadáš tlustě,ale jen těhotně..no...já už mám nahoře cca 3 kg....hezké.... 😉

martina_81
14. pro 2013

@muddledgirl já už asi 3 roky nežehlím, pořád mi každej vykládal, jak nežehlí, tak jsem se na to taky vyprdla. Naučila jsem se dávat věci na sušák tak, že to není potřeba. Maximálně si v létě vyžehlím šaty nebo občas něco mačkavějšího. a mám klid. Jen se teď těším na žehlení těch pidi věciček, to bude mazec. 😀 ale to taky jen prvních pár měsíců a pak už asi ne, uvidíme. 😉 3 kg je krásný. Psala jsem Jirkovi, že jsem z toho zoufalá a on, že jsem těhotná, tak nemůžu být vychcípaná. Tak já na to, že teda vím,ale že mám najednou pocit, že tu prdel mám neskutečnou. a víš co mi přišlo? "To teda máš. 😀 " Ještě, že to myslí pořád ze srandy- aspoň doufám. 😉 No já mám pocit, že už se mi roztahuje i pánev, nebo jak se tomu říká, protože mě při sezení děsně bolí celej zadek. 😒

muddledgirl
14. pro 2013

@martina_81 no,to mě kolegyně taky pořád říká,co žehlim....no většinu věcí mám fakt mačkavých...možná časem přestanu...ale je to zvyk...No, 3 kg, na to,že jsem v desátým týdnu, nevim,nevim....Vy hubeňoučký před těhu,máte asi trošku depky...ale myslim,že nemusíte....Jo,jo,ten můj má taky takový reakce....já to moc nemusim...protože ono 79,5 je fakt váha...ale doufám,že to po porodu vystresuju...ale to je to nejmenší...i když nám to vadí...No, to se Ti asi pánev už fakt roztahuje.... 😒

martina_81
15. pro 2013

@muddledgirl ahooj, tak jsem Ti pořád plná dobré nálady a pocitů. 😀 Jsem včera říkala, že budu do té práce na pokec chodit častěji. Doma slyším jen jakej jsem vorvaň a tam se každej rozplýval, že jaký mám krásný bříško, vůbec jsem nepřibrala (koukali zepředu 😀 ) a jak mi to strašně sluší. donesla jsem jim rohlíčky a řezy, tak jsem jim snad taky trochu zpříjemnila pracovní den. 😉 A bylo to moc fajn.
A do toho mi ještě včera dopoledne přišly objednaný podprsenky, všechny (5ks) krásně sedí a já mám zase v čem chodit, hurááá. 😀 A za tu cenu jsem taky maximálně spokojená. 🙂
Jen moje mamina měla včera zápich jak blázen. Večer jsem jí volala, říkala jsem, že jsem byla v práci a že mi nevěřili, že už jsem přibrala 10 kg. A ona totálně v šoku, že "Ty už jsi přibrala 10 kg? No neblázni, pak to budeš těžko shazovat." A to mě viděla minulý týden. 😀 Ale docela mě dostala. Jak kdybych snad od rána do večera žrala nebo co. Můžu já za to, že to jde samo? 😀 Jasně, že si občas něco dám, ale pořád myslím, že je to tak nějak v normálu.

muddledgirl
15. pro 2013

@martina_81 ahoj kočko....no vidíš to, máme úplně opačné pocity...příští týden mě čeká pracovní sešlost...samé drbny skoro...a hlavně mluví o mně s ubytovanými a to mě dost vadí....to bude keců,že mám už 3 kg nahoře...ale ono je to hned,když člověk skoro pořád leží...no,ale to sladký jim..to je fakt....no vůbec se netěšim.To je super,že to máš jinak... 😎
Kámoška přibrala 35,ale ta se prý opravdu jen cpala......teď ještě budu odpočívat než pojedu do Sanusu 23.12...a když už tam nebude hematom,tak zas začnu chodit na delší procházky....
10 kg si myslim,že je úplně o.k. u těch hubených,fakt....co já znám huběňoury,tak jsou po porodu ještě huběnější....

martina_81
15. pro 2013

@muddledgirl jj, odpočívej a šetři se, ať je všechno v pořádku. 😉 A proč bys jim měla říkat, že jsi přibrala 3 kg? To nechápu. Ještě, když to jsou takový drbny. to mě tam probírají taky cizí lidi, sere mě to, ale nenaděláme s tím nic. 😒 Já už teď moc ven taky nechodím, jak je zima, tak se mi nechce. 😒 Ale v pátek jsem šla pěšky z té laborky, tak jsem měla dobrý pocit, krásná procházka na 40 minut. 😉

muddledgirl
15. pro 2013

@martina_81 no....se budou určitě ptát...bříško je docela vidět...měla jsem dobrý základ... 😀 😀 Já vím, že s tím nic nenaděláme... 😒 teď trošku žehlím a přítel hněte těsto na linecký.. 😀 no to zas bude něco...ještě nikdy se mě pořádné nepovedlo.. 😒

martina_81
15. pro 2013

@muddledgirl z toho si nic nedělej, mně se letos taky nějak nedaří. Hlavně takový ty super recepty z časáku, to byly největší propadáky. 😠 Jediný, z čeho mám opravdu radost, jsou dutý rohlíčky, na který mám recept od kolegyně z práce a ty jsou opravdu fantastický, povedly se a chutnají přesně, jako ty její loňské. 😀 A budu muset asi ještě přidělat, protože jsem pak chtěla vzít k našim, tak abych sama neměla málo. 😀 😀

muddledgirl
15. pro 2013

@martina_81 dutý rohlíčky?To neznám ...a jak to chutná?

martina_81
15. pro 2013

@muddledgirl fantasticky. 😀 Krásně to křupne a pak se to rozplyne na jazyku...... 😉 Písnu Ti recept a to musíš vyzkoušet, jsou teda s oříškama, jestli Ti neva?

muddledgirl
15. pro 2013

@martina_81 Tak jo čiči, tak mi prosím pošli recept...teď máme hotovo linecký asi 5 plechů z jedný dávky a zítra budem dělat polevu, možná i dnes...ale ve dvou obchodech nebyla čokoláda na vaření,tak máme kupovanou polevu,to zas bude pocuc.....nevadí....děkuju