CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenda01
1. lis 2010

@evaav ja kdyz jsem byla na laparoskopii tak me ji delali ve ctvrtek a kvuli tomu ze jsem chytla vikend, tak jsem sla domu az v pondeli, jinak si myslim ze te tak ve stredu max ve ctvrtek pusti domu pokud bude vse bez problemu... a neboj vsechno dopadne dobre a druhy mimco bude... bud rada alespon za jedno, ja si nedovedu predstavit ze nemam zadny..to musi bejt strasny ☹ takze doufam a doufam, ze se bojovnicci jeste zuby nehty drzi 🙂

evaav
1. lis 2010

@lenda01 -drží určitě,ale chápu já bych na tom byla stejně když bych čekala na své první,jak jsem tu psala mám kamarádku která čeká už taky pěkně dlouho a moc bych jí přála a Vám všem at se zadaří,my jsme na Verunku čekali čtyři roky,ale ještě jsem to tak nějak psychicky zvládala,ale už mi také z toho začínalo hrabat,ale řekla bych že u čekání na to druhé to možná kvůli neůspěchům prožívám nějak víc,možná i proto,že vím,že mám už jen jednu placenou šanci Ivf o po té naší neúrodě vajec no žádná sláva ☹

lenda01
1. lis 2010

@evaav je to takovy svazujici vedet ze jsou jen tri placeny IVF, vid? ale ja jsem rikala, ze bych do toho sla i kdyby mi to pojistovna uz nehradila...sice by to byl poradnej ranec penez, ale penize nejsou vsechno... ja kdyz jsem v tom prvnim IVF mela dve vajucha a nakonec jen jedno embryjko, ja to obulela jako blazen ☹ ted kdyz vim ze mam sedm eskymacku, tak jsem vic v klidku a doufam ... 🙂

evaav
1. lis 2010

@lenda01 -jo je to svazující, manžel říkal,že by se vidělo a třeba by jsme si na to našetřili jestli teda bude z čeho 😨 Ale stejně je to záhul na psychiku,tak až budu opravdu na to připravená tak do toho půjdu a jestli teda nebude jiné východisko 😒

rvasata
1. lis 2010

Ahoj holky moje,děkuju za podporu,ale krev je negativní ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lenda01
1. lis 2010

@rvasata neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ☹

lenda01
1. lis 2010

@rvasata je mi to ooobr moc lito ☹ mam na krajicku ☹

lenda01
1. lis 2010

@evaav jj ta psychika dela hodne a kdyz na to nejsi pripravena, tak to nechce uspechat.. se mnou ten prvni nezdarenej pokus zamaval teda fakt hodne ☹

rvasata
1. lis 2010

@lenda01 holka zlatá jojo bulím jako debil a to je 3.pokus tak bych měla být otrlejší

spimy
1. lis 2010

@rvasata Holka, to mě tak mrzí! Moc jsem na Tebe myslela. ☹ ☹ ☹ Drž se!

U nás taky na prd, chlap teď nemá doktory na pořadu dle, řeší práci a já ho s doktorama "zdržuju". 😒

lenda01
1. lis 2010

@rvasata mne je z toho silene smutno ☹ drz se ... a to ze to je treti pokus to nic neznamena..na tohle clovek nebude otrlej nikdy ☹

rvasata
1. lis 2010

@spimy Díky moc.Se vybrečím a bude to dobrý

rvasata
1. lis 2010

@lenda01 To asi ne.Nějaký lék na bolest by to chtělo

lenda01
1. lis 2010

@rvasata nebo panaka... ale poradnyho

rvasata
1. lis 2010

@lenda01 Asi večer.Ještě musím pro malou do školky.

lenda01
1. lis 2010

@rvasata a tak ti v sanusu neco rikali? co bude dal a tak?

rvasata
1. lis 2010

@lenda01 ne.já si tam volala a jen sestra řekla negativní,toť vše

lenda01
1. lis 2010

@rvasata chjo ☹

rvasata
1. lis 2010

@lenda01 máme tam 2 tak uvidíme,ale chci si najít práci a zhnutnout to co jsem nabrala a něco víc a asi změnit centrum.Tak doufámž,e když byhom změnili,že sem budu moc chodit

lintea
1. lis 2010

@rvasata to mě moc mrzí, já bych to obrečela i kdyby to byl desátej pokus ☹

lintea
1. lis 2010

@rvasata proč vy si sem nemohla chodit, já už tam taky nechodím a pořád vám se lezu 😉

rvasata
1. lis 2010

@lintea však jsem to ořvala řádně.Asi doma nejvíc.Asi to bude tím,že jsem tomu teĎka dávala obr šance.Říká se,že po laparce to jde samo...

lenda01
1. lis 2010

@rvasata ja doufam ze sem budes chodit furt a stale dal..si preci jen nase 🙂 a aspon se dozvime jak to chodi v jinych centrech... a jak to je s mrazackama kdyz zmenis centrum?

lintea
1. lis 2010

@rvasata říká se to, ikdyž na mě to nezafungovalo 😒

rvasata
1. lis 2010

@lenda01 to sjem ráda.No máme tady ještě 2 mrazáčky tak uvidíme kdy na ně dojde...ale třeba to nebude potřeba a jeden bojovník bude ten poslední.Chci si najít práci

rvasata
1. lis 2010

@lintea taky po laparce se nepovedlo????No hlavně,že se povedlo pak 🙂

lenda01
1. lis 2010

@rvasata jj prijit trosku na jiny myslenky to asi neuskodi.. ja jsem ted posledni rok taky pohlcena jen a jen IVF... je to narocny... ale najdes si praci a uklidnis se a pak se bojovnicci eskymacci urco udrzi 🙂

lintea
1. lis 2010

@rvasata jj, povedlo se až za 9měsíců a to jsme taky chtěli měnit centrum, ale byli jsme tam jen dvakrát a pak zase zpátky v Sanusu 🙂

rvasata
1. lis 2010

@lenda01 přesně.Ono to je asi potřeba.vypnout

rvasata
1. lis 2010

@lintea Kde jste byli??V jakým?