CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
23. pro 2013

@petrufa86 Ahojky, jsi moc hodná,také přejem hlavně to zdravíčko,to je nejdůležitější,ale i lásku,spoustu dobrých přátel a zdravou Terezku...

muddledgirl
23. pro 2013

Kočky, v kolikátým týdnu jste dostaly průkajdu?

margarita1
24. pro 2013

Ahojky děvčátka, chci vám popřát Krásné vánoce, aby jste byly šťastné a opatrovali se, miminkům v bříškách,aby krásně rostli a samozřejmě gratulace k narozenému miminku 🙂. Do Nového roku jen to NEJ NEJ NEJ, aby jste byly všechny zdravé a spokojené, jak jen to půjde. Takže KRÁSNÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2014 😉 😵 🙂

muddledgirl
24. pro 2013

Také přeji krásný Štědrý den, hodně rozzářených očíček i očí, hodné lidi kolem sebe,lásku, práci ,penízky,ale hlavně to zdravíčko.Těm co mají děti a miminka,ať jsou zdravá...nám těhulkám,ať hezky rostou a všem brzy //....na tt...

petrufa86
24. pro 2013

@muddledgirl myslím že v 10tt 😉

muddledgirl
24. pro 2013

@petrufa86 a to jsi dostala ze Sanusu? Já se ptala sestřiček nebyl tam můj doktor a prý průkazku až moje doktorka z mý gyndy......to budu až nejdřív 12+6 ...tak jsem byla trošičku zklamaná.....protože hodně holek jí dostává už kolem toho 11.tt....

muddledgirl
24. pro 2013

Nějaká dobrá duše mi poslala srdíčko,děkuju...

samanta001
25. pro 2013

@majka43 jo jo uz nas informoval Skurla,pocitam spis 70tis.Vubec jsem necekala,ze takhle dopadnem,myslela jsem ze to pujde hned jako na poprve a ono nic.Ceka nas imunologie. Ty jsi tam byla vid?Jak to tam probiha a plati se tam taky neco?

majka43
25. pro 2013

@samanta001 Na imunologii se nic neplatí. Vlastně jen 30kč, jestli jedeš do Prahy, tak si hned dole kup lístek, ať se pak nemusíš vracet. Vezmou ti akorát pár ampulí krve.

petrufa86
25. pro 2013

@muddledgirl ne, to vystavuje tvůj gynekolog.

muddledgirl
25. pro 2013

@petrufa86 ahaaa....no tak to bude až někdy v lednu...no to je jedno...neomdlívám..tak se nic neděje... 😉 děkuju...a jak se máš?A co Vánoce,dobrý?Já upekla buchtu kokosovou,konečně se povedla a přítel jel za rodinou....a zapomněl vzít s sebou..Přítel volal a bylo to hezký, všichni mi gratulovali k mimi v bříšku..../určitě na jeho mamky rozkaz..jak jí znám.../.tak zítra asi vezmu dětem jdeme s kámoškou za kamarádkou...celkem tam bude 5 dětí + můj prcek v bříšku... 😀 😀 😀

muddledgirl
25. pro 2013

@petrufa86 můžu se zeptat...Ty jsi měla nějaký problém imunologický,že? A musíš tam chodit na kontroly? Já mám autoimunitní zánět štítné žlázy...chodím na edokrinologii a jsem sledovaná...ale jedna holčina mě vyděsila, že po dvou letech se jí zjistilo dalších x problémů.../to může autoimunitní zánět udělat...štítná totiž bere další orgány jako cizí...tak je může ničit.../ tak nevím..jestli paní doktorce nemám napsat....

petrufa86
25. pro 2013

@muddledgirl a jo, vánoce dobrý. jen při rozbalování dárků byla malá protivná protože by chrupala. Po hodině se probudila protože má kašel a rýmu ☹ tak sem ji vzala za náma do obýváku tak pokoukala po dárcích a šla asi za hodinku chrupat a ráno jsem ji nějaký dárky nanosila k nám do postele a to koukala a nevěděla co dřív brát a mačkat. A na oběd jsme byly u našich a tam ji i nám dárky rozbalovala Anička /neteř/ a to taky byla jak v jiříkově vidění. Jojo, já bych měla 8 týdnů před otěhotněním /umělkem/ brát prednison protože zjednodušeně moje tělo vraždí všechno cizí. Ale podívej jak to dopadlo, před Terezkou sem žádný prášky nebrala a jak to dopadlo??? Určitě bych se dr ozvala a nechala se radšií prohlídnout.

muddledgirl
25. pro 2013

@petrufa86 no jo, prdelka malinká...to vám bylo určitě líto....že nepokoukala o Štědrý den moc na dárečky....ale tak aspoň,že druhý den na to měla lepší náladu....no to je pravda,teď Ti to dopadlo bombově...tak já léky musím celoživotně bohužel...a každý dva měsíce mi berou krev...můžou se ty hodnoty měnit..tak já se pak radši doktorce ozvu...děkuju za názor

samanta001
27. pro 2013

@majka43 no my se ještě nerozhodly co dál... V březnu mi končí mateřská a 70tis je hodně peněz. Tak nevím jestli jít do toho hned nebo až něco pošetříme 😒

martina_81
27. pro 2013

@muddledgirl ahooj, tak jak se držíš? Já se konečně po pár dnech dostala na pc, Jirka má víkend noční. ale nějak mi to ani nechybělo, nejsem závislák. 😉 Jinak já průkazku dostala taky až ve 12.týdnu, nic si z toho nedělej, ale bylo mi to fakt jedno, důležitější je prcek, než nějaká průkazka. 🙂 a svátky jsem si díky němu fakt užila, je teď tak akční, že jsem chvílema myslela, že mi to břicho rozkope. 😀 a Jirka ho ještě schválně zlobil. ale bylo super, když jsem se k němu předevčírem ráno přitulila, přitiskla mu pupík na záda a malej zrovna tak řádil, že ho Jirka suprově cítil. No je to docela sranda. 😀

muddledgirl
27. pro 2013

@martina_81 ahoj kočko....dobrý...akorát dnes jsem zas málem nestihla na wc...doufám,že to přejde...brzo....to jo to musí být sranda....v pondělí zas jedu na utz a na krev. A 7.1. na screening....tak konečně přítel uvidí prcka.....snad bude hezky vidět....Přítel je stále u rodičů,tak už se na něj těším.... 😉 Máš vyfocený bříško teď?

martina_81
27. pro 2013

@muddledgirl to zvracení Ti teda nezávidím. 😒 Tak snad to brzy přejde a bude Ti fajn. Takže Tvůj chlap ještě prcka na ultrazvuku neviděl? To bude koukat, jaký už je to krásný miminko. 😉 Bříško mám focený minulý týden, dřív jsem fotila každou sobotu, teď občas pokulhávám, když se mi nechce. 😉 a kdy se ti chlap vrátí? Mně ten můj před chvílí napsal, že by chtěl zas v pondělí odjet pryč, tak nevím. 😒

muddledgirl
27. pro 2013

@martina_81 no...zatím jsem blinkala asi jen 5x...ale během pěti dní 2x,tak se to nějak zkracuje... 😒 😒 Ne,neviděl...tak jsem zvědavá...Byli jsme na utz v pondělí a on říkal,že ho vidět nemusí,že mu stačí foto,tak mě to trošku mrzelo...ale nakonec tam stejně nebyl můj doktor......No, mě přítel fotil asi 2x....ale ještě to není úplný těhu bříško...je to tak půl na půl se špeky... 😀 😀 😀 Martin mi odjel 25.12. a vrátí se k večeru 29.12....No,já vůbec nevím co na toho Silvestra...já bych s ním byla doma...ale on doma nezůstane....znám ho.... 😒

martina_81
27. pro 2013

@muddledgirl no já už vypadám hodně těhotně. 😀 😀 Byli jsme včera v Kaufu a jak jsme procházeli, tak na mě jedna holčina "kauflanďačka" tak divně koukala, ale přitom ji neznám. A Jirka mi říkal, jak mi děsně koukala na pupík a pak teda i na obličej - a to jsem ji zaregistrovala. Že koukala i na břicho, to nevím, to si zas všiml Jirka, já koukala na lístek. 😉
No mně Jirka říkal, že na Silvestra bude se mnou, i když jsem čekala, že bude chtít jet pryč. Tak nakonec to vypadá, že pojede v pondělí. I tak mě to štve. 😒

muddledgirl
27. pro 2013

@martina_81 😀 😀 😀 No,já si přijdu taková celá oplácaná ještě víc než kdy jindy...myslim,že to vidět je...ale to mi nevadí....no,já jsem taky vždycky těhulkám koukala na bříško,když jsem chtěla miminko...a pak zase někdy nerada i na kočárky....
Tak čučím...že přítel mi řekl, že teda,jestli chci být na Silvestra doma,tak že bude se mnou...tak to jsem ráda...kámoš asi bude naštvanej,ale to se nedá nic dělat....V pondělí je 30.12. Jako,že bys byla sama i na Silvestra? 😉

muddledgirl
27. pro 2013

@martina_81 čiči,tak hoď pupíček do blogu... 😉

margarita1
29. pro 2013

Ahojda, tak jak se všichni máte? A co svátky, užíváte klidu a pohody 😉 ? Jinak u nás tento měsíc nic, uvidíme příště

muddledgirl
29. pro 2013

@margarita1 Ahojky....jo jo....dneska dorazí cukroví s miláčkem mnam mnam....To mě mrzí,že to nedopadlo........nechcete jít do IVF...?.to je větší jistota a už bys měla konec po každoměsíčním trápení.....kolikrát jsi už byla...?

muddledgirl
29. pro 2013

@margarita1 jasný,že jistota není nikdy....ale pokud jsi o.k. a Tvůj přítel taky,tak by to mohlo brzo vyjít.....kámošce to vyšlo na poprvé,léčí se se štítnou a její partner měl zhoršené spermio,ale jen morfologii...

martina_81
29. pro 2013

@muddledgirl ahooj, tak jsem se konečně dokopala k tomu, abych Ti tam přihodila tu fotku. 😉 ale přece jen ta černobílá mi připadá taková milosrdnější, na barevné mi ten pupek přijde větší. 😀 cukroví s miláčkem? ty se ještě těšíš na cukroví? Kdybych to věděla dřív, tak ti krabičku pošlu. 😉 Byla jsem skoro nasraná. Co jsme přivezli k našim, tak jsme si všechno zase odvezli, jen Lenča (starší neteř) vyluxovala všechny ty dutý rohlíčky, jinak si skoro nikdo nic nevzal, že už jsou přežraný. Tak já teď jak debil rvu co nejvíc do mrazáku, že to později přijde vhod. Jen tam máme 2 krůty, takže není místo. ☹ a já se s tím tak dělám. 😒
@margarita1 tak to mě mrzí, že to zase nevyšlo. 😒 Pokud jste oba v pořádku, tak já bych to nevzdávala. 😉 Kolik Ti je?

muddledgirl
29. pro 2013

@martina_81 Jééé,nádhera.....Jo,těším....já dělala jen linecký a to se snědlo za jeden den.....Tak miláček přijel a dovezl cukroví, vánoční štolu a tak....Ty jsi hodná,že bys mi poslala cukroví....jejda,si příště koupím od Tebe,když to nikdo nejí.... 😉

margarita1
29. pro 2013

@martina_81 @muddledgirl koukám, že obě máte rády cukroví, to já ho peču s mamkou ve větším,ale domů beru malou krabičku, manžel to nejí a já to nepotřebuju 😀 a uplně to taky nemusím 😉 . Tak snad jste si svátky užily , překulilo se to jak blázen, ještě silvestr a je to z anáma. Jinak mě doktor řekl, že u mě umělé upln zbytečné, že jsme oba ok, mám za sebou 4 inseminace, z toho jedna vyšla ok, potrat na konci druhého měsíce a vyšla i v listopadu,ale chřipkou a horečkou se spožděním ms dorazila, měla jsem i BT přes 37, na testu i slabá čásrka,ale jak začala úřadovat chřipka, tak to šlo do háje. No a říkal, že něž mě ládovat zbytrčně hormonama a tak, že to vyjde přes IUI, že je vše ok, tak uvidíme. Je mi jinak 31. Snažíme se cirka 3-4 roky, Tenkrát to v\šlo, potrat na konci třetího měsíce, opět chřipka a vysoké horečky. Pak jak jsem se bez ATB plácala pořád v nastydnutí, tak mi prdlo něco v nose, a rozhodil se mi celej organismus, protože jsem ztratila strašně moc krve, že mi doporučily,aby jsme se chvíli min půl rok a ž rok hlídaly a dala jsem se dokupy. Byl to stres, zánět v nose a všechno do kupy. No a pak nám to zas povolily a teď to vyšlo cirka po asi roce. Tak uvidíme, jak to pujde 😉

martina_81
29. pro 2013

@muddledgirl @margarita1 tak dneska nám naši a brácha s rodinkou udělali přepadovku a příjemně překvapili, když sbaštili hromadu cukroví. 😀 Tak už nemusím dělat místo v mrazáku, ten zbytek už pojíme. 😉
@muddledgirl jj, příští rok Ti klidně pošlu, když na to bude čas a podmínky. 😉
@margarita1 tak mně s Jirkou by taky stačilo pár kousků, pekla jsem, protože byl čas a abych mohla vzít k našim. Tak aspoň, že dneska baštili. 😀
No Ty sis teda taky užila s tím maroděním. 😒 Ale určitě to po novém roce vyjde, neboj. 😉 Hlavně vydržet s optimismem. 🙂

margarita1
29. pro 2013

@martina_81 tak to jsi aspoň měla hezký den a o cukroví nemluvě 😀 . Jinak fotečka krásná, moc ti to sluší 😉

@martina_81 @muddledgirl holky a vám je kolik?