CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
30. pro 2013

@martina_81 Jo,jo,já ho stejně chci,prý i stejný je stetoskop...no mám ráda třeba vajíčkovou.../rybí teď taky,ale je mi po ní taky zle/...to je fakt...když bude pryč...tak můžu poslouchat....tak uvidím...třeba koupím...já ho hladim,aby se měl hezky a vždycky říkám příteli,ať mu dává pusinky...už si zvykl ráno i večer... 😀 😀 😀

martina_81
30. pro 2013

@muddledgirl já ho tenkrát v návalu nadšení objednala, pak se mi to trochu rozleželo a říkala jsem si, že je to asi blbost a měla jsem se na to vyprdnout, ale když jsem ho pak poslouchala, tak jsem těch peněz rozhodně nelitovala. A teď už jde srdíčko slyšet i bez olejíčku nebo gelu a sranda je, když kope nebo sebou mele, tak je to taky pěkně slyšet. ale tu škytavku jsem ještě neodchytla. 😀 Joo a měla jsem ho z aukra za 800, jinak normálně v obchodech za něho chtějí i 1400, zmetci. 😠 Tak to máš s těma chlebíčkama potom těžký, když ti to buď nechutná a nebo Ti je po tom zle. 😖

muddledgirl
30. pro 2013

@martina_81 víš....u nás zatím výbavičku a vše stejně budu kupovat spíš já....časem mě něco přispěje...nedá se nic dělat...nemá moc peněz....takže bych si to stejně koupila za svý....no já už zas nevim..co mám za heslo na aukru....taky z ebaye jde objdenat....ale nevim..jestli z číny neva...i když dnes je z číny fakt skoro všechno....já už i tak jsem do toho mrňouska zamilovaná...když se nad tím zamyslím...že ve mně vzniká nový život,tak pomalu štěstím brečím.....doufám..že tyhle věci po porodu přejdou...... 😉 no, mám to těžký.... 😀 ale to je fuk..hlavně,že jsme zdraví...

martina_81
30. pro 2013

@muddledgirl jsi trdlin. 😀 Počkej, až Tě bude od rána do večera kopat, to pak budeš brečet dojetím, jakej je to vlastně zázrak. 🙂 Zrovna včera jsem říkala Jirkovi, že mi to pak bude chybět. 😒 No já objednávala z aukra, ale balíček mi přišel přímo z Číny, takže ono si fakt nevybereš. 😖 Teď zrovna čumím na stránky, kde chci objednávat po novém roce nějaký věci, tak jsem taky zvědavá na tu celkovou částku. A pořád přemýšlím, jakou mám koupit matračku do postýlky. Mám pocit, že to teď všichni nějak moc řeší a ještě jich je tolik, že fakt netuším, jak ji mám vybrat. ☹

muddledgirl
30. pro 2013

@martina_81 já vůbec netušim nic....asi si napíšu seznam....protože jinak to nestihnu koupit ani do porodu.. 😀 😀 😀 co klokánka budeš mít?To já budu řvát tomu věřim...pro mě to je teď skoro celej svět...se ségrou si blízcí nejsme....a tak to tak beru,že mám přítele a miminko v bříšku....a o to víc je mám ráda... 😉 I když dnes mě tak vytočil...že dostal facku před lidma....ale ted malinkatou...

martina_81
30. pro 2013

@muddledgirl jakýho klokánka? 😲 Joo, to pro mě je teď malej taky všechno, s Jirkou do budoucna raději moc nepočítám - dneska mi to stačilo - takže malej je to jediný,co mám. Jak to, že dostal facku? 😀

muddledgirl
30. pro 2013

@martina_81 takový nosítko...my nemáme auta..tak furt nevím..jestli to koupit nebo ne....No,furt rejpal..ale my byly u doktora v Sanusu... 😀 všichni čuměli... 😀 😀 😀 no,holt mě ujela ruka...

martina_81
30. pro 2013

@muddledgirl aháá, já si to myslela, ale nebyla jsem si jistá. No já jsem nad tím uvažovala, taky totiž neřídím (což mi Jirka neustále vyrypuje, až mě s tím neskutečně sere), ale už vidím, jak se na to tváří Jirka a ty řeči, že je to zbytečný, tolik peněz za to a jestli to využijem - což právě nevím. 😒

muddledgirl
30. pro 2013

@martina_81 no já právě taky nevim...a dost píšou,že se tam dítě má dávat,až když sedí...což je kdy?Tak v půl roce?No a tím,že budu mít letňátko...tak pak zas už bude zima...a pak už mu zas v létě bude rok...tak se nemůžu rozhodnout...na bazárku tady mají docela levné...

muddledgirl
30. pro 2013

@martina_81 Budou muset začít brzy chodit... 😀 😀 😀

martina_81
30. pro 2013

@muddledgirl nj, asi to zatím nechám být. 😉 Teď měla jedna holčina v březnovkách odkaz na kočárek, co si vybrala, tak jsem zas prohlížela kočárky, protože ho budeme muset taky pomalu jet objednat a naznala jsem, že i přes Jirkovy protesty zůstanu u toho svého vybraného. jen asi změním "potah". 😀 si představ, že on najednou začal mrčet, že mu 10 tisíc za kočárek - i s autosedačkou - připadá hodně a kdesi cosi, protože kolega v práci má nějakej obyčejnej asi za 6 tisíc (a do toho mají ještě jeden za 15 tisíc, co dostali), tak proč by to nemohlo stačit nám. A přitom ho budou platit naši, tak já nevím, o co mu jde. ☹

muddledgirl
30. pro 2013

@martina_81 no to je masakr....já sehnala na netu nejlevnější ten,co se Ti líbil...když jsem koukala na kočárky...Tak to mu fakt cena může být jedno...to nepochopíš viď....jsem zas blinkala...ch jo...

martina_81
30. pro 2013

@muddledgirl chuděrko. ☹ Jakej myslíš? Tenkrát ten Kunert? Dneska jsem tady viděla, že 1 holčina měla album s kočárkama a měla tam právě všechno tyhle poláky, sice občas jiný značky (podle toho, kdo to sem tahá), ale stylově to samý. 😒

muddledgirl
30. pro 2013

@martina_81 Camarello...nebo jak se to píše?

martina_81
30. pro 2013

@muddledgirl jj, tak to je ten, co mám vybraný. jen se mi dneska zalíbila jiná barevná kombinace. 😀

martina_81
30. pro 2013

@muddledgirl i zelená se mi vcelku zalíbila, jen nevím, jak vypadá v reálu, protože na některých stránkách je děsně křiklavá a na jiných je zas taková jemná a nenásilná. 🙂

muddledgirl
30. pro 2013

@martina_81 pěknej....... 😉

martina_81
30. pro 2013

@muddledgirl viď? a přijde mi takovej zajímavější, než jen ty černobílý květy. Tak jsem zvědavá, co nakonec vyberem. Teda spíš vyberu, Jiřímu je to asi jedno. 😒 Nevím, jak Ty, ale já jdu chrnět. 😉 Dobrou noc a třeba se sem zítra na chvilku dostanu. 🙂

muddledgirl
30. pro 2013

@martina_81 Dobrou noc kočko...taky půjdu za chvilku...

margarita1
31. pro 2013

@sabcacech jééé tak ať je vše ok 🙂 a čekáme, až to vypukne 😀

margarita1
31. pro 2013

Jinak kočičky mějte se krásně a hlavně se všichni opatrujte a do Nového Roku 2014 hodně zdraví, štěstí a lááááááááááááásky 😉 😵 🙂

sabcacech
31. pro 2013

@muddledgirl Jj, sekce-císař a dám si ho epidurálem
@margarita1 děkuji, já bych šla klidně dnes, ale malé se nechce
Jinak, maminky do Nového roku pevnou nohou a jen to nej co nás čeká s miminky 😀

muddledgirl
31. pro 2013

@sabcacech to se dává epidurál...když je císař.....aha...to čučim teda... 😀

muddledgirl
31. pro 2013

Všem přeji hlavně už to miminko v bříšku, těhulky,aby je zdravě donosily a porodily......taky hodné partnery, lásku....práci,dobré přátele a taky trochu těch zlaťáčků....Ostatním maminkám,aby miminka a dětičky byly zdravé.....tak dali jsme odpolední spánek a děláme chlebíčky...Já mám s Gerve a lučinou... 😉 Už se těším na nealko Bohemku....Tyto Vánoce jsou jakési zvláštní....no prostě těhotenské... 😀 😀 😀

muddledgirl
2. led 2014

@martina_81 Čau kočko,tak co,jak je?Jakej byl Silvestr? Objednala jsem se na zítřek ke svý doktorce,tak snad dostanu průkajdu... 😉

martina_81
2. led 2014

@sabcacech jéé, no Ty už to máš vlastně za chviličku. 😉 Ty se máš. Tak už máš toho císaře jistýho?
@muddledgirl tak jak sis toho Silvestra užila? A hlavně tu Bohemku. 😀

muddledgirl
2. led 2014

@martina_81 Byli jsme doma,takže takový zvláštní...chlebíčky bez pařížáku.... 😀 No,vypila jsem toho jen trošku,vůbec mi to nechutnalo...hrozně kyselý....A co Ty?

martina_81
2. led 2014

@muddledgirl je mi fajn, na Silvestra jsme byli kouknout na náměstí na ohňostroj, byl v 19 h, takže paráda a pěkně jsme se prošli, máme to na druhým konci města, víš? 😉 No bylo to super. A pak jsme seděli a koukali na film až do půlnoci, taková pohodička jak u starších manželů. 😀 to víš, že zítra už dostaneš průkazku. 😉 My jdeme zítra na kontrolu, ale bez UTZ. 😒

martina_81
2. led 2014

@muddledgirl Vidíš a Ty ses na to tak těšila. 😉 No já taky vypila jen skleničku nějakýho růžovýho šampusu a zbytek mám v lednici, tak si to pak mixnu s topikem. 😀

muddledgirl
2. led 2014

@martina_81 No,já dost spala ještě před Silvestrem..to jo,jak u starších manželů.....My si taky pořád pouštěli filmy,protože v TV nic moc.Se těšim na průkajdu a hlavně na 7.1. až bude po screeningu...ale už se to aspoň blíží... 😀 Tobě to letí,čéče... ...Jakto,že Ti neudělají utz??