CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
6. led 2014

@petrufa86 No,jestli to půjde,jestli nebude pracovat.....má třísměnný provoz.... 😒 A říkal,že by to teď potřeboval naposled do HK...ale asi to neklapne...no jo,je pod agenturou,tak si moc vyskakovat nemůže....ale v HK se mnou byl jen dvakrát asi...jednou jsem byla sama....
@petrufa86 No, to je dobrý nápad,maxitriko bez rukávů na ten červenec... 😀

margarita1
6. led 2014

@muddledgirl hele, příští týden jdu na ultrazvuk a pokud folík bude, což asi bude, tak jdeme, záleží, kolik bude mít, já bez clostilu ji mívám déle asi o týden. Jinak je dobře , že kveteš 😵

@martina_81 ty seš hubená jak lunt, já být jako ty, tak si vískám 😵

muddledgirl
6. led 2014

@margarita1 akné,akné,akné...a jsem jak hroch.....ale teď se snažím míň jíst,jako normálně...ale néé tolik sladký a tak...no sestřenka prý taky jedla furt sladký a taky si pak musela měřit cukr....Jo,jo,je jak lunt,to máš pravdu... 😉 Ono,možná ta štítná mi teď v těhu taky nepřidá...protože pak jsou rozlítaný hormony ještě víc v těhu...pak se to srovná po porodu a bude... 😀

martina_81
6. led 2014

@petrufa86 no každopádně si ji vezmu, ale je fakt, že po císaři budu mít zas ten debilní drén, takže svoji si určitě zasírat nebudu, jak píšeš, tak maximálně na ty poslední dny.
@margarita1 no, hubená.... pomalu se blížím k 80ce. 😀
@muddledgirl jinak holky, příští pondělí jdu k té doktorce přes cukr, tak jsem zvědavá, co se mnou provede.
A už mě zas vyhazuje Jiří, tak písnu až večer, má noční. 😉

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 já už mám 83 😒 no jo no....k obídku salátek..... 😀 budu držet pěstičky...ať to není moc opruz..

petrufa86
6. led 2014

@martina_81 a stejnak ten první den budeš na jipce a tam budeš mít tu jejich košili. A třeba v Chrudimi kromě drenu dávaly i cévku na čůrání abys nemusela vstávat takže budeš jenom ležet.

martina_81
6. led 2014

@petrufa86 tak s cévkou taky počítám. 😖 To zas bude děs. Jak já ty nemocnice nesnáším. ☹
@muddledgirl já dělám na oběd pizzu. A na plechu mi kynou houstičky, mám šílenou chuť na housku s marmeládou. 😀

margarita1
6. led 2014

@muddledgirl @martina_81 tvl co bych za 80tku dala 😀 😀 😀 , já teda mám 180 cm, ale tohle jsem měla naposledy na střední. Ještě , že netrpí moje postava buď velkou prdelí nebo tak,že jsem rovnoměrná 😀 😀 😀

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 pizzu svoji asi viď?Mňam.mňam...dobrej nápad...tortillu pomažu rajčatovou omáčkou a jdu nakoupit suroviny a večeře bude tu...mňamozní...

muddledgirl
6. led 2014

@margarita1 No,jo, prďme na to... 😉

martina_81
6. led 2014

@margarita1 nj, tak při 180 cm by mi to nevadilo. 😀
@muddledgirl jj, pizzu svoji. A houstičky se taky povedly, hned si dám na večeři, než mi to paní doktorka příští týden zakáže. 😀 No já jsem fakt zvědavá, co mi bude dělat. 😒

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 Já myslim,že housky nezakáže...jen sladký možná....což myslim,že mě pak taky.. 😒

martina_81
6. led 2014

@muddledgirl no právě, chci si ji dát s marmeládou. 😀 Pořád tak nějak doufám, že ty hodnoty byly vyšší díky tomu týdennímu pečení. 😒

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 ježíšš....jsem blba....jsem tak rozhozená příjemně z nových vlásků,že čtu čtu a nemyslim u toho...jako sakra,ale,tak marmeládku..bys snad mohla......Jaký budu mít hodnoty asi já..když jsem se tři měsíce cpala sladkým...dnes....ne,ani bonbon....ale ráno teda borůvková marmeláa z Lidlu...a kámoška mi prý přinese čokošku ve středu... 😉

martina_81
6. led 2014

@muddledgirl máš nový vlásky, jo? 😀 Tak hoď fotku, ať kouknu. Já si pořád říkám, jestli si to nechám aspoň trošku přistřihnout nebo se na to mám vyprdnout. 😒

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 Jejej...já to neumim..já ani nevim,kde je ten kabel,víš?Tak zítra jo...budu ji mít ve fotoblogu.... 😉 Minule jsem to měla hodně dozrz...a teď to mám hodně tmavě červený a tmavý melíry kolem obličeje...vracím se do svých teens...ale Tobě jde ta červená taky maximálně...

martina_81
6. led 2014

@muddledgirl já se teď snažím barvit radši světlejší, takže kupuju spíš rezavý, když se mi to vymývá a odrůstá, tak to není tak hrozný, jak ta červená předtím. 😒 Tak to máš ze zrzavé taky docela skok, ne? 😉

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 no ona to byla taková zrzato červená...mě se ty přímo zrz tolik nelíběj.... 😉

martina_81
6. led 2014

@muddledgirl tak mě se taky nelíbí přímo zrz, hlavně ty přírodní. 😖 a taky mi to ještě na ty předchozí červený tak dobře nechytá, jen na kořínky, ale teď v těhu je to slabota. 😖

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 no přesně... 😒 aha....no na ty moje vysušeniny to chytá dobře...ale rychle se ty červené vymývají,vid?

martina_81
6. led 2014

@muddledgirl to mě štve taky nejvíc, jak se to děsně vymývá. A ještě, když mi to teď v těhu prd chytne, tak se to fakt vyplatí. 😒 Barvila jsem teda za celou dobu těhu 2x, těsně před transférem, a pak až v říjnu a teď před vánocema.

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 to jo,to je masakr...proto jsem si teď ještě dala tmavší...ať se to vymyje do tý zrz... 😀 😠 No a tak za dva měsíce půjdu zas.... 😉

martina_81
6. led 2014

@muddledgirl vidíš, taky chytrý uvažování. 😀 Teda housky jsou fantastický, být prase, tak sežeru hned 2, jak jsou výborný. 😉 A jak dopadla Tvoje pizza? 🙂

martina_81
6. led 2014

@muddledgirl nepřipadá Ti jak na starou bábu? https://www.modrykonik.cz/shops/potreby-pro-koj... Není až tak extra, ale líbí se mi, že nevypadá až tak "kojivě", jak košile, co mají v horní části milion knoflíčků. 😒

martina_81
6. led 2014

@muddledgirl a teď jsem našla tuhle, ale v Mku mají jen modrou a nebo šedou. 😒
http://www.promaminy.cz/adelka/eshop/20-1-Tehot...

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 teď jsem ji dala péct..no,ale já to dělám z tortill....akorát mě teď došlo,že jsem ty žampiony nakládaný mohla trošku osmažit...no to už je jedno.... 😀 Si dej dvě housky,Ty na to máš nárok 😉

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 ta 1. se mi moc nelíbí,ale není to nejhorší.. 😉 Ono asi není moc výběr... 😒

martina_81
6. led 2014

@muddledgirl nemůžu, musím pak dojíst zmrzlinu z mrazáku, abych tam mohla šoupnout pár housek. 😀 😀 No výběr by možná byl, ale zase potom ty ceny. 😒 Ale ta druhá se mi docela líbí.

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 ta2. je lepší,když vypáráš tu mašličku...ale ono je to asi jedno...já měla v nemocnici s velkým obrázkem nějakýho zvířata...si musí myslet ti doktoři...ale já doma v košili vůbec nespím...jsem ji kupovala před transferem...a pak mě přítel koupil 2. do nemocnice...a ta byla s ovečkama nebo s čím.... 😀
No,jen k těm košilím,jak jste se bavily s P´éťou..pro jistotu bych si nějakou košili vzala...já když teď ležela na gyndě...tak už pak neměli košile....já jsem měla naštěstí svoji...na porodnici to je snad u nás jinak.... 😉

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 aha..no já vyndala zase zamražený kupovaný bramborový knedlík a udělám si k němu zítra špenát.... 😀 No a víš co miluju-bramborový knedlíky s uzeným....včera jsme je teda koupili v Bille....patláma patláma..někdy je možná zkusim...ale nevim..nechce se mi.... 😀