CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 jajajaj...já myslela,že výsledky hned budou..no jo no...tak počkáme...se nedá nic dělat.....pojedu trochu dřív a podívám se na slevy v Tescu a Atriu.....už mám jen jednu mikinu....a svetr kterej jsem koupila....naštěstí ještě pár triček jo... 😀 😀 😀 😀 Ale příde mi,že pupík nějak roste... 😉

petrufa86
6. led 2014

@muddledgirl až tak to nebolí, spíš je to nepříjemný, je to takový divný pocit jak kdyby ty prsa měly bouchnout. Odstříkáním se dělá víc mlíka, ale já jsem to už tuhle nevydržela a odstříkávačkou odstříkala a tuhle sem si ho odstříkala ve vaně, teda já si jen zmáčkla prso a jak to bylo nabitý mlíkem tak to samo teklo. 23týho ji bude půl roku. 😉

petrufa86
6. led 2014

@muddledgirl já si myslím že výsledky míš budeš, kdyť jen výsledky hodí do tý tabulky v systému dá enter a je to 😀 V tescu na oblečení FF slevy až 70 procent. Já si dost oblečení kupovala v KIKu.

martina_81
6. led 2014

@muddledgirl většinou se právě nosí až s miminkem, dřív to podle mě nemá cenu, kdyby se náhodou něco pos*alo. 😖
@petrufa86 tak na to kojení je to určitě praktický. 😀 No zítra to ještě v klidu proběhnu a objednám, ať to mám z krku a nemusím na to myslet.

petrufa86
6. led 2014

@martina_81 hele, už to bylo pěkně přebraný anebo měli velikost 18-24 měsíců a to mě je k prdu. Ale koupila sem tepláčky z 154 na 72 Kč, pak overaly na spaní 2 ks z 389 na 170 Kč a pak 3x5 bodýček s krátkým rukávem zlevněný z 329 kč na 130-150 kč. Jojo, to dělají jako overaly a viděla sem to i jako bodýčka, ale to v Mýtě nemají. Já mám všechny věci na Terku z Tesca nebo z KIku. Fakt nekradu abych chodila do CA nebo HM atd. Jojo, jdu s těma zádama, tak sem zvědavá, zítra jdu poprvé a mám jít 7x, ale už přes měsíc a půl chodím na masáže který si sama platím.

muddledgirl
6. led 2014

@petrufa86 tak pomalinku jí učíš na klasik stravu?Anebo jak to uděláš,když máš tolik mlíka?Já tomu vůbec nerozumi,víš? 😉

muddledgirl
6. led 2014

@petrufa86 neříkej....slevy..no super....tak třeba něco najdu....no do Kiku bych se taky mohla podívat...furt se válím....zítra se aspoň pořádně projdu... 😀

muddledgirl
6. led 2014

@petrufa86 no já právě četla,že se to prý hodí jen do compu,tak uvidíme... 😀 😉

martina_81
6. led 2014

@muddledgirl @petrufa86 mně brali v den screeningu krev, takže musel čekat ještě na výsledky z krve. Vím, že třeba kámošce brali krev a screening jí dělali až později, tak měla výsledky hned.
@muddledgirl no uvidíš. 🙂 Já se do svých hader ještě vejdu, ale sranda je, jak mi dřív byly volný a teď to mám natěsno. 😀 a každým dnem vyslíknu Jirku ze zimní bundy, protože tu svou už oblíkám jen tak tak . 😉

petrufa86
6. led 2014

@muddledgirl příkrmy by se měly dávat od ukončenýho 4 měsíce, ale já začala už o týden dřív protože nás při jídle strašně hypnotizovala a šahala do talíře. Říkají že když není odbyt že se dělá míň, ale mě to teda nepřijde. Holt budu muset asi lehce co třeba dvě hodinky odstříkávat nebo nevím.

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 no však joooo...kolegyňka mi z pověrčivosti dá věci až porodim....takže si radši i něco pořídím...do porodnice a tak.... 😉 no....ale na pověry u nás musíme prdět...protože nikdo nikdy neví,kdy člověk porodí a kočárek nám nikdo u sebe schovávat nebude... 😉

petrufa86
6. led 2014

@muddledgirl co mě říkal doktor že když sem tam byla na krvi tak když přišly výsledky tak že sestra to naházela do tý tabulky a mě když udělal utz tak doplnil údaje z toho a bylo to raz, dva.
@martina_81 já sem byla na malým utz a krvi 14 dnů před, takže sem s výsledkama rovnou odcházela.

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 Mně krev brali 23.12.No,tak to seš hustá....že se vejdeš do svého oblečení...No na zimu je zas bříško blbý z tohoto důvodu,že potřebuješ bundy a tak.....No,jsem zvědavá,jak to letos s tou zimou bude...já bych sníh ani nepotřebovala.....No a já počítám...že tak za 3-4 měsíce novou bundu potřebovat budu....Já ji kupovala,když jsem měla cca 69 kg....před rokem a teď už mám 83...naštěstí jsem ji koupila větší s tím,že bude mimi... 😀

muddledgirl
6. led 2014

@petrufa86 holky...já fut nechápu rozdíl malý a velký utz?Ty to určitě budeš vědět.....no,já doufám,že mi ty výsledky řeknou.... 😉

martina_81
6. led 2014

@petrufa86 já taky nakoupila pár věcí v Tescu, pak mám ten balík věcí tady z bazárku, a pak uvidím, co mi bude chybět. Nám teď u Kauflandu otevřeli pár nových obchodů a je mezi nima Pepco http://www.pepco.cz/ (viděla jsem to poprvé) a co se týče dětských věcí, tak fantazie, krásný věci, za pár korun, minule jsem tam koukala na bodyčko za 35 Kč a nebo na zateplenou kombinézku za 159 Kč. A já mám tady z bazárku použitou za 150 Kč a ještě jsem byla nadšená, jakej to byl kup. No minule tam se mnou byla švagrovka a taky nadšená jak blázen. Tak snad jim ty ceny vydrží, až budu potřebovat kupovat větší velikosti. 😉

muddledgirl
6. led 2014

@petrufa86 no, to je viď....co s tím Tvým mlíčkem....to fakt nevím....já spíš měla kolem sebe kamarádky,který to měly naopak....že měly málo mlíka... 😉

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 No,to je bomba.....pepco.cz....se tam taky mrknu.... 😉

martina_81
6. led 2014

@petrufa86 @muddledgirl nj, tak jestli vám brali krev před screeningem, tak to potom chápu, že výsledky jsou hned. 🙂

martina_81
6. led 2014

@muddledgirl malý utz je klasika a při velkým je to důkladnější, probírají se všechny orgány, nožičky, ručičky, no prostě celej ten prťavej človíček se pořádně zkontroluje, jestli je v pořádku. jo a srdeční akce. 🙂

petrufa86
6. led 2014

@muddledgirl velký utz se dělá ve 20 týdnu a tam se zkoumá vše důležité jako při tom screeningu na který jdeš zítra. malý utz je klasický u tvý gyndr.
@martina_81 tak tenhle krám vidím poprvý, koukala sem že je v HK tam tam budu muset asi někdy zajet podívat.

martina_81
6. led 2014

@muddledgirl koukám, že jeden obchod mají i v Hradci a že je docela štěstí, že ho udělali u nás, když v celé republice je jich jen 6.

muddledgirl
6. led 2014

@petrufa86
@martina_81 aháááá...já furt nechápala kdy je velký a kdy malý... 😀 tak už v tom mám jasno díky vám...celej prťavej človíček... 😀 já se zas těšim až ho uvidim miláčka mýho... 😉 😉 😉 No,tak mrknu,kde to pepco sídlí.....že bych se tam zítra mrkla?Tam jsou věci jen pro mimísky? 😉 😀

martina_81
6. led 2014

@petrufa86 no my na to taky koukali jak trubky. 😀 Podle visaček jsou to poláci. Na dospělý móda nic moc, ale na ty děcka super, zvlášť na holčičky mají krásný věcičky, spoustu šatiček, svetříků, k tomu legíny. 😉 Blanka koupila holkám silonky a Leničce (ta starší, bude jí za měsíc 13) suprovou podprsenku, bavlněnou s pěkným potiskem, bez vycpávek a už s dospěláckým zapínáním vzadu, za 42 Kč! Já nedávno koukala na netu na podobnou za 190 Kč, ještě , že jsem ji nebrala, bych si teď musela naliskat. 😀

muddledgirl
6. led 2014

Jéé ono to je i u nás....

petrufa86
6. led 2014

@martina_81 hmm, tak to je dost slušná cena. Nekupovala jsi někdy plavky na bonprixu?? Chci jít s malou plavat a nemám plavky. Chci si koupit jednodílný, ale nějaký levný, protože k moři chci dvojdílný. Mám slíbený od ségry, její tchýně dělá v Bellindě, ale nevím jestli nějaký sežene.

martina_81
6. led 2014

@muddledgirl je tam všechno možný, i na dospěláky, ale to nic moc, pak spoustu bytových blbostí, něco jak mají vietnamci - hrnky, skleničky, plastový dózy, různý polštářky, povlečení, hračky... spodní prádlo, ponožky, silonky... no co jen chceš. 😀

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 hihi...tak to jooo...to je fajnl..

muddledgirl
6. led 2014

@petrufa86 kočččí nebo zkus přes heuréku,někdy tam jsou pěkný plavky a levný.... 😉 bonprix moc levnej není... 😒

martina_81
6. led 2014

@muddledgirl no vidíš, tak to mi úplně ušlo, že je to i u vás. 😀 To budou procházky,co? 😉
@petrufa86 ani nevím, jestli ty plavky, co mám, jsou některý z bonprixu, ale určitě bych se toho nebála. Taky bych pak chtěla chodit s prckem plavat. Plánujete moře? 😉 Taky bych si dala říct. 🙂

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 To jo..je to tak 4 km ode mně....ale tak jednu cestu bych dát mohla...akorát je tam zkratka,kde chodí cikání...tak sama asi nééé 😒