CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
6. led 2014

@petrufa86 no ty bláho, 6 tisíc? 😒 tak to fakt na žádný šetření není...

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 😀 😀 😀 jo,jo ten můj taky...oni maj takovej zvláštní cit v rukách...mně se teda i líbí...je to samo gay...ale myslím,že se líbí víc ženskejm......to je teda škoda,že nevíš co s nim je...zkus facebook,jestli máš...já tak našla číslo na toho kadeřníka...jinak nikde nebylo....růžový vlasy, to by mi nevadilo... 😉

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 jo jo...delší jsem měla naposledy v 8 letech než jsem se nechala ostříhat šíleným způsobem od kamarádek...od tý doby mi to dál než k bradavkám 😀 😀 😀 Léta jsem se stříhala sama nebo občas kámošky... 😀

petrufa86
6. led 2014

@martina_81 tak ty budeš mít myslím 7100 Kč když pracuješ, já že sem nepracovala tak mám takhle málo 😢 😝
@martina_81
@muddledgirl takhle to u nás momentálně vypadá 😀 😀

martina_81
6. led 2014

@muddledgirl tak tenhle vypadal taky jak typickej gay, ale je ženatej a má rodinu, tak těžko říct, takových už taky bylo, že? 😉 Facebook určo nemá, to tenkrát říkal, jak ho štvalo, že mu píšou cizí lidi, tak si profil zrušil.

muddledgirl
6. led 2014

@petrufa86 no,tak já je mám naopak šíleně vysušený odjakživa a teď mě přijde,že ještě víc...celá jsem taková vysušená....no....peníze budou podobný...bohužel.... 😒 přítel cca 11 000...děs běs... 😒

martina_81
6. led 2014

@petrufa86 krásná fotečka. 🙂 A krásný povlečení. 😉
@muddledgirl já se taky strašně dlouho stříhala sama, v předklonu a už jsem jela. 😀

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 no,já bych mu nepsala...to zas by mi bylo trapně... 😀

muddledgirl
6. led 2014

@petrufa86 aha, tak to jo..... 😉

martina_81
6. led 2014

@muddledgirl Tobě třeba jo, ale někteří lidi se neserou... 😖 Takže chápu, že ho to obtěžovalo.

petrufa86
6. led 2014

@muddledgirl jojo, je to na prdlačku s těma prachama. 😝 😝
@martina_81 sem dostala od ségry, ani nevím kde ho koupila

muddledgirl
6. led 2014

petrufa86 l musím mít odpracováno 280 dní za 2 roky poslední myslim....asi to dám...ale budu to muset spočítat...už loni jsem byla na nemocenský.......a to se nepočítá,že?

martina_81
6. led 2014

@petrufa86 no ségra má dobrej vkus, líbí se mi barva i vzor. 😉
@muddledgirl tak na internetu jsem na něho kontakt našla, ale nevím, jestli to mám zkoušet... 😒

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 jo,jo...já byla asi dvakrát úplně totál nakrátko...měla jsem to i vzadu vystříhaný...škoda, fotky nemám...to mi je líto.... 😉

martina_81
6. led 2014

@petrufa86 Jirka kvůli financím nechce o druhým dítěti ani slyšet... 😒 Má strach, že nezvládneme ani to jedno.

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 no to určo zkus...já toho mýho neznala a našla jsem to číslo..tak se mě ptali,kde jsem ho sehnala...tak jsem narovinu řekla....že jsem ho hledala a nemohla najít...tak,že mě napadnul facebook.... 😉

muddledgirl
6. led 2014

@petrufa86 to je...rodíme jim poplatníky...a takhle to vypadá...je fakt,že ve světě...maj prachy myslim půl roku...ale mají úplně jiný životní standart... 😒

martina_81
6. led 2014

@muddledgirl no a jak jsi vypadala? Když nevíš, jestli to máš teď ostříhat víc, tak jsem myslela, že jsi právě nakrátko nikdy nebyla. 🙂

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 no,každý tvrdí,že když se dá jedno,dají se dvě....pak jsou masakr ty školy dnes atd...výlety,lyžáky....prostě to děcku člověk dopřát musí i kdyby měl žrát trávu... 😒 Přítel chce spíš taky jedno a já nevim...uvidíme jaký šídlo bude prcek....atp...S dvouma děckama už by to vypadalo na stěhování....nemohli by mít pořádně ani pokojíček /jako svoje místo na hračky pořádný , věci a tak..../...a nám se tu moc líbí a máme hodné majitelky..no uvidíme co život přinese....

martina_81
6. led 2014

@petrufa86 @muddledgirl mám kámošku v Německu, má teď roční holčičku a jak píšeš, sice měla mateřskou jen pár měsíců, ale za ty prachy, co vydělá on, si žijou královsky a ještě jedou 2x ročně na dovolenou a nijak se neomezujou. No je to k pláči. 😒

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 no byla...ale to jsem byla tak na pár cenťáku jak ovce...atp...a nestříhal mě kadeřník.... 😒 bylo mě asi 17-19 😀 😀 😀

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 jo jo, přesně jak píšeš....mám tam tetu...mají důchod...ale jeden důchod použijí na nájem...ale ten druhý jim zbyde.......a v GB si taky všichni žili jak prasátky...myslím ti rodilí angličani... 😉

petrufa86
6. led 2014

@martina_81 čoveče ho mám snad 5 roků. Já mám všechno povlečení do oranžova nebo žluta 🙂 Jojo, se dvěma to bude záhul ale zase jedno je málo
@muddledgirl nemocenská se do toho nepočítá.

martina_81
6. led 2014

@muddledgirl já bych chtěla 2, aby nebyl prcek sám. ☹ Ale taky asi uvidíme až časem. Začla jsem si od letošního roku zase psát deník výdajů (moje malý účetnictví), abych měla přehled a uvidíme, jestli něco ušetříme.

petrufa86
6. led 2014

holčiny, jdu chrupat, musím ráno v půl 9 vstávat když jdu na tu rehabilitaci 😝 😝 😝

muddledgirl
6. led 2014

@petrufa86 no však já si to myslim...takže se asi taktak vejdu....musím to ještě pohledat nebo se zeptám na nemocenský... 😉

martina_81
6. led 2014

@petrufa86 já jsem na povlečení děsně ulítlá. 😀 Teď už teda nemůžu nic kupovat, protože toho máme hromadu. 😉 Jj, taky myslím, že 1 dítě je málo. 😒

martina_81
6. led 2014

@petrufa86 taky jsem si říkala, že je tolik hodin a ještě nejsem ani umytá. 😒 Tak dobrou noc,

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 to my máme i každej pes jiná ves..... 😀 😀 😀 říkám,že se to musí dodrbat... 😀 😀 😀

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81
@petrufa86 dobrou kočky...