• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
@muddledgirl nevím, jestli si od někoho bereš Avon, ale to jejich "miminkovský" není zas tak drahý, když je v akci (a já mám ještě další slevu) a fakt krásně voní, už teď se těším na koupání a mazání. :grinning:
Co se týče Jirky, vypadá to, že si vybral.... a já to nejsem. :unamused: Prý dorazí odpoledne (počítám tak v šest), tak snad to nějak v klidu proberem a dohodnem se na tom, jak budem fungovat dál.
19. led 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl @petrufa86 se vám musím aspoň pochlubit (je to teď asi jediná moje radost). :wink:
19. led 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martina_81 :confounded: :confounded: :confounded: to první mají hodně,ale to druhý je moc hezký :wink: kolik stojí?? já jsem kupovala i s mantinelama. :wink:
19. led 2014 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 no já se do těch včelek totálně zamilovala, paní mi z toho bude dělat i zavinovačku. :wink: Za povlečení 330 Kč. A mantinel k těm včelkám je totálně úžasnej, ale na to už paní nemá matroš a stejně jsem nad ním neuvažovala. No chodit k ní na stránky je děs, ale kouknout jí na fejs, to už je totální mazec, má tam tolik krásných věcí... :grinning:
19. led 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. led 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martina_81 no momentálně nemám od koho brát...ale to neva...já dělám jen oriflame...Kočíí a vy jste to trošku i probraly??? Přijde odpo,jo?Je to normální...On byl doma na noc?
No,krásný...já furt nevim...kde a jakou postýlku a kočár.....
19. led 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl taky dělám oriflame, ale poslední dobou už moc neberu, spíš jsem se přeorientovala na DMku, z oriflamu jsem brala hodně dekorativku,ale tam už toho taky nemám takovou spotřebu - doma se nemaluju. Nebyl doma, odjel včera hned po obědě...
My koupili úplně obyč postýlku, myslím, že to stačí. :wink: a s kočárkem Ti neporadím, jsem zvědavá na ten náš. :grinning:
19. led 2014 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl postýlku mám z Ikey a kočárek z Polska, zrovna ateď jsem objednala ten hnědý sporťák
@martina_81 pošli mě prosím odkaz. Mantinel je dobrý už pro větší děti jako je třeba naše Teri, když už se v postýlce hýbají tak aby se nebouchly o šprusle.
19. led 2014 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 Ahojda, co se to proboha děje? Mimo jiné, jsi krásná baba, hlavu vzhůru a ono se vše nějak vyřeší!!! Jinak postýlka moc krásná, jsi šikulka :wink:
19. led 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 já tam taky moc neberu...jen občas nějaký krémy voňavý....Jo,Tys vlastně psala,že jede pryč..tak ten můj taky jezdí pryč občas....prostě má každoroční akce na kterých nesmí chybět....
19. led 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 do Polska jedině vlakem....a Ikea je nejblíž v Praze....?Ono bez auta nám trvá vše dýl...no..Asi to koupim u nás v tom krámě a bude po srandě...
19. led 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 http://www.nasemimi.com/40-x-60cm-100-x-135cm-c12_10_2.htm Ty se v tom nějak zorientuješ, viď? :wink:
@margarita1 prostě už mi došla trpělivost. :unamused: Myslím, že nemám zapotřebí ze sebe dělat donekonečna debila. To není moje postýlka, to je jen povlečení, co mám objednaný na ušití. :grinning:
@muddledgirl jsme teda distributoři, co? :grinning:
19. led 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 aha, ale krásný :wink:. Jak vás tu čtu, tak já mám doma asi poklad
19. led 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margarita1 jé, tak to buď ráda a hýčkej si ho, takových asi moc není. :grinning:
19. led 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 no,hlavně,ať to zmákneš....moc na Tebe myslim...to jo.....jsem platila obnovovací poplatek...ale maj klikuk,dostala jsem za to krém...
19. led 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margarita1 no,nikdo není svatej myslim....ale ten můj poslední dobou jde na pívo třeba jen jednou tejdně a pak přijde ve dvě.....děs běs....ale nechci ho pořád omezovat...on mě nikdy taky neomezoval...byla jsem taky s našema kamarádama občas na pivu do dlouho....
19. led 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl díky, ono to nějak dopadne. :unamused: Každopádně spaní už má nachystaný v pokojíčku. :grinning: Obnovovací poplatek? :astonished: to jsi dlouho nic neobjednala? Já brala naposledy snad z 16ky. :unamused: a kolik to dělá?
19. led 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 no,asi dlouho pro ně...nevím,jak dlouho.......bylo to 99,-....
19. led 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Tak to určitě ne, ani my ženský, ale chlap musí ženu ctít a pomáhat, jinak to stojí za prd
19. led 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 každopádně na tebe myslíme !
19. led 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl @margarita1 jste hodný. :grinning:
@muddledgirl 99 Kč a k tomu jsi dostala krém? :grinning: Tak to je teda zajímavý. :wink:
19. led 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 jo,jo...jsem si říkala,že to maj teda štěstí.... :grinning: Sotva jsem snědla míchaný vajíčka,mám zase hlad...ch jo...
19. led 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. led 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl mi povídej, já měla před 12tou svačinu a už mám taky hlad. A oběd až ve dvě. :confounded: ale ranní měření ok a hodnoty super, tak snad to bude i teď. :wink:
19. led 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jojo, ikea je nejblíž v Praze. :wink: ale do 3 roků by měla stát i v HK :wink: U nás je naštěstí hospoda do března zavřená, tak sedí doma a nikam nechodí :grinning: :grinning: :grinning:
@margarita1 jarda je taky v poho, jen občas má prostě takovýhle výkyv
@martina_81 jojo, zorientuju, až bude víc času tak juknu :wink: Snad když si promluvíme tak si uvědomí že za chvíli budete rodina a začne sekat latinu :unamused: blb jeden, pardon :confounded: :confounded:
19. led 2014 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 tak to je super.....já už dnes snědla tvaroh s jogurtem s Fitness lupínky a smažená vajíčka skouskem chleba....a za chvíli se vrhnu na porkovou polévku......fakt skoro umírám hlady...to je neuvěřitelný :grinning:
19. led 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86,martina_ 81
no,jo, to než tam dojedem vlakem a nazpátek,tak je spousta hodin pryč...

Tak já mám taky kamaráda se kterým jsem dřív zašla na pivko....ze střední...ale už se nestýkáme....často jsem nakonec za něj platila a to mě rozčilovalo....a vím,že občas lidi čučeli,jako kdyby jsme spolu něco měli.....uvidíš...jak to dopadne...měl by se probrat....za chvíli budete mít miminko a nic hezčího na světě není podle mně... :wink:
19. led 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrufa86 já čekám, že si to uvědomí, až začnu stávkovat a jemu skončí servis a nadstandart, na jaký byl zvyklý. :wink: Je to blb, to máš pravdu, říká to i moje kolegyně z práce. :confounded: Já mu včera řekla, co se mi nelíbí (než odjel), ale on si snad myslí, že si dělám srandu, nebo co!!! Tak já už nevím, co s ním.
@muddledgirl to už takhle baštíš? :wink: Já si asi předevčírem rozdělala ovesný sušenky s tím, že teda budou v poho, měla jsem radost, jak si zdravě a dietně mlsám, pak jsem koukla na obal a málem mě švihlo! Ono to má víc cukru, než nějaká čokoláda! :angry: A to jsou suchý, bez polevy, nikde nic. Takže příště se na to můžu vyprdnout a raději si upeču svoje osvědčený! a v komoře mám ještě nějaký müsli směsi, kde je taky cukru, až to hezký není. :unamused: Bych mohla zobnout tak možná 2 lžičky, abych dodržela množství cukru na den. :angry:
19. led 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 Spoustu věcí nemůžu...tak něco jíst musim...dobrý je,že si odvykám od pečiva...když nejím salám,sýry,paštiky,nic....fitness lupínky jsou o.k.....doporučeno od nutriční terapeutky... :grinning: aspoń něco zdravého a na chvíli to nasytí,opravdu na chvíli........já jedla,když jsem hubla tvaroh s banánem, bylo to dobrý... :grinning: 2 lžičky...hm...to není moc....musli...tak tam toho je...tak si upeč buchtičku...asi udělám tu kokosovou,když tu mám ještšě mrtě kokosu.... :grinning:
19. led 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 jj, tak to je hlavní, musí se dva vzájemně podporovat a respektovat:wink:
19. led 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek