CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
19. led 2014

@muddledgirl nevím, jestli si od někoho bereš Avon, ale to jejich "miminkovský" není zas tak drahý, když je v akci (a já mám ještě další slevu) a fakt krásně voní, už teď se těším na koupání a mazání. 😀
Co se týče Jirky, vypadá to, že si vybral.... a já to nejsem. 😒 Prý dorazí odpoledne (počítám tak v šest), tak snad to nějak v klidu proberem a dohodnem se na tom, jak budem fungovat dál.

martina_81
19. led 2014

@muddledgirl @petrufa86 se vám musím aspoň pochlubit (je to teď asi jediná moje radost). 😉

petrufa86
19. led 2014

@martina_81 😖 😖 😖 to první mají hodně,ale to druhý je moc hezký 😉 kolik stojí?? já jsem kupovala i s mantinelama. 😉

martina_81
19. led 2014

@petrufa86 no já se do těch včelek totálně zamilovala, paní mi z toho bude dělat i zavinovačku. 😉 Za povlečení 330 Kč. A mantinel k těm včelkám je totálně úžasnej, ale na to už paní nemá matroš a stejně jsem nad ním neuvažovala. No chodit k ní na stránky je děs, ale kouknout jí na fejs, to už je totální mazec, má tam tolik krásných věcí... 😀

martina_81
19. led 2014
muddledgirl
19. led 2014

@martina_81 no momentálně nemám od koho brát...ale to neva...já dělám jen oriflame...Kočíí a vy jste to trošku i probraly??? Přijde odpo,jo?Je to normální...On byl doma na noc?
No,krásný...já furt nevim...kde a jakou postýlku a kočár.....

martina_81
19. led 2014

@muddledgirl taky dělám oriflame, ale poslední dobou už moc neberu, spíš jsem se přeorientovala na DMku, z oriflamu jsem brala hodně dekorativku,ale tam už toho taky nemám takovou spotřebu - doma se nemaluju. Nebyl doma, odjel včera hned po obědě...
My koupili úplně obyč postýlku, myslím, že to stačí. 😉 a s kočárkem Ti neporadím, jsem zvědavá na ten náš. 😀

petrufa86
19. led 2014

@muddledgirl postýlku mám z Ikey a kočárek z Polska, zrovna ateď jsem objednala ten hnědý sporťák
@martina_81 pošli mě prosím odkaz. Mantinel je dobrý už pro větší děti jako je třeba naše Teri, když už se v postýlce hýbají tak aby se nebouchly o šprusle.

margarita1
19. led 2014

@martina_81 Ahojda, co se to proboha děje? Mimo jiné, jsi krásná baba, hlavu vzhůru a ono se vše nějak vyřeší!!! Jinak postýlka moc krásná, jsi šikulka 😉

muddledgirl
19. led 2014

@martina_81 já tam taky moc neberu...jen občas nějaký krémy voňavý....Jo,Tys vlastně psala,že jede pryč..tak ten můj taky jezdí pryč občas....prostě má každoroční akce na kterých nesmí chybět....

muddledgirl
19. led 2014

@petrufa86 do Polska jedině vlakem....a Ikea je nejblíž v Praze....?Ono bez auta nám trvá vše dýl...no..Asi to koupim u nás v tom krámě a bude po srandě...

martina_81
19. led 2014

@petrufa86 http://www.nasemimi.com/40-x-60cm-100-x-135cm-c... Ty se v tom nějak zorientuješ, viď? 😉
@margarita1 prostě už mi došla trpělivost. 😒 Myslím, že nemám zapotřebí ze sebe dělat donekonečna debila. To není moje postýlka, to je jen povlečení, co mám objednaný na ušití. 😀
@muddledgirl jsme teda distributoři, co? 😀

margarita1
19. led 2014

@martina_81 aha, ale krásný 😉. Jak vás tu čtu, tak já mám doma asi poklad

martina_81
19. led 2014

@margarita1 jé, tak to buď ráda a hýčkej si ho, takových asi moc není. 😀

muddledgirl
19. led 2014

@martina_81 no,hlavně,ať to zmákneš....moc na Tebe myslim...to jo.....jsem platila obnovovací poplatek...ale maj klikuk,dostala jsem za to krém...

muddledgirl
19. led 2014

@margarita1 no,nikdo není svatej myslim....ale ten můj poslední dobou jde na pívo třeba jen jednou tejdně a pak přijde ve dvě.....děs běs....ale nechci ho pořád omezovat...on mě nikdy taky neomezoval...byla jsem taky s našema kamarádama občas na pivu do dlouho....

martina_81
19. led 2014

@muddledgirl díky, ono to nějak dopadne. 😒 Každopádně spaní už má nachystaný v pokojíčku. 😀 Obnovovací poplatek? 😲 to jsi dlouho nic neobjednala? Já brala naposledy snad z 16ky. 😒 a kolik to dělá?

muddledgirl
19. led 2014

@martina_81 no,asi dlouho pro ně...nevím,jak dlouho.......bylo to 99,-....

margarita1
19. led 2014

@muddledgirl Tak to určitě ne, ani my ženský, ale chlap musí ženu ctít a pomáhat, jinak to stojí za prd

margarita1
19. led 2014

@martina_81 každopádně na tebe myslíme !

martina_81
19. led 2014

@muddledgirl @margarita1 jste hodný. 😀
@muddledgirl 99 Kč a k tomu jsi dostala krém? 😀 Tak to je teda zajímavý. 😉

muddledgirl
19. led 2014

@martina_81 jo,jo...jsem si říkala,že to maj teda štěstí.... 😀 Sotva jsem snědla míchaný vajíčka,mám zase hlad...ch jo...

muddledgirl
19. led 2014

@margarita1 😉 😉

martina_81
19. led 2014

@muddledgirl mi povídej, já měla před 12tou svačinu a už mám taky hlad. A oběd až ve dvě. 😖 ale ranní měření ok a hodnoty super, tak snad to bude i teď. 😉

petrufa86
19. led 2014

@muddledgirl jojo, ikea je nejblíž v Praze. 😉 ale do 3 roků by měla stát i v HK 😉 U nás je naštěstí hospoda do března zavřená, tak sedí doma a nikam nechodí 😀 😀 😀
@margarita1 jarda je taky v poho, jen občas má prostě takovýhle výkyv
@martina_81 jojo, zorientuju, až bude víc času tak juknu 😉 Snad když si promluvíme tak si uvědomí že za chvíli budete rodina a začne sekat latinu 😒 blb jeden, pardon 😖 😖

muddledgirl
19. led 2014

@martina_81 tak to je super.....já už dnes snědla tvaroh s jogurtem s Fitness lupínky a smažená vajíčka skouskem chleba....a za chvíli se vrhnu na porkovou polévku......fakt skoro umírám hlady...to je neuvěřitelný 😀

muddledgirl
19. led 2014

@petrufa86,martina_ 81
no,jo, to než tam dojedem vlakem a nazpátek,tak je spousta hodin pryč...

Tak já mám taky kamaráda se kterým jsem dřív zašla na pivko....ze střední...ale už se nestýkáme....často jsem nakonec za něj platila a to mě rozčilovalo....a vím,že občas lidi čučeli,jako kdyby jsme spolu něco měli.....uvidíš...jak to dopadne...měl by se probrat....za chvíli budete mít miminko a nic hezčího na světě není podle mně... 😉

martina_81
19. led 2014

@petrufa86 já čekám, že si to uvědomí, až začnu stávkovat a jemu skončí servis a nadstandart, na jaký byl zvyklý. 😉 Je to blb, to máš pravdu, říká to i moje kolegyně z práce. 😖 Já mu včera řekla, co se mi nelíbí (než odjel), ale on si snad myslí, že si dělám srandu, nebo co!!! Tak já už nevím, co s ním.
@muddledgirl to už takhle baštíš? 😉 Já si asi předevčírem rozdělala ovesný sušenky s tím, že teda budou v poho, měla jsem radost, jak si zdravě a dietně mlsám, pak jsem koukla na obal a málem mě švihlo! Ono to má víc cukru, než nějaká čokoláda! 😠 A to jsou suchý, bez polevy, nikde nic. Takže příště se na to můžu vyprdnout a raději si upeču svoje osvědčený! a v komoře mám ještě nějaký müsli směsi, kde je taky cukru, až to hezký není. 😒 Bych mohla zobnout tak možná 2 lžičky, abych dodržela množství cukru na den. 😠

muddledgirl
19. led 2014

@martina_81 Spoustu věcí nemůžu...tak něco jíst musim...dobrý je,že si odvykám od pečiva...když nejím salám,sýry,paštiky,nic....fitness lupínky jsou o.k.....doporučeno od nutriční terapeutky... 😀 aspoń něco zdravého a na chvíli to nasytí,opravdu na chvíli........já jedla,když jsem hubla tvaroh s banánem, bylo to dobrý... 😀 2 lžičky...hm...to není moc....musli...tak tam toho je...tak si upeč buchtičku...asi udělám tu kokosovou,když tu mám ještšě mrtě kokosu.... 😀

margarita1
19. led 2014

@petrufa86 jj, tak to je hlavní, musí se dva vzájemně podporovat a respektovat😉