CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

margarita1
21. led 2014

@martina_81 nezlob se na mě,ale on je s ní stále v kontaktu????????????????????????????? No comment

martina_81
21. led 2014

@margarita1 samozřejmě, že je s ní stále v kontaktu, vždyť přece budou spolu, ne? 😀 Přece ji musí informovat, jak včera dopadl, když se přiznal... a musí si vyřešit, jak to udělají...
@muddledgirl taky se mi vychrtlý nelíbí, ani ženský a chlapi už vůbec ne, nedokázala bych na takový chrastítko ani šáhnout, fuuuj. 😀 Jj, hezky mu to sbalím. 😉

muddledgirl
21. led 2014

@martina_81 hezky se nám radí,já vím.... 😉 😉 😉 hlavně ať máte z čeho žít s prckem a Ty jsi klidnější,už kvůli miminku.... 😉 😉 😉

martina_81
21. led 2014

@muddledgirl já se právě snažím být "rozumná". ráno mě dostal ten kámoš, když mi psal, ať hlavně nedělám kraviny a nejdřív vychladnu! 😠 Že když spolu čekáme rodinu, tak ať nedělám unáhlený rozhodnutí. ale to mu snad mám jako všechno odpustit a dělat ze sebe dál debila, tvářit se na okolí, že je všechno v pohodě a Jirka je pořád ten skvělej kluk, jak si každej myslí? Chci, aby si to vyžral a nesl následky svých činů, to je snad v pořádku, ne? 😠
Kdybys viděla, jak včera brečel, když jsem mu řekla, že ho nechci ani vidět a on, že chce být se mnou a s malým, já na to, že už ho nechci ani u porodu a to už byl skoro hysterickej, že ať mu neberu aspoň tohle...
Já fakt nevím, čím ten magor přemýšlí... ☹

muddledgirl
21. led 2014

@martina_81 já Ti řeknu čím bimbasem 😀 😀 😀 😒 😒 😒 😒
Rozhodnout si to musíš sama....jako možnost žít vedle sebe a mít jiný....to je taky...ale taky to nejde věčně....a já bych neuměla být s někým,kdo šukal někoho jinýho,když jsem byla těhotná....Dej mu aspoň co proto.... 😉

margarita1
21. led 2014

@martina_81 no hele, každopádně by jsis hodně měla rozmyslet, co a jak udělat a pokud s ním opravdu budeš chtít zůstat, tak by musel dodržovat hodně drné pravidla. jen mě tak napadá, kdyby jsi s ním nechtěla být, měla by jsi kam jít? Nicméně pro něj by byl trest, že by byl bez malého, jako nebyl u porodu a tak, nebyl s ním každý den, apod.

martina_81
21. led 2014

@muddledgirl to právě beru jako tu největší zradu, že na to měl žaludek a nervy, když jsem těhotná. ☹
@margarita1 no já nemám kam jít, doufám, že půjde on a že bude někde s ní, jinak nevím. 😒
zatím to vypadá, že se pomalu smiřuje s tím, že teda večer má sbalený věci a potáhne. Jen má starosti, že co bude s malým? Nevím, jak to myslí, ale co by s ním mělo být? doufám,že to vydrží do 11. března a já se o něho postarám, co jako čeká?

margarita1
21. led 2014

@martina_81 a třeba k vašim? No přeji hodně sil,aby jsi to zvládla

martina_81
21. led 2014

@margarita1 k našim bych se nevešla, i s malým. 😒 Tak jsem mu sbalila a teď jsem se ho ptala, kam teda půjde a on, že neví, že s ní být nechce (najednou), že asi bude spát v autě a že by mi klidně dal i peníze navíc, jen abych ho nechala v tom pokojíčku. 😒 Tak já nevím, snaží se mi hrát na city? Ale je mi jasný, že nemá kam jít, když ona bydlí u rodičů, jinak by to asi řešit nemusel, kdyby měla vlastní bydlení...

margarita1
21. led 2014

@martina_81 Holka to nevím, jak ti poradit

muddledgirl
21. led 2014

@martina_81 no jo,tak osm let je osm let...ty prachy navíc nejsou špatný.... 😀 😀 😀

muddledgirl
21. led 2014

@martina_81 no,nechala bych ho tam chvíli spát... 😉

muddledgirl
21. led 2014

http://www.originalnitehotenskamoda.cz/akce-teh...
maj tam obyč hezký šatičky pro těhulky

petrufa86
21. led 2014

@martina_81 to si děláš srandu, ne? souhlasím s
@margarita1 je to děsný prase a to si odpuštění nezaslouží ☹ ☹ ☹

margarita1
22. led 2014

@martina_81 Marti tak jak to dopadlo?

petrufa86
22. led 2014

@martina_81 Marti je to prase, ale povolila bych mu spát v pokojíčku s tím ale že mu nebudeš vařit. Když má na to vyvážet nějakou couru do Olomouce tak bude mít na to aby si chodil do hospody na obědy. Nebo ať ti za to platí. To samý s praním. Z ekonomických důvodlů bych mu vyprala, ale na věšení a následný skládání bych se vyprdla. A časem bys viděla jak se to vyvrbí, buď nějak zkousneš ten jeho románek nebo uvidíš že to prostě nejde a budete muset od sebe. I když věřím tomu že příchodem malýho se změní o 100% a na nějaký románek nebude mít čas nebo pomyšlení. I když udělá jednou, udělá podruhý, ale myslím že prcek ho změní a změní i názor na to co udělal. Taky bych mu řekla že přestane hrát ty svoje trapný střílečky pro malý dětičky nebo že může ale max hodinu týdně. Nebo bych zaheslovala pc a měl by po ptákách. Vím že to nebude lehký rozhodnutí, ale už nebudete sami dva ale bude prcek a žít z 7100 Kč který budeš brát až ti skončí mateřská si myslím že se nedá. A kor když ani nemáš kam jít. Vím že je blbost s ním zůstavat jen kvůli malýmu, že to je taky chyba, ale musíš dát na svoje pocity a svůj rozum, protože je to jasný, 8 roků nebo jak dlouho jste spolu je 8 roků 😉

martina_81
22. led 2014

@petrufa86 @margarita1 @muddledgirl Vůbec nevím, jak tady spolu budem fungovat. Ráno mě našel uřvanou v obyváku (od 4 jsem zase nespala, tak jsem si šla pustit bednu, abych na to nemyslela) a prý, jestli jsem nemocná? Tak jsem řekla, že je debil. a on že proč, že tak vypadám. Tak jsem řekla, že je debil, že mu nedochází, co vlastně udělal a že jestli si třeba vůbec uvědomuje, že se ani neomluvil nebo neřekl, že ho to mrzí, prostě si myslí, že to za pár dní přejde a bude to zase dobrý. Tak si ke mně přisedl, opřel se o mě, já brečela, občas mu řekla, co mě vytočilo a pod., pak odešel k pc a já za ním ještě několikrát přiběhla, abych se ujistila o nějakých souvislostech.
chci ho ignorovat, ale mám potřebu ho bombardovat vším, na co přijdu, podle toho, jak mi to všechno postupně dochází. 😠
Ale že s ní začne chrápat hned po mým transféru, to jsem mu řekla, že je největší hajzlárna. Že si nedokážu představit chlapa, co by po tom všem na to měl žaludek a nervy.... a že s ní chrápal v našem autě? chtělo se mi zvracet. řekla jsem, že jestli do toho auta mám ještě sednout, tak ho nechá vyčistit... celý léto chrápali v našem autě, když mi tvrdil, jak jezdí za tátou, a pak, když se asi ochladilo, tak si vymysleli toho kluka....
A když odcházel (jel za tátou, ale je mi jedno, kam vlastně jel), tak jsem mu řekla, že ať si s ní pořeší nějaký to bydlení, že klidně budu až taková blbka, že ho tady nechám, než si něco najdou, ale že ho tady fakt nechci!
On jí včera ráno psal, že ho asi vyhodím a že co budou dělat? chápete to??? v pondělí mi tady brečel, jak chce zůstat se mnou a s malým a pak jí napíše, že co budou dělat? Ona mu napsala, že ať dorazí, že něco vymyslí. Tak jsem mu večer řekla, že ať teda táhne, když může být u ní (tašku má sbalenou na chodbě) a on, že mu nic rozumnýho nenavrhla, že kdyby mu nabídla společný bydlení (samozřejmě, že by s ní nespal, šlo by mu jen o bydlení! jasně, to mu tak sbaštím), tak by šel, ale takhle že tam nepojede. a začal mi tady skoro brečet, že půjde spát do auta.... No herec jak prase. Tak jsem řekla, že nejsem taková bezcitná svině jako je on a že tady přespat může, navíc, když byt je i jeho, že? ☹

No prostě takovej "komediální" horor. Včera už mě bolela hlava jak střep a nemohla jsem se ani postavit, protože bych sebou švihla. ☹
Prostě to nezvládám...

S holčinou jsem si včera večer ještě docela dlouho psala, ujistila jsem ji, že bych ho opravdu ráda vykopla, ale on za ní jet nechce. a já, že ho nechci tady. myslela si, že s ní bude, tak jsem jí psala, jestli je tak naivní,že to udělá málokterý chlap, navíc takový, kterýmu doma nic nechybí... a ona, že jí říkal, jak je mu s ní krásně, jak mu na ní záleží a jak ji má rád.... Tak jsem jí vyjasnila, že on neví, co to znamená, mít někoho rád a že jí to říkal jen kvůli sexu (jeho slova) ... což ji asi ranilo... hned mu to psala a on jí to potvrdil... tak jsem jí napsala, že aspoň vidí, jakej je, že ji svým způsobem taky jen využil, ale že jestli o něho stojí, že jí ho opravdu ráda přenechám... tak napsala, že on si vybral mě... ale když jsem se jí ptala, jestli by mu tohle všechno odpustila, tak prý ne.... a že zjistila, že jsem fajn holka a o to víc ji to štve... no nakonec budem ještě kámošky... 😖

margarita1
22. led 2014

@martina_81 No já bych si s ní moc nepsala, určitě věděla, že má tebe a čekáte miminko a chce se mi zvcracet i zní. Nicméně, dle tvých slov bych ho za žádnou cenu nechtěla. Nebudu sprostá a nebudu psát, jak mi on připadá a to jeho chování?!!!???!!!???? No comment. nechci ti tady psát moje názory, to ti řekne i někdo jinej,ale ty se musíš rozhodnou sama, Já bych chtěla doma chlapa a ne tuhle atrapu, tak asi tak. A ty se drž , moc na tebe myslíme.

muddledgirl
22. led 2014

@martina_81 ježiš holka....néé já neodsuzuju..že ho tam chvíli necháš..za prvé..jestli platí celou hypotéku.. 😒 za druhé jde o to,jak Tobě bude psychicky líp.za třetí,je jasný,že se sama neuživíš...proto Ti těžko radit......jste 2v 1 a chtělo by to trochu klidu....nechceš si přepsat někam třeba na víkend neschopenku a jet třeba za kámoškou???
Prdelko naše...hlavně hamej a pij ..abys nezkolabovala... 😉máme Tě tu rády, však víš...je to zmetek..no...promiň....ale mladej nevybouřenej kluk.....kéž by mu doklaplo,že čeká rodinu..Jestli se totál otočí...po narození malýho...těžko říct....

martina_81
22. led 2014

@petrufa86 přesně, je to bezcitný prase. Večer jsem mu ještě vytáhla z mrazáku poslední housky, aby měl na snídani a řekla jsem mu, že protože nejsem svině, tak tam má housky a dneska ať si koupí, co bude jíst dál. Jj, vařit nehodlám, jen když bude v práci. 😉 poslední dobou mám stejně nejradši krupicovou kaši, tak na ní vyžiju. a on ať si dělá, co chce... s praním jak píšeš, vyperu, ještě to pověsím, ale neskládám... a počítač si bude muset taky nějak vyřešit, protože až bude malej, tak já ho v pokojíčku nechci. a jako "odškodný" by mi mohl pořídit nějakej tablet, ať si mám na čem řešit svoje záležitosti. 😉 Když teď ušetří za děvku...

petrufa86
22. led 2014

@martina_81 na jednus tranu by bylo dobrý ho nějakou dobu ignorovat, ale na druhou stranu je jasný že chceš mít ve všem jasno. Já bych s ním komunikovala jen kvůli tomu co se stalo, jinak ne. A ni bych mu neřekla jak jsi dopadla na kontrole atd..Taky bych si být tebou s tou blbkou moc nepsala.

margarita1
22. led 2014

@martina_81 celkově by si měl i idiot uvědomit, že ohrozil tebe a toho maléhho. Ani si neuvědomuje, v jakém jsi stresu a kouká jen sám na sebe,aby nespal v autě, jak říkám, tohle není chlap,ale atrapa na chlapa. Vůbec nebere ohledy na tebe, jak ti je, jak se cítíš a občas, jak jsi psala , co má na tebe za narážky, tak už tenkrát jsem si o něm myslela svoje.

petrufa86
22. led 2014

@martina_81 to máš pravdu, aspoň tablet bys za to mohla vytěžit. Ví co teď ušetří když nebude platit takový pálky za benzín a tu blbku. stejnak to nepochopím, ty po transféru, potom těhotná a on si začne s nějakou mladou blbkou. kdyby jsi nebyla těhotná tak " budiž" ale takhle?? Čím proboha myslel? Ptákem?? Asi jo. 😖 😖 😖

martina_81
22. led 2014

@margarita1 tak o miminku asi ze začátku nevěděla, když jsem byla na transféru, když se spolu začli tahat. ☹ jinak jsem jí to taky vytmavila, neboj. 😉
no já ho teď taky nepoznávám, proto mi to pořád připadá jak zlej sen, ze kterýho se snad každou chvíli probudím. Prostě si nedokážu představit, že by byl něčeho takovýho schopnej. 😠
@muddledgirl mám dr, co mi víkend nikam nepřepíš, ale příští týden už bych měla dostat papíry na mateřskou. další věc je, že se mi v 8.měsíci už nikde moc trajdat nechce... 😒
Na to jsem taky zvědavá. No ale včera přišel balík s věcma pro malýho, on to večer rozdělával (nějak jsem na to pozapomněla) a jak to vysypával na zem, tak vypadla čepička, co jsem malýmu objednala na léto. a kdybys viděla, jakej měl výraz... buď je fakt tak dobrej herec, nebo z ní byl vážně hotovej... ale u toho porodu už ho fakt nechci, ať se staví třeba na hlavu, když je takovej debil a posere všechno, co může... ☹

muddledgirl
22. led 2014

@martina_81 já bych ho taky k porodu nechtěla..po tom všem...no asi Ti nic jiného nezbyde než s ním žít...kvůli financům....což je dost na budku teda....ale ohlížela bych se fakt jinde....co Ty víš....která dávná láska se může ukázat.. 😉

martina_81
22. led 2014

@petrufa86 já doufám, že už mi ona snad psát nebude... co by taky ještě chtěla řešit, že? a kamarádit se s ní nehodlám, i když si mě na fejsu chtěla přidat. chápeš to??? já být na jejím místě, tak se maximálně pokusím té podvedené ženě nějak omluvit (ale to fakt nejde) a snažila bych se vypařit. A ona mi včera ještě psala, ať mu domluvím, aby za ní přijel... no nechápu z ní...
a já se divila, že mu z 20ti tisíc nic nezbývá! 😠 tvrdí mi, že teda všechno platili napůl, ale z čeho by to ona asi tak zaplatila, když nedělá? a to právě považuju za tu největší hajzlárnu, že to udělal takhle po transféru a když jsem byla těhotná!!! nj, přece mladá a má velký kozy... taky nevím, čím zrovna uvažoval... 😠
dneska ráno jsem mu říkala, že jsem ráda, že jsem na tu zprávu nepřišla už tenkrát, protože si myslím, že tohle by ten malej ve 3.měsíci asi nezvládl... a to bych ho pak asi vážně zabila... v takovým případě by mě snad museli i osvobodit, ne???
@margarita1 jj, přesně, taky jsem mu řekla, že je bezohlednej sobec, co myslí jen na sebe a svoje potřeby!!!
já mám pocit, že mu prostě vůbec nic nedochází.... někdy bych mu chtěla do té hlavy vážně vidět!

martina_81
22. led 2014

@muddledgirl momentálně mě zajímá jen ten malej, než nějací chlapi, ale to víš, že kdyby se někdo objevil, asi bych neváhala. 😀 I když, ono je to těžký. Když vidím ty chlapy ve svým okolí, ono si nikde moc nepomůžeš. 😒 buď je úplně blbej, nebo chlastá, bije ženskou, je to povaleč a většina z nich ty baby taky v jednom kuse nahání, takže co bych si pomohla? ☹ já fakt nevěřím tomu, že existují ještě nějací normální chlapi.

muddledgirl
22. led 2014

@martina_81 😒 😒 😒 no,pokud se má někdo ukázat časem ukáže se... 😒

martina_81
22. led 2014

@muddledgirl to je ona. 😉 není úžasná? 😀

muddledgirl
22. led 2014

@martina_81 tak já doma typickýho kurevníka nemám....to,že pohladí 16-iletou pipinu po tváři...no co už...prostě chlapi maj rádi ženský a ženský chlapi...ale když už někdo podvede...měl by dělat jako že nic....pokud toho druhýho miluje....