CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
22. led 2014

@martina_81 pěkná moc...

martina_81
22. led 2014

@muddledgirl ten můj taky není typickej kurevník, vždycky si s holkama o sexu tak akorát psal, protože v reálu má raději počítač než sex... jen tentokrát se naskytla jedna, co byla svolná i v reálu a byla dostupná, tak proč to nezkusit, že? ... on se přiznat nechtěl, ona ho "navedla". On by mi to neřekl, zatloukl by to.
všimla sis, že jsem od Tebe pochytila ty tečky...? 😀

muddledgirl
22. led 2014

@martina_81 nééé,já to takhle nemyslel,že Tvůj je typickej kurevník....jen bych mu dala takovou držkovou,že by buď pak zdrhnul nebo by seděl doma jako přibitej... 😀 😀 😀 No...kolik mu je teď? Logicky je podle mně nevybouřenej....no ty tečky..hele nevim...dělám je furt...a Ty už taky ... 😀

antana123
22. led 2014

Ahoj holky 🙂
@martina_81 ach co to čtu je mi to dost líto.....a ted ještě když seš těhotná bych ho zabila asi....

antana123
22. led 2014

@muddledgirl pání tobě ty tt krásně skáčou 🙂

antana123
22. led 2014

naše madam Es v 5 týdnech

margarita1
22. led 2014

@antana123 malá nádhernááááááá 😵 😵

martina_81
22. led 2014

@antana123 jé, no ta je úžasná. 😉 Já už se tak neskutečně těším na ten svůj malej poklad. 😀 nj, co naděláš? taky bych ho nejradši vzala lopatou po hlavě!
@muddledgirl já vím, nebo si aspoň myslím, že jsi to tak nemyslela, jen to pak o to víc překvapí. 😒 to on taky prosil v to pondělí večer, že mám vymyslet nějaký pravidla, jak to bude dodržovat, hlavně, ať ho nevyhazuju a že chce být se mnou a s malým (pořád se mi snažil šahat na břicho)... no 29, to už by snad mohl mít rozum, ne? 😒

martina_81
22. led 2014

@antana123 nevím teda, jestli po tom fakt toužím, ale mám od Tebe slíbený popis císaře, hlavně tu anestezii. 😀

antana123
22. led 2014

@martina_81 jo vlastně...
u mě to byl akutní nakonec pač po tom co mi řekli co jí je sem začala rodit přirozeně...

martina_81
22. led 2014

@antana123 ježiši, až tak? ☹ Takže Ti dali celkovou, ne? a jak na tom teda je, prďolka malá?

antana123
22. led 2014

@martina_81 nedali napichovali mě i v bolestech měla sem kontra které stříleli do zad chuťovka napichovali mě při kontra co minutu...
ale jinak dobrý bylo to i moc hezký i muž to stihl
no má hydrocefalus

martina_81
22. led 2014

@antana123 právě, že vím, že většinou píšou, že v kontrakcích nenapichujou, ale dávají plnou. 😖 to vím, to jsi psala, tak je nějak hlídaná? já se přiznám, že jsem to nějak nestudovala. 😒

martina_81
22. led 2014

@muddledgirl tak tahle nádhera mi za pár dní dorazí. 😉 teda jen ty kalhotky, na té prdeli do nich pak budu muset zamakat sama. 😀 😀

antana123
22. led 2014

@martina_81 jj bude dlouho hlídaná....

antana123
22. led 2014

@martina_81 no přitom napichování sem si užila.... 😞
ale stálo to za to hnef sem jí viděla,hladila i pusu jí dala 😊

martina_81
22. led 2014

@antana123 no tak já jsem na to taky zvědavá, budem to s dr probírat asi příští čtvrtek, kdy mám poradnu a poslední velký UTZ. Jen doufám, že tam prcek do března vydrží... 😒

antana123
22. led 2014

@martina_81 musí...to ce sem viděla na intermedialu ty dřív narozený děti to je strašný trápení pro rodiče to mi věř...

margarita1
22. led 2014

@antana123 a jestli se mohu zeptatl co to pro malou znamená?

antana123
22. led 2014

@margarita1 zatím nám nedokážou říct prý v jejím roce by mohli něco vědět..

martina_81
22. led 2014

@antana123 taky jsem pár takových viděla. 😒 No já mu domlouvám každej den, tak snad poslechne. 😉

muddledgirl
22. led 2014

@antana123 ahojky,no konečně ses ozvala..máš to asi taky trošku složitý...jo jo skáčou...tak ještě ty testy ať dopadnou...v pátek jdu na tripply,hcg,AFP.. 😉 ...madam je krásná...no..Marťa to má taky pěkný teda... 😒 😉

muddledgirl
22. led 2014

@martina_81 no...myslíš??? Mému je 43...je vyblbnutej...má svoje koníčky...hudbu...takže je zaneprázdněnej...občas nějakej přesčas a hospoda a jinak furt spí.....Já teda taky nejsem na 1000% vyblbnutá,ale na 99%...jo...rodina by měla znamenat..že se lidi nebudu ohlížet jinde...ale jinak běžně se to stává..to nééé,že jsi jediná na světě...

muddledgirl
22. led 2014

@martina_81 pěkný...ale já na tyhle vzory kalhotek moc nejsem...ale ta prdelka by se mi hodila... 😒

muddledgirl
22. led 2014

@martina_81 no pravidla...nešahat,nesvádět,nešukat jiný osoby... 😀 😀 😀

antana123
22. led 2014

@muddledgirl neboj určo bude vše ok 🙂
no já měla tak trochu depky tak sem se moc neozývala ted mi je fajn

muddledgirl
22. led 2014

@antana123 mně to je jasný...přemýšlela jsem,že napíšu,ale pak jsem se na to vyprdla....řekla jsem si,že se časem snad ozveš...

antana123
22. led 2014

jinak abych se podělila o porod:
takže v neděli sem měla nástup na sekci odpoledne mi dělali prohlídku byla sem dole zavřená malá vysoko čípek tuhý pak že mi udělá utz
dělal ho hrozně dlouho začala sem se fakt bát na můj dotaz co se děje mi odpovědět že našel něco na mozku že má hodně rozšířené komory a že mě nejspíš v pondělí převezou do fakultky kde i porodím....
v noci okolo 2 mě vzbudili bolesti byli asi po 7 minutách ve 3 po 5 tak sem šla za sestrama že mám bolesti přišla dr. ta mě vyšetřila a říká mi že cítí hlavičku že rodím tak mě začali rychle připravovat na císaře na sále při epidurálu už sem měla kontra co minutu ale zvládli jsme to a malá se v 6:11 narodila ...
po UTZ mozku zjistili že mozkové komory jsou opravdu rozšířené tak mi malou převezli do fakultky já se za ní dostala až 5 dní po porodu bylo nám řečeno že má hydrocefalus,ale po lumbálce se jí ulevilo i to rozšíření se lepšilo tak ted jí jen sledují a doufám že už bude vše ok

margarita1
22. led 2014

@antana123 a řekli vám, čím se to stalo, že to malá má? Jinak koukám , měla jsi to taky pěkně náročné

martina_81
22. led 2014

@muddledgirl to já vím, že nejsem jediná na světě... a nejsem z těch pipin, co vždycky říkaj, že ten jejich by to v životě neudělal a on je přitom podvádí na každým kroku. 😒 ale stejně to byla rána, zrovna v těhotenství bych to fakt nečekala.... 😖
já jsem na leoparda ujetá. 😀 ale na kalhotkách ho ještě nemám, tyhle budou první. Jj, ta prdelka by se hodila, snad se k ní zase brzy dopracuju... ať může zmetek slintat... včera na mě koukal, jak si zkouším tu kojící košilku do porodnice... myslím,že se mu líbila, ale nekomentoval to a já se neptala, jeho názor mě nezajímá. ale myslím, že to bříško dělá takový hezčí. 😀 a mám už skoro o 2 kila míň. 😉
suprový pravidla. 😀 😀