CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
23. led 2014

@martina_81 No...dej si tam nějakou deku aspoň po tý couře... 😀

martina_81
23. led 2014

@muddledgirl máš plán na zuby, jo? tak to je mazec, to jsem ještě neslyšela. 😀 😀 No my asi před rokem taky koukali na noťas za necelých 8 tisíc, recenze měl super a taky myslím, že by to bylo lepší než tablet. No víš jak? Já lezu tak akorát na mail, na koně, občas něco stáhnu, takže něco extra mít nemusím. 😉
Myslíš, že přitvrzuju? Mně to tak nepřipadá... 😖 spíš nevím, čím bych ho vytrestala. tím, že nevypadl, tak mám pocit, že už je tak nějak v klidu a to mě děsně sere. 😠 A bojím se, že do března vyměknu a vezmu ho i k tomu porodu... 😒 a teď jsem zrovna koukala na fotky z porodu Laury, co mám v přátelích a můžu Ti říct, že mě to totálně dostalo a brečela jsem u toho jak želva... ten její dojatej chlap. a říkám si, že jestli o tohle chci Jirku připravit? Že jestli by možná nebylo lepší, aby ten malej zázrak taky hned viděl, dostal ho do ruk a třeba by si spíš uvědomil, co všechno posral... nevím, jestli pochopíš, jak to myslím.

martina_81
23. led 2014

@muddledgirl včera ráno jsem mu řekla, že to auto nechá vyčistit a že chci vidět účtenku za čištění. 😀 Tak se na mě podíval a že prý, jestli to nemůže vyčistit sám. No na ránu. 😀

muddledgirl
23. led 2014

@martina_81 No,ono to všechno bude něco stát asi 7000 oprava 3 kazů a 4 źuby se musí znova zaplombovat,lež špatně přiléhá dáseň... ☹ tak asi hlavně proto to píšou,aby lidi na to měli...

Určitě comp...tablet je pro děti... 😀 😀 😀 Ne,tak pokud nutně nepotřebuješ být všude navažená,tak je to lepší,ten comp...já taky nic extra nedělám na pc...
Úplně Tě chápu...jak to myslíš....je to furt jeho děcko,ať ot bude jak to bude.....akorát aby Tě tam nevytáčel u porodu...my se máme fakt rádi...ale já jsme cholerik a někdy vylítnu a vím,že u porodu mě bude asi vytáčet...ale on už mě zná.. a myslím,že to pochopí... 😀 No,já pomalu řvu,když si uvědomím,že budu maminkou miminka... 😀 😀 😀 a vim,že u porodu budu řvát jak želva...to zas bude trapas...správně,správně...ať to vyčistí....kdokoli...hlavně,ať je to čistý...

margarita1
23. led 2014

@martina_81 hele, jestli to chceš udělat, tak ho vezmi,ale zatím bychmu to neříkala, na to je dost času a hlavně bych si od něj držela odstup,aby pochopil, že tohle se jen tak přejít nedá. Prostě mu ukázat, že posral, co se dalo. Jinak my tě taky máme ráááááááááááááááááádi 😵

martina_81
23. led 2014

@muddledgirl asi by mě tam nevytáčel, oni by ho při císaři nechali stejně akorát tak sedět u mé hlavy. 😉 musím se ještě příští týden zeptat dr, jak to teda je, protože na netu mají, že při plánovaným císaři být může, ale vím, že třeba v Ústí to nedovolují. No já budu taky asi řvát jak blbá, z toho si nic nedělej. 😀
@margarita1 to víš, že mu to neřeknu, uvidíme, co bude do března. Říkala jsem mu včera, že ať si nemyslí, že když jsem ho tady nechala, že to bude za pár dní zase dobrý. 😠

muddledgirl
23. led 2014

@martina_81 jojo, buď dál drsná...no jo...Ty máš císaře..tak to jooo...ale jestli tam bude den hekat...tak toho mýho kudrnáče zabiju...budu mu nadávat a tak...

No a doufam,že nebudu ječet při porodu...ale ani u zubaře neceknu..i když se můžu posr..tak snad nééé....

martina_81
23. led 2014

@muddledgirl trdline. 😀 hele, já nedávno četla, že by ženská právě při porodu křičet měla, že čím víc se jí roztahuje hrdlo "nahoře", tak tím má roztaženější i to spodní. 😀 😀 že prý všichni to mají spojený s tím, že ženský jsou hysterky, ale že je to prostě v pořádku, že to té ženské pomáhá. 😉

muddledgirl
23. led 2014

@martina_81 chápu...takže jsem jasná...hlavně aby to bylo hned venku...četla jsem,že ty silnější nebo co hodně přiberou,jako já...jdou často císařem...jako proč?Že bych to neudejchala?No,tomu věřím..Ty chodíš na nějaký cvíčo nebo plavání...?

martina_81
23. led 2014

@muddledgirl to jsem teda ještě neslyšela. 😲 švagrovka je jak koule a rodila normálně. 😉 Nikam nechodím, chtěla jsem si na trénování koupit to epino, ale když to bude císař, tak myslím, že není potřeba pít ani ten čaj z maliníku, baštit lněný semínko a podobný věci. 😒 Jinak jsem chtěla chodit na bazén, ale když jsem na sebe zkoušela narvat plavky, tak jsem to vzdala. ☹ představa, že bych se tam měla vysvlíknout. 😖

martina_81
23. led 2014

@petrufa86 @muddledgirl @margarita1 holky, snad to nevyzní jako reklama, ale chci se dnes zeptat kámošky, jestli nechce pro chlapa nějaký pracovní trička nebo ručníky, tak jsem si říkala, že dám info i vám, třeba to některou zaujme. 😀 jde o reklamní textil (jednobarevné, bez potisku), který jsme dřív objednávali hromadně přes kolegyni, jejíž sestra pracuje ve stacionáři - mohlo se objednávat jen na firmu. 😒 Asi od loňskýho roku už může objednávat kdokoliv, zřídili internetový stránky a ceny mají vážně super. Trička jsou kvalitní, opravdu poctivá bavlna, nic průhlednýho a trvanlivost taky super, Jirka má třeba trička do práce a na doma jedině od nich. 😉 Ručníky a osušky máme taky vyzkoušený a spokojenost. Jen červená mi pořád pouští chloupky. 😒 Od loňska mají i super "tepláky", dám odkaz na ně a podle toho se kdyžtak zorientujte dál, ať mi to tady zas nestopnou. 😀 http://www.promotextile.cz/product.php?id_produ... ,jen bych řekla, že ve skutečnosti vypadají líp. 😉 a ty jejich polokošile piké taky nemají chybu. Ale fakt jim nedělám reklamu. 😀 😀

margarita1
23. led 2014

@martina_81 takže můžeme i jednotlivě? A sedí velikosti? Ceny vypadají dobře a ty 3/4kalhoty jsou pěkný 🙂, já na tohle jsem , tak se mrknu

muddledgirl
23. led 2014

@martina_81 no,mně se zatím nic dělat nechce...jsem fakt furt unavená..

muddledgirl
23. led 2014

@martina_81 jo,taky mrknu na hadýrky... 😉

martina_81
23. led 2014

@margarita1 jj, jednotlivě. 😉 u velikostí je to asi jak u čeho. Já si třeba beru ty trička Elast v Lku a mám to akorát. Jirkovi ty bavlněný trička beru taky L a je mu to super, bez rukávů i s rukávem - a má 93 kg.

muddledgirl
23. led 2014

@martina_81no,teď vůbec netušim,co mám za velikost...to těhu triko co jsem koupila bylo m,ale jinak tak xl asi...

martina_81
23. led 2014

@muddledgirl my při první objednávce tenkrát brali od každýho něco, právě, abysme vychytali tu velikost. 😒 ani jsem nekoukala, jestli tam mají nějakou tabulku, jak je to velký.

muddledgirl
23. led 2014

@martina_81 no však to je jedno,dyžtak se to někomu dá ...

martina_81
23. led 2014

@muddledgirl no právě, třeba ty tepláky jsem brala ve všech 3 velikostech, S má neteř a M a L jsem si nechala já. 😉 No kámoška se rozplývala nad tím, jakej to je super materiál, tepláky i trička. 😀

martina_81
23. led 2014

@muddledgirl začlo mě chvilkama tak divně bolet břicho, že tady zmateně pobíhám po celým bytě a chystám si radši tašku do porodnice. 😖 Snad jen blbnu. ☹

muddledgirl
23. led 2014

@martina_81 koččíí....no jo..tak jistota je jistota...drž se...to bude dobrý...ještě si snad počká...

petrufa86
23. led 2014

@martina_81 hmm, tak já jsem řvala jak pitomá 😀 😀 a bylo to prdlačku platný, protože malá se tam zabarikádovala a nechtěla ven 😒

muddledgirl
23. led 2014

@petrufa86 no,to je taky blbý....většina známých rodila dlouho 😒 😒 😒 Jsem mírně nervozní co ta naše Martinka....

martina_81
24. led 2014

@muddledgirl snad jo, ale stejně si toho dr budu muset příští čtvrtek nějak posichrovat. 😖 mám totiž šílenej strach, že by na to mě třeba přišlo dřív, ale on zrovna neměl službu. 😖 ale už je to lepší, asi to fakt byly ty nervy. no Jirka vypadal taky docela vyděšeně, když přišel z práce a viděl tady tu nachystanou hromadu. a představ si, že jako první se začal rozplývat nad ponožkama, co jsem tam malýmu nachystala.... A včera u mě byla kámoška s malou (no ona už za měsíc bude mít 2 roky, to je neskutečný!), tak jsem dostala pro prcka bodyčka, co jsem si před vánocema vybrala v Tescu, když byly slevy, s Tomem a Jerrym, tak z nich byl taky hotovej... Nevím, jestli se na něho fakt tak těší, nebo jenom dělá...
@petrufa86 nepomohlo Ti řvaní? 😀 záleží na tom, jestli jsi taky ječela správně, víš? 😀 máš křičet zeširoka jako do O, ale ženský prej spíš ječí Í a tím se ještě víc zavírají..... 😀 😀

muddledgirl
24. led 2014

@martina_81 no chce to klid fakt.....a tak určitě to nedělá...to by jsi poznala...Jinak jsem dnes byla na tripplech,výsledky budou do týdne poštou...Mimi vypadá v pořádku...a konečně ho viděl přítel...

ivetinka1
24. led 2014

@rvasata podařilo se ti u doktora Dejmka? Já k němu taky začala chodit

rvasata
24. led 2014

ivetinka1, ne nepodařilo. My do Sanusu už nepůjdeme, není to tím, že se to nepovedlo, ale nelíbil se mi jejich přístup a nemám k nim důvěru.