CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

petrufa86
3. únor 2014

@holubice.petra tak to je super že jdete do dalšího KETu, budu držet palce 😉 A úplně valím oči že už jdou Maxíkovi 2 roky, to to nějak uteklo, ne???

martina_81
3. únor 2014

@muddledgirl @petrufa86 ahooj, měli jsme včera pc mimo provoz, tak jsem nemohla ani kouknout. A samo, že jsem ho "rozbila" já. 😠 Ráno jsem ho zapnula a prostě nenaběhl, tak se v tom Jiří rejpal celý dopoledne, než jsme jeli k našim a když to večer poskládal, tak to normálně naběhlo. Jen já mám prostě smůlu na to, že se mi to vždycky posere. ☹
Jinak dneska mi přišlo to povlečení do postýlky a zavinovačky a je to teda úžasný, ještě musím paní napsat a poděkovat jí. a mamina mě včera skoro zdrbala, že co jsme si to koupili za blbej rozměr peřinky, že prý na to nejde sehnat povlečení, tak jsem si zas vyslechla. 😒
@holubice.petra ahooj, to tak neskutečně utíká... budu Ti držet palce, ať Ti ten ket dopadne. 😉 platí se kolem 4 tisíc.

muddledgirl
3. únor 2014

@martina_81 Ahoj kočko....hmm,to ho spravil jo,to je šikovnej teda.........kočinko,to se stane,že se objedná blbej rozměr peřinky.....tripple testy dopadly užasně,tak vyzpovídám Bělobrádkovou proč ta první krev byla tak špatná.....a mímo už má svoji kosmetiku v koupelně 😉 A přšly dnes i hadýrky...bomba....akorát jsem trošku zmatená z těch velikostí...každá značka má jinak velké rozměry bodýček... 😲 No,to neva....dnes jsem pekla prošívanou deku poprvé a je super...měla jsem ji k obědu i ke svačině...a tak pomalu ubývá... 😀 😀 😀

martina_81
3. únor 2014

@muddledgirl já koupila dobrej rozměr a poradila jsem si. 😀 a nenapadlo mě, že si to každej šije, jak se mu zachce. 😠 stejně, jak ty rozměry oblečení, co píšeš, podle uvedené velikosti se absolutně nemůžeš řídit, já to při žehlení nějak nakupičkovala a jsem taky zvědavá, jak se v tom pak vyznám. 😀
už jsem četla, že ty tripply dopadly dobře, to je super. 🙂
my jsme měli ke kafi řezy, co jsme dostali včera od našich a večer si udělám toustíky. 😉 Jirka šel na noční, tak zas tady čumím sama. 😒

muddledgirl
3. únor 2014

@martina_81 😉 no masakr no....já třídila třídila a když jsem viděla,že na oblečení,kde je 62 je prťavý a naopak,tak jsem nechápala,dala jsem to nakupu a zítra vymyslím kam to dám...hi hi...začne generální úklid pomalinku....Dneska mě fakt hráblo...zkoušela jsem si vrchní díly plavek /mám jich víc/ a čuměla jsem,jak mi vyrostly prsa...že bych některé ani nemohla už mít...radost až na kost..co neudělá jedno číslo navíc 😀 😀 😀 teď konečné umyté vlasy a po dvou měsích nalakované nehty na nohou..mrknu,jak se dělaj špalíčky....čoveče ze mě za chvíli bude pekařka.... 😉 😉 😉 😀 No, přítel včera vůbec nemohl spát....já spala za něj....a chudák se v práci dozvěděl,že tam musí zůstat přesčas..prostě agentura..tak přijde asi o půl sedmý,nají se a musí jít odevzdat výkaz práce....a pak asi půjde spát...spal v noci chudák tak 3 hoďky...

muddledgirl
3. únor 2014

@martina_81 ale furt si myslím,že je lepší sežrat buchtu..než nějaký kupovaný nesmysly.. 😉

martina_81
3. únor 2014

@muddledgirl tak určitě je lepší sežrat buchtu, než kupovaný nesmysly, v tom naprosto souhlasím. 😀
No já už bych se do plavek taky nenarvala a jsem ráda, že jsem si koupila pár větších podprsenek, abych měla pohodlí. 😀 nehty na nohách bych si, být Tebou, už nelakovala, pokud teda nemáš někoho, kdo ti to pak odlakuje a obnoví. 😉 Mně už je asi 2 měsíce (2x) stříhá Jirka, protože bych to fakt nezvládla a o lakování si nechávám jen zdát, ještě, že je zima, v létě bych asi musela ukecat neteř. 😉 A je to čím dál horší, posledních pár dní mě docela bolí záda a než to trochu rozhejbu, tak chodím jak připosraná. 😀 A včera, když jsme jeli k těm našim, tak mi Jirka cestou k autu se smíchem řekl, že se teda parádně kulím. Jak kdybych to asi nevěděla. 😉

muddledgirl
3. únor 2014

@martina_81 😉 😉 😉 No, koupila jsem si bílé plavky před těhu a omylem jsem vzala větší podprsenku a teď to můžu mít místo podprdy... 😀 😀 😀 jééé kočččííí, to jsi mi řekla pozdě....s tím lakováním...to mně takovýhle věci ještě nedocházej 😀 😀 😀 Tak přítel bude muset....dyžtak 😀 😀 😀 Mně záda bolí už asi týden,dva...budu konzultovat raději cvičení... 😠 😠 😠 No, mě přítel asi před týdnem řekl,že chodím /předvedl houpající se kačenu/ takhle....no,já teda myslim,že fakt néé....ale tak když to říká...:Ti chlapi jsou děsní.. 😀 😀 😀 No,já právě nevim..jestli ty prsa ještě porostou...

martina_81
3. únor 2014

@muddledgirl na to všechno přijdeš časem... 😀 😀 občas je to prča. 😉 jinak prsa určitě ještě vyrostou, neboj. a z té houpající kačeny si nic nedělej, chodíme tak všechny. 😀

muddledgirl
3. únor 2014

@martina_81 😀 😀 😀 no to asi joooo.....to věřim,že to je prča....kdy jsi objednávala ty kojící podprsenky, v 8. měsíci 😉 No,to asi chodíme...ale myslíš,že tak brzo,joo? 😀 😀 😀

martina_81
3. únor 2014

@muddledgirl určitě, ono jak Ti povyskočí to břicho, tak se ti okamžitě změní chůze, abys to nějak vyrovnala. 😀 😀 tu kojící podprdu jsem objednávala nedávno, ale vůbec mi neseděla, tak jsem ji vrátila a do porodnice si vezmu jen 2 sportovní (takový ty elastický lambádky), a pak se uvidí, jak mi to bude nebo nebude vyhovovat. 😉

muddledgirl
3. únor 2014

@martina_81 no já mám právě taky takový... 😉 já si myslim,že ty jsou v pohodě...nebo nééé? 😉 😉

martina_81
3. únor 2014

@muddledgirl no holky psaly, že do porodnice jsou v poho. 😉 a kdyby mě to napadlo dřív, tak si je objednám už teď v těhu a nedávám prachy za normální podprdy, který mi později asi budou velký. 😖

muddledgirl
3. únor 2014

@martina_81 já mám úplně obyč. od ting tong...ale maj dost malý velikosti....no tak to je super,že to porodnice neřeší... 😀

martina_81
3. únor 2014

@muddledgirl já z toho právě měla taky strach a sháněla jsem ji hlavně kvůli té porodce, ale když je jim to jedno, tak na to prdím a uvidím potom. 😉

petrufa86
3. únor 2014

@muddledgirl to je normální bodýčka z lidlu 74/80 jsou terezce dlouhý i široký a z globusu akorát 😉
@martina_81 my měli dneska k véče taky toustíky 😉 😉
já teď na netu scháním plavky na plavání, v termínu od 24týho začíná 🙂 takže času už moc není

muddledgirl
3. únor 2014

@martina_81 přesně tak..taky na to prdím... 😉

muddledgirl
3. únor 2014

@muddledgirl no já tam mám hlavně 56-62 a 62-68 ale kolikrát 62 byla menší než 56....tak jsem tak nad tím kroutila hlavou 😀 😀 😀 Ty jo...měli v Tescu v HK.....plavky......takový obyč tmavý /černý nebo modrý/ s pár pruhama barevnejma a stály málo...ale přesně už nevim kolil...

martina_81
3. únor 2014

@petrufa86 a na ten bonprix jsi nekoukala? mají tam pěkný za solidní ceny. 😉 taky se těším, až budem s prckem chodit plavat. 🙂 máš to taky nějaký ten kurz, co Ti proplatí (nebo přispěje) pojišťovna?
@muddledgirl to víš, že jo, vyprdni se na to, škoda peněz. do mě furt hustí mamina, že ať se jdu zeptat normálně do obchodu, tak jsem jí říkala, že nejsem blázen. a třeba s tím povlečením do postýlky jsem se jí ptala, kolik za něho v tom obchodě chtěli, tak že prý od 400 výš. No a já mám jedno za 310 a druhý za 330. 😉

petrufa86
3. únor 2014

@martina_81 http://www.bonprix.cz/vyrobek/plavky-909644/?ca... líbí se mi tyto, ale mají je jen v 46 a to bych řekla že mě bude velký 😝 nebo tyhle, dražší rozhodně nechci. http://www.bonprix.cz/vyrobek/plavky-v-zavinova... jojo,je to kurz plavání batolat a kojenců

martina_81
3. únor 2014

@petrufa86 to ne, 46 by ti bylo hodně velký. 😒 a ty druhý se mi moc nelíbí, víc se mi líbí tyhle http://www.bonprix.cz/vyrobek/plavky-963064/?ca... jinak koukám, že to mají docela dost probraný ty velikosti. 😖

petrufa86
3. únor 2014

@martina_81 na ty sem taky koukala a psali tam ženský i recenze že velikosti sedí. Zítra se změřím a kdyžtak objednám. 44 by na mě asi nelítali. Ještě mě kámoška poslala tenhle odkaz http://www.bezvasport.cz/damske/plavky-a-bikiny...

martina_81
3. únor 2014

@petrufa86 hmm, tak ty jsou, a ty ceny jsou taky super, vybrala bych si tam. 😉

petrufa86
3. únor 2014

@martina_81 já taky, jen nevím který a velikostí mají taky hodně 😉

martina_81
3. únor 2014

@petrufa86 ten sportovní střih se mi líbí. 😉 škoda, že plavky nepotřebuju. 😀 By Jirku asi mrsklo. 😀

muddledgirl
3. únor 2014

@martina_81 viď...člověk musí koukat na ty ceny...nic se nemá přehánět.. 😉

muddledgirl
3. únor 2014

@martina_81
@petrufa86 bezva sport,tam jsou pěkný věci ...stroprocentně,když už jednodílný,tak ty 3....První dvoje budou díky pruhum rozšiřovat.....ale to je jen můj názor... 😉

petrufa86
3. únor 2014

@martina_81 budeš potřebovat na plavání s malým. 😀 😀 jen teda nevím jakou velikost, když to rozkliknu tak tam rozměry plavek nemají 😒

martina_81
3. únor 2014

@muddledgirl tak tohle si oblíknout, tak Jiřího mrskne a mám klid. 😀 http://www.bezvasport.cz/produkt/little-miss-mi...