• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
@rvasata kde ty se flákáš holka jedna pořád :rolling_eyes:
20. zář 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 O víkendu jsme měli tu oslavuuu adneska jsem se dala do háčkovánhí pro kamarádku.No ty jsi v práci a vedle se semnou nikdo neba.Jaký byl den :sunglasses:
20. zář 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata no né jen s tebou holka mám pocit,že se tam baví pár lidí a na ostatní vůbec nereagujou tak už tam taky moc nechodím :unamused:
20. zář 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata jinak v práci to šlo,zítra si jedu pro papíry na to předoperační vyšetření tak jsem zvědavá :astonished:
20. zář 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Taky máš ten pocit?Uffff tak to se mi opravdu moc ulevilo,že nejsem paranoidní.no co nooo.Tady je krásně ahlavně,že seš tady Ty.S tím stejně nic nenaděláme.co nového u Tebe?Teda kromě těch hnusnejch kamenů
20. zář 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no jo už se ti to blíží co?No tak ať už pak máš hlavně klid a hurá do boje. :sunglasses:
20. zář 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata ani nic nového čoveču pomalu se začínám psychycky připravovat na 1.10.
a co ty jak seš natom
20. zář 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata no já doufám,ale musím se zeptat Dejmka jestli pak po tom zákroku nemusím mýt nějakou regenerační pauzu :confounded:
20. zář 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no jo to se ho určo zeptej.S tím ti neporadím.tomu nerozumím a neumím si to představit.Ale i k dyby tak hlavně,že budeš mít tělo fit.To je si myslím pro embryjka nejdůležitější.Jinak já čekám na MS.Měla bych to dosta za 2dny cca a pak Ket.Jen doufám,že tento cyklus to bude po těch 30dnech a ne jako minule.To by mě švihlo,jeslti se mi to rozhází :angry:
20. zář 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata no já jsem dnes 28dc a zatím taky nic potřebovala bych to dostat než půjdu do nemocnice,aby mě mohli brát moč jinak nevím teda,když to dostanu na poslední chvilku :unamused:
20. zář 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata tak snad to ted výjde kolik máš ještě zmrzlinek?
20. zář 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Jsem jen pročetla "diskuzi druhou" a ani ti neodpověděli nic.No fakt hrůza.No my máme ještě 6 mrazáčků a jeden z nich prostě bude ten pravej.No tak to jsme na tom stejně s tím cyklem.Nejhorší je,že mě zase nic není. :angry: Hele a když jdeš teda toho 1. na operace a když to nedostaneš a nedejbože by jsi to dostala před tak to i tak udělají,ne?NEbo tao má na něco vliv?Ale když jsem byla minulou středu na kontrole tak Dejmek trvrdil,že slizncie je vysoká,že to brzo bude...
20. zář 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata pokad bych to nedostala přes zákrok tak to neva,ale jinak potřebuju,aby mě to do té doby skončilo oni potom zákroku tě pořád cévkujou a kontrolujou jestli nemáš v moči krev víš
20. zář 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata no mě jinak už kolik dní bolej prsa jak blázen tak snad dorazí potvora :confounded:
no asi když člověk není v očekávání tak není aktuální nebo já nevím
20. zář 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 AHA tak to pak jo.Se asi ptám jak blbec,ale já prostě těmhle věcem nerozumím.no hlavně,aby to bylo O.K a kde ti to budou dělat?
20. zář 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata tak to máte ještě na 3 transféry,když budou ok to je paráda to se nám teda nepovedlo :angry:
20. zář 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 No tak na ně se můžu já teda vyprdnout.Nechtějí tak ať nechtějí,že.Přeci se můžeme bavit i tak normálně o všem.
20. zář 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata 1.10. mám nástup do Dvora králové n. l. ,pak mě prý na výkend pustí doma v pondělí 4.10. mě převezou do HK tam my to rozstřelej a pak mě převezou zpět do Dvora a další den ,když budu ok tak mě pustí domů
20. zář 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata tak oni se tam i normálně baví,někdo odpoví,ale většina v poslední době opravdu vůbec nereaguje tak nevím čím to je :unamused:
20. zář 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Proč tě budou takhle převážet?????
20. zář 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zlato já jdu hodit koupel a pak asi do hajan jelikož ve 4 ráno vstávám tak tady koukejte zítra něco naklábosit at mám co číst joooooo :angry:
no je vidět,že tady je asi ještě většina pracujících tak nemaj tolik času na psaní :confused:
@evik31 já po tom pátrat nebudu.Chodím jsem a basta :grinning:
@rvasata protože to dělaj nejblíž v HK jinak až v MB
20. zář 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata no já už asi taky né teda no snad se holky trošku rozepíšou :wink:
20. zář 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím holky tady teda :grinning:
20. zář 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no ale pořád nechápu proč tě budo převážet nejsi rovnou jen v HK,kde to budou dělat.Si asi sedím na vedení. :grinning: joo a jestli se nerozepíšou tak si tady budeme vést dialog,noooo
20. zář 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..zdravím po víkendu, je to tak jak píšete...od rána do večera jsem v práci a někdy to jde, je čas psát a reagovat ale pak jsou takový dny jako byl dnešek, kdy se od rána nezastavim...ted jsem tu seděla a tupě zírala do zdi ja jsem utahaná a jak se máte vy?
20. zář 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem dočetla těch pár řádků co jste tu naklábosily, tak sobotní oslava se vydařila, večer teda byla kosa jako blázen..ale vnitřně jsme se zahřívali:slight_smile:, joo rumíček lékařský ... :wink: no a šli jsme s přítelem za piráty s karibiku
20. zář 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted když jsem tu já tak tu nikdo není,ach jo, tak snad se tu někdy sejdem
20. zář 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skol Ahojda,jo unava je svinstvo.Já se v sobotu na oslavně zahřívala Tequilkou a že mě tentokrát sedla.uaaaaaaa :grinning:
20. zář 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek