CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
12. únor 2014

@petrufa86 vrrrrr 😲 😲 😲 škoda...

martina_81
12. únor 2014

@muddledgirl tak jsem vytáhla z mrazáku smetanový větrníčky z kaufu (normálně to nekupuju, ale u kámošky mi to chutnalo) a baštím to zmrzlý. 😀 😀 nějaký kilo navíc už mě nerozhodí. 😀 😀 to už jedete zítra, ne?

muddledgirl
12. únor 2014

@martina_81 vrrr...na ty jsem minule koukala....zmrzlý jo? Ty jo....Jo,jo zítra...nějak mě začíná bolet zub...sakra...

martina_81
12. únor 2014

@muddledgirl nj, mám to místo zmrzky. 😀 a zítra odpoledne je asi vytáhnu ke kafi (těch pár zbylých), ať z nich Jiří taky něco má. 😀 a bude aspoň místo v mrazáku, naši v sobotu dovalí vykostěný kuře na roládu, tak ať to mám kam dát. 😉 jak Tě může bolet zub, když jsi tam dneska strávila 3 hoďky? 😲 a to tam jedete jen na návštěvu nebo jak to máš, kvůli vycházkám. 😒

muddledgirl
12. únor 2014

@martina_81 ten zub je nárazově...ale není to nic strašnýho...mně to šílenou dobu čistil..ty kořenový kanálky...nebo jak se to jmenuje....Mám přehlášenou adresu do neděle...

martina_81
12. únor 2014

@muddledgirl tak to budeš mít asi ještě podrážděný od toho čištění. 😖 to máš super, že Ti dr přepíše adresu, to ten můj nevede. a nebo to aspoň říkala sestra. 😒 Jdu chrnět, tak dobrou noc a zítra dobře dojeďte. 😉

muddledgirl
12. únor 2014

@martina_81 no,na to máš právo podle mně,to slyším poprvé....se ho zeptej... i když ted už to je asi jedno....pa pa kočíí...děkujem....

martina_81
13. únor 2014

@muddledgirl nárok na to sice je, ale ne každý dr Ti to napíše, i když nemáš rizikový těhotenství. A sestra právě tenkrát říkala, že to nedělaj, že jim to sociálky hodně hlídají. a pak už jsem to nějak nepotřebovala, tak mi to nevadilo.
@petrufa86 holky, musím se vám pochlubit, jakej mám dneska skvělej den. Nejdřív jsem tady na bazaru objevila super hrací deku http://alenka.mimishop.cz/detail.php?zbozi=88510 v bezva stavu a paní za ni chce jen 350 Kč, tak jsem po ní skočila. 😀 Pak jsem měla výbornej oběd... nedávno jsem koupila v Kaufu mražený těstoviny plněný masem, tak jsem k tomu udělala omáčku z rajčat v plechovce a posypala to sýrem... no fantazie. Určitě vyzkouším i v domácí podobě.... těstoviny s mletým masem zaleju omáčkou a zapeču. 😉
A nej zpráva dne... máme novou pekárnu!!! 😀 😀 😀 Šli jsme do Lidlu, zeptat se, jak nám ta reklamačka dopadla, pže mi v pondělí přišla smska, že je to vyřízený, čekala jsem, že nám vrátí peníze a paní nesla krabici a v ní nová pekárna. 😉 Tak jsem ji doma vybalila, pomazlila se s ní a zítra bude kuře ala kachna a houskový knedlík. 😀 A zas můžeme vesele tvořit - chystám se na loupáky podle Hrušky a ty koblížky z trouby. 😉

jany74
13. únor 2014

@martina_81 Tak to je super zpráva Marti,jen to s tou pekárnou to moc nepřeháněj.Už se spíš šetři.A ten oběd musel být super,sama jsem od Tebe ledacos ochutnala a bylo to mooooc dobrý.A ta deka je taky super a určitě se Míšovi bude líbit. 😉

muddledgirl
13. únor 2014

@martina_81 no, to je blbý...ale jsi první případ,kdo mi to říká... 😉

martina_81
13. únor 2014

@jany74 právě, že když mám pekárnu, tak bude dělat pekárna a já se budu šetřit. 😀 Hned si zítra udělám vánočku na víkend. 😉 Z deky mám fakt radost a Jirkovi se taky líbila - hlavně byl asi spokojenej, že kolik na tom ušetříme. 😀
@muddledgirl vím, že tenkrát jsme to v nějaké diskuzi řešily a bylo nás víc, záleží prostě na dobré vůli dr. ale tak přežila jsem to. 😉

muddledgirl
13. únor 2014

@martina_81 no jo no,co Ti zbývalo.....ale te'd je to asi poprvé a naposled co jsem někam jela,tak aspoň tak... 😉

martina_81
13. únor 2014

@muddledgirl tak doufám, že si tu propustku aspoň užíváš. 😉

muddledgirl
13. únor 2014

@martina_81 jo jo...baštím bombošku... 😀 😀 😀 Ale jinak mě celej den třeští hlava..no jo 6 hodin ve vydejchaným vlaku... 😒

martina_81
13. únor 2014

@muddledgirl 6 hodin ve vlaku? tak to bych teď asi nepřežila. 😝 Mně dnes stačily 3 obchody a měla jsem dost. 😖

muddledgirl
13. únor 2014

@martina_81 s dvouma přestupama...šlo to....ale už jsem nevěděla jak sedět...a ten vzduch hnus....

petrufa86
13. únor 2014

@martina_81 já mám od ségry půjčenou hrací deku něco ve stylu tohoto http://www.zbozi.cz/vyrobek/hraci-deka-s-hrazdi... a naši malou nebere, tak sem říkala že příště koupím taky bazarovou tu co budeš mít ty, takovou jakoby hezčí a kde bude hlavně víc hračiček nebo bych chtěla tuto hrazdičku http://www.batolatko.cz/hrazdicka-vesely-slon-f... Tak to je super, já jsem slyšela že v LIDLu vesměs vrací peníze, nedávají nové věci. A co se týče Hrušky. Tchýně včera loupáky dělala, jen je neposypala mákem. Byly dobrý ale myslela sem že budou chutnat jinak, mají stejnou chuť jako mazanec, vánočka a koblihy z trouby dělala od mamky kolegyně a říkala že nic moc, že ty na tuku jsou lepší. Že prázdný by byly dobrý k drškový nebo gulášovce místo vdolků. takže sem zvědavá na tvoje recenze, jak ty to zhodnotíš 😉 😉

martina_81
13. únor 2014

@petrufa86 no takovou deku canpol babies jsem měla vyhlídnutou, jen s ovečkou, ale než jsem ji objednala, tak změnili obrázek a to už se mi (ani Jirkovi) vůbec nelíbilo. a deky, co se mi líbily, zas byly už hodně drahý, na můj vkus. 😀 a tahle mě zaujala, ale byla to docela náhoda, bazar tady už neprojíždím, jen občas na té hlavní stránce sjedu dolů a kouknu. 😉 No já taky čekala, že nám vrátí peníze a budu ještě dobu bez pekárny, takže mě velice mile překvapili. 😉 A to si vem, že na tom jejich servisu mi nabízeli, že si můžu objednat za 550 Kč formu. Ještě, že jsem volala na ten dtest, vyprdla se na servis a zanesla to do Lidlu - mám totál novou pekárnu a zadarmo. A ode dneška nám běží opět nová záruka. 🙂 co se týče Hrušky, od těch loupáků si až tak moc neslibuju a když to vezmeš, tak vlastně ty koblihy jsou v podstatě buchty z trouby, takže na to jsem taky docela zvědavá, když se tady nad nima každej rozplývá. 😉 a zítra si zadělám na vánočku, aby byla na víkend. 😉

petrufa86
14. únor 2014

@martina_81 jojo, vzhledově to vypadá jako koblihy, ale chutná to jako buchty 😉 a ty loupáky špatný nejdou, já mám vánočku nebo mazanec ráda, jen jsem si prostě představovala že budou chutnat jinak 😉

margarita1
14. únor 2014

@muddledgirl to bude určitě v pohodě, jiná varianta prostě neníííííííííííí!!!!!! 😉

@martina_81 to věřím, ž eje to náročné,ale už to máš za páááár 🙂

jinak já byla dnes ještě na kotrole, k mému zděšení tam jsou 3 folikuly z norální ovulace, takže je tam šance i na trojčátka, doufám, že minimální . Tak jdeme na to v pondělí, prý se o víkendu nedělá, tak každej mluví jinak. Ale mě to neva, pro mě lepší. No tak uvidíme

petrufa86
14. únor 2014

@margarita1 tak v Pardubicích teda o víkendu dělají, já byla na ETu v sobotu v půl 8 ráno a normálně tam byly i ženský na OPU.

martina_81
15. únor 2014

@petrufa86 tak já bych taky čekala, že ten loupák bude chutnat jinak - myslela jsem, že to je jak taková ta makovka, co se dřív prodávala. 🙂 No já včera upekla vánočku a fantazie, sice mi nějak nechtěla kynout, tak je taková hutnější, ale chuťově nemá chybu. 😉 A když jsem pak řekla Jirkovi, na kolik peněz asi vyšla, tak ji budu muset dělat častěji a kupovanou už nechce.
@margarita1 jj, to já už vydržím těch pár týdnů. 😉 Tý jo, šance na trojčata, jo? 😀 Tak to je super, snad z toho aspoň jedno bude, budu držet všechno, co mám. 😉

petrufa86
15. únor 2014

@martina_81 právě to sem si říkala že to bude jako ta makovka, ale není. Vánočku bych si dala, nikdy sem ji nezkoušela. Někdy zkusím, ale až Teri trošku vyroste, až si třeba bude sama hrát nebo chodit, teď by to bylo asi hrnečku dost když bych od těsta odbíhala pořád k ní. Já dneska dělala buchtu těsto, jablka, těsto a je moc dobrá, povedla se.

muddledgirl
16. únor 2014

@margarita1 😉 😉 😉 jo jo,děkuju..jdu vás dočíst...

martina_81
17. únor 2014

@petrufa86 já dělala v pátek ty bebe řezy, ať se zbavím sušenek 😀 a v sobotu jsem taky dělala buchtu s jablíčkama. A nakonec přijeli jen naši, tak jsem jim aspoň nabalila s sebou. 😉 Jinak moje rozežranost posledních dní se začíná projevovat, na váze už mám téměř 80ku. 😝 A taky to bude asi tím žádným pohybem, už to prostě nezvládám. 😒 Taky jsi byla ty poslední týdny tak hotová? Jsem říkala Jirkovi, že jsem ráda, že mi nehrozí přenášení a budu rodit nejpozději 14 dní před termínem, protože jinak by mě asi mrsklo. 😒
@muddledgirl ahooj, tak jak bylo na výletě? 😉

petrufa86
17. únor 2014

@martina_81 já se ke konci taky moc nehýbala, ale mě ta váha tak rapidně naštěstí nestoupala.Jojo, byla, já jsem vstávala v 10, uvařila sem a když sem třeba v půl 1 myla nádobí tak už sem u toho umírala a těšila se jak si půjdu lehnout. V 1 sem to zabalila a vstávala třeba ve 3🙂 Ale počkej tak 2-3 týdny před porodem, to je očistec, ale ty to máš dobrý že není teplo, já jsem v tom červenci v těch 40 vedrech chcípala a potila se ve vlastní šťávě a ještě mě k tomu natýkaly ty nohy 😝 😝 😝 😝

martina_81
17. únor 2014

@petrufa86 nedokážu si představit, že by bylo léto, už teď mi je pořád vedro a větrám. 😒 Jj, u nádobí taky umírám, většinou mě začnou brutálně bolet záda a už nevím, jak bych se k tomu postavila. Včera ho dokonce umyl Jirka, což mě překvapil, protože se tomu vždycky neskutečně brání. 😉 Spaní je taky horor, protože mě buď pálí žáha a nebo mě tlačí pupek, takže nevím, jak bych si lehla a ráno se z té postele nemůžu vyhrabat. Nj, ale mám to za 3 týdny, tak to už nějak zvládneme. 😉 Občas mám pocit, že se mi malej chce vytlačit bokem, jak tam blbne. 😀

petrufa86
17. únor 2014

@martina_81 právě mě taky při mytí strašně bolely záda a ještě jak sem měla břicho tak sem byla daleko od dřezu a voda tekla všude, takže vždycky potoma jak blázen 😀 😀 žáha mě taky pálila, takže sem si preventivně vždycky večer brala k posteli skleničku mlíka a vždy bylo hned po pálení a na tlačící pupek sem používala kojící polštář, ten si fakt nemůžu vynachválit 🙂

martina_81
17. únor 2014

@petrufa86 mlíka mám teď taky pěknou spotřebu, na tu žáhu. 😉 Kojící polštář mám, ale nejvíc se mi osvědčila druhá peřina, zmuchlaná do nudle, takže nejlíp se vyspím, když má Jirka noční a on je ráno spokojenej, že má zahřátou peřinu. 😀 Nj, jsou to radosti, ale pořád si říkám, že když to není horší, tak je to pořád super. 😉

muddledgirl
17. únor 2014

@martina_81 ahoj,na výletě dobrý....byla oslava a byli jsme i u známých,kde se přítel hezky opil...a já celou cestu domů blinkala...doufám,že už naposled.. 😀 Jinak od noci mi je trochu divně...ucpaný nos stále víc, trochu kašel a třeští mi hlava..tak snad z toho nic moc nebude.....